BabyStart mała poręczna i tania parasolka Black (6922317189)

zakończona
85,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 16,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
 • lokalizacja: Radomsko, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • typu "parasolka": tak
 • kolor: czerń
 • stelaż: metalowy
 • waga wózka (kg): 5.6
 • koła, rodzaj: piankowe

Przedmiot outletowy. Opisy aukcji prosimy czytać od początku do końca ze względu na zawarte w nich ważne informacje!!!

Zapraszamy również do naszego sklepu VIKI Baby Outlet w Radomsku przy ul. Reymonta 50

Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy:

Telefon 1: 504 770 648

Telefon 2: 500 367 443

e-mail: vikibaby@wp.pl

www.vikibaby.pl

BabyStart mała poręczna i tania parasolka Black 910/4213

Ten malutki i poręczny wózek typu parasolka, marki BabyStart idealnie nadaje się na dzienne wycieczki lub jako drugi wózek dla dziadków lub opiekunki do dzieci.

Jest lekki, więc jest idealny na wakacje!

Ten praktyczny wózek posiada przednie zawieszenie kół i przednie koła skrętne zapewniające łatwą manewrowość.

Kompaktowa budawa typu parasolka pozwala łatwo go transportować w niewielkim samochodzie a także przechowywać.

Specyfikacja wózka:

Ciężar 5.6kg.

Odpowiednia dla wieku: od 6 miesięcy do 3 lat.

Odpowiednie dla dzieci do 15 kg.

Specyfikacja po złożeniu:

Składanie nogą

Wymiary po złożeiu L105, W27, D19cm.

Informacje ogólne:

Stałe pozycje nachylenia.

Siedzenie skierowane do przodu.

5-punktowe pasy.

Przednie koła skrętne.

Wysokość uchwytu 96cm.

Zawieszenie przednich kół.

Hamulce połączone.

Podwozie stalowe.

Towar nowy 100% sprawny! Gwarancja rozruchowa na towary outletowe - 10 dni jednak nie obejmuje ona uszkodzeń przede wszystkim mechanicznych, spowodowanych niewłaściwym korzystaniem ze sprzętu.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 25,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

VIKI Baby outlet
Reymonta 50
97-500 Radomsko
NIP: 772-214-32-21
REGON: 366512251
Jesteśmy bezpośrednim importerem sprzedawanych przez nas akcesoriów dziecięcych, zabawek oraz odzieży z krajów UE. Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego który mieści się przy ulicy Reymonta 50 w Radomsku gdzie można zobaczyć wszystkie sprzedawane przez nas produkty. oraz www.vikibaby.pl Przedmioty outletowe mogą zawierać wady jawne bądź ukryte, czasem na przedmiocie mogą pojawić się ślady użytkowania czy drobne uszkodzenia związane ze złym magazynowaniem czy znajdowaniem się przedmiotu na wystawie sklepowej. Dlatego ceny towarów outletowych są tak korzystne dla kupujących.Wszystkie sprzedawane w naszym sklepie przedmioty są sprawdzane przed sprzedażą.Na większość przedmiotów outletowych udzielamy jako sprzedawcy gwarancji rozruchowej i wynosi ona 7-30 dni. Długość gwarancji jest ustalana indywidualnie podczas zakupu.Przedmioty nowe są objęte gwarancją producenta.

kontakt

pozostałe informacje

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.vikibaby.pl Prosimy o dokonywanie przemyślanych zakupów! Przedmioty outletowe tj. końcówki serii, nadwyżki magazynowe) pochodzą z rynku wtórnego i nie podlegają zwrotowi (chyba że w opisie aukcji jest inaczej) ani wymianie. Informacje o tym, że towar jest outletem są w opisach poszczególnych aukcji. Opisy prosimy czytać od początku do końca W tytule przelewu bankowego prosimy wpisywać wyłącznie nick z allegro - wszelkie zmiany tytułu wydłużą czas realizacji zamówienia! Uwaga! Jeżeli dokonujesz zakupu kilku przedmiotów pojedynczo a nie przez koszyk należy do każdej transakcji wypełnić formularz opcji dostawy! W przeciwnym razie transakcje nie zostaną zgrupowane, a za każdą transakcję z osobna trzeba będzie uiścić koszt przesyłki! Dokonując zakupu nie ze swojego konta allegro, w przypadku wyboru opcji dostawy Paczka48 należy w notatce do sprzedającego podać ponownie dane odbiorcy przesyłki, pomimo wypełnienia formularza opcji dostawy. W przypadku zmiany adresu wysyłki oraz chęci otrzymania faktury VAT informacje są wiążące jedynie w przypadku, gdy są podane w FORMULARZU OPCJI DOSTAWY - we właściwych polach! Po wypełnieniu FORMULARZA OPCJI DOSTAWY nie ma możliwości zmiany opcji wysyłki! Na wpłatę czekamy 7 dni roboczych. Po tym czasie zamówienie zostaje anulowane! Na wysyłkę zastrzegamy sobie 2-3dni (wypadki losowe, okres przedświąteczny 3-4 dni) od momentu zaksięgowania wpłaty lub otrzymania wpłaty przez Płacę z Allegro. Zazwyczaj jednak wysyłka następuje do 24h od zaksięgowania wpłaty (konto, PzA) lub otrzymania maila o tytule "POBRANIE" lub formularza z informacją o przesyłce pobraniowej

