ARTPOL PLANDEKA PLANDEKI MROZOODPORNA 10x20 CENA ! (6483053189)

1 osoba kupiła 2 sztuki
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
173,99 zł
z 107 sztuk
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 14,99 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 21,99 zł
Zakupy powyżej 350 zł
 • lokalizacja: Białystok
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
ARTPOL Plandeka mrozoodporna wymiary: 10x20m
Producent: Artpol
Indeks katalogowy: AR37863
Dane podstawowe:

kod produktu: 37863
rozmiar - 10x20m
granulacja - 60g/m2
kolor niebieskiopis:

Plandeka wykonana z politylenu (HDPE), pleciona, dwustronnie laminowana (LDPE), super mocna, wodoodporna, odporna na działanie promieni UV, łatwa w użyciu i myciu. Brzegi wzmocnione zakładką i sznurliem polipropylenowym z aluminiowymi oczkami do mocowania co 1m.

Plandeka jest tania, ale jej jakość w stosunku do ceny jest bardzo korzystna. Plandeka wykonana w kolorze niebieskim.


Przeznaczona do przykrywania:
samochodów, przyczep, łodzi, wiat, materiałów budowlanych, płodów rolnych, stosów drewna i węgla, mebli ogrodowych, placów budów i wielu innych zastosowań.


Uwaga: Ze względów technologicznych dopuszczalna jest różnica w wymiarach +/-4%.


Zobacz też inne plandeki z oferty firmy Artpol:

AW-Narzędzia

ul. Sławińskiego 8

15-349 Białystok

NIP: 966 - 063 - 44 - 19

Poniedziałek - Piątek

w godz. 7.00-17.00

Soboty od 7.00 do 14.00


Dział sprzedaży internetowej:

85 663 14 10 wewn. 14

mobile:
605 177 762allegro@aw-narzedzia­.com.pl


Wszystkie przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL.


Przesyłki dostarczane są zazwyczaj następnego dnia po nadaniu. Wysyłka w dni robocze od poniedziałku do piątku. Gwarancją dostarczenia towaru w ciągu

24 h jest złożenie zamówienia do godziny 12.00 dnia roboczego.

Odbiór osobisty

Zamówiony produkt można odebrać

osobiście w siedzibie firmy przy

ulicy Sławińskiego 8 w Białymstoku.

W przypadku odbioru osobistego doliczana jest opłata manipulacyjna w wysokości
kosztów przesyłki podanych w danej aukcji.


- wpłata na konto bankowe
(płatność z góry)


(koszt wysyłki) + wartość zakupionego towaru

- pobranie
(płatne przy odbiorze)


(koszt wysyłki) + wartość zakupionego towaru


wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u aw_e-sklep za co najmniej 350 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Handlowy w Warszawie SA 35 1030 1074 0000 0000 8884 7016
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 14,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 21,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Odbiory osobiste oraz sprzedaż jest możliwa bezpośrednio z: Centrum Logistyczne AW-Narzędzia ul. Magazynowa 4, 15-349 Białystok. Całkowity czas złożenia zamówienia na magazynie wynosi od 0,5 do około 3h. Prosimy o wcześniejsze potwierdzanie odbioru osobistego mailowo bądź telefonicznie (wybór terminu odbioru osobistego przez klienta), tak by zamówienie było od razu przygotowane do wydania przez magazyn dla klienta. AW-Narzędzia to: Firma która istnieje na rynku od 1999 r. Jeden z wiodących dostawców w branży narzędziowej w północno-wschodniej Polsce. Sprawdzony i pewny dostawca dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw budowlanych oraz warsztatów samochodowych. Każdy sprzedany przez nas produkt posiada gwarancję oraz dołączany dokument zakupu w formie faktury imiennej lub VAT na firmę. Przykład rzetelności i transparentności w polskim handlu. Uczestnik programu Rzetelna Firma pod patronatem Krajowego Rejestru Długów.

kontakt

 • 605 177 762
  infolinia czynna od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00
 • 512 328 999
  dział reklamacji produktów (godziny pracy: poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00)

