ANTYK !!! SPODEK - CROWN STAFFIRDSHIRE! (6920972471)

zakończona
1,50 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 18,00 zł
 • lokalizacja: Whitehaven, Cumbria, Wielka Brytania
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • wytwórnia: Anglia
 • uszkodzenia: porcelana uszkodzona

Szanowny Kliencie,

NIE LICYTUJ bez sprawdzenia kosztów wysyłki !!!

NIE OCZEKUJEMY zaniżonych ocen z tytułu kosztów transportu skoro są one z góry znane. Staramy się ŁĄCZYĆ zakupy do wysyłki (również z naszym kontem Antyk_Market), ale tylko kiedy jest to możliwe i nie ma wpływu na bezpieczne dotarcie towaru do Państwa.

SPODEK
CROWN STAFFORDSHIRE
ELLESMERE
PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA ROZMIAR SPODKA !
WYSTAWIANE SĄ 2 TYPY - 2 ROZMIARY.
ANGLIA
1930 +
http://www.thepotter­ies.org/mark/c/crown­.html
BEZ CENY MINIMALNEJ !!!
Wymiary wg miarek na załaczonych zdjęciach

ZOBACZ NASZE INNE AUKCJE

Galeria jest czynna w godz.:

PON - PT - 10-18

SOBOTA - 10-14
TELEFONY KONTAKTOWE:
607 167 687
22 736 00 94
МЫ ГОВОРИМ ПО-РУССКИ !!!
Prezentowane antyki w większości mają angielskie pochodzenie. Wystawiamy również antyki z innych krajów europejskich, które trafiły przed laty do Anglii (noszą więc często tłumaczone sygnatury lub po prostu napis FOREIGN).

Anglia jest „kopalnią antyków” doświadczając ostatniego najazdu w 1066 roku dokonanego przez Wilhelma Zdobywcę, oraz będąc w przeszłości potęgą kolonialną i kolebką rewolucji przemysłowej, co przekładało się na zamożność społeczeństwa i rozwinęło upodobanie do zbytku.

Zainteresowanych nie musimy z pewnością namawiać do zakupu antyków. Oczywistym jest, że przedmioty wykonane przed laty „mają duszę” ponieważ wykonane zostały z pietyzmem przez rzemieślników-artyst­ów i mają swoją historię.
Są oczywiście również znakomitą lokata kapitału.

OPIS PRZEDMIOTU

Sprzedawane przez nas antyki prezentowane są w stanie w jakim się zachowały. Zazwyczaj jest to stan bardzo dobry choć oczywistym jest, że noszą ślady użytkowania. W przypadku jakichkolwiek wad prezentujemy ich fotograficzne zbliżenia.
Treść naszych opisów aukcji jest bardzo lakoniczna i ogranicza się zazwyczaj do nazwy przedmiotu (umieszczonego we właściwej kategorii), producenta i kraju pochodzenia oraz daty wykonania. Na jednym ze zdjęć zazwyczaj widoczna jest miarka dająca pogląd co do rozmiary przedmiotu. Staramy się również w opisie umieścić link, który uwiarygodnia sygnaturę lub zapewnia dodatkowe informacje o przedmiocie. Wystawiamy również przedmioty kolekcjonerskie bez ww. informacji.
Tytuł wszystkich naszych aukcji w celu łatwiejszego ich wyszukiwania rozpoczyna się od słowa ANTYK...
Ornamenty podkreślające urodę i wartość przedmiotów uważamy za zbędne.

FINALIZACJA TRANSAKCJI

Wszystkie niezbędne informacje konieczne do finalizacji transakcji otrzymają Państwo automatycznie po zakończeniu aukcji.
Realizujemy bezpieczne dostawy z ubezpieczeniem.
W razie pytań czy problemow prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

695 100 019
DOKONANIE ZAKUPU OZNACZA AKCEPTACJĘ WARUNKÓW SPRZEDAŻY
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
użytkownik
cena
c...9
1,50 zł sobota 19 sierpnia, 21:37:49
a...6
1,00 zł wtorek 15 sierpnia, 19:02:58

dane sprzedawcy

Antyk Limited
73 Lowther Street
CA28 7AH Whitehaven, Cumbria
NIP: 7585617

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Bierzemy udział  w programie SUPER SPRZEDAWCA. 

Większość z Państwa nie zdaje sobie sprawy jak istotne sa w nim wystawine przez Państwa cząstkowe oceny po zakupach. Nasze dzaiłania podlegają Państwa ocenia jednak KOSZT TRANSPORTU jest znany i podany przed decyzją o zakupie. 

Dlatego prosimy: 

NIE KUPUJ JEŻLI UWAŻASZ, ŻE WYSYŁKA JEST ZA DROGA A JEŻELI KUPISZ I DALEJ TAK UWAŻASZ TO NIE WYSTAWIAJ OCENY NIŻSZEJ NIŻ 5 GWIAZDEK. KAŻDA OCENA 4 GWIAZDKI LUB MNIEJ ZA KOSZT TRANSPORTU OZNACZA AUTOMATYCZNE UMIESZCZENIE KLIENTA NA CZARNEJ LIŚCIE.


Witaj , 

Dziękujemy za udział w transakcji i zakup mając nadzieję, że spełni on Pani/a oczekiwania.

Należność za towar wraz z kosztem transportu  prosimy wpłacić poprzez PayU lub na rzecz ANTYK LIMITED bezpośrednio na konto bankowe:

Bank Zachodni WBK S.A.   Nr konta:   30 1090 1694 0000 0001 1635 4905                                                            

Prosimy  o podanie w treści przelewie Państwa loginu/nick'a co przyspieszy zaksięgowanie transakcji i realizację wysyłki. 

Poniżej podajemy kilka zasad współpracy, aby uniknąć ewentualnych nieporozumień.

1.  

WYSYŁKI ZAKUPIONEGO TOWARU REALIZUJEMY PO DOKONANIU WPŁATY.

W PRZYDADKU ZAKUPU KILKU PRZEDMIOTÓW PROSIMY REALIZOWAĆ JEDNĄ WPŁATĘ CO RÓWNIEŻ DAJE NAM INFORMACJĘ O ZAKOŃCZENIU PRZEZ PAŃSTWA ZAKUPÓW I JEST SYGNAŁEM DO ZREALIZOWANIA WYSYŁKI. 

2. 

KOSZT WYSYŁKI PODANY JEST NA AUKCJACH, ALE ŁĄCZYMY ZAKUPY WE WSPÓLNĄ WYSYŁKĘ (RÓWNIEŻ Z NASZYCH INNYCH KONT). W PRZYPADKU DUŻYCH ZAKUPÓW PROSIMY O SPRAWDZENIE Z NAMI KOSZTÓW WYSYŁKI. 

3. 

WYSYŁKI KURIEREM SĄ REALIZOWANE ZGODNIE Z TERMINEM PODANYM NA KAŻDEJ AUKCJI. 

4. 

W PRZYPADKU ZAAKCEPTOWANIA PRZEZ NAS WYSYŁKI „ZA POBRANIEM” DO KOSZTÓW WYSYŁKI DOLICZANA JEST OPŁATA ZA TĘ USŁUGĘ. 

5. 

PRZESYŁKI SĄ UBEZPIECZONE !!! W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK PROBLEMÓW Z PRZESYŁKĄ PROSZĘ WEZWAĆ KURIERA. WARUNKIEM UZNANIA REKLAMACJI PRZEZ KURIERA JEST OTWORZENIE PRZESYŁKI PRZY KURIERZE I SPORZĄDZENIE PROTOKÓŁU SZKODOWEGO. 

6.   

PROSIMY O FINALIZACJĘ TRANSAKCJI W CIĄGU  TYGODNIA PO JEJ ZAKOŃCZENIU. PO TYM TERMINIE PRZENOSIMY JĄ DO NIEUDANYCH I TOWAR WRACA NA AUKCJĘ. OCZYWIŚCIE NIE DOTYCZY TO OSÓB, KTÓRE KONTYNUUJĄ ZAKUPY LUB, Z KTÓRYMI UZGODNIMY PRZEDŁUŻENIE TERMINU 

7.   

OCZEKUJEMY PRZEMYŚLANYCH ZAKUPÓW I WYWIĄZANIA SIĘ Z TRANSAKCJI NA USTALONYCH WARUNKACH. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ ZE WSZYSTKIMI WARUNKAMI ZAWARCIA TRANSAKCJI I PRZY ZAKUPIE LUB LICYTACJI Np. SKALKULOWAĆ SOBIE CAŁKOWITY KOSZT TRANSAKCJI WRAZ Z KOSZTEM TRANSPORTU.


ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW. 

Zespół ANTYK LIMITED


 Добро пожаловать Мы благодарим Вас за участие в сделке и покупку. Мы надеемся, что он оправдает Ваши ожидания. Мы можем также включить в отправку продукты купленные на нашем аккаунте в сервисе Allegro. Сумму за лот вместе со стоимостью транспорта пожалуйста уплатите в пользу: ANTYK LIMITED 73 Lowther Street, Whitehaven, Cumbria, England, CA28 7AH Bank Zachodni WBK S.A.  в Польшe: Счет №:  30 1090 1694 0000 0001 1635 4905 Swift банка: wbkpplpp ИЛИ: WESTERN UNION:   ИЛИ:  PayPal:   antyk_ew@wp.pl ЧТОБЫ ПОЛУЧИТЬ ИНФОРМАЦИЮ НА ТЕМУ СОВМЕСТНОЙ СТОИМОСТИ ТРАНСПОРТА ПОЖАЛУЙСТА ОБРАТИТЕСЬ К НАМ ПОСЛЕ ПОКУПКИ. Пожалуйста в назначении платежа приведите Ваш логин/ник, это ускорит одобрение сделки и отправку. Группа ANTYK LIMITED 

kontakt

 • poniedziałek - niedziela 09:00 - 22:00

pozostałe informacje

Jeżeli z jakiejś przyczyny  JESTEŚ NIEZADOWOLONY SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI  NAJPIERW !!! 

 • MOŻEMY ANULOWAĆ TRANSACJĘ I ZWRÓCIĆ WPŁATĘ 
 • UDZIELIĆ RABATU 
 • PROMOWAĆ KOLEJNE ZAKUPY 
 • POPRAWIMY OPISY NA PRZYSZŁOŚĆ BĘDZIEMY SIĘ STARALI POLEPSZYĆ OBŁUGĘ 


NIE WYSTAWIAJ NAM NEGATYWNEGO KOMENTARZA LUB ZANIŻONYCH OCEN 

Bierzemy udział w kwalifikacji do Super Sprzedawcy Allegro i zależy nam na pozytywnym komentarzu i pozytywnych ocenach - wystawieniu 5 gwiazdek w każdej kategorii oceny sprzedaży. 

JESTEŚMY ZDECYDOWANI ABYŚ BYŁ ZADOWOLONY Z PRZEPROWADZONEJ TRANSACJI: TEJ UDANEJ JAK RÓWNIEŻ TEJ Z PROBLEMAMII !!!


Dziękując z góry pozostajemy z poważaniem, 

ZESPÓŁ ALLEGRO LIMITED 

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
KAŻDORAZOWO INNY
KAŻDORAZOWO INNY
00-000 KAŻDORAZOWO INNA
PL
Dodatkowe informacje


   

ADRES ZWROTU ZOSTANIE PODANY W PRZYPADKU JEGO KONIECZNOŚCI.

ADRESY ZWROTU MOGA SIĘ RÓŻNIĆ W ZALEŻNOŚCI OD KONKRETNEGO PRZEDMIOTU.