AQUA SZUT FILTR TURBO 550 N 40-150L 4W (6910940494)

zakończona
40,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Pocztex Kurier48 30,00 zł
  • lokalizacja: KUJAWSKO-POMORSKIE, Polska
  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury

Sprzedam filtr jak w opisie. Dodatkowo do filtra dodaję. Sterylizator AQUAEL MINI UV LED ma postać krótkiej tulei, która nakłada się na dyszę wylotową filtra. We wnętrzu sterylizatora znajdują się cztery energooszczędne diody LED, które emitują światło UV. Więcej informacji na temat tego towaru znajdziecie w internecie. Sprzęt jest używany 100% sprawny, bez oryginalnego opakowania.

Kupujący wyraża zgodę na wysłanie towaru określonego w aukcji za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Wszelkie szczegóły odnośnie parametrów znajdziecie Państwo w internecie.

Towar zostanie wysłany niezwłocznie po wpłynięciu pieniędzy na konto o czym powinienem zostać poinformawany przez kupującego lub system.

Dołożę wszelkich starań by przesyłka została wysłana jak najszybciej.

Poczta nie działa w soboty i niedziele.

Udzielę również niezbędnych dodatkowych informacji, proszę jednak pamiętać, że nie siedzę 24h przed komputerem, uczynię to jak najszybciej po powzięciu informacji.

Zwrot towaru oczywiście tak zgodnie z ustawą, kupujący ponosi koszt zwrotu towaru na swój koszt. ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów wskazanych poniżej.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się: dla umowy, w wykonaniu której Sprzedawca wydaje Produkt, będąc zobowiązany do przeniesienia jego własności (np. umowa sprzedaży) – od objęcia Produktu w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która:  obejmuje wiele Produktów, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach – od objęcia w posiadanie ostatniego Produktu, partii lub części albo polega na regularnym dostarczaniu Produktów przez czas oznaczony – od objęcia w posiadanie pierwszego z Produktów; dla pozostałych umów – od dnia zawarcia umowy.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Pocztex Kurier48 30,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Mirosław Jabłoński
Al. Wolności 3/78
86-010 Koronowo
PL