BABY IN THE CAR 10cm - dziecko w samochodzie kitty (6741442188)

1 osoba kupiła 1 sztukę
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
3,99 zł
z 93 sztuk
Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 5,20 zł
  • List polecony priorytetowy 6,80 zł
  • Przesyłka kurierska 17,00 zł
Zakupy od 150 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Grudziądz, Polska
  • czas wysyłki: natychmiast

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

Opis produktu

Specyfikacja przedmiotu:

Rozmiar: 10x9cm

Wykonanie: druk + cięcie

BABY IN THE CAR 10cm - dziecko w samochodzie Hello Kitty

Wheel Power to producent naklejek samochodowych. Jeżeli szukasz unikalnych stickerów, to dobrze trafiłeś! Setki wzorów wlepek oraz gadżetów motoryzacyjnych na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Zapraszamy do zakupów.
Zdjęcie, które widzisz niżej, przedstawia oferowany produkt.

Dlaczego My?

1.Profesjonalizm
Jesteśmy studiem graficznym i producentem reklam. Na co dzień zajmujemy się zaopatrywaniem klientów w wysokiej jakości produkty reklamowe. Mamy bogate doświadczenie w tym co robimy od lat. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszych produktów.

2. Najlepsza jakość na rynku
Stosujemy folie najwyższej jakości takie jak ORACAL i AVERY. Wykonujemy najklejki na materiałach dedykowanych warunkom zewnętrznym. Dodatkowo wszystkie stickery są LAMINOWANE.

3. Nowoczesny druk solwentowy
Aby dostarczyć Ci naklejki najwyższej możliwej jakości, rozbudowaliśmy park maszyn o specjalne maszyny drukujące i tnące. Odpowiednie atramenty gwarantują niespotykaną dotąd jakość, za rozsądną cenę!

4. Bezpieczna i szybka wysyłka
Paczki pakowane są w dobrze zabezpieczone koperty i tuby. Preferowana forma wysyłki, listem poleconym priorytetowym lub kurierem, gwarantuje szybką dostawę i bezpieczną. Paczki wysyłamy w przeciągu 24 godzin!

5. Folia transportowa na każdej naklejce!
Wszystkie naklejki posiadają folię lub papier transportowy. Nawet stickery, które tego teoretycznie nie potrzebują! Nie ryzykuj i nie daj się nabrać na tanie i niskiej jakości produkty.

Oracal, Avery, Eizo, Adobe, Mutoh, Mimaki, Roland.

Płatność i wysyłka

Preferowanym sposobem płatności jest PayU. Ta medota pozwala nam wysłać przesyłkę jeszcze tego samego dnia. Nie wysyłamy za pobraniem.

Towar wysyłany jest przeważnie w ciągu 24 godzin. Jednak żeby uniknąć problemów zastrzegamy sobie prawo do wysłania towaru najpóźniej na drugi dzień roboczy.

Koszt wysyłki jest jednorazowy, niezależnie od tego ile i jakich stickerów potrzebujesz.

Jeżeli dostępna jest darmowa dostawa, to realizowana jest listem ekonomicznym (nierejestrowanym). Zalecamy jednak wybrać przesyłkę listem poleconym, co umożliwi nam pomoc, w przypadku opóźnień w dostawie.

Zobacz nasze inne aukcje

Darmowa dostawa na wszystkie produkty.
Dołącz do nas na facebooku!

Wszystkie zdjęcia, obrazy oraz teksty zamieszczone na aukcjach są własnośćią firmy Grupa Vimak. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie ich do jakichkolwiek celów jest zabronione.
Ustawa z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 8)

Dostawa i płatność
od 5,20 zł

Lokalizacja: Grudziądz, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u wheelpower za co najmniej 150.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1000
czas realizacji
1-2 dni robocze
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
6,80 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1000
czas realizacji
1-2 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
5,20 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1000
czas realizacji
3-4 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

 Gwarancja producenta obejmuje właściwości produktów opisane w aukcji. Gwarancji podlegają tylko produkty użytkowane we właściwy sposób, opisany w załączonej do paczki ulotce. Nieumiejętne aplikowanie folii nie podlega gwarancji.  

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Wheel Power
Dworcowa 16
86-300 Grudziądz
Dodatkowe informacje

ZWROTY I REKLAMACJE 1. Reklamacja ze strony Kupującego może nastąpić po odebraniu produktu, w momencie, kiedy produkt otrzymany nie spełnia oczekiwań kupującego. 2. Produkt reklamowany musi odbiegać wyglądem lub funkcjonalnością od opisów, zawartych na aukcjach użytkownika Wheel Power. Ocenie tej nie podlegają rozbieżności kolorystyczne folii, wydruków i innych produktów oferowanych przez Sprzedającego oraz problemy przy montażu na źle przygotowanych powierzchniach. 3. Reklamacja zawsze następuje w formie pisemnej ( najlepiej via e-mail: zamowienia@wheelpower.pl ). 4. Po otrzymaniu pisemnej reklamacji, Sprzedający ma obowiązek skontaktować się ze Kupującym w celu wybrania najlepszej formy zadośćuczynienia. Kontakt nastąpi w ciągu 5 dni roboczych. 5. Produkt w stanie oryginalnym (nie dotyczy opakowania) należy odesłać na adres: Wheel Power, ul Dworcowa 16, 86-300 Grudziądz, na koszt własny, chyba, że wcześniejsze ustalenia pisemne, przy zgłoszeniu reklamacji, wskazują inaczej. 6. Produkt nie podlega reklamacji, jeśli nosi ślady użytkowania lub jest w jakikolwiek sposób zniszczony. Nie odpowiadamy za nieumiejętne aplikowanie naklejek. 7. W przypadku nieodebrania przez Kupującego towaru wysłanego przez Sprzedającego, Kupujący zostanie obciążony kosztami związanymi ze zwrotem niedoręczonego produktu. Ponowne wysłanie produktu możliwe jest jedynie po wcześniejszym uregulowaniu obciążenia oraz dopłaty za ponowną wysyłkę.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Wheel Power
Dworcowa 16
86-300 Grudziądz

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z Art. 27. Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku (Dz. U. 2014 poz. 827) Konsument, który zawarł za pośrednictwem portalu Allegro umowę na odległość ze sprzedającym, może w terminie 14 dni odstąpić od tej umowy bez podawania przyczyny. Zgodnie z artykułem 34 ust. 2 Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku (Dz. U. 2014 poz. 827) Przedsiębiorca informuje Konsumenta, iż to Konsument ponosi ciężar bezpośrednich kosztów zwrotu. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się od dnia, w którym konsument objął towar w posiadanie. Konsument może odstąpić od umowy informując sprzedającego o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia wysłanego drogą mailową na adres: zamowienia@wheelpower.pl bądź pocztą na adres: Wheel Power, ul. Dworcowa 16, 86-300 Grudziądz. Zwrot paczki powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia. Zwrot płatności na konto realizowany jest w terminie do 14 dni od dnia otrzymania towaru przez Przedsiębiorcę. Oświadczenia wysyłane po terminie ustalonym w/w ustawą pozostawiane będą bez rozpoznania, a paczki będą odsyłane na koszt Kupującego zgodnie z art. 32 ust. 1, 2 i 3 Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku (Dz. U. 2014 poz. 827). Ważne informacje: Produkty wykonywane na zamówienie według specyfikacji klienta pod względem koloru, rozmiaru lub wzoru graficznego nie podlegają zwrotowi. Reklamacja ze strony Kupującego może nastąpić po odebraniu produktu, w momencie, kiedy produkt odbiega wyglądem lub funkcjonalnością od opisów, zawartych na aukcji. Ocenie tej nie podlegają uszkodzenia wynikłe podczas montażu na źle przygotowanych powierzchniach. Produkt nie podlega reklamacji, jeśli nosi ślady użytkowania lub jest w jakikolwiek sposób zniszczony.

O sprzedającym
wheelpower
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

591

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 606****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
10:00 - 14:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

DANE DO WPŁATY NA KONTO Wheel Power ul. Dworcowa 16 86-300 Grudziądz Numer konta: 19 9500 0008 0013 0198 2000 0001 Warunki aukcji: Kupując produkt na naszych aukcjach wyrażasz zgodę na warunki przedstawione na aukcji. Termin realizacji zamówienia wynosi od 1 do 7 dni roboczych. Do czasu realizacji należy doliczyć czas pracy Poczty lub Firmy Kurierskiej. Termin realizacji rozpoczyna się z chwilą zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie bankowym. Czas realizacji może ulec wydłużeniu w sytuacjach niezależnych od nas, wysyłamy wówczas mailem informację na temat przybliżonego czasu realizacji oraz dostawy. Termin realizacji może ulec wydłużeniu również wtedy, gdy Kupujący nie wyśle nam mailowo wymaganych informacji dotyczących realizacji zamówionego towaru. Na wpłatę czekamy maksymalnie do 7 dni kalendarzowych, po tym terminie występujemy do Allegro o zwrot prowizji, może się to wiązać z otrzymaniem ostrzeżenia przez Kupującego, a w niektórych sytuacjach doprowadzić do blokady konta Kupującego. Warunki dostawy: Paczki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Nie wysyłamy przesyłek za pobraniem. Nie prowadzimy odbiorów osobistych. Wszystkie zakupione produkty wysyłamy w jednej paczce - koszt dostawy jest jeden. Zakupione produkty pakujemy w kartonowe opakowania, sztywne, wytrzymałe tuby, w przypadku małych gabarytów przesyłka zostaje nadana w kopercie. W sytuacji, gdy Kupujący otrzyma uszkodzoną przesyłkę należy bezzwłocznie spisać protokół szkody w obecności kuriera i powiadomić nas o tym fakcie mailowo lub telefonicznie. W sprawie dalszych czynności związanych z naprawieniem szkody Kupujący będzie powiadomiony przez nas bezpośrednio drogą mailową lub telefoniczną. PRZED ZAKUPEM NAKLEJEK PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z PONIŻSZĄ INFORMACJĄ Naklejki samochodowe, należy kleić w temperaturze pokojowej. Powierzchnia powinna być wyczyszczona i odtłuszczona. Po aplikacji, najlepiej dogrzać miejsce klejenia suszarką w celu wulkanizacji kleju. Pod adresem www.wheelpower.pl dostępny jest poradnik jak poprawnie przykleić naklejkę. Nie odpowiadamy za niestosowanie się do zaleceń i nieumiejętne aplikowanie naklejek. Przed przystąpieniem do aplikacji należy ustalić czy powierzchnia ściany nadaje się do przyklejenia naklejek tzn. czy jest czysta, jednolita i gładka. Ściana nie może posiadać nierówności i przetłoczeń chyba, że treść aukcji wskazuje na taką możliwość. Naklejki najlepiej trzymają się ścian pomalowanych farbami akrylowymi wtedy ich przyczepność i trwałość jest perfekcyjna! Jeśli ściana pomalowana została farbą lateksową, przed zakupem prosimy wykonać prosty test. Wystarczy przykleić do ściany dwudziesto -centymetrowy kawałek taśmy klejącej biurowej. Zostawić go na ścianie na 24 godziny. Jeśli taśma nie odpadła ze ściany i nie odkleja się oznacza to, że z naklejką także nie powinno być problemów. Odradzamy aplikacji naklejek na ściany malowane farbami tłustymi, olejnymi, lateksowymi (te przeznaczone np. do ścian kuchennych i wymagające tłustej struktury, by często je zmywać). Po wyjęciu naklejek z opakowania należy rozwinąć arkusz i pozostawić go do swobodnego wyprostowania. Ważne jest również aby naklejki nabrały temperatury pokojowej.
Numer oferty:6741442188
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry