ASYSTENT v5 - Zarządzanie sprzedażą Allegro 12mcy (6483831042)

zakończona
250,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Peterborough
Prowadzisz więcej, niż jedną aukcję na Allegro?
Interesuje Cię wybudowanie i utrzymanie reputacji
dobrego sprzedającego?
Wiesz dobrze, jak łatwo jest
zapomnieć o wysyłce czy wystawieniu komentarza.
Wiesz też, jak dużo czasu to wszystko zabiera.
Czy można coś z tym zrobić?

Przedstawiamy program Asystent 5 – udoskonaloną
wersję programu, który pozwoli Ci oszczędzać czas
przy obsłudze aukcji i nie zapomnieć o niczym.
Korzystają z niego najwięksi sprzedawcy, przyda się także Tobie.
Co potrafi?
Dane wszystkich Twoich aukcji w jednym miejscu Program łączy się z Allegro i pobiera najświeższe, aktualne informacje dotyczące wszystkich Twoich aukcji, komentarzy i kontrahentów. Historia Twoich aukcji jest przechowywana wewnątrz programu i nigdy nie znika. Koniec z uzależnieniem od witryny Allegro. Szybkie wystawianie komentarzy Koniec z grzebaniem się w formularzach Allegro. Za pomocą Asystenta możesz hurtowo wystawiać komentarze. Oszczędzasz czas i pieniądze. Koniec z ręcznym wypisywaniem druczków Asystent automatycznie wypełni za Ciebie i wydrukuje druki pobrania, etykiety na paczki (DPD) oraz większość formularzy, których potrzebujesz przy prowadzeniu sprzedaży wysyłkowej. W programie tym sam zdefiniujesz format pliku wymiany dla Twojej firmy kurierskiej.
To jednak nie wszystko. Poza obsługą bieżącą aukcji, Asystent pomaga Ci po prostu być lepszym sprzedawcą. Organizuje za Ciebie informacje, ułatwia kontakt z kontrahentami – ludzie będą
Cię chwalić także poza Allegro. Na jaką pomoc możesz liczyć?


Wbudowany program pocztowy pozwala na wysyłkę powiadomień o stanie aukcji, płatności, przesyłki. Kupujący cenią ludzi, którzy udzielają im pełnej informacji. Dzięki Asystentowi możesz być sprzedawcą godnym zaufania. A wbudowane szablony i automatyka sprawią, że nie utoniesz w morzu powiadomień. Status transakcji online

jak w największych firmach kurierskich. Jeśli chcesz, Asystent może podawać status aukcji (zapłacona, wysłana) tak, by klient sam mógł sprawdzić, na jakim etapie jest realizacja jego zamówienia. Dostajesz zadowolonego klienta, który nie marnuje Twojego czasu.
Wbudowana obsługa formularzy do zmiany adresu i faktury VAT (FOD) pozwalają Twoim klientom na automatyczne (i bez Twojego udziału) wypełnianie formularzy potrzebnych do wystawienia faktury VAT. Księgowanie wpłat

z wyciągów BPH i PKO Intelligo. Asystent potrafi pobierać dane nie tylko z Allegro, ale także z niektórych banków. Dzięki temu oszczędzasz czas na uzupełnianiu statusów aukcji.
Program Asystent łączy się z Allegro za pomocą bezpiecznego klucza dostępu do danych WebAPI. Przedmiotem aukcji jest właśnie roczny abonament na dostęp do tego klucza – dzięki niemu program potrafi współpracować z Allegro bez konieczności wchodzenia na strony serwisu.


Sam program Asystent (do którego trzeba wprowadzić kupiony przez Ciebie klucz)
możesz pobrać za darmo tutaj .
UWAGA: WebAPI jest preferowanym przez Allegro sposobem dostępu do ich danych. Jeśli jakieś programy pobierają te dane bez klucza, działają nielegalnie i mogą zostać zablokowane. Uwaga na podróbki!
Nie czekaj! Zostań lepszym sprzedawcą już dziś.
15 minut po dokonaniu wpłaty Asystent zacznie pracować dla Ciebie!


Prawa autorskie
i majątkowe
Oświadczam, że jestem właścicielem praw majątkowych i autorskich prezentowanego programu.
Program stworzono przy użyciu kompilatora Delphi zakupionego i zarejestrowanego w firmie BSC Polska.
Minimalne wymagania techniczne • Komputer z procesorem PIII 500 lub szybszy,
• 64MB RAM,
• Windows XP/2000/2003/Vista z przeglądarką Internet Explorer 6 lub nowszą.
Zalecana konfiguracja

• Komputer z procesorem PIII 1GHz,
• 512MB RAM,
• Windows XP/2000/2003/Vista*,­
• Internet Explorer 7


Na Windows Vista po instalacji programu prawokliknij w jego ikonę i wybierz “właściwości”. W sekcji “Zgodność” włącz “Uruchom program jako administrator”. Aplikacja działa w środowisku Linux (wine), za wyjątkiem wydruków.


wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua