ARISTON VELIS EVO PLUS 80 PODGRZEWACZ WODY BOJLER (6541754542)

zakończona
1 170,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 28,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 40,00 zł
 • lokalizacja: KRAKÓW
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy

» Wysyłka na terenie całej Polski » Odbiór osobisty w Krakowie

Dane kontaktowe

E-TERM BIURO LOGISTYKI
ul. Łagiewnicka 39
30-417 Kraków

pon - pt 10:00-18:00
Tel. (12) 357 54 43
E-mail: biuro@e-term.pl

ING BANK ŚLĄSKI S.A. 69 1050 1445 1000 0090 7480 1987

Ważne informacje

Wszystkie wystawiane na naszych aukcjach przedmioty są fabrycznie nowe. Wraz z towarem wysyłamy potwierdzoną kartę gwarancyjną oraz fakturę vat.

Po dokonaniu zakupu prosimy o podanie wybranej formy odbioru/wysyłki, a także potwierdzenie danych do wysyłki i faktury vat.

Informacje dodatkowe

Wystawiamy faktury VAT.
Cena zawiera KGO: 1,21 zł

Ariston VELIS EVO PLUS 80 - Elektryczny podgrzewacz wody (3626149)

Podgrzewacz elektryczny (bojler) ARISTON VELIS EVO PLUS 80 litrów.

Design, oczywiście włoski. Smukłe i miękkie linie aby lepiej dopasować się do wystroju Twojej łazienki. Gama podgrzewaczy Velis Evo wyróżnia się niespotykaną dotąd na rynku głębokością, jedynie 27 cm, oraz tym, że może być instalowany zarówno w pionie jak i poziomie. Velis Evo Plus odznacza się stylową obudową w kolorze szczotkowanej stali. Ekran dotykowy SMART BLUE TECH umożliwia sprawdzenie dostępnej wody (ilości dostępnych pryszniców) lub czasu oczekiwania na jej podgrzanie.

FUNKCJA ANTYLEGIONELLA - Raz w miesiącu, temperatura wody rośnie automatycznie powyżej 65°C aby wyeliminować bakterie i zagwarantować higieniczność wody.

SYSTEM PRZECIWZAMROŻENIOWY - Zabezpiecza urządzenie przed spadkiem temperatury poniżej 5°C.

AUTODIAGNOSTYKA - w przypadku wystąpienia usterki na wyświetlaczu zostaje wyświetlony kod błędu aby łatwo zidentyfikować przyczynę.

ZABEZPIECZENIE PRZED URUCHOMIENIEM "NA SUCHO" - W przypadku wycieku lub braku wody w urządzeniu, wyłącza grzałkę aby zapobiec jej przepaleniu.

FUNKCJA AKTYWNEJ OCHRONY ELEKTRYCZNEJ - Po zakończeniu procesu podgrzewania, grzałka zostaje całkowicie odłączona od zasilania elektrycznego aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo.

SYSTEM ANTY-PRZEGRZEWOWY - W przypadku usterki podzespołów, grzałka wyłącza się aby zapobiec przegrzewowi wody i ewentualnemu poparzeniu.

Zalety:

 • system shower-ready
 • intuicyjny wyświetlacz, łatwość sterowania temperaturą
 • możliwość programowania dziennego
 • możliwość sprawdzenia ilości dostępnych prysznicy
 • super cichy
 • programowanie dziennie
 • funkcja ECO
 • izolacja z grubej pianki poliuretanowej
 • dwie anody magnezowe
 • zbiornik pokryty emalią tytanową
 • system bezpieczeństwa ABS 2.0
 • produkt testowany, aby spełnić najwyższe wymagania
 • tylko 27 cm głębokości
 • możliwość instalacji pionowej i poziomej
 • innowacyjne wzornictwo: obudowa w metalicznym kolorze

Instrukcja obsługi w formacie PDF

Warunki standardowej gwarancji w formacie PDF

Parametry techniczne

ARISTON
Srebrny
Wisząca pionowo/poziomo
Ciśnieniowy (można podłączyć zwykłą baterię)
28.3 kg
1066 mm
506 mm
275 mm
1,5 kW
230 V
80 litrów
(ΔT = 45°C) 135 min. (shower ready) 50 min.
80°C
8 bar
IPX4
7 lat na zbiornik , 1 rok na pozostałe elementy (szczegóły w karcie gwarancyjnej)
B
M
W podgrzewaczu zainstalowane są dwie grzałki o mocy 1500W i 1000W, które działają naprzemiennie, podgrzewając dwa zbiorniki.

