ARES CAD 2016 lic wieczysta, alt. Autocad, ZWCAD (6482730678)

zakończona
  • stan: nowy

Profesjonalny system CAD bazujący na DWG, przeznaczony dla Windows, Mac OS X oraz Linux.

Numer jeden wśród alternatywnych programów CAD DWG, któremu zaufali liderzy branży oraz ponad 8 milionów użytkowników.

Wypróbuj nieograniczone możliwości ARES Commander, zaawansowanego systemu CAD do zastosowań zarówno w codziennej pracy jak i dużych złożonych projektach. Skorzystaj z inteligentnych narzędzi oraz funkcji podnoszących wydajność rysowania, których możesz oczekiwać od najwyższej klasy programów CAD, jak również z szeregu nowych rozwiązań Graebert przyspieszających i usprawniających pracę. I to wszystko przy osiągnięciu znacznego ograniczenia kosztów inwestycyjnych.

ARES Commander 2016 jest czymś znacznie więcej niż tylko ekonomiczną alternatywą CAD. System korzysta z ponad 30 lat doświadczeń Graebert w zakresie rozwiązań CAD, tworzonych na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne. Nasze rozwiązanie zostało wyposażone w zestaw standardowych narzędzi 2D oraz 3D, których można oczekiwać w każdym programie CAD, oraz unikalny system licencjonowania przyjazny dla użytkownika:

Dowolny system operacyjny: ARES Commander może pracować w środowisku Windows, Mac OS X, oraz kilku rodzajów Linux

Kup 1 licencję i korzystaj z dowolnego komputera: Po dokonaniu aktywacji na 1 komputerze głównym, ten sam użytkownik może pracować na innych komputerach za pomocą 'LicenseToGo', bez konieczności dezaktywacji lub eksportowania licencji z komputera głównego. Można nawet korzystać z urządzeń wyposażonych w różne systemy operacyjne.

CAD wszędzie: Przy zakupie ARES Commander nabywca otrzymuje również roczną licencję programu ARES Touch do wykorzystania na wszystkich swoich urządzeniach Android. ARES Touch to znacznie więcej niż prosta przeglądarka - program posiada ponad 150 funkcji do tworzenia i edycji rysunków.

Elastyczne licencjonowanie: Możliwość wyboru pomiędzy planem rocznym, licencją wieczystą lub licencją Flex (sieciową). Brak konieczności dokonywania regularnych uaktualnień oraz przedłużania subskrypcji.

Pełny pakiet: Nabywca ARES Commander otrzymuje w cenie produktu roczną subskrypcję obejmującą bezpłatne uaktualnienia oprogramowania, wsparcie techniczne za pomocą email, funkcjonalność 'LicenseToGo', oraz licencję ARES Touch. Po upływie pierwszego roku użytkownik może zdecydować o zakupie odnowienia subskrypcji na kolejny rok.

Kluczowa funkcjonalność

Graebert jest znany w środowisku CAD ze swojej innowacyjności. Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie Niemiec, dlatego też jesteśmy głęboko przekonani, że to właśnie wysoka jakość oraz wydajność pomogły naszej technologii dotrzeć do tak licznej grupy odbiorców, przekraczającej obecnie 8 milionów użytkowników na całym świecie. To właśnie zamiłowanie do CAD w połączeniu z innowacyjnością sprawiają, że nasze produkty są wyjątkowe.

Poza opisaną powyżej technologią 'Cross-device CAD Experience', kluczowa funkcjonalność ARES Commander obejmuje:

Naturalny format plików DWG: Wykorzystujemy .dwg jako nasz główny format zapisu. Rysunki tworzone i edytowane w tym popularnym formacie nie muszą być importowane lub eksportowane, dzięki czemu zachowują najwyższy poziom kompatybilności.

Przyjazne środowisko pracy: Jeśli znasz już obsługę systemów CAD, to nie trzeba się uczyć niczego nowego. Wystarczy spróbować i przekonać się - podobny interfejs, możliwość wykorzystania tych samych komend oraz skrótów.

Wyjątkowa produktywność: Zapoznaj się z naszymi filmami ilustrującymi kilka nowych funkcji pomagających znacząco podnieść produktywność.

Dostępność 14 języków: angielski, francuski, hiszpański, włoski, niemiecki, polski, czeski, rosyjski, turecki, brazylijski portugalski, japoński, uproszczony chiński, tradycyjny chiński, koreański

Zaawansowany interfejs programistyczny: Deweloperzy mają do dyspozycji rozbudowany zestaw API wykorzystujący różne języki programowania, takie jak: C++, Tx, lisp, VSTA, DCL, Visual Studio, COM, Active X.

Podana cena dotyczy klientów którzy posiadają produkt konkurencyjny.

W cenie:

- licencja wieczysta

- roczna subskrypcja na aktualizację

- roczna licencja na AresTouch

tel. 22 863 86 77

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua