Aparat korygujący halluksy Hallufix (6541474051)

zakończona
148,72 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Paczkomaty 24/7
 • List polecony priorytetowy 11,00 zł
 • Przesyłka kurierska 18,00 zł
 • lokalizacja: Gdańsk
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy

Przedmiotem aukcji jest:

Aparat korygujący halluksy Hallufix

Oferowany przez nas produkt jest oryginalnym produktem Hallufix® wyprodukowanym w Niemczech.

Hallufix® jest jedynym na rynku, dynamicznym aparatem oferującym aktywną (podczas normalnej aktywności) jak i bierną (podczas snu) korektę lekkiej do umiarkowanej postaci palucha koślawego.

Przewaga Hallufixa® nad nocną szyną typy Marcin będącą aparatem do biernej korekcji, polega na tym, że w trakcie użytkowania Hallufixa® możemy normalnie się poruszać (dzięki zastosowaniu unikalnego zawiasu) co nie jest możliwe do uzyskania w nocnej szynie typu Marcin. Dodatkowo leczenie polegające na stosowaniu szyny tylko w nocy, powoduje, że po zdjęciu aparatu ruch w stawie nadal wykonywany jest w utrwalonej płaszczyźnie patologicznej.

Hall­ufix®, dzięki zastosowaniu specjalnego zawiasu, można używać 24 godziny na dobę, co poprawia skuteczność terapii bez konieczności rezygnowania z normalnej aktywności.

Hallufi­x® spełnia kilka ważnych funkcji:

  • opaska sródstopowa wraz z podkładką sprzyja korygowaniu płaskostopia poprzecznego poprzez stabilizacje śródstopia i podtrzymywanie łuku poprzecznego stopy,
  • anatomiczna szyna wraz z unikalnym zawiasem umożliwia dokładne dopasowanie do kształtu stopy a dodatkowo regulowane taśmy korygują patologiczne ustawienie palucha podczas chodzenia.

Jak pokazują badania*, stosowanie Hallufixa® do leczenia nieoperacyjnego przynosi bardzo dobre efekty jeżeli chodzi o dynamiczną korekcję. Przy postaci łagodnej haluksa pozwala całkowicie skorygować ustawienie do normalnych wartości. W przypadku postaci umiarkowanej, stosowanie Halufixa® pozwala na skuteczne zahamowanie powiększania się zmiany i uzyskanie znaczącej korekty. Dzięki temu osoba z haluksem może niejednokrotnie uniknąć operacji.

Hallufix® w leczeniu pooperacyjnym pozwala na bezpieczne i dynamiczne prowadzenie dużego palca przy stabilizacji śródstopia i to korygowanie jest doskonałą pomocą medyczną w fazie pooperacyjnej czego dowodzą badania**. Ponadto tylko Hallufix® koryguje płaskostopie poprzeczne, które jest najistotniejszym czynnikiem powstawania palucha koślawego.

Aparat Hallufix® powstał we współpracy z Instytutem Fraunhofer i otrzymał w 2009 roku nagrodę „Reddot Design Award” oraz „Medical Design Excellence Awards”


RehaZakupy.pl
Milskiego 1
80-809 Gdańsk
tel. 58 765 06 02

czynne pon. - pt. 8-16

Szczegółowe koszty wysyłki na tej aukcji znajdą Państwo na górze strony.
W przypadku zakupu na kilku aukcjach, zamówione produkty wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

Za zakupy na naszych aukcjach można płacić poprzez:
- Płatność za pobraniem
- PayU
- Tradycyjny przelew bankowy: 23 1440 1387 0000 0000 1069 1265

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Paczkomaty 24/7
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 24,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka kurierska pobraniowa 24,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 58 765 06 02
  infolinia czynna od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi, mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (FT Plus Weppe Piotr, Milskiego 1, 80-809 Gdańsk, info@rehazakupy.pl) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie - w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy wobec Państwa odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie cywilnym za wady fizyczne i prawne.Macie Państwo po wykryciu wady prawo:a. złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny; b. złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna; c. żądać wymiany rzeczy na wolną od wad; d. żądać usunięcia wady.W ciągu 14 dni ustosunkujemy się do Państwa oświadczenia lub żądania.Jesteście Państwo zobowiązani dostarczyć rzecz wadliwą na adres (FT Plus Weppe Piotr, Milskiego 1, 80-809 Gdańsk, info@rehazakupy.pl) a jeżeli dostarczenie rzeczy przez Państwo byłoby nadmiernie utrudnione (np. ze względu na rodzaj rzeczy lub sposób jej zamontowania) obowiązani jesteście udostępnić nam rzecz w miejscu, w którym się znajduje.Koszty wymiany lub naprawy ponosi my, za wyjątkiem przypadku, jeżeli rzecz wadliwa została zamontowana. Wtedy zobowiązani jesteście Państwo ponieść część związanych z tym kosztów przewyższających cenę rzeczy. Macie Państwo alternatywnie prawo żądać od nas zapłaty części kosztów demontażu i ponownego zamontowania, ale do wysokości ceny rzeczy sprzedanej.Odpowiadamy z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania Państwu rzeczy, a jeżeli przedmiotem sprzedaży była rzecz używana roku od momentu jej wydania. Państwa uprawnienie jest ograniczone w czasie do roku, licząc od dnia stwierdzenia wady jednak nie upływa wcześniej niż przed upływem dwóch lat od momentu wydania Wam rzeczy, a jeżeli przedmiotem sprzedaży była rzecz używana przed upływem roku od momentu wydania Wam rzeczy. Wyjątkiem jest sytuacja kiedy określony przez nas lub producenta termin przydatności rzeczy do użycia kończy się po upływie dwóch lat od momentu wydania Wam rzeczy. Odpowiadamy wtedy z tytułu rękojmi za wady fizyczne tej rzeczy stwierdzone przed upływem tego terminu.Odpowiedzialność za wady prawne jest w istocie taka sama, a czas na zgłoszenie biegnie od momenty dowiedzenia się o wadzie, a okresy przedawnienia od uprawomocnienia się orzeczenia w sprawie rzeczy dotkniętej wadą prawną.Zagadnienie rękojmi jest niezwykle złożone i zachęcamy do zapoznania się z Kodeksem cywilnym i stronami UOKiK i organizacji konsumenckich opisujących dokładnie i obrazowa Państwa uprawnienia. Nasz sklep działa w zgodzie z prawem i szanuje prawa konsumentów, więc informacje prawne, które tam znajdziecie będą również miały zastosowanie w zakresie umów z nami.Zachęcamy do zadawania wszelkich pytań na adres: info@rehazakupy.pl