AUKTIONS KATALOG 124 MARZEC 1977 FRANFURKT (6860498679)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
120,00 zł
Dostawa
  • List ekonomiczny 10,00 zł
  • List polecony ekonomiczny 13,50 zł
  • List priorytetowy 14,50 zł
  • lokalizacja: Warszawa, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • okładka: twarda
  • rok wydania (xxxx): 1977

opis

WITAM

AUKTIONS KATALOG 124

MARZEC 1977 FRANFURKT

STAN DB

ZDJĘCIA PRZEDSTAWIAJĄ DOKŁADNIE TO CO KUPUJESZ

WIĘCEJ ZDJĘĆ --- WIESZ CO KUPUJESZ!!!

ZAPRASZAM NA INNE AUKCJE

PRZY WIĘKSZEJ ILOŚCI KSIĄŻEK KOSZT WYSYŁKI USTALIMY UCZCIWIE

GWARANCJA

Zdjęcia przedmiotu
kliknij, aby powiększyć
Dostawa i płatność
od 10,00 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List ekonomiczny
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,50 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
5-6 dni roboczych
Paczka pocztowa ekonomiczna
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
121
czas realizacji
5 dni roboczych
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
18,50 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
121
czas realizacji
3-4 dni robocze
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
16,50 zł
kolejna sztuka
0,50 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
3-4 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
13,50 zł
kolejna sztuka
0,50 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
5-6 dni roboczych
List priorytetowy
pierwsza sztuka
14,50 zł
kolejna sztuka
0,50 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
3-4 dni robocze
Dodatkowe informacje

!!!! LIST EKONOMICZNY I PRIORYTETOWY (ZWYKŁY) są przesyłkami nierejestrowanymi! W przypadku zaginięcia takiej przesyłki nie ma możliwości jej reklamacji. Takie przesyłki wysyłamy wyłącznie na odpowiedzialność Kupującego. !!! W przypadku wysyłka za granicę proszę o kontakt w celu ustalenia kwoty za wysyłkę.

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

DADAart Małgorzata Nowak
ul. Spacerowa 34
05-410 Józefów
Dodatkowe informacje

Każdą reklamację rozpatrzymy indywidualnie i rzetelnie. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię i nazwisko Kupującego, - adres do korespondencji / do wysyłki (taki jak był podany w allegro), adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji (Tytuł i numerem aukcji allegro), - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację, - wskazanie żądania Kupującego, - podpis osoby składającej reklamację. !!!! LIST EKONOMICZNY I PRIORYTETOWY (ZWYKŁY) są przesyłkami nierejestrowanymi! W przypadku zaginięcia takiej przesyłki nie ma możliwości jej reklamacji. Takie przesyłki wysyłamy wyłącznie na odpowiedzialność Kupującego. !!!

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

DADAart Małgorzata Nowak
ul.Spacerowa 34
05-410 Józefów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z art. 27 ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, konsument który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podania przyczyny. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) [DANE SPRZEDAJĄCEGO] ............................................. ............................................. ............................................. Ja ........................................................................................................................... niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy: ..............................................................................................................................., Numer oferty............................................................................................................., Data zawarcia umowy to .........................................................................................., Data odbioru............................................................................................................., Imię i nazwisko........................................................................................................, Login Allegro............................................................................................................, Adres ....................................................................................................................., Data........................................................................................................................, .................................................................................................... Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej)

O sprzedającym
gluglus
99,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

1920

 

5

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Informacje o sprzedającym

WITAM

nr konta:30 1910 1048 2944 2805 6618 0001

Bardzo prosimy o podawanie w tytule wpłaty swojego nicka i nr aukcji co przyspieszy wysyłkę towaru.

Oferowane przeze mnie przedmioty pakowane są bardzo starannie w koperty bąbelkowe.

Uwaga! Przy wysyłce za granicę cennik dostawy nie obowiązuje. Koszt przesyłki ustalany jest indywidualnie w zależności od kraju i formy dostawy.

Sprzedając wystawiam komentarz jako drugi i bardzo proszę po otrzymaniu zakupionych u mnie przedmiotów o wystawienie komentarza, będzie to dla mnie informacja, że przesyłka dotarła do Państwa.

W związku z faktem uruchomienia przez Allegro nowego systemu naliczania kosztów dostawyoraz faktem, iż nie jest możliwe wyliczenie właściwych kosztów przesłania poprzez automatyczny system, w przypadku zakupu więcej niż jednego przedmiotu proszę o kontakt w sprawie ustalenia wspólnego kosztu wysyłki.

Pozostałe informacje

Wszystkie zamówienia wysyłam w ciągu 2 dni roboczych, od momentu zaksięgowania pieniędzy na rachunku bankowym Sprzedającego. BARDZO PROSZĘ O ROZWAGĘ, PRZY WYBORZE SPOSOBU DOSTAWY !!! Przesyłka nierejestrowana „List ekonomiczny” lub „List priorytetowy” nie ma nr nadawczego, w razie zaginięcia nie będzie można jej odszukać ani reklamować. Poczta Polska nie uwzględnia także reklamacji przesyłek nierejestrowanych jeśli ulegną uszkodzeniu podczas transportu.
email: mnov@vp.pl
Numer oferty:6860498679
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry