ANTYEROZYJNA MATA SIATKA JUTOWA WZMOCNIENIE SKARP (6922306787)

zakończona
3,59 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 24,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 31,00 zł
  • lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA / PISARZOWICE, Polska

opis

BUDEX GEOSYNTETYKI
ZAPRASZA DO ZAKUPU
Wysyłka
Wysyłki realizujemy w czasie 2-5 dni roboczych od sfinalizowania transakcji za pomocą firmy kurierskiej DPD (przesyłki pojedyńcze, paczki), lub STS (przesyłki paletowe)
Płatności
ING BANK ŚLĄSKI
41 1050 1070 1000 0023 5977 6768
Kontakt
BUDEX GEOSYNTETYKI
UL. BIELSKA 99C
43-332 PISARZOWICE
TEL. 692-249-867
E-MAIL: geosyntetyki@op.pl
Regulamin
§ 1 Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem Internetu w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy składającym zamówienie, zwanym dalej Kupującym a GEOSYNTETYKI - przyjmującym zamówienie, zwanym dalej Sprzedającym.
§ 2 W licytacji mogą brać udział osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolną do czynności prawnych. Udział w aukcji przez Kupującego oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu
§ 3 Kupujący przystępując do licytacji składa ofertę kupna przedmiotu aukcji, która wiąże Kupującego w swych skutkach prawych i nie może być wycofana przez Kupującego. Kupujący powinien zatroszczyć się o to, aby oferty z jego konta nie były składane lekkomyślnie, omyłkowo lub też bez zapoznania się i zrozumienia konsekwencji składania oferty zgodnie z niniejszym regulaminem - Sprzedający nie odwołuje złożonych ofert. W przypadku nie wykupienia przedmiotu (braku zapłaty) kupujący zostanie pociągnięty do odpowiedzialności z tytułu nie wywiązania się z umowy kupna - sprzedaży.
§ 4 Skutki prawne § 3 stosuje się także do każdego kolejnego postąpienia w aukcji.
§ 5 Kupujący składając ofertę kupna przyjmuje do wiadomości, że formą płatności za wygraną aukcję - o ile nie ustalono inaczej - jest płatność z góry przelewem na konto Sprzedającego. Dopuszcza się płatność w formie pobrania przez kuriera przy dostawie towaru w przypadku gdy dostawa jest gratis (dowóz własny Sprzedającego) lub gdy tak ustalono ze Sprzedającym. Czas na dokonanie wpłaty to 7 dni roboczych liczonych od dnia zakończenia aukcji. Za moment zapłaty uznaje się moment uznania rachunku bankowe Sprzedawcy w pełnej wysokości (koszt zakupionego przedmiotu powiększony o koszty przesyłki). W przypadku nie dokonania wpłaty w powyższym okresie Sprzedający wysyła przypomnienie, a następnie po kolejnych 7 dniach (w przypadku dalszego braku wpłaty) Sprzedający występuje do serwisu allegro.pl o zwrot prowizji od sprzedaży.
§ 6 Kupujący zobowiązany jest zgłosić Sprzedawcy wolę otrzymania faktury VAT w dniu zakupu przedmiotu.
§ 7 Wysyłka następuje w terminie 2-5 dni od chwili zaksięgowania wpłaty w formie przesyłki kurierskiej ubezpieczonej. Kupujący zobowiązuje się odebrać przesyłke. Jeśli kupujący nie odbierze przesyłki, wraca ona do Sprzedającego. Ponowna wysyłka jest możliwa jedynie po uregulowaniu przez kupującego kosztów przesyłki zwrotnej oraz kosztów ponownej wysyłki.
§ 8 Kupujący jest uprawniony do sprawdzenia stanu przesyłki w obecności kuriera w trakcie jej odbioru. Przyjęcie przesyłki przez Kupującego bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń w stosunku do Sprzedającego z tytułu uszkodzenia przesyłki.
§ 9 W przypadku stwierdzenia przy odbiorze przesyłki ubytku lub uszkodzenia zawartości przesyłki Kupujący ma obowiązek odmówienia odbioru przesyłki. Odmowa odbioru przesyłki przez Kupującego skutkuje sporządzeniem protokołu szkody przez kuriera z oznaczoną datą i godziną, w obecności Kupującego. Kupujący jest zobowiązany poinformować Sprzedającego o odmowie odbioru przesyłki bezzwłocznie w formie elektronicznej. Podstawą reklamacji uszkodzonej przesyłki jest równoczesne: a)sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera, b)wysłanie Sprzedającemu na koszt Sprzedającego przedmiotu aukcji wraz z kopią protokołu uszkodzenia.
§ 10 Pełnowartościowe przedmioty nabyte przez Kupującego na aukcji internetowej w wyniku licytacji nie podlegają zwrotowi, wymianie lub reklamacji.
§ 11 Sprzedawca winien rozpatrzyć reklamacje w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przesyłki zwrotnej.
§ 12 W przypadku uwzględnienia reklamacji Sprzedający wysyła na swój koszt przedmiot aukcji wolny od wad .
§ 13 Sprzedający zwraca Kupującemu kwotę którą Kupujący zapłacił za przedmiot w przypadku gdy nie posiada tożsamego przedmiotu wolnego od wad na rachunek bankowy wskazany uprzednio przez Kupującego w formie elektronicznej.
§ 14 W przypadku nieuwzględnienia reklamacji Sprzedający zwraca przedmiot aukcji wraz z uzasadnieniem, tylko po uprzednim opłaceniu kosztów wysyłki przez Kupującego.
§ 15 Kupujący może zrezygnować z zakupionego przedmiotu w terminie do 10 dni od daty odebrania przesyłki tylko wtedy gdy dokonał zakupu w opcji "kup teraz". Przedmiot aukcji winien być jednak: a) nieużywany, b) nieuszkodzony, c) wysłany na koszt Kupującego w oryginalnym opakowaniu za pośrednictwem firmy kurierskiej.
§ 16 W przypadku nieuwzględnienia rezygnacji z zakupionego przedmiotu w opcji "Kup Teraz!" treść § 15 stosuje się odpowiednio.
§ 17 Kwotę po rezygnacji z zakupu, za zakupiony przedmiot w opcji "KupTeraz!" Sprzedający zwraca na rachunek bankowy wskazany uprzednio przez Kupującego w formie elektronicznej

