ARAFATKA KEFIJA szal chusta apaszka krata HIT 2016 (6541144532)

zakończona
5,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 8,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 10,00 zł
 • Paczka24 16,00 zł
Zakupy powyżej 2 000 zł
 • lokalizacja: Rzgów
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • płeć: produkt uniseks
 • marka: Inna marka
 • rodzaj: szal
 • materiał dominujący: inny
 • dostawa z Polski: tak
 • kolor: biel, czerń, odcienie brązu i beżu, odcienie fioletu, odcienie niebieskiego, odcienie pomarańczowego, odcienie szarości i srebra, odcienie zieleni, odcienie żółtego i złota, wielokolorowy, odcienie czerwieni, odcienie różu, inny kolor
 • Masz pytania?
 • Chętnie na wszystkie odpowiemy.
telefon:
534 955 266
e-mail:
bok@klaserszal.pl
Firma:

Sylwia Poltz

KLASER SZAL

Wysoka 9

95-030 Rzgów

REGON: 472883175

NIP: 728-239-51-53

Przedmioty wysyłamy do 24h od momentu otrzymania wpłaty.
Paczki wysyłamy:
Cennik dostaw w zakładce dostawa i płatności.

Przyjmujemy płatności:

15 1320 1537 1023 9582 3000 0001

Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z moim regulaminem. Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu.


ARAFATKA JEST NIEZASTĄPIONYM DODATKIEM NIEMALŻE DLA WSZYSTKICH ZARÓWNO DLA DZIECKA JAK I DLA DOROSŁEGO


Długość: ok. 105cm.
Szerokość: ok. 105cm.


Zobacz także...


Dodano 2016-07-18 10:37
Od dnia 19 07 2016 - urlop


Dodano 2016-07-28 19:36
URLOP ZAKOŃCZONY
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u klaserszalpl za co najmniej 2 000 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Pocztowy SA 15 1320 1537 1023 9582 3000 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 10,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 8,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Paczka24 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
----- Ważne ------

Po dokonaniu zakupu proszę o podanie numerów wybranego asortymentu
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22, poz. 271) Klient będący konsumentem ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy i zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny.Prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny przysługuje jedynie konsumentom, czyli osobom fizycznym dokonującym zakupu w celu nie związanym z prowadzoną działalnością gospodarczą lub zawodową.Na pisemne (np. poprzez e-mail) odstąpienie od umowy dajemy Państwu 14 dni kalendarzowych od daty wydania rzeczy (otrzymania towaru lub doręczenia przesyłki).Przed dokonaniem zwrotu prosimy przesłać mailowo na adres bok@klaserszal.pl następujące dane: a) nazwę konta Allegro, z którego dokonany został zakup b) imię i nazwisko oraz numer telefonu c) nazwę zakupionego produktu, który chcą Państwo zwrócić Prosimy o wypełnienie formularza przesyłając Formularz Zwrotu/Wymiany towaru, który po wypełnieniu prosimy wydrukować, podpisać i dołączyć do zwracanego towaru.Zalecane jest, by Klient przesłał wraz ze zwracanym towarem dowód zakupu potwierdzający sprzedaż (paragon lub F-VAT).Na odesłanie produktu do siedziby firmy mają Państwo 14 dni kalendarzowych od dnia odstąpienia od umowy.Koszt odesłania zwracanego towaru do siedziby Sprzedającego ponosi Klient.W przypadku zwrotu wszystkich zakupionych produktów Sprzedajacy zwróci Klientowi należność równą kosztowi zwracanego przez Klienta towaru .W przypadku zwrotu części zakupionych produktów Sprzedajacy zwróci Klientowi należność równą kosztowi zwracanego przez Klienta towaru.Należność, o której mowa w pkt VI 9 i 10 Regulaminu zostanie zwrócona Klientowi przelewem na podany rachunek bankowy, nie później niż 14 dni od daty otrzymania przez Sprzedającego zwracanego towaru.Adres do zwrotu przesyłek Sylwia Poltz KLASER SZAL Wysoka 995-030 Rzgów Ważne nie odbieramy przesyłek za pobraniem.Przesyłki prosimy o nadawanie pocztą polską listem poleconym ekonomicznym.

reklamacje

W przypadku stwierdzenia wad fizycznych w zakupionym towarze lub niezgodności zakupionego towaru z umową, Klient ma prawo do zgłoszenia reklamacji Sprzedającemu (zgodnie z zapisami ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego).Różnice wynikające z indywidualnych ustawień monitora komputera Klienta (np. kolor lub proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.Zgłoszenie reklamacji prosimy dokonywać poprzez e-mail, w którym należy podać: a) nazwę konta Allegro, z którego dokonany został zakup; b) imię i nazwisko oraz numer telefonu; c) nazwę zakupionego produktu, który chcą Państwo zgłosić do reklamacji; d) informację o stwierdzonych wadach lub niezgodności z zamówieniem;-Zalecane jest, by Klient przesłał wraz z reklamowanym produktem dowód zakupu potwierdzający sprzedaż (paragon).Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przez Sprzedającego przesyłki zawierającej reklamowany towar.-W przypadku uzasadnionej reklamacji, jeżeli ani naprawa, ani wymiana reklamowanego towaru nie będą możliwe Sprzedający zwróci Klientowi równowartość kwoty zakupionego produktu.

pozostałe informacje

Po dokonaniu zakupu prosimy o podanie nr przedmiotu ze zdjęć aukcyjnych. III DOSTAWAZamówiony towar dostarczany jest wyłącznie na terytorium Polski.Koszt dostawy towaru ponosi Klient zgodnie z Cennikiem dostawy obowiązującym w chwili składania zamówienia.Przesyłki nadawane są w dni robocze zazwyczaj w ciągu 24h-48h od zaksięgowania wpłaty na koncie lub wyboru przesyłki za pobraniem. W weekendy i święta towar nie jest wysyłany.Koszt przesyłki jest naliczany w/g tabeli dostawi płatności.Zmiany adresu wysyłki można dokonać wskazując nowy adres w Formularzu Zapłaty i Dostawy.Czas dostawy od nadania jest uzależniony od operatora kurierskiego lub Poczty Polskiej. VII OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH Składając zamówienie na naszych aukcjach Klient wyraża zgodę na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych w zamówieniu danych osobowych przez firmę KLASERSZAL, z siedzibą w RZGOWIE przy ul. WYSOKIEJ 9, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zmianami).Podane dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji umowy sprzedaży, w tym zwłaszcza w celu skutecznego doręczenia zakupionych towarów do Klienta, w związku z tym mogą być przekazywane firmom przewozowym świadczącym usługi z zakresu dostawy towarów.Podanie danych osobowych w trakcie składania zamówienia przez Klienta jest dobrowolne, jednakże odmowa ich podania skutkuje brakiem możliwości złożenia zamówienia na naszych aukcjach.- Przesyłki są nadawane poprzez operatorów; - Poczta Polska - GLS -kurier