ANTYK !!! WAZA - AMBASSADOR WARE !!! (6910519551)

zakończona
19,50 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 18,00 zł
 • lokalizacja: Whitehaven, Cumbria, Wielka Brytania
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • uszkodzenia: porcelana uszkodzona

Szanowny Kliencie,

NIE LICYTUJ bez sprawdzenia kosztów wysyłki !!!

NIE OCZEKUJEMY zaniżonych ocen z tytułu kosztów transportu skoro są one z góry znane. Staramy się ŁĄCZYĆ zakupy do wysyłki (również z naszym kontem Antyk_Market), ale tylko kiedy jest to możliwe i nie ma wpływu na bezpieczne dotarcie towaru do Państwa.

WAZA
SIMPSONS (POTTERS) LTD

ANGLIA
1944
BEZ CENY MINIMALNEJ !!!
Wymiary wg miarek na załaczonych zdjęciach

ZOBACZ NASZE INNE AUKCJE

Galeria jest czynna w godz.:

PON - PT - 10-18

SOBOTA - 10-14
TELEFONY KONTAKTOWE:
607 167 687
22 736 00 94
МЫ ГОВОРИМ ПО-РУССКИ !!!
Prezentowane antyki w większości mają angielskie pochodzenie. Wystawiamy również antyki z innych krajów europejskich, które trafiły przed laty do Anglii (noszą więc często tłumaczone sygnatury lub po prostu napis FOREIGN).

Anglia jest „kopalnią antyków” doświadczając ostatniego najazdu w 1066 roku dokonanego przez Wilhelma Zdobywcę, oraz będąc w przeszłości potęgą kolonialną i kolebką rewolucji przemysłowej, co przekładało się na zamożność społeczeństwa i rozwinęło upodobanie do zbytku.

Zainteresowanych nie musimy z pewnością namawiać do zakupu antyków. Oczywistym jest, że przedmioty wykonane przed laty „mają duszę” ponieważ wykonane zostały z pietyzmem przez rzemieślników-artyst­ów i mają swoją historię.
Są oczywiście również znakomitą lokata kapitału.

OPIS PRZEDMIOTU

Sprzedawane przez nas antyki prezentowane są w stanie w jakim się zachowały. Zazwyczaj jest to stan bardzo dobry choć oczywistym jest, że noszą ślady użytkowania. W przypadku jakichkolwiek wad prezentujemy ich fotograficzne zbliżenia.
Treść naszych opisów aukcji jest bardzo lakoniczna i ogranicza się zazwyczaj do nazwy przedmiotu (umieszczonego we właściwej kategorii), producenta i kraju pochodzenia oraz daty wykonania. Na jednym ze zdjęć zazwyczaj widoczna jest miarka dająca pogląd co do rozmiary przedmiotu. Staramy się również w opisie umieścić link, który uwiarygodnia sygnaturę lub zapewnia dodatkowe informacje o przedmiocie. Wystawiamy również przedmioty kolekcjonerskie bez ww. informacji.
Tytuł wszystkich naszych aukcji w celu łatwiejszego ich wyszukiwania rozpoczyna się od słowa ANTYK...
Ornamenty podkreślające urodę i wartość przedmiotów uważamy za zbędne.

FINALIZACJA TRANSAKCJI

Wszystkie niezbędne informacje konieczne do finalizacji transakcji otrzymają Państwo automatycznie po zakończeniu aukcji.
Realizujemy bezpieczne dostawy z ubezpieczeniem.
W razie pytań czy problemow prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

695 100 019
DOKONANIE ZAKUPU OZNACZA AKCEPTACJĘ WARUNKÓW SPRZEDAŻY
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
użytkownik
cena
B...3
19,50 zł sobota 5 sierpnia, 21:49:58
C...2
19,00 zł poniedziałek 31 lipca, 13:02:51
k...a
17,50 zł niedziela 30 lipca, 23:47:40

dane sprzedawcy

Antyk Limited
73 Lowther Street
CA28 7AH Whitehaven, Cumbria
NIP: 7585617

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Bierzemy udział  w programie SUPER SPRZEDAWCA. 

Większość z Państwa nie zdaje sobie sprawy jak istotne sa w nim wystawine przez Państwa cząstkowe oceny po zakupach. Nasze dzaiłania podlegają Państwa ocenia jednak KOSZT TRANSPORTU jest znany i podany przed decyzją o zakupie. 

Dlatego prosimy: 

NIE KUPUJ JEŻLI UWAŻASZ, ŻE WYSYŁKA JEST ZA DROGA A JEŻELI KUPISZ I DALEJ TAK UWAŻASZ TO NIE WYSTAWIAJ OCENY NIŻSZEJ NIŻ 5 GWIAZDEK. KAŻDA OCENA 4 GWIAZDKI LUB MNIEJ ZA KOSZT TRANSPORTU OZNACZA AUTOMATYCZNE UMIESZCZENIE KLIENTA NA CZARNEJ LIŚCIE.


Witaj , 

Dziękujemy za udział w transakcji i zakup mając nadzieję, że spełni on Pani/a oczekiwania.

Należność za towar wraz z kosztem transportu  prosimy wpłacić poprzez PayU lub na rzecz ANTYK LIMITED bezpośrednio na konto bankowe:

Bank Zachodni WBK S.A.   Nr konta:   30 1090 1694 0000 0001 1635 4905                                                            

Prosimy  o podanie w treści przelewie Państwa loginu/nick'a co przyspieszy zaksięgowanie transakcji i realizację wysyłki. 

Poniżej podajemy kilka zasad współpracy, aby uniknąć ewentualnych nieporozumień.

1.  

WYSYŁKI ZAKUPIONEGO TOWARU REALIZUJEMY PO DOKONANIU WPŁATY.

W PRZYDADKU ZAKUPU KILKU PRZEDMIOTÓW PROSIMY REALIZOWAĆ JEDNĄ WPŁATĘ CO RÓWNIEŻ DAJE NAM INFORMACJĘ O ZAKOŃCZENIU PRZEZ PAŃSTWA ZAKUPÓW I JEST SYGNAŁEM DO ZREALIZOWANIA WYSYŁKI. 

2. 

KOSZT WYSYŁKI PODANY JEST NA AUKCJACH, ALE ŁĄCZYMY ZAKUPY WE WSPÓLNĄ WYSYŁKĘ (RÓWNIEŻ Z NASZYCH INNYCH KONT). W PRZYPADKU DUŻYCH ZAKUPÓW PROSIMY O SPRAWDZENIE Z NAMI KOSZTÓW WYSYŁKI. 

3. 

WYSYŁKI KURIEREM SĄ REALIZOWANE ZGODNIE Z TERMINEM PODANYM NA KAŻDEJ AUKCJI. 

4. 

W PRZYPADKU ZAAKCEPTOWANIA PRZEZ NAS WYSYŁKI „ZA POBRANIEM” DO KOSZTÓW WYSYŁKI DOLICZANA JEST OPŁATA ZA TĘ USŁUGĘ. 

5. 

PRZESYŁKI SĄ UBEZPIECZONE !!! W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK PROBLEMÓW Z PRZESYŁKĄ PROSZĘ WEZWAĆ KURIERA. WARUNKIEM UZNANIA REKLAMACJI PRZEZ KURIERA JEST OTWORZENIE PRZESYŁKI PRZY KURIERZE I SPORZĄDZENIE PROTOKÓŁU SZKODOWEGO. 

6.   

PROSIMY O FINALIZACJĘ TRANSAKCJI W CIĄGU  TYGODNIA PO JEJ ZAKOŃCZENIU. PO TYM TERMINIE PRZENOSIMY JĄ DO NIEUDANYCH I TOWAR WRACA NA AUKCJĘ. OCZYWIŚCIE NIE DOTYCZY TO OSÓB, KTÓRE KONTYNUUJĄ ZAKUPY LUB, Z KTÓRYMI UZGODNIMY PRZEDŁUŻENIE TERMINU 

7.   

OCZEKUJEMY PRZEMYŚLANYCH ZAKUPÓW I WYWIĄZANIA SIĘ Z TRANSAKCJI NA USTALONYCH WARUNKACH. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ ZE WSZYSTKIMI WARUNKAMI ZAWARCIA TRANSAKCJI I PRZY ZAKUPIE LUB LICYTACJI Np. SKALKULOWAĆ SOBIE CAŁKOWITY KOSZT TRANSAKCJI WRAZ Z KOSZTEM TRANSPORTU.


ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW. 

Zespół ANTYK LIMITED


 Добро пожаловать Мы благодарим Вас за участие в сделке и покупку. Мы надеемся, что он оправдает Ваши ожидания. Мы можем также включить в отправку продукты купленные на нашем аккаунте в сервисе Allegro. Сумму за лот вместе со стоимостью транспорта пожалуйста уплатите в пользу: ANTYK LIMITED 73 Lowther Street, Whitehaven, Cumbria, England, CA28 7AH Bank Zachodni WBK S.A.  в Польшe: Счет №:  30 1090 1694 0000 0001 1635 4905 Swift банка: wbkpplpp ИЛИ: WESTERN UNION:   ИЛИ:  PayPal:   antyk_ew@wp.pl ЧТОБЫ ПОЛУЧИТЬ ИНФОРМАЦИЮ НА ТЕМУ СОВМЕСТНОЙ СТОИМОСТИ ТРАНСПОРТА ПОЖАЛУЙСТА ОБРАТИТЕСЬ К НАМ ПОСЛЕ ПОКУПКИ. Пожалуйста в назначении платежа приведите Ваш логин/ник, это ускорит одобрение сделки и отправку. Группа ANTYK LIMITED 

kontakt

 • poniedziałek - niedziela 09:00 - 22:00

pozostałe informacje

Jeżeli z jakiejś przyczyny  JESTEŚ NIEZADOWOLONY SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI  NAJPIERW !!! 

 • MOŻEMY ANULOWAĆ TRANSACJĘ I ZWRÓCIĆ WPŁATĘ 
 • UDZIELIĆ RABATU 
 • PROMOWAĆ KOLEJNE ZAKUPY 
 • POPRAWIMY OPISY NA PRZYSZŁOŚĆ BĘDZIEMY SIĘ STARALI POLEPSZYĆ OBŁUGĘ 


NIE WYSTAWIAJ NAM NEGATYWNEGO KOMENTARZA LUB ZANIŻONYCH OCEN 

Bierzemy udział w kwalifikacji do Super Sprzedawcy Allegro i zależy nam na pozytywnym komentarzu i pozytywnych ocenach - wystawieniu 5 gwiazdek w każdej kategorii oceny sprzedaży. 

JESTEŚMY ZDECYDOWANI ABYŚ BYŁ ZADOWOLONY Z PRZEPROWADZONEJ TRANSACJI: TEJ UDANEJ JAK RÓWNIEŻ TEJ Z PROBLEMAMII !!!


Dziękując z góry pozostajemy z poważaniem, 

ZESPÓŁ ALLEGRO LIMITED 

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
KAŻDORAZOWO INNY
KAŻDORAZOWO INNY
00-000 KAŻDORAZOWO INNA
PL
Dodatkowe informacje


   

ADRES ZWROTU ZOSTANIE PODANY W PRZYPADKU JEGO KONIECZNOŚCI.

ADRESY ZWROTU MOGA SIĘ RÓŻNIĆ W ZALEŻNOŚCI OD KONKRETNEGO PRZEDMIOTU.