Avene płyn micelarny 400ml PROMOCJA_APTEKA_6689 (6541801076)

zakończona
37,89 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Paczkomaty 24/7 8,49 zł
 • Przesyłka kurierska 12,99 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 16,98 zł
 • lokalizacja: Radzymin
 • stan: nowe
 • rodzaj: płyny micelarne
 • marka: Avène
 • typ skóry: do wszystkich typów skóry
 • produkt nie zawiera: parabenów
 • wielkość: produkt pełnowymiarowy
 • dostawa z Polski: tak

Avene Płyn micelarny do oczyszczania i demakijażu 400 ml

Bardzo łagodny produkt o aksamitnej konsystencji. Zawiera oligocząsteczki, które uwalniają swe aktywne składniki pod wpływem pocierania. Usuwa makijaż i zanieczyszczenia z twarzy i ust, nie podrażniając wrażliwej skóry normalnej lub mieszanej. Idealny dla osób, które preferują demakijaż z użyciem wody.

Produkt hipoalergiczny. Nie powoduje powstawania zaskórników.
Formuła oil-free

Właściwości

 1. Koi i łagodzi podrażnienia
  Dzięki zawartości wody termalnej Avène.
 2. Oczyszcza i usuwa makijaż nie podrażniając
  Substancje oczyszczające zawarte w produkcie odznaczają się wyjątkowo łagodnym działaniem i nie powodują podrażnień skóry.
 3. Przeciwdziała wysuszaniu skóry
  Dzięki substancji nawilżającej* żel pozwala uniknąć wysuszenia skóry i daje przyjemne uczucie komfortu.


 • O NAS

  Sklep internetowy Aptemax.pl oferuje wyłącznie oryginalne i pełnowartościowe produkty.

  Zamówienia realizowane są przez nasze magazyny i wysyłane bezpośrednio do klienta. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zaoferować markowe produkty lecznicze, suplementy diety, perfumy, wody toaletowe i kosmetyki w wyjątkowo przystępnych cenach.

 • KONTAKT

  Wszystkie pytania dotyczące aukcji prosimy kierować na adres: allegro@aptemax.pl
  Telefon: 791 095 066


wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Handlowy w Warszawie SA 60 1030 0019 0109 8533 0003 7212
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 12,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
Paczkomaty 24/7 8,49 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 16,98 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
W tytule przelewu prosimy koniecznie wpisać: Login allegro, tytuł i numer aukcji.
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Nasza firma działa od ponad 20 lat prowadząc aptekę i perfumerię. Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do zadowolenia klienta. Większość naszych odbiorców to stali klienci, którzy poszukują nie tylko niskich cen, ale również cenią sobie jakość obsługi. Wszystkie oferowane przez nas towary są oryginalne i najwyższej jakości.

kontakt

 • 791 095 066
  infolinia czynna od poniedziałku do piątku 14:00 - 17:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Skutki odstąpienia od umowy W przypadku odstąpienia od umowy proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres korespondencyjny Sprzedającego, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Koszty zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy ponosi konsument Zwracany towar należy zapakować w sposób zabezpieczający przed uszkodzeniem w transporcie i odesłać na własny koszt na adres korespondencyjny Sprzedającego. Ograniczenia prawa konsumenta do odstąpienia od umowy Kupujący ma prawo odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od dnia odbioru przesyłki pod warunkiem, że zwracany towar nie nie nosi śladów uszkodzeń i jest kompletny (z opakowania nie usunięto żadnych zabezpieczeń, zawieszek, metek, kodów kreskowych lub innych oznakowań). Ponadto, w przypadku środków spożywczych,suplementów diety, leków, kosmetyków, środków higieny osobistej, perfum, zwrot bez podania przyczyn może nastąpić jedynie wówczas jeśli zwracany towar nie był używany i znajduje się w stanie nie naruszonym (w oryginalnym opakowaniu, łącznie z folią zewnętrzną i innymi zabezpieczeniami, jeżeli takie posiadał) zgodnie z art.38 pkt.4 , 5 i 9 w/w ustawy o prawach konsumenta. Wzór odstąpienia od umowy na stronie "O mnie"

