AUTARCHA - Strategiczna Gra Planszowa (6965271887)

zakończona
98,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 11,49 zł
 • Allegro Kurier InPost 12,00 zł
 • lokalizacja: MIŃSK MAZOWIECKI, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • waga (z opakowaniem): 1 [kg]
 • czas rozgrywki: do 2 godzin
 • rodzaj: podstawa
 • minimalna liczba graczy: 2
 • wiek gracza: 8-11 lat, 12-14 lat, 15-18 lat, 18+

opis

O grze

Włącz się do dynamicznej akcji osadzonej w niespokojnych czasach II wojny światowej. Heroiczna walka, pełna poświęceń i trudnych decyzji, sprawi, że nawet nie zdążysz zauważyć jak bardzo pochłonie Cię klimat nieprzewidywalnych starć na polu bitwy. Wciel się w rolę wszechmocnego dowódcy i poprowadź swoje oddziały w drodze po zwycięstwo.

Autarcha

Autarcha to turowa gra strategiczna, w której wojnę prowadzą dwie armie. Rozgrywka trwa zazwyczaj od 30 do 150 minut, a sama gra jest przeznaczona dla dorosłych jak i starszej młodzieży (10+). Przeznaczona jest dla dwóch graczy i każdy z nich ma w trakcie tury możliwość wykonania kilku ruchów.

Rozgrywka odbywa się na planszy, na której oznaczone są różne elementy krajobrazu: teren, las, góry, rzeki i miasta. Plansza poprzecinana jest połączeniami komunikacyjnymi, takimi jak droga i kolej. Każdy z tych elementów może zostać wykorzystany w rozgrywce: Kolej i drogi umożliwiają szybszy transport, las i góry ukrywają wojska oraz powodują ze są one trudniejsze do zniszczenia, a woda zatrzymuje np. wojska pancerne czy artylerię, które nie mogą pokonywać tych przeszkód. To od gracza zależy jak wykorzysta elementy planszy.

Najważniejszy jest sztab generalny – w większości scenariuszy, jego zniszczenie zapewnia zwycięstwo. Reprezentuje on gracza i może wydawać rozkazy pozostałym czterem rodzajom jednostek:

 • Piechota – tania jednostka o dość małym zasięgu. Łatwa do zrekrutowania i szybkiego wprowadzenia do walki.
 • Saperzy – jednostka specjalistyczna wykonująca operacje specjalne np. stawianie min, które z kolei są niewidoczne dla przeciwnika
 • Pancerna – jednostka o wysokim koszcie, ale o wysokiej mobilności w terenie i dużym zasięgu.
 • Artyleria – jednostką pozycyjną o dalekim, kierunkowym zasięgu.

Oddziały mogą atakować się na odległość w ramach swoich posunięć w trakcie tury.

W grze jest zawarty aspekt ekonomiczny, każdy gracz może budować jednostki piechoty i saperów w mieście oraz jednostki pancerne i artylerii w naszej fabryce.

Rozgrywkę można zacząć w prosty sposób – wybieramy taki sam zestaw jednostek dla każdego gracza ustawiamy je na planszy i zaczynamy walkę. W instrukcji i na stronie www.autrarcha.com są zamieszczone różne scenariusze rozgrywek.

3 powody, żeby zagrać w Autarchę?

 • Unikalna mechanika walki, wyróżniająca spośród innych gier bitewnych. Proste zasady sprawiają, że po trzech rozgrywkach zerka się do instrukcji okazjonalnie.
 • Ta rozbudowana gra strategiczna niewątpliwie wzbogaci kolekcję każdego gracza, uwielbiającego taktyczne zagrania.
 • Reguły walki wzięte żywo z okresu XX wieku sprawiają, że rozgrywka znacznie zyskuje na atrakcyjności.

Skład pudełka

1 - plansza do gry

12 - kart obszarów

4 - fabryki

8 - znaczników zniszczeń

74 - piony wraz z naklejkami

1 - instrukcja

1 - kostka do gry

  

zapraszam na stronę produktu www.autarcha.com

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost
pierwsza sztuka:
8,60 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
6
przybliżony czas realizacji:
2-3 dni robocze
Allegro Kurier InPost
pierwsza sztuka:
12,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
6
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
20,00 zł
kolejna sztuka:
1,00 zł
maksymalnie w paczce:
6
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost
pierwsza sztuka:
11,49 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
6
przybliżony czas realizacji:
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
25,00 zł
kolejna sztuka:
1,00 zł
maksymalnie w paczce:
6
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury

Reklamacja

1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji

PAWEŁ SZMIDT CONSULTING
Spółdzielcza 25
05-300 Mińsk Mazowiecki
Dodatkowe informacje

1. Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami. 

2. Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji. 

3. Sprzedawca zapewnia Dostawę Towaru pozbawionego wad fizycznych i prawnych. Sprzedawca jest odpowiedzialny względem Klienta, jeżeli Towar ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia). 

4. Jeżeli Towar ma wadę Klient może: 

a) złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy sprzedaży, chyba że Sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni Towar wadliwy na wolny od wad albo wadę usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli Towar był już wymieniony lub naprawiany przez sprzedawcę albo sprzedawca nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia wad. Klient może zamiast zaproponowanego przez Sprzedawcę usunięcia wady żądać wymiany Towaru na wolny od wad albo zamiast wymiany Towaru żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez Sprzedawcę. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość Towaru wolnego od wad, rodzaj i znaczenie stwierdzonej wady, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie narażałby Klienta inny sposób zaspokojenia. 

b) żądać wymiany Towaru wadliwego na wolny od wad albo usunięcia wady. Sprzedawca jest obowiązany wymienić Towar wadliwy na wolny od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta. Sprzedawca może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Klienta, jeżeli doprowadzenie do zgodności z Umową sprzedaży Towaru wadliwego w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe lub w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z Umową sprzedaży wymagałoby nadmiernych kosztów. Koszty naprawy lub wymiany ponosi Sprzedawca. 

5. Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany dostarczyć rzecz wadliwą na adres Sprzedawcy. W wypadku Klienta będącego Konsumentem koszt dostarczenia pokrywa Sprzedawca. 

6. Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od wydania Towaru Klientowi. Roszczenie o usunięcie wady lub wymianę Towaru na wolny od wad przedawnia się z upływem roku, lecz termin ten nie może zakończyć się przed upływem terminu określonego w zdaniu pierwszym. W tym terminie Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży lub złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny z powodu wady Towaru. Jeżeli Klient żądał wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia wady, termin do odstąpienia od Umowy sprzedaży lub złożenia oświadczenia o obniżeniu ceny rozpoczyna się z chwilą bezskutecznego upływu terminu do wymiany Towaru lub usunięcia wady. 

7. Wszelkie reklamacje związane z Towarem lub realizacją Umowy sprzedaży, Klient może kierować w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Sprzedawca, w ciągu 14 dni od dnia żądania zawierającego reklamację ustosunkuje się do reklamacji Towaru lub reklamacji związanej z realizacją Umowy sprzedaży zgłoszonej przez Klienta. Reklamowany Towar należy dostarczyć lub przesłać na adres : Paweł Szmidt Consulting, 05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Spółdzielcza 25. Klient może zgłosić Sprzedawcy reklamację w związku z korzystaniem z usług nieodpłatnych świadczonych drogą elektroniczną przez Sprzedawcę. Reklamacja może być złożona w formie elektronicznej i przesłana na adres biuro@armorier.com. W zgłoszeniu reklamacyjnym Klient winien zawrzeć opis zaistniałego problemu. Sprzedawca niezwłocznie, lecz nie później niż w terminie 14 dni rozpatruje reklamacje i udziela Klientowi odpowiedzi. 

8. W przypadku, gdy Klient sklepu będzie chciał wdać się w spór z naszą firmą w związku z obsługą reklamacji towaru ma możliwość skorzystania z pozasądowych metod rozstrzygania sporów. Wszelkie spory wynikające z umowy sprzedaży mogą być rozwiązywane w trybie mediacji przez mediatorów Centrum Mediacji Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, stosownie do regulaminu tego Sądu, obowiązującego w dniu skierowania wniosku o mediację.

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

PAWEŁ SZMIDT CONSULTING
Spółdzielcza 25
05-300 Mińsk Mazowiecki

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prawo odstąpienia od umowy 

 1. Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. ustawy o prawach konsumenta (dz. U. 2014 poz. 827) Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość bez podania przyczyny. 
 2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży powinno zostać złożone Sprzedającemu w terminie 14 dni od daty, w której Konsument wszedł w posiadanie Towaru lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik, wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie Towaru. Termin do złożenia oświadczenia jest zachowany, jeżeli zostało ono wysłane Sprzedawcy przed upływem wskazanego terminu. 
 3. Oświadczenie Konsumenta może być sformułowane w sposób dowolny, jednak z jego treści powinna wynikać wola jednoznacznego odstąpienia od umowy sprzedaży. Oświadczenie powinno wskazywać imię i nazwisko Konsumenta, numer umowy/zamówienia, wskazanie Towaru, od którego zakupu odstępuje Konsument. W przypadku złożenia oświadczenia o odstąpieniu w formie pisemnej również podpis osoby składającej oświadczenie. 
 4. Konsument do złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy może posłużyć się wzorem odstąpienia od umowy. Posłużenie się wzorem oświadczenia o odstąpieniu od umowy przez Konsumenta nie jest obowiązkowe. 
 5. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać wysłane Sprzedawcy mailem, również pocztą. 
 6. W przypadku odstąpienia przez Konsumenta od umowy uważa się ją za niezawartą. W takiej sytuacji Konsument zobowiązany do zwrotu Sprzedawcy zakupionego Towaru, niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty odstąpienia od umowy poprzez jego odesłanie na adres: Paweł Szmidt Consulting, 05-300 Mińsk Mazowiecki, ul.Spółdzielcza 25. Zwrócony towar nie może nosić oznak użytkowania. Do zachowania wskazanego terminu wystarczy przed jego upływem odesłanie zakupionego Towaru. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Towaru. Przesyłki ze zwrotem Towaru nadane za pobraniem lub na koszt odbiorcy nie będą przyjmowane przez Sprzedawcę. 
 7. Sprzedawca zobowiązany jest zwrócić Konsumentowi, który odstąpił od umowy wszystkie dokonane przez niego płatności związane z zakupem Towaru niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, pod warunkiem otrzymania od Konsumenta z powrotem zakupionego nieużywanego Towaru. Zwrot płatności dokonany zostanie przez Sprzedawcę przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Konsumenta użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że Konsument udzieli wyraźnej zgody na inny sposób płatności, który nie będzie wiązał się jednak dla niego z ponoszeniem dodatkowych opłat. 
 8. Konsument, który odstąpił od umowy w trybie określonym w niniejszym paragrafie jest odpowiedzialny za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru cech i funkcjonowania.