JEŚLI NIE AKCEPTUJESZ POWYŻSZYCH ZASAD - POPROSTU NIE LICYTUJ.


ANTYEROZYJNA MATA JUTOWA

O GRAMATURZE 105g, I SZEROKOŚCI 1,2mMata przeciwerozyjna (siatka jutowa) - materiał tkany, wytwarzany w 100% z juty, czyli z naturalnego surowca. Wielkość oczek wynosi około 5x5mm, a ciężar 105g/m2. Mata antyerozyjna chroni powierzchnię skarp i rowów przed erozją powodowaną najczęściej przez opady atmosferyczne.

Zastosowanie:

- ochrona oraz umocnienie skarp wykopu i nasypu przy budowie dróg i autostrad
- zabezpieczenie skarp rowów
- przy budowie wałów przeciwhałasowych
- przy rekultywacji terenów przemysłowych
- przy modernizacji hałd i wysypisk śmieci
- w ogrodnictwie

Zalety:

- natychmiastowa ochrona przed erozją powierzchni skarp (wykopu i nasypu) i rowów
- możliwość rozkładania ręcznego dzięki niewielkiej wadze rolek
- materiał w całości biodegradowalny
- utrzymuje właściwą wilgotność i tworzy odpowiednie warunki wegetacji traw
- rozwiązanie przyjazne dla środowiska i atrakcyjne dla otoczenia


W "KUP TERAZ" JEST CENA ZA 1 METR BIEŻĄCY
SIATKI ANTYEROZYJNEJ JUTOWEJ
O GRAMATURZE 105g I SZEROKOŚCI 1,2m

DOCINAMY W METRACH BIEŻĄCYCH TYLE ILE POTRZEBUJESZ

ODWIEDŹ NASZE INNE AUKCJE NA ALLEGRO!!!


ZANIM KUPISZ MOŻESZ ZASIĘGNĄĆ INFORMACJI POD NR 692-249-867, 501-435-533 LUB sklep@budex.net

W REJONIE KATOWIC, GLIWIC, RYBNIKA, TYCHÓW, KRAKOWA, WADOWIC ORAZ BIELSKA-BIAŁEJ MOŻLIWOŚĆ DOSTAWY GRATIS (PRZY ŁĄCZNYM ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 500ZŁ)Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
24,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
100
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
31,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
100
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-

Punkty odbioru

PISARZOWICE
BIELSKA 99C
43-332 PISARZOWICE

  • Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00
  • Sobota - Niedziela zamknięte

Płatność kartą i gotówką
Do odbioru w 3 dni robocze
Prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT