ANONSE EROTYCZNE + mobilna wersja Gotowy skrypt! (6851694546)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
9 999,00 zł

SMS +48 881 363 363

e-mail: kontakt@aoweb.pl

Proszę tylko o SMS w godzinach od 8:00 do 22:00

Witamy na naszej aukcji!

Zapoznaj się z opisem oraz możliwościami naszego skryptu i dokonaj zakupu jeszcze dziś!

Kontakt

Masz jakieś pytania? Napisz SMS!

tel.: +48 881 363 363

e-mail: kontakt@aoweb.pl

Płatność

Przyjmujemy wpłaty za pomocą PayU oraz przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy w mBanku.

Numer rachunku bankowego do wpłat:

87 1140 2004 0000 3402 3461 4732

Dostawa

Przesyłka elektroniczna

Max. do 2 godzin od zakupu

Patrz też "Regulamin i zasady aukcji"

Link do pobrania

Max. do 2 godzin od zakupu

Patrz też "Regulamin i zasady aukcji"

Regulamin i zasady aukcji

  1. Kupujący otrzymuje dokładnie to co widać w demo.
  2. Z racji tego, że nie chcę nieporozumień i negatywnych komentarzy oferuję pełną instalację zakupionego skryptu na wskazanym serwerze.
  3. Nieumiejętność posługiwania się html, css, php, laravelem i innymi językami nie jest podstawą by twierdzić, że skrypt nie działa.
  4. Skrypt do instalacji na serwerach home.pl, chcesz inny? Ty bierzesz odpowiedzialność.
  5. Po zakupie i przesłaniu lub instalacji u kupującego, produkt nie podlega zwrotowi.
  6. Jeśli kupujący zdecydował się na instalację skryptu na jego serwerze musi liczyć się z tym, że może to potrwać 24 godziny.
  7. Istnieje możliwość zlecenia rozbudowy skryptu lub dodania innych opcji ale wiąże się to z dodatkowymi kosztami.
  8. Wysłanie skryptu lub jego instalacja u kupującego odbywa się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.
  9. Jeśli potrzebujesz faktury do podanej ceny należy doliczyć podatek Vat.
  10. Domena niemoralne.pl dostępna jest w cenie 500zł.

NA ŻYCZENIE MOŻESZ OTRZYMAĆ DRUGĄ WERSJĘ TEGO SKRYPTU Z OPCJĄ ZABLOKOWANYCH NUMERÓW DO ANONSÓW. ABY UŻYTKOWNIK MÓGŁ ZOBACZYĆ DANY NUMER MUSI ZAPŁACIĆ SMS PREMIUM LUB DOKONAĆ PRZELEWU! DEMO TEJ WERSJI: TUTAJ

O skrypcie słów kilka

Nasza oferta to profesjonalny skrypt wraz z wersją mobilną do anonsów erotycznych. Skrypt jest gotowy do pracy zaraz po zakupie. Wystarczy go zainstalować i podpiąć swoją domenę, uzupełnić wymagane informacje jako nowy właściciel i już można zaczynać zarabiać! Skrypt posiada szereg możliwości zarobkowych, począwszy od pobierania płatności za dodanie anonsu, poprzez promowanie w kilku opcjach, sprzedaż miejsc reklamowych na stronie i w wersji mobilnej, pobieranie płatności za oglądanie filmów, sprzedaż miejsc i linkowania do sklepu na stronie, sprzedaż reklam firm taksówkowych oraz pobieranie płatności za ogłoszenia randkowe. Skrypt ma zaimplementowane. łatwe w obsłudze, płatności PayPal i DotPay.

NA ŻYCZENIE MOŻESZ OTRZYMAĆ DRUGĄ WERSJĘ TEGO SKRYPTU Z OPCJĄ ZABLOKOWANYCH NUMERÓW DO ANONSÓW. ABY UŻYTKOWNIK MÓGŁ ZOBACZYĆ DANY NUMER MUSI ZAPŁACIĆ SMS PREMIUM LUB DOKONAĆ PRZELEWU! DEMO TEJ WERSJI: TUTAJ

Mocną stroną naszego skryptu jest wersja mobilna co jest niezwykle ważne w funkcjonalności i obsłudze strony przez użytkownika. Duża część skryptu jest specjalnie napisana właśnie do wykorzystywania w urządzeniach mobilnych. Poza tym skrypt jest responsywny więc użytkownik może korzystać ze strony na każdym urządzeniu. Mobilność jest bardzo ważna dlatego nasz skrypt jest dopracowany, przejrzysty, intuicyjny i łatwy w obsłudze. Spora cześć elementów została ukryta w wersji mobilnej aby dać użytkownikowi idealne narzędzie do kontaktów towarzyskich. Szybkość i łatwość korzystania ze strony na telefonie jest niezwykle istotna. Dlatego nasz skrypt jest tak dobry. Drugiego takiego nie znajdziesz.

Co otrzymujesz

Kupujący otrzymuje dokładnie to co widzi w wersji demo. Oznacza to, że wraz ze skryptem dostaje również bazę dodanych anonsów aby nie martwił się o zapełnienie strony startując z biznesem. Na