reklamacje

VII. REKLAMACJE 7.1. Reklamacje należy składać pisemnie. Treść reklamacji powinna zawierać nazwę produktu, numer zamówienia, numer dokumentu sprzedaży, dokładny opis stwierdzonej wady, numer rachunku bankowego i dokładny adres Kupującego. Wzór pisemnej reklamacji umieszczono w załączniku B do niniejszego Regulaminu. 7.2. Do zgłoszenia reklamacji należy dołączyć dowód zakupu (np. oryginał paragonu fiskalnego lub kserokopię faktury). Sprzedający nie będzie rozpatrywać reklamacji złożonych bez dowodu zakupu. 7.3. Wadliwy produkt należy odesłać wraz opakowaniem zewnętrznym, pismem reklamacyjnym i dowodem zakupu na adres korespondencyjny Sprzedającego. 7.4. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie do 14 dni od otrzymania reklamowanego towaru wraz z kompletem wymaganych dokumentów. Po otrzymaniu wadliwego towaru, Sprzedający dokonuje jego wstępnych oględzin. Sprzedający ma prawo kontaktować się z Kupującym w celu poinformowania go o dalszym postępowaniu lub uzyskania dodatkowych wyjaśnień. W przypadku konieczności przeprowadzenia dodatkowych badań lub ekspertyz, albo gdy konieczne jest odesłanie towaru do producenta (importera), czas rozpatrywania reklamacji ulega wydłużeniu o czas wykonania badania, ekspertyzy lub uzyskania decyzji producenta (importera). 7.5. W przypadku uznania reklamacji, Kupujący otrzyma zwrot równowartości ceny zakupionego produktu lub produkt wolny od wad. W przypadku uznania reklamacji co do części zakupionych produktów zwrot ceny jest proporcjonalny. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego (w kwocie nie przekraczającej kosztu nadania paczki pocztowej ekonomicznej lub listu ekonomicznego wg cennika Poczty Polskiej), Sklep zwraca po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. Zwrot pieniędzy następuje przelewem na rachunek bankowy w ciągu 14 dni. Jeżeli Sprzedający wystawił fakturę, to zwrot nastąpi w ciągu 14 dni po otrzymaniu od Kupującego podpisanego egzemplarza faktury korygującej. 7.6. W przypadku nie uznania reklamacji Sprzedający informuje Kupującego pisemnie podając uzasadnienie nie uznania reklamacji. Sprzedający odsyła produkt na adres Kupującego podany w zgłoszeniu reklamacji. 7.7. W przypadku gdy reklamacja okaże się bezpodstawna, Klient może zostać obciążony kosztami w wysokości 15 zł za paczkę z tytułu odesłania towaru do Klienta oraz kosztami wykonanych badań i ekspertyz. Sprzedający może żądać zapłaty kosztów, o których mowa w zdaniu poprzednim, przed odesłaniem towaru do Klienta. 7.8. W przypadku reklamacji gier komputerowych albo programów multimedialnych posiadających elektroniczny klucz aktywacyjny, Klient może - według własnego wyboru - dokonać reklamacji poprzez Sklep lub dokonać reklamacji tego typu produktu bezpośrednio, kontaktując się z jego producentem (dystrybutorem), który zobowiązany jest wysłać do Klienta drogą elektroniczną informację o przyczynach usterki. Wzór Zgłoszenia Reklamacji na stronie "O mnie"

pozostałe informacje

Aby uniknąć opóźnień w wysyłce proszę o uważne wypełnianie formularza dostawy po zakupie produktu. Wysyłki "Allegro Inpost Polecony" i "Allegro Inpost Paczkomaty" nie zostaną nadane do czasu poprawnego wypełnienia formularza dostawy przez Kupującego. Wynika to z zasad przekazywania informacji między serwisem allegro a firmą inpost. Odbiór osobisty winien być opłacony gotówką.