Antycellulitowy olejek do masażu JAŁOWIEC- IKAROV (6483846749)

zakończona
26,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 8,30 zł
 • List polecony priorytetowy 11,00 zł
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 11,00 zł
Zakupy powyżej 200 zł
 • lokalizacja: Swarzędz
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • płeć: produkt damski
 • rodzaj: mieszanka
 • marka: inna marka
 • wielkość: produkt pełnowymiarowy
 • dostawa z Polski: tak
 • produkt nie zawiera: alkoholu, SLS, SLES, parafiny, olejów mineralnych, silikonów, składników pochodzenia zwierzęcego, parabenów, PEG, aluminium

OLEJEK DO MASAŻU O DZIAŁANIU ANTYCELLULITOWYM JAŁOWIEC

IKAROV

Olejek stanowi precyzyjnie zbalansowaną kompozycję naturalnych olejków roślinnych i olejków eterycznych.

Olejek Ikarov do masażu antycellulit „JAŁOWIEC” został uzyskany z owocu jałowca. Bazowymi komponentami tego preparatu są olejki: sezamowy (o działaniu rozgrzewającym) i z pestek winogron (efektywnie oczyszczający i zmniejszający pory oraz regulujący wydzielanie kwasów tłuszczowych). W recepturze preparatu znajdują się również olejki eteryczne: z białej sosny, cytryny i lawendy.

Olejki eteryczne dostarczają organizmowi dużą dawkę energii witalnej, w skoncentrowanej formie. Rozpuszczone w naturalnych olejkach roślinnych, bardzo szybko wnikają w głąb skóry i są dobrze asymilowane przez tkankę podskórną, a następnie przez cały organizm.

Bogaty zestaw komponentów zawartych w olejkach eterycznych wywiera pozytywny wpływ na organizm ludzki na wiele różnych sposobów:

 • stymuluje komórki do pracy i wspomaga metabolizm wewnątrzkomórkowy;
 • inicjuje zachodzenie wielu ważnych procesów w organizmie;
 • poprawia stan energetyczny komórek i przepływ energii w organizmie;
 • poprawia ogólne samopoczucie i rozjaśnia umysł.

PRODUCENT: IKAROV

POJEMNOŚĆ: 125 ml

Wyłącznie oryginalne produkty!

Szybka wysyłka!

Bezpłatne próbki do każdego zakupu!

Sprawdź też inne nasze aukcje.
Przy zakupie więcej niż jednego produktu zapłacisz za przesyłkę tylko raz.
W razie pytań lub wątpliwości wyślij wiadomość na adres e-mail: allegro@martiniqa.pl

Zobacz inne nasze aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u MARTINIQA_PL za co najmniej 200 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • BRE BANK SA 10 1140 2004 0000 3102 7465 8253
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony priorytetowy 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 8,30 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 29,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Pocztex Kurier48 pobraniowy 15,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 3 dni
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Drogeria internetowa MARTINIQA. Oferujemy szeroki wybór kosmetyków pielęgnacyjnych, kosmetyków do makijażu, ekologicznych środków czystości oraz pachnących drobiazgów do domu.

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Konsument ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym wszedł w posiadanie rzeczy, lub w którym osoba trzecia - inna niż przewoźnik - i wskazana przez niego weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy poinformuj Sprzedawcę – MARTINIQA Edyta Zbrońska, ul. Dworcowa 7/316, 62-020 Swarzędz, e-mail allegro@martiniqa.pl - o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład wysyłając pismo pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Możesz skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, który zamieszczamy poniżej, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin odstąpienia od umowy, wystarczy, że informację dotycząca odstąpienia od umowy wyślesz do sklepu przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Skutki odstąpienia od umowy. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zwróci Konsumentowi wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym sklep zostanie poinformowany o decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrotu płatności Sprzedawca dokona przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Konsumenta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzi się on na inne rozwiązanie; w każdym przypadku Konsument nie poniesie żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia do Sklepu dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Zwracane rzeczy powinny być odesłane lub przekazane do sklepu niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym Konsument poinformował Sprzedawcę o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli Konsument odeśle rzecz przed upływem terminu 14 dni. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY (WZÓR) (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) ADRESAT: MARTINIQA Edyta Zbrońska, ul. Dworcowa 7/31662-020 Swarzędz e-mail: allegro@martiniqa.pl Ja/My* niniejszym informuję/informujemy* o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: Data zawarcia umowy * /odbioru *: Imię i nazwisko konsumenta(-ów): Adres konsumenta(-ów): Podpis konsumenta(-ów): (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) Data: * Niepotrzebne skreślić

reklamacje

Wszelkie towary konsumpcyjne objęte są rękojmią. W przypadku stwierdzenia wady dostarczonego towaru prześlij reklamację pocztą tradycyjną na adres MARTINIQA Edyta Zbrońska, ul. Dworcowa 7/316, 62-020 Swarzędz lub pocztą elektroniczną na adres: allegro@martiniqa.pl. Reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego (Kupujący może zażądać wymiany towaru na nowy, obniżenia ceny, naprawy Towaru oraz, o ile wada jest istotna, odstąpienia od umowy sprzedaży), wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. W przypadku reklamacji otrzymanej pocztą elektroniczną Sprzedawca niezwłocznie potwierdzi jej otrzymanie poprzez wiadomość wysłaną na adres e-mail, z którego reklamacja została wysłana. Sprzedawca rozpozna reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana zostanie na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Konsument jest zobowiązany do zawiadomienia Usługodawcy o stwierdzonej wadzie towaru w terminie do 12 miesięcy od daty zauważenia wady. Sprzedawca odpowiada wobec konsumenta za sprzedany towar, jeżeli wada zostanie stwierdzona w okresie 2 lat od momentu jego wydania.

pozostałe informacje

Numer rachunku bankowego: 10 1140 2004 0000 3102 7465 8253 (mBank)