AUTKO JEŹDZIK FERRARI EFEKTY ŚWIETLNE I DŹWIĘK (6482759256)

zakończona
105,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 12,50 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 14,50 zł
 • Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 16,00 zł
 • lokalizacja: POLICE
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 3.90 [kg]
 • wiek dziecka: 18 m +
 • kolor: żółty, czerwony

OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ

ZAMÓWIENIA WYSYŁAMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

W GODZ. 8-18

PŁATNOŚCI

AKCEPTUJEMY PRZELEW ZWYKŁY

56 1910 1048 2217 9065 2420 0001

LUB

KONTAKT Z NAMI

W razie pytań kontaktuj się z nami 7 dni w tygodniu

Do godz. 18:00

tel: 506 511 830

lub mailowo

kontakt@perlazabawki­.pl

AUTKO JEŹDZIK FERRARI

Muzyczny jeździk- pchacz dla dzieci.

Stabilny z dużym wygodnym siedziskiem, realistyczne odwzorowanie modelu Ferrari, przednie i tylne swiecące światła. Multimedialna kierownica posiada wiele dźwięków - melodyjki, klakson dźwięki kierunkowskazów.

Rodzic może kontrolować kierunek jazdy, poprzez zaczepienie sznurka z przodu pojazdu. Funkcjonalne otwierane siedzisko, pod którym znajduje się schowek na skarby.

Autko wykonane jest z podwyższonej jakości plastiku typu ABS

Parametry techniczne:

Wymiary:

Długość : 60,5 cm,

Szerokość: 27,5 cm,

Wysokość od ziemii do kierwonicy: 36 cm,

Wysokość od ziemii do siedzenia: 23 cm,

Wymiary siedzenia: 18 x 25 cm

Średnica koła: 13 cm,

Średnica kierownicy: 18 cm

Maksymalne obciążenie 30kg

Wymiary opakowania:

61 cm x 28 cm x 32 cm

posiada certyfikat CE

Cechy

Wiek dziecka 18 m +
Kolor Żółty
Stan Nowy
Waga (z opakowaniem) 3,9
Materiał
 • Plastik
 • Metal
Certyfikaty i opinie
 • FSC
 • CE
 • EN 71
Waga dziecka 3 - 18 kg

Galeria

ZAJRZYJ DO NASZEGO SKLEPU

www.perlazabawki.pl

I ZAPOZNAJ SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ

NASZYCH NIESAMOWITYCH ZABAWEK

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Deutsche Bank PBC S.A. 56191010482217906524200001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 14,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 12,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Niemcy 38,00 zł
kolejna sztuka: 5,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4-6 dni
Czechy 36,00 zł
kolejna sztuka: 5,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni
Słowacja 36,00 zł
kolejna sztuka: 5,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5-6 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

 • 506 511 830
  poniedziałek -piątek. 8:00-18:00 sobota 10:00-15:00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
darmowy zwrot
 
Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas, tj.: (dane adresowe) Edyta Grzeszczuk prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą „PERŁA Sklep Internetowy”, w Policach, 72-010 Police, przy ul. Nadbrzeżnej 24a lok. 2, 72-010 Police, posiadająca NIP: 8512594780 oraz nr REGON: 321393146, o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną na adres poczty elektronicznej: kontakt@perlazabawki.pl).Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy stanowiącego załącznik nr 1 do niniejszego regulaminu, jednak nie jest to obowiązkowe.Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Załącznik nr 1 WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) – Adresat: Edyta Grzeszczuk prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą „PERŁA Sklep Internetowy”, w Policach, 72-010 Police, przy ul. Nadbrzeżnej 24a lok. 2, 72-010 Police, posiadająca NIP: 8512594780 oraz nr REGON: 321393146, adres poczty elektronicznej: kontakt@perlazabawki.pl, numery telefonów: 506 511 830 oraz 500 176 326 – Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*) – Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*) – Imię i nazwisko konsumenta(-ów) – Adres konsumenta(-ów) – Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) – Data

reklamacje

1. W razie stwierdzenia wady fizycznej sprzedanego towaru, kupującemu przysługują uprawnienia z tytułu rękojmi, określone w Kodeksie cywilnym.2. Celem realizacji uprawnień określonych w ust. 1, kupujący powinien zawiadomić Sprzedawcę o wadach sprzedanego towaru, podając przy tym dane umożliwiające zidentyfikowanie transakcji oraz formułując żądanie co do sposobu rozpatrzenia reklamacji, jak również przesłać Sprzedawcy reklamowany towar, chyba że ze względu na rodzaj rzeczy lub sposób jej zamontowania dostarczenie rzeczy przez kupującego byłoby nadmiernie utrudnione (wówczas kupujący obowiązany jest udostępnić rzecz Sprzedawcy w miejscu, w którym rzecz się znajduje). Koszty przesłania reklamowanego towaru ponosi Sprzedawca, jednak w przypadku, gdy reklamacja jest nieuzasadniona, może domagać się ich zwrotu od kupującego.3. Jeżeli rzecz sprzedana ma wadę, kupujący może złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo o odstąpieniu od umowy, chyba że sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Kupującego wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie. Jeżeli kupującym jest konsument, może zamiast zaproponowanego przez sprzedawcę usunięcia wady żądać wymiany rzeczy na wolną od wad albo zamiast wymiany rzeczy żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez kupującego jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez sprzedawcę. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość rzeczy wolnej od wad, rodzaj i znaczenie stwierdzonej wady, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie narażałby kupującego inny sposób zaspokojenia.

pozostałe informacje

Szczegółowy regulamin naszego sklepu znajdą Państwo na stronie www.perlazabawki.pl. Jesteśmy nowym, polskim sklepem internetowym, zajmującym się sprzedażą zabawek dla dzieci. U nas zawsze znajdziesz coś wyjątkowego dla swojej pociechy. Staramy się aby towar jaki oferujemy, był zróżnicowany, aby każdy odwiedzający mógł znaleźć coś dla siebie .Stopniowo będziemy powiększać asortyment, dlatego ważne dla nas są Państwa sugestie oraz opinie. Zapraszamy do dzielenia się spostrzeżeniami na naszą skrzynkę kontakt@perlazabawki.pl Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat CE i wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Robimy wszystko co w naszej mocy, by przedstawić produkty rzetelnie, nasze aukcje zawierają szczegółowy opis, pokazujemy wszystkie detale na zdjęciach, chcemy by kupujący nie miał wątpliwości. Jeśli masz jakieś pytania NAPISZ lub ZADZWOŃ DO NAS.tel: 506- 511 -830 e-mail: kontakt@perlazabawki.pl Jesteśmy elastyczni i zawsze chętni do porozumień, na pewno odpiszemy. Rejestrację naszej firmy znajdziesz wchodząc na stronę:https://prod.ceidg.gov.pl wpisując NIP 8512594780.