!!!!! ANTYK - PAMIĄTKOWY KUBEK !!! (6509047082)

zakończona
1,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 18,00 zł
  • lokalizacja: Piaseczno
  • czas wysyłki: do 3 dni
  • uszkodzenia: porcelana uszkodzona


© AllegroPromo

Szanowny Kliencie,

NIE LICYTUJ bez sprawdzenia kosztów wysyłki !!! NIE OCZEKUJEMY zaniżonych ocen z tytułu kosztów transportu skoro są one z góry znane. Staramy się ŁĄCZYĆ zakupy do wysyłki (również z naszym kontem Antyk_Market), ale tylko kiedy jest to możliwe i nie ma wpływu na bezpieczne dotarcie towaru do Państwa.

PAMIĄTKOWY
KUBEK
NIEMCY
XIX / XX w.
BEZ CENY MINIMALNEJ !!!
Wymiary wg miarek na załaczonych zdjęciach

МЫ ГОВОРИМ ПО-РУССКИ !!!

ZOBACZ NASZE INNE AUKCJE

Po odbiór osobisty zapraszamy do:

Galeria ANTYK

ul. Szkolna 13c paw. 17

05-500 Piaseczno

PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU TELEFONICZNYM

Tel. 22 736 00 9422 736 00 94

Galeria jest czynna w godz.:

PON - PT - 10-18

SOBOTA - 10-14
TELEFON KONTAKTOWY 695 100 019695 100 019
Prezentowane antyki w większości mają angielskie pochodenie. Wystawiamy również antyki z innych krajów europejskich, które trafiły przed laty do Anglii (noszą więc często tlumaczone sygnatury lun po prostu napis FOREIGN).

Anglia jest „kopalnią antyków” doświadczając ostatniego najazdu w 1066 roku dokonanego przez Wilhelma Zdobywcę, oraz będąc w przeszłości potęgą kolonialną i kolebką rewolucji przemysłowej, co przekładało się na zamożność społeczeństwa i rozwinęło upodobanie do zbytku.

Zainteresowanych nie musimy z pewnością namawiać do zakupu antyków. Oczywistym jest, że przedmioty wykonane przed laty „mają duszę” ponieważ wykonane zostały z pietyzmem przez rzemieślników-artyst­ów i mają swoją historię.
Są oczywiście również znakomitą lokata kapitału.

OPIS PRZEDMIOTU

Sprzedawane przez nas antyki prezentowane są w stanie w jakim się zachowały. Zazwyczaj jest to stan bardzo dobry choć oczywistym jest, że noszą ślady użytkowania. W przypadku jakichkolwiek wad prezentujemy ich fotograficzne zbliżenia.

Nasze antyki można obejrzeć przed zakupem w Piasecznie k/Warszawy po uprzednim konakcie telefonicznym.

Treść naszych opisów aukcji jest bardzo lakoniczna i ogranicza się zazwyczaj do nazwy przedmiotu (umieszczonego we właściwej kategorii), producenta i kraju pochodzenia oraz daty wykonania. Na jednym ze zdjęć zazwyczaj widoczna jest miarka dająca pogląd co do rozmiary przedmiotu. Staramy się rownież w opisie umieścić link, który uwiarygodnia sygnaturę lub zapewnia dodatkowe informacje o przedmiocie. Wystawiamy również przedmioty kolekcjonerskie bez ww. informacji.
Tytył wszystkich naszych aukcji w celu łatwiejszego ich wyszukiwania rozpoczyna się od słowa ANTYK...
Ornamenty podkreślające urodę i wartość przedmiotów uważamy za zbędne.

FINALIZACJA TRANSAKCJI

Wszystkie niezbędne informacje konieczne do finalizacji transakcji otrzymają Państwo automatycznie po zakończeniu aukcji. Prosimy zapoznac sie z naszą stroną "O mnie".
Realizujemy bezpieczne dostawy z ubezpieczeniem.
Odbior osobisty możliwy jest do zrealizowania w Piasecznie k/Warszawy.

W razie pytańczy problemow prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

695 100 019695 100 019
DOKONANIE ZAKUPU ONACZA AKCEPTACJĘ WARUNKÓW SPRZEDAŻY ZAWARTYCH NA STRONIE "O MNIE"
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
PROSIMY PRZED ZAKUPEM O ZAPOZNANIE SIĘ Z NASZĄ STRONĄ "O MNIE"
użytkownik
cena
g...0
1,00 zł środa 12 października, 08:01:08

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 3 dni

adres do zwrotu:
 
do uzgodnienia

pozostałe informacje

Witaj , Dziękujemy za udział w transakcji i zakup mając nadzieję, że spełni on Pani/a oczekiwania. Należność za towar wraz z kosztem transportu prosimy wpłacić na rzecz: ANTYK LIMITED Bank Zachodni WBK S.A. Nr konta: 30 1090 1694 0000 0001 1635 4905 Dla płatności z zagranicy: IBAN: PL 95 1090 1694 0000 0001 1648 0029 Swift banku: wbkpplpp Prosimy o podanie w treści przelewie Państwa loginu/nick'a co przyspieszy zaksięgowanie transakcji i realizację wysyłki. Możliwy jest również odbiór osobisty, po który zapraszamy PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU do Galerii ANTYK w Piasecznie, która mieści się przy ul. Szkolnej 13c paw. 17 Galeria jest czynna w godz.: PON-PT - 10-18 oraz w co drugą SOBOTĘ -10-14 Tel. 22 736 00 94 Poniżej podajemy kilka zasad współpracy, aby uniknąć ewentualnych nieporozumień. 1. REALIZUJEMY WYSYŁKI ZAKUPIONEGO TOWARU PO DOKONANIU WPŁATY NA PODANE KONTO W POWIADOMIENIU, KTÓRE OTRZYMACIE PAŃSTWO PO DOKONANIU ZAKUPU. W PRZYDADKU ZAKUPU KILKU PRZEDMIOTÓW PROSIMY REALIZOWAĆ JEDNĄ WPŁATĘ CO RÓWNIEŻ DAJE NAM INFORMACJĘ O ZAKOŃCZENIU PRZEZ PAŃSTWA ZAKUPÓW I JEST SYGNAŁEM DO ZREALIZOWANIA WYSYŁKI. 2. KOSZT WYSYŁKI PODANY JEST NA AUKCJACH, ALE ŁĄCZYMY ZAKUPY WE WSPÓLNĄ WYSYŁKĘ (RÓWNIEŻ Z NASZYCH INNYCH KONT). W PRZYPADKU DUŻYCH ZAKUPÓW PROSIMY O SPRAWDZENIE Z NAMI KOSZTÓW WYSYŁKI. 3. WYSYŁKI KURIEREM SĄ REALIZOWANE NASTĘPNEGO DNIA PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY. 4. W PRZYPADKU ZAAKCEPTOWANIA PRZEZ NAS WYSYŁKI „ZA POBRANIEM” DO KOSZTÓW WYSYŁKI DOLICZANA JEST OPŁATA ZA TĘ USŁUGĘ. 5. MOŻLIWY JEST RÓWNIEŻ ODBIÓR OSOBISTY ZAKUPIONEGO TOWARU W PIASECZNIE k/WARSZAWY – SZCZEGÓŁY W WW. POWIADOMIENIU. 6. PRZESYŁKI SĄ UBEZPIECZONE !!! W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK PROBLEMÓW Z PRZESYŁKĄ PROSZĘ WEZWAĆ KURIERA (tel: 22 7777777) W CIĄGU 7 DNI OD DOSTAWY I SPORZĄDZĆ „PROTOKÓŁ SZKODOWY” (nie ma warunku otwieranie przesyłki przy kurierze do zgłoszenia reklamacji – zgłoszenie może nastąpić później). 7. PROSIMY O FINALIZACJĘ TRANSAKCJI W CIĄGU 2 TYGODNI PO JEJ ZAKOŃCZENIU. PO TYM TERMINIE PRZENOSIMY JĄ DO NIEUDANYCH I TOWAR WRACA NA AUKCJĘ. OCZYWIŚCIE NIE DOTYCZY TO OSÓB, KTÓRE KONTYNUUJĄ ZAKUPY LUB, Z KTÓRYMI UZGODNIMY PRZEDŁUŻENIE TERMINU 8. OCZEKUJEMY PRZEMYŚLANYCH ZAKUPÓW I WYWIĄZANIA SIĘ Z TRANSAKCJI NA USTALONYCH WARUNKACH. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ ZE WSZYSTKIMI WARUNKAMI ZAWARCIA TRANSAKCJI I PRZY ZAKUPIE LUB LICYTACJI Np. SKALKULOWAĆ SOBIE CAŁKOWITY KOSZT TRANSAKCJI WRAZ Z KOSZTEM TRANSPORTU. ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW. Zespół ANTYK LIMITED