Astell&Kern XB 10 dac bluetooth SKLEP LUBLIN (6930856359)

zakończona
749,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 8,50 zł
  • Przesyłka kurierska 11,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 15,00 zł
Zakupy od 1 000 zł wysyłka gratis
  • lokalizacja: Lublin, Polska
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
DYNAMiC AUDiO tel. 515 046 367
LUBLIN Aleje Racławickie 18 mail: dynamicaudio@wp.pl

słuchawki nauszne

słuchawki dokanałowe

słuchawki bezprzewodowe

odtwarzacze/playery

wzmacniacze słuchawkowe

wzmacniacze z dac

dac

głośniki bluetooth

akcesoria

Odbiór osobisty - 0 zł

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Lublinie,

Aleje Racławickie 18

pn - pt 10 - 18

sobota 10 - 14

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA !!!

Opis produktu
Przy zakupie Astell & Kern AK XB10 dodawany jest kod uprawniający do 3 miesięcznej subskrypcji konta Tidal Hi-Fi. Tidal jest serwisem streamingowym oferującym muzykę online. Bogata baza utworów, albumów oraz całych dyskografii w jakości Hi-Fi! Konto można używać na wielu urządzeniach od smartphone, tabletów po odtwarzacze Astell & Kern!
Ekstremalny Bluetooth, AK XB10
Wysokiej jakości Bluetooth, AK XB10
Dodaliśmy wysoką jakość dźwięku i połączyliśmy ze swobodą bezprzewodowej komunikacji!
Teraz jest to możliwe dzięki użyciu aptX™ HD; najnowszy kodek Bluetooth Qualcomm do odbioru danych w wysokiej jakości 24bit. Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby wiernie odtworzyć przesył danych w wysokiej jakości z wykorzystaniem technologii Astell & Kern.
Wygodne korzystanie ze wszystkich rodzajów słuchawek high-end, przewodowych i tych bezprzewodowych.
Wygodne do słuchania muzyki jak i rozmów telefonicznych- wbudowany mikrofon.
Doskonalszy, mocniejszy dźwięk z Twojego samochodu.
Wygodne korzystanie z systemu domowego audio przez smartphone.
Muzyka przez Bluetooth bez kompromisów
AK XB10 oferuje charakterystyczną różnicę w dźwięku od konwencjonalnych produktów Bluetooth. W chwili gdy go usłyszymy, zastanawiamy się: "Czy to dźwięk naprawdę pochodzący z Bluetooth?"
Astell&Kern to wybitna technologia od Bluetooth aptx™ HD wspierający jakość 24bit/48kHz aż do DAC i AMP, które są podstawowym elementem każdego dobrego audio.
Najwyższa przyjemność słuchania przez Bluetooth: AK XB10
Qualcomm® aptX™ HD
Chociaż AK XB10 jest urządzeniem które bezprzewodowo otrzymuje dane audio np. ze smartphone poprzez Bluetooth, to jest to zupełnie inne urządzenie od tradycyjnych rozwiązań na Bluetooth między innymi dlatego że obsługuje kodek aptX™ HD.
Jesteśmy w epoce gdzie rozdzielczość telewizorów ewoluowała do ultra HD 4K by uzyskać jak najostrzejszy obraz, podobnie jest w audio. Bluetooth obsługuje już 24 bitowy dźwięk HD, który nie był możliwy do zrealizowania przy poprzednich technologiach. Przy wykorzystaniu aptX™ HD jest to teraz osiągalne.
Zazwyczaj kodek audio aptX™ jest wykorzystywany do profesjonalnego nadawania aby uzyskać jakość dźwięku przybliżoną do CD- 16 bit. Kodek aptX™ niesie ze sobą wiele korzyści takich jak- lepsza kompresja, niski koszt obliczeniowy i małe opóźnienie w transmisji danych.
Wprowadzony na początku 2016 roku aptX™ HD jest zdolny do przenoszenia 24bit / 48 kHz dźwięku, która jest wierna oryginalnemu plikowi audio.
* Urządzenia podłączone do AK XB10 muszą wspierać kodeki aptX™ HD i aptX™ w celu odtwarzania 24bit audio.
SBC vs aptX™ vs aptX™ HD
