Apple Macbook Pro A1278 Obudowa Górna GW FV (6541519356)

zakończona
69,99 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 7,00 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 13,00 zł
Zakupy od 500 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Bochnia
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: używany
 • waga (z opakowaniem): 2.00 [kg]
 • do laptopów: apple
 • Wysyłka
 • Kurier - 7,00

 • Kurier za pobraniem - 13,00

 • Paczkomaty Allegro - 8,60

 • Przy zakupie przed godziną 12:00 oraz płatnością PayU wysyłka tego samego dnia kurierem.

 • Rachunek
 • - Faktura VAT

 • - Paragon

 • Kontakt
 • Pon - Pt. 9:00 - 16:00

 • tel. 732 661 176

 • e-mail: sprzedaz@notemaster.pl

 • Gwarancja
 • 14 dni.

 • * Kupując na naszej aukcji akceptujesz regulamin z którym można się zapoznać poniżej.

 • Regulamin

Opis przedmiotu:

Wystawiona obudowa górna / top case pochodzi z Apple MacBook Pro A1278, ale również pasuje do innych modeli.

Przedmiot jest używany ale w 100% sprawny.

Posiadamy również inne podzespoły do tego modelu. W celu uzyskania szczegółowych informacji o produktach jak i procesie zakupów prosimy o kontakt.

Nr katalogowy: 12751 / 43134

Oznaczenia Laptopa:

Designed by Apple in California Assembled in China Model A1278

Rated 16,5V – 3,65A max. Compiles with the Canadian ICES-003

Class B specyfications. FCC ID: QDS-BRCM1038 and IC:4324A-BRCM1037 in North and South America.

and © 2008 Apple Inc.

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Apple-MS za co najmniej 500 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska 7,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

MS Komputer S. C
Krzeczowska 20
32-700 Bochnia
NIP: 868-190-61-01
REGON: 120803370
Notemaster - Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą IT, specjalizującą się w naprawie laptopów. Nasz zespół cechuje ogromne doświadczenie w branży oraz wytrwałość w dążeniu do celu, poparte szeroką wiedzą techniczna oraz merytoryczną z zakresu wykonywanych przez nas usług. Więcej informacji o Firmie dostępne są na stronie: Notemaster.pl .W Naszej ofercie znajdują się również szkolenia z IT informacje dostępne są na stronie: http://centrumszkolen.notemaster.pl/company.php Części - Prowadzimy sklep internetowy na Allegro - posiadamy bazę kilku tysięcy części. Apple - sklep z częściami do sprzętów marki Apple. Nowe części - sklep z nowymi częściami Jeśli mają państwo pytania prosimy o pisanie wiadomości na adres email:sprzedaz@notemaster.pl lub dzwonić pod numer telefonu: 732661176. Godziny otwarcia Pon-Pt:Od 8:00-16:00 Zapraszamy do zakupów!

kontakt

 • 732661176
  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku 9:00 - 16:00
 • sprzedaz@notemaster.pl
  Wszystkie pytania prosimy kierować na maila - postaramy się jak najszybciej udzielić odpowiedzi.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
MS Komputer S. C
Krzeczowska 20
32-700 Bochnia
 
Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni od otrzymania towaru odstąpić od niej bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, przy czym gdy konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego, Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 1. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie pisemnego oświadczenia przed upływem terminu drogą elektroniczną na adres e-mail : sprzedaz@notemaster.pl lub drogą pocztową na adres: Sprzedającego Ms Komputer ul Krzeczowska 20, 32-700 Bochnia. 2. Oświadczenie może być złożone również na formularzu. (Formularz odstąpienia od umowy dostępny jest w zakładce „o mnie” przycisk „Odstąpienie od umowy”. 3. Jeśli odstąpienie od umowy nastąpiło drogą elektroniczną, Sprzedający niezwłocznie przesyła konsumentowi potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. 4. W przypadku skorzystania przez Konsumenta z prawa odstąpienia od umowy, umowa uważana jest za niezawartą, a Sprzedający niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy, zwraca konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia. 5. Sprzedający dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył konsument. 6. Konsument ma obowiązek zwrotu towaru Sprzedającemu niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem. 7. Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania, pisemnie lub drogą elektroniczną. 8. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru do Sprzedającego. 9. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy, będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonalności rzeczy.

reklamacje

1.Każdy zakupiony w Sklepie produkt objęty jest gwarancją 14 dni poducenta nie wyklucza, nie ogranicza i nie zawiesza uprawnień Kupującego z tytułu rękojmi za wadę fizyczną lub prawną rzeczy sprzedanej. Wada fizyczna polega na niezgodności rzeczy sprzedanej z umową. Wada prawna występuje wtedy gdy rzecz sprzedana stanowi własność osoby trzeciej albo jeśli jest obciążona prawem osoby trzeciej, a także jeżeli ograniczenie w korzystaniu lub rozporządzaniu rzeczą wynika z decyzji lub orzeczenia właściwego organu. 2. Reklamacje można składać w każdej formie między innymi poprzez: a) przesłanie reklamacji na adres e-mail sprzedaz@notemaster.pl b. przesłanie reklamacji drogą pocztową na adres siedziby Sprzedającego: MS Komputer ul. Krzeczowska 20, 32-700 Bochnia 3. Reklamacja z tytułu wady fizycznej lub prawnej towaru zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty dostarczenia towaru, na koszt Sprzedającego. a) Jeżeli rzecz sprzedana ma wadę, kupujący może żądać obniżenia ceny albo od umowy odstąpić, chyba że Sprzedający niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla kupującego wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie. Zasada ta nie ma zastosowania, jeżeli rzecz była już wymieniona lub naprawiana przez Sprzedającego lub też Sprzedający nie wymienił rzeczy na wolną od wad lub nie usunął wady. Od umowy nie można odstąpić, gdy wada jest nieistotna. b) Kupujący jeśli jest konsumentem może zamiast zaproponowanego przez Sprzedającego usunięcia wady żądać wymiany rzeczy na wolną od wad albo zamiast wymiany żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez kupującego jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu z drugim możliwym sposobem lub sposobem proponowanym przez Sprzedającego. c) Sprzedający jest zwolniony od odpowiedzialności z tytułu rękojmi, jeżeli kupujący wiedział o wadzie w chwili zawarcia umowy. d) Sprzedający odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem 2 lat od dnia wydania towaru kupującemu. e) Roszczenie o usunięcie wady lub wymianę rzeczy sprzedanej na wolną od wad przedawnia się z upływem 1 roku. Termin przedawnienia nie może zakończyć się przed upływem terminu wskazanego w pkt. 8 niniejszego regulaminu. f) W terminach wskazanych powyżej kupujący może odstąpić od umowy lub złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny z powodu wady rzeczy sprzedanej. Jeśli konsument żądał wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady, termin do odstąpienia od umowy lub złożenia oświadczenia o obniżeniu ceny, rozpoczyna się z chwilą bezskutecznego upływu terminu do wymiany rzeczy lub usunięcia wady. g) Wzór formularza reklamacyjnego można pobrać klikając w stronę „o mnie” w przycisk „Formularz Reklamacyjny”

pozostałe informacje

Przed kliknięciem "Kup Teraz" prosimy o zapoznanie się z regulaminem.