AUTOMAT DO BRAMY NICE ROBUS 350 WILMAT WROCŁW (6481714044)

11 dni do końca
cena kup teraz
1 638,00 zł
z 10 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
  • lokalizacja: Wrocław
  • stan: nowy
  • rodzaj napędu: do bram przesuwnych
Komentarze Nasze Aukcje O nas Nasz sklep
(071) 325-98-79 biuro@wilmat.com.pl

Robus 350

BRAMY,NAPĘDY,BRAMY AUTOMATYCZNE

Autoryzowany dealer “NICE-POLSKA” !!!

Towar oczywiście nowy, oryginalnie zapakowany.

POSIADAMY PEŁEN ASORTYMENT FIRMY : NICE-POLSKA!!!

Zestaw „Robus 350” do bramy przesuwnej o wadze do 350 kg.

W zestawie : siłownik, radioodbiornik, fotokomórki, lampa sygnalizacyjna, 1 pilot flo2r

5 LAT GWARANCJI !!!


Cennik wysyłek

Przesyłka kurierska - 16 zł

Przesyłka kurierska pobraniowa 22 zł

Odbiór osobisty - 0 złKonto bankowe: LUKAS BANK SA
68 1940 1076 3073 3114 0000 0000Dane kontaktowe:

PHU Wilmat s.c. M.Wilkus, T. Matuszek
ul. Obornicka 70
51-114 Wrocław
NIP: 895-179-80-07


606-73-16-25

501-24-29-32

(071) 325-98-79

biuro@wilmat.com.pl

NICE Robus 350Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje


Zapraszamy na pozostałe aukcje oraz do sklepu wilmat.com.pl


Automaty do bram garażowych, przesuwnych, garażowych firmy Nice. Domofony oraz videodomofony znakomitej firmy Fermax. Rejestratory, kamery, transmitery, anteny satelitarne, czujki alarmowe, kompletne systemy alarmowe.

Prowadzimy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny urządzeń oferowanych przez naszą firmę. Zajmujemy się opieką sieci telewizyjnych, domofonowych, wideodomofonowych w kamienicach oraz w blokach mieszkalnych. Prowadzimy modernizację instalacji alarmowych.

Zajmujemy się instalacją sprzętu audio i video na terenie całego kraju. Posiadamy duże doświadczenie w instalacji profesjonalnych kin domowych. Wieszamy żyrandole i różnego rodzaju instalacje podwieszane.
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
kolejna sztuka: 30,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Nasza działalność gospodarcza jest wpisana do: - ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Wrocławia pod numerem 163762- dla Marek Wilkus, - ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Wrocławia pod numerem 163761dla Tomasz Matuszek. Konto bankowe: 68 1940 1076 3073 3114 0000 0000

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: biuro@wilmat.com.pl Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres: PHU Wilmat s.c. M.Wilkus, T. Matuszek ul. Obornicka 70 51-114 Wrocław Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy (należy wybrać jedną z wersji): W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem biuro@wilmat.com.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Firma PHU Wilmat s.c. M.Wilkus, T. Matuszek zobowiązuje się do dostarczenia produktu bez wad. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej we Wrocławiu. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce (Rozstrzyganie sporów konsumenckich).