Zdjęcia produktu
Nasza oferta obejmuje:

Gwarancja

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są fabrycznie nowe. Wraz z towarem wysyłamy potwierdzoną kartę gwarancyjną oraz fakturę VAT. Wszystkie przesyłki kurierskie DHL ubezpieczamy na pełną wartość zamówienia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz komentarzami wystawionymi przez Klientów w serwisie aukcyjnym Allegro.pl

Ważne informacje

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 69 1050 1445 1000 0090 7480 1987
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 28,00 zł
kolejna sztuka: 28,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 40,00 zł
kolejna sztuka: 40,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Odbiór własny w Krakowie - zamówione produkty można odebrać w Biurze Logistyki E-TERM, Kraków ul. Łagiewnicka 39, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-18:00, po zmianie statusu zamówienia na "Do odebrania w Biurze Logistyki E-TERM".
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 12 357 54 43
  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku 10.00 - 18.00.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Sprzedawca informuje, że jeśli Kupujący jest Konsumentem to zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumentów (Dz. U. z 2014 r., poz. 827) ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni od daty odbioru (wydania) towaru, bez podania jakiejkolwiek przyczyny, zawiadamiając o tym Sprzedawcę drogą elektroniczną - mailowo lub pisemnie listem poleconym. Celem ułatwienia realizacji tego prawa, Sprzedawca proponuje dokonać tej czynności (oświadczenia o odstąpieniu) za pośrednictwem formularza „druk odstąpienia od umowy”, po uważnym zapoznaniu się z informacją „druk pouczenie o odstąpieniu od umowy”, (druki przesyłamy razem z towarem). W razie skutecznego odstąpienia od umowy sprzedaży, umowę uważa się za niezawartą. Wówczas Kupujący winien niezwłocznie przesłać zakupiony towar z kserokopią faktury VAT lub innym dokumentem wykazującym, iż towar został zakupiony u Sprzedawcy, na adres Sprzedawcy - E-TERM Paweł Cwynar Biuro Logistyki ul. Łagiewnicka 39, 30-417 Kraków z dopiskiem "zwrot", nie później niż do 14 dni od daty zawiadomienia, tj. od dnia w którym odstąpił od umowy. Kupujący dokonuje zwrotu na własny koszt , tj. ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu towaru. Kupujący winien zwrócić towar w stanie niezmienionym, bez śladów użycia, ani w żaden sposób nie uszkodzony, w miarę możliwości w niezniszczonym opakowaniu producenta, wraz z otrzymanymi dokumentami od Sprzedawcy (dokumentacja techniczna i karta gwarancyjną).Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia zgodności charakteru, cech i funkcjonowania towaru. Sprzedawca po otrzymaniu i zweryfikowaniu zwracanych towarów prześle na adres Kupującego w terminie 7 dni, fakturę korygującą na zwrócone towary i koszt przesyłki zgodnie z zamówieniem. Następnie Sprzedawca dokona zwrotu należności za zwrócone towary i koszt przesyłki zgodnie z zamówieniem, w terminie 7 dni na podany przez Kupującego rachunek bankowy.

reklamacje

Jeżeli po otrzymaniu towaru lub w trakcie jego użytkowania Kupujący stwierdzi, że towar posiada wady fizyczne może skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych (gwarancji), bezpośrednio u producenta, we wskazanych w karcie gwarancyjnej punktach serwisowych (dotyczy towarów objętych gwarancją producenta) lub złożyć reklamację do Sprzedawcy. W celu złożenia reklamacji do Sprzedawcy, należy skontaktować się ze Sprzedawcą za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail: biuro@e-term.pl). Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko Kupującego, nr zamówienia, nr dowodu zakupu (faktury VAT) oraz opisać przedmiot reklamacji. Czas rozpatrzenia reklamacji przez Sprzedawcę wynosi 14 dni licząc od dnia wniesienia reklamacji skutecznej, tj. zawierającej kompletne dane jw. oraz opis przedmiotu reklamacji i ewentualnie niezbędne dokumenty do jej rozpatrzenia.

pozostałe informacje

Nr konta bankowego: ING BANK ŚLĄSKI S.A. : 69 1050 1445 1000 0090 7480 1987. Jako tytuł przelewu należy wpisać numer aukcji / nazwe produktu oraz nick allegro. Zgodnie z ustawą z dnia 29 lipca 2005 roku o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz. U. Nr 180, poz.1495 ze zm.) Kupujący nabywając sprzęt elektryczny lub elektroniczny, ma prawo zwrócić stary (zużyty) sprzęt tego samego rodzaju do sklepu, w którym kupił nowy produkt. Jeśli Kupujący zamierza z tego prawa skorzystać to należy sprzęt odesłać na własny koszt na adres E-TERM Paweł Cwynar Biuro Logistyki ul. Łagiewnicka 39, 30-417 Kraków, po uprzednim poinformowaniu o tym Sprzedawcy.