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Numer konta bankowego allegro: 35 1030 1074 0000 0000 8884 7016 Citi Bank Prawo odstąpienia od umowy W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć AW-Narzędzia Walenty Androsiuk stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: allegro@aw-narzedzia.com.pl Przesyłkę należy nadać na adres: AW-Narzędzia Walenty Androsiuk Sławińskiego 8 15-349 Białystok. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli AW-Narzędzia Walenty Androsiuk wykonało w pełni usługę za wyraźną zgodą klienta; 2) w której cena Towaru zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi AW-Narzędzia Walenty Androsiuk nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji klienta lub służąca zaspokojeniu zindywidualizowanych potrzeb klienta; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi nie AW-Narzędzia Walenty Androsiuk nie ma kontroli; 8) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 9) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą klienta, przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

reklamacje

1. Opis procedury reklamacji Większość produktów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Dokładne adresy punktów serwisowych znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów i tam klient powinien kierować reklamowany produkt. Jednak gdy produkt nie posiada karty gwarancyjnej po wcześniejszym wypełnieniu formularza Zgłoszenie Reklamacyjne klient winien odesłać produkt na adres magazynu AW-Narzędzia Walenty Androsiuk bądź dostarczyć produkt osobiście do siedziby firmy. Adres oraz wszystkie niezbędne informacje są podane na Formularzu Zgłoszenie Reklamacyjne. Dzięki wypełnionemu Formularzowi Zgłoszenie Reklamacyjne rozpatrywanie zgłoszeń odbędzie się sprawnie, przy czym wypełnienie Formularza Zgłoszenie Reklamacyjne nie jest warunkiem koniecznym do rozpatrzenia zgłoszenia Klienta. Naprawiony produkt odsyłany jest do Klienta na koszt AW-Narzędzia Walenty Androsiuk. Gwarancja na sprzedany produkt nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z rękojmi za wady produktu. AW Narzędzia Walenty Androsiuk odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzedaży niebędącej sprzedażą konsumencką, wyłącza się przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie Cywilnym. Reklamacje z tytułu rękojmi można złożyć w formie elektronicznej, za pomocą Formularza Zgłoszenie Reklamacyjne, lub w formie pisemnej na adres AW-Narzędzia Walenty Androsiuk, na koszt AW-Narzędzia Walenty Androsiuk, po wcześniejszym kontakcie z pracownikiem firmy AW-Narzędzia Walenty Androsiuk. Informację o rodzaju spedytora, oraz adres na jaki należy wysłać produkt zostaną podane po wcześniejszym kontakcie z pracownikiem firmy AW-Narzędzia Walenty Androsiuk. Klient ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że AW-Narzędzia Walenty Androsiuk niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez AW-Narzędzia Walenty Androsiuk albo AW-Narzędzia Walenty Androsiuk nie wymieniła produktu na wolny od wad, ani tej wady nie usunęła. AW-Narzędzia Walenty Androsiuk rozpoznaje reklamację z tytułu rękojmi w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Jeżeli w ciągu 14 dni AW-Narzędzia Walenty Androsiuk nie ustosunkuje się do żądań Klienta, oznacza to, iż uznało żądania za uzasadnione. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi AW-Narzędzia Walenty Androsiuk W celu odesłania zakupionego produktu Klient powinien wpisać na liście przewozowym, w polu zadeklarowana wartość (bądź równoznacznym), cenę zakupu odsyłanego produktu. Kwota ta stanowi deklarację wartości ubezpieczenia. 2. Adres do reklamacji Większość produktów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Dokładne adresy punktów serwisowych znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku do produktu nie jest dołączona karta gwarancyjna produkt należy odesłać bądź dostarczyć osobiście na adres: AW-Narzędzia Walenty Androsiuk Sławińskiego 8 15-349 Białystok

pozostałe informacje

Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad Wszystkie produkty dostępne w AW-Narzędzia Walenty Androsiuk są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur Wszelkie spory związane z usługami świadczonymi przez AW-Narzędzia Walenty Androsiuk w ramach AW-Narzędzia Walenty Androsiuk będą rozstrzygane przez sądy powszechne. Klient będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce ''Rozstrzyganie sporów konsumenckich''.