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
VIKI Baby Katarzyna Leszczyńska
Reymonta 50
97-500 Radomsko
PL
Dodatkowe informacje

 

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
1. Na podstawie Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, Nabywca będący konsumentem może odstąpić od Umowy bez podania przyczyn w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru, a gdy Umowa dotyczyła usługi - w terminie 14 dni od dnia zawarcia Umowy o świadczenie usług, z zastrzeżeniem ust. 5 poniżej. 
2. Do zachowania terminu odstąpienia wystarcza wysłanie pisemnego oświadczenia o odstąpieniu w formie papierowej lub za pomocą poczty elektronicznej. Nabywca może w tym celu skorzystać ze wzoru oświadczenia udostępnionego na stronie "o mnie". Sprzedawca niezwłocznie po otrzymaniu oświadczenia wyśle do Nabywcy na trwałym nośniku potwierdzenie jego otrzymania. 
3. W razie odstąpienia od Umowy, Umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. 
4. W przypadku dokonanej przez Nabywcę przedpłaty Sprzedawca zobowiązany jest do zwrotu ceny wraz z odsetkami ustawowymi liczonymi od dnia dokonania przedpłaty. 
5. Odstąpienie od Umowy przez Nabywcę będącego konsumentem nie jest możliwe w przypadkach, gdy zwrotowi podlegają świadczenia i towary, od nabycia których, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, nie można odstąpić. 
6. Jeżeli czas trwania Umowy o świadczenie usług nie jest oznaczony, każda ze stron może ją wypowiedzieć bez wskazania przyczyn, z zachowaniem terminu miesięcznego, chyba że strony uzgodniły krótszy termin wypowiedzenia.
OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY: 
Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy. 
VIKI Baby Katarzyna Leszczyńska
Reymonta 50
97-500 Radomsko 
Ja............................................................... 
niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej(ych) rzeczy ............................................................................................................................................ Numer oferty.......................... 
Data zawarcia umowy to .................... 
Data odbioru ....................... 
Imię i nazwisko............................... 
Login Allegro........................ 
Adres ...................... 
Data................................. 
........................................ 
Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej). 
BRAK MOŻLIWOŚCI ODSTĄPIENIA OD UMOWY 
Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Nabywcy (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 
1. o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy. 
2. w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 
3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. 
4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia. 
5. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. 
6. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami. 
7. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. 
8. zawartej w drodze aukcji publicznej. 
9. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
VIKI Baby Katarzyna Leszczyńska
Reymonta 50
97-500 Radomsko
PL
Dodatkowe informacje

  

POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE: 

Nabywca może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące działania Sprzedawcy oraz korzystania ze Sklepu. Reklamację można składać w formie elektronicznej za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie -o mnie- lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy podany w górnej części Regulaminu. Reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Nabywcy, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Nabywcy, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację, O rozstrzygnięciu reklamacji Nabywca zostanie poinformowany drogą poczty elektronicznej bądź za pomocą poczty tradycyjnej. Sprzedawca rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. O ile nabyty towar objęty jest gwarancją np. producenta, importera, Sprzedawcy itp., której zakres potwierdza wydany wraz z towarem dokument gwarancyjny, niezależnie od innych przysługujących uprawnień reklamacyjnych. Nabywca może zgłosić reklamację, powołując się na zakres udzielonej gwarancji. 

Zwroty i reklamacje przyjmujemy wyłącznie na podstawie dołączonego oryginału dowodu zakupu (paragon, faktura, rachunek).W takich przypadkach prosimy o oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Warunkiem przyjęcia reklamacji z tytułu uszkodzenia przesyłki, jest sprawdzenie paczki w obecności kuriera i sporządzenie protokołu szkody. 

PROSIMY O SPRAWDZENIE ZAWARTOŚCI W OBECNOŚCI KURIERA. Jeśli zauważą Państwo uszkodzenie przedmiotu PROSIMY O SPORZĄDZENIE PROTOKOŁU SZKODY(mają Państwo na to 7 dni od dostarczenia przesyłki). Reklamacje spowodowane uszkodzeniem przedmiotu, będą uwzględnione tylko na tej podstawie. Warunkiem złożenia reklamacji jest sporządzenie protokołu w obecności kuriera.  

POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE: 

Nabywca może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące działania Sprzedawcy oraz korzystania ze Sklepu. Reklamację można składać w formie elektronicznej za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie -o mnie- lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy podany w górnej części Regulaminu. Reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Nabywcy, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Nabywcy, - wszelkie okoliczności  

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: sprzedającego

Okres gwarancji: 1 miesiąc

Dodatkowe informacje

  

Prosimy o dokonywanie przemyślanych zakupów! 

Przedmioty outletowe tj. końcówki serii, nadwyżki magazynowe) pochodzą z rynku wtórnego i nie podlegają zwrotowi (chyba że w opisie aukcji jest inaczej) ani wymianie. Informacje o tym, że towar jest outletem są w opisach poszczególnych aukcji. Opisy prosimy czytać od początku do końca