*Wartość danych podanych powyżej, są w celu zrozumienia technologii- nie są to wartości bezwzględne
Kodek Bluetooth można łatwo porównać do wydajności pakietu danych.
Porównajmy więc transmisje danych Bluetooth do pasażerów w autobusie. Kodek SBC jako autobus jest w stanie przewieźć tylko jednego pasażera. Kodek aptX™ może pomieścić już trzech pasażerów, natomiast aptX™ HD może pomieścić pięciu pasażerów.
Podobnie jak autobus który może pomieścić więcej pasażerów, tak aptX™ HD jest znacznie bardzie efektywne od pozostałych kodeków. Więcej informacji i danych może być transmitowane przy ewentualnie utracie transmisji danych.
*Wartość danych podanych powyżej, są w celu zrozumienia technologii- nie są to wartości bezwzględne
Perfekcyjny dźwięk
AK XB10 jest wyposażony w DAC Hi-Fi który umożliwia reprodukcję dźwięku w jakości 24bit / 192 kHz. Jego wzmacniacz analogowy został dostrojony za pomocą technologii Astell&Kern aby w pełni wykorzystać potencjał urządzenia.
Przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC) przekształca dane cyfrowe na sygnał analogowy w cyfrowym odtwarzaczu mediów (DMP). AK XB10 jest wyposażony w dedykowany DAC z najlepszą konwersją cyfrowo-analogową, która znacznie poprawia stosunek dygnału do szumu (SNR) i całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD).
Podczas gdy typowy wzmacniacz analogowy tylko wzmacnia niski poziom sygnału audio. Wzmacniacz Astell&Kern w AK XB10 jest inny.
Zamiast po prostu wzmacniać sygnał audio, wzmacniacz został zaprojektowany w koncepcji "wysterowania" słabych sygnałów i obsługi słuchawek o wysokiej impedancji. Wzmacniacz zastosowany w AK XB10 jest więcej niż zdolny do wszelkich zadań.
Dla przykładu- porównajmy wzmacniacz do kamery. Korzystając z funkcji zoom, powiększamy małe obiekty w wizjerze. Podobnie robi to zwykły wzmacniacz. Jednakże, wzmacniacz w AK XB10 jest bardziej podobny do funkcji "pan" zoomu, która koncertuje się na wyostrzeniu zamazanych obrazów.
Mówiąc najprościej, wzmacniacz Astell&Kern skupia się na słabym sygnale.
Podwójne wyjście audio
"Oh, nie! My słuchawki nie są kompatybilne!"
Widzieliście kiedyś malutkie gniazdo jack gdzie nie mogą być wpięte zwykłe słuchawki?
Takie gniazdo jest znane jako 2,5mm "sub-mini" złącza audio. Jest znany również jako wejście zbalansowane. Sposoby nadawania sygnału analogowego mogą być podzielone na: symetrycznie i niesymetryczne. Niesymetryczne połączenie składa się z sygnału (Lewy + Prawy) oraz masa. Masa ma za zadanie unikać szumów zewnętrznych, ale i tak może być nadal wprowadzany do sygnału i wpływać na całą transmisje. Przez co powoduje zmiany i zakłócenia w dźwięku.
Zbalansowane połączenie zostało opracowane w celu redukcji szumów, gdy sygnał jest przekazywany. To połączenie o odwróconymi fazami (Lewy i Prawy) na niesymetryczny (L + R) w celu zmniejszenia szumu.
Symetryczne połączenie ma kilka zalet w porównaniu do niesymetrycznego połączenia. Te same szumy (zakłócenia współbieżne) które występują na sygnale + sygnał w układzie faz odwróconych mogą być wyeliminowane , a moc wyjścia jest zwiększona ze względu na przesyłane dwa oddzielne sygnały równocześnie.
Jest więc sprawą naturalną, że AK XB10 zawiera gniazdo 2,5mm dla entuzjastów audio. Ciesz się głębszym dźwiękiem za pomocą symetrycznego wyjścia 2,5mm w AK XB10.
Słuchawki Astell & Kern które posiadają symetryczne wyjście 2,5mm
Kompatybilność z iOS oraz Android
Ak XB10 współpracuje z każdym urządzeniem posiadającym system iOS bądź Android.
AK XB10 wspiera SBC, aptX™ i aptX™ HD dla urządzeń z systemem Android oraz kodek AAC dla iOS.
Zapomnij o problemach z kompatybilnością urządzeń- po prostu uruchom Bluetooth na smartphonie, sparuj z AK XB10 i ciesz się muzyką. Można podłączyć także dowolny laptop / netbook który obsługuje technologię Bluetooth.
Wraz z podłączaniem Ak XB10 zostaniesz przetransportowany w zupełne nowy świat dźwięku.
Funkcja zestawu słuchawkowego z mikrofonem
Kiedy otrzymujesz połączanie podczas słuchania muzyki z AK XB10, powinieneś wyłączyć Bluetooth zanim odbierzesz połączenie?
Należy odłączyć słuchawki z AK XB10 i podłączyć do telefonu?
NIE! Oczywiście, że nie!
Dla jeszcze lepszego ułatwienia, AK XB10 obsługuje połączenia głosowe i jest wyposażony we wbudowany mikrofon. Dzięki temu rozwiązaniu można odbierać połączenia podczas używania słuchawek bez mikrofonu.
Naciśnij przycisk raz, aby odebrać połączenie. Następnie przyciśnij i przytrzymaj przycisk aby odrzucić połączenie. Nic prostszego!
Zarys Projektu
Konstrukcja AK Xb10 została zainspirowana głównym motywem firmy Astell & Kern- światło i cień.
Dzięki tej koncepcji projektu, AK XB10 został ukształtowany tak, aby naśladować rozpraszające światło gwiazdy (Astell w języku greckim oznacza gwiazdę).
Wierzchnia warstwa AK XB10 jest podzielona na ćwiartki, co pozwala na łatwa obsługę za pomocą dotyku dłoni. Całość może wyglądać na prostą i łatwą konstrukcję, ale AK XB10 powstał dopiero po starannym rozważeniu zarówno wyglądu jak i ergonomii użytkowania.
Jeśli chcesz się cieszyć muzyką a nie chcesz być uwiązany na stałe do jednej pozycji, wystarczy zamontować AK XB10 dzięki klipsowi i przypiąc go do koszuli czy torebki. Ten prosty klips dodatkowo zwiększa przenośność i mieć wolne dłonie w tym samym czasie. AK XB10 jest lżejszy niż batonik energetyczny który jesz podczas ćwiczeń.
Czy teraz jesteś gotów aby obcować z dźwiękiem Hi-Fi?
Generalna specyfikacja
Model: AK XB10
Kolor: Czarny
Wymiary: 1.97 ”(50 mm) [SZ] x 1.97 ”(50 mm) [W] x 0.48 ”(12.3 mm) [G]
Waga: 0.81 oz (23 g)
Wersja Bluetooth: Bluetooth 4.1, Class2
Profil Bluetooth: A2DP (multi), AVRCP, HFP, HSP
Pasmo częstotliwości: 2.4 - 2.4835 GHz ISM Pasmo
Zasięg: Maksymalnie do 10 metrów
Zakres temperatur: -10°C ~ 45°C (23°F ~ 113°F)
Audio
Kodek: SBC, AAC, aptX™, aptX™ HD
Wyjścia: 2.5mm Zbalansowane / 3.5mm Niezbalansowane
Moc wyjściowa: 2.5mm Zbalansowane: 1,8 Vrms / 3.5mm Niezbalansowane: 0,9 Vrms
Bateria
Typ baterii: Akumulator litowo-polimerowy 350mAh 3.7V
Czas pracy: Około 5 godzin dla odtwarzania muzyki oraz rozmów telefonicznych
Czas czuwania: Do 300 godzin
Czas ładowania: Około 2 godzin
Sposób ładowania: Micro USB 5 pinów (5V 2A)
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Dynamic_Audio za co najmniej 1 000 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 8,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Dynamic
Aleje Racławickie 18/1
20-037 Lublin
NIP: 7151692927
REGON: 432116952

kontakt

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Dynamic Audio Tomasz Skwarek
Aleje Racławickie 18/1
20-037 Lublin
PL
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupujący otworzył zapieczętowane opakowanie towaru, którego po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub względy higieniczne (przepis z ustawy)

Dodatkowe informacje

Nie przyjmujemy zwrotów słuchawek dokanałowych z powodów higienicznych.