AZZIDO DA BASS - I WANT U MAXI CD PROMO UK BDB (7192766149)

zakończona
9,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 5,50 zł
  • List polecony priorytetowy 7,30 zł
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 12,00 zł
Zakupy od 159 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Czernichów, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury

Opis

4038

PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST ORYGINALNA PŁYTA KOMPAKTOWA.

!! Wyprzedaż !!

INFORMACJE TECHNICZNE


WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE I UTWORY , WIDOCZNE NA FOTKACH GŁÓWNYCH ( POWIĘKSZ ) ( Jeżeli coś jest nie jasne, nie widać wszystkiego - pisz - odpowiem natychmiast )

FOTOGRAFIE SĄ MOJEGO AUTORSTWA A NIE KOPIĄ ZAPOŻYCZONĄ Z INTERNETU!

OCENA POSZCZEGÓLNYCH ELEMENTÓW : PŁYTA UŻYWANA W CAŁOŚCI ODTWARZALNA ( sprawdzona i testowana programem , zagra na każdym sprzęcie - gwarantuję )

PŁYTA : 5+ ( ) PŁYTA WYDANA NA CDr

KSIĄŻECZKA i TYLNA WKŁADKA : 5 ( )

OPAKOWANIE : FOLIOWA KOPERTA : 4+ ( porysowana )

****************************************­******

SKALA OCEN CD :

* NOWA W FOLII lub BEZ

* 6 : IDEAŁ/ JAK NOWA ( 6+) ( żadnych widocznych form użytkowania za wyjątkiem jednego mikro muśnięcia palca itp )

* 5 : BARDZO DOBRY ( używana , dopuszczam dwie lekkie ryski lub odcisk palca lub kilka mini drobinek ; książeczka delikatny ślad użytkowania )

* 4 : DOBRY /ŚREDNI ( lekkie rysy i inne drobne formy użytkowania , szczegółowo opisane ; książeczka lekkie odgnioty)

* 3 : DOSTATECZNY ( dużo rys i inne ślady - płyta w pełni grająca ; książeczka mocne odgnioty , możliwe nad targanie lub zaciek - zawsze informuję o tym)

* 2 - NIEDOSTATECZNY - CD Z WADA ODSŁUCHOWĄ , PRZESKOK , CHOĆBY JEDEN - DYSKWALIFIKUJE JĄ ZE SPRZEDAŻY - TAKA PŁYTA JEST U MNIE NIE SPRZEDAŻ!

* -/+ - OCENA DODATKOWA

OPAKOWANIE:

* 6 : IDEAŁ ( żadnych widocznych form użytkowania )
* 5 : BARDZO DOBRY ( lekkie ryski )

*4 : DOBRY /ŚREDNI ( średnio porysowane )

*3 : DOSTATECZNY ( mocno porysowane , ewentualne peknięcia )

PROSZĘ WZIĄĆ POD UWAGĘ FAKT IZ TO JA OCENIAM PŁYTY I JEST TO MÓJ POGLĄD ESTETYCZNY NA PŁYTĘ , KTÓRY MOŻE RÓŻNIĆ SIE NIEZNACZNIE OD SPOJRZENIA INNYCH OSÓB ( dla jednych - przykładowo , jedna ryska to tragedia a dla innych jest normalnych śladem użytkowania,więc prosze nie mieć pretensji,że płyta ma delikatne zarysowania skoro tak było napisane w opisie !!!).

© 2017.11 ANIAWOLKI

Dostawa i płatność
od 5,50 zł

Lokalizacja: Czernichów, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u ANIAWOLKI za co najmniej 159.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
40
czas realizacji
2-3 dni robocze
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
7,30 zł
kolejna sztuka
0,50 zł
maksymalnie w paczce
6
czas realizacji
2-3 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
5,50 zł
kolejna sztuka
0,50 zł
maksymalnie w paczce
6
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Paczka pocztowa ekonomiczna
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
4 dni robocze
Dodatkowe informacje

Wysyłka następuje na drugi dzień ,po wpłynięciu środków na konto. Przedmiot będzie bezpiecznie opakowany. Każdy kupujący otrzyma paragon z kasy fiskalnej.Nie wystawiam faktur Vat . Brak możliwości odbioru osobistego - chyba ze w aukcji dopuszczono taką możliwość. Wysyłka za pobraniem - tylko doświadczonym Allegrowiczom ( ponad 50 pozytywnych komentarzy) Informacje na temat sposobu dostawy/wysyłki ,reklamacji /odstąpienia od umowy, znajdziecie państwo również na stronie '' O Mnie''

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

ANNA REICHEL
WOŁOWICE 298
32-070 CZERNICHÓW
Dodatkowe informacje

 PROCES REKLAMACYJNY : Możliwość reklamacji dotyczy wszystkich typów transakcji (licytacja lub opcja kup teraz ),gdy przedmiot nie jest zgodny z opisem lub wadliwy. Kupujący nie może jednak zareklamować towaru na podstawie określonej wady, jeżeli została ona ujawniona w opisie transakcji. Po uznaniu reklamacji zwracam wszelkie koszty łącznie z kosztami wysyłki.Należy jednak pamiętać przy Odsyłaniu przedmiotu o odpowiednim jego zabezpieczeniu. 


Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem [  ankawolki1@op.pl], lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 

Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

ANNA REICHEL
WOŁOWICE 298
32-070 CZERNICHÓW

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupujący otworzył zapieczętowane opakowanie nagrania dźwiękowego, wizualnego lub programu komputerowego (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

PROCES ODSTĄPIENIA OD UMOWY/ZWROT PRZEDMIOTU:


 Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro ( za wyjątkami spisanymi poniżej) . Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 10 dni kalendarzowych od otrzymania towaru. Od daty oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 10 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien wypłacić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Dodatkowe informacje W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: - Otrzymał pisemne oświadczenie o zwrocie po upływie 14 dni od daty otrzymania przez kupującego towaru. - Towar został odesłany po upływie 14 dni od dnia pisemnego oświadczenia o zwrocie. - Sprzedający jest osobą prywatną, a nie przedsiębiorcą (konto nie jest kontem Firma). - Kupujący jest przedsiębiorcą (konto Firma). - Sprzedający jest przedsiębiorcą, ale towar został kupiony w licytacji / zawartej w drodze aukcji publicznej . - Sprzedający ma zagraniczną lokalizację swojej działalności (prawem właściwym przy zakupie towaru u zagranicznego sprzedającego jest prawo miejsca siedziby sprzedawcy). - w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]O sprzedającym
ANIAWOLKI
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

1997

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

poniedziałek - piątek
09:00 - 19:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Uczciwie i rzetelnie !

Pozostałe informacje

WITAM 

Gratuluje udanych zakupów ! PROSZĘ ZACHOWAĆ TEN MAIL DO DALSZEJ EWENTUALNEJ KORESPODENCJI W INNYM PRZYPADKU , WYDŁUŻY TO CZAS MOJEJ REAKCJI . NAJLEPSZĄ FORMA ROZLICZEŃ ZE MNĄ JEST SYSTEM " Pay-U"  - Wiem kto Za co i za ile :) W przelewach poza systemem , w tytule przelewu prosze wpisac NUMER aukcji  Zamknięcie cyklu rozliczeniowego ( przyjmowanie zgłoszeń do pakowania )  nastepuje do godziny 19:00 ( także wpłaty po tej godzinie beda realizowane dopiero w dniu nastepnym ) Wysyłka nastepuje prawie zawsze rano . W soboty poczta u Mnie jest nieczynna!  Wysyłka nastapi dopiero w poniedziałek rano. Bardzo prosze o nie dzwonienie do mnie na telefon !! Szybciej odpisze na maila niż odbiore tel. Poniżej dane na przelew , po zaksiegowaniu pieniedzy na koncie wysyłam przesylkę listem poleconym - zgodnie z cennikiem podanym w aukcji.

 ANNA REICHEL

 WOŁOWICE 298 

32-070 CZERNICHÓW

 ING BANK ŚLASKI 10105014451000009070196325

 JEŻELI PO OTRZYMANIU PRZESYŁKI JESTEŚ NIEZADOWOLONY/A - SKONTAKTUJ SIE ZE MNĄ DROGĄ MAILOWĄ  - LICZY SIĘ DLA MNIE ZADOWOLENIE KLIENTA A NIE TYLKO I WYŁĄCZNIE SPRZEDAŻ. Bardzo dziękuje za wzięcie udzialu w Mojej aukcji i zapraszam ponownie. Pozdrawiam . Ana

Wyświetlenia:1
Numer oferty:7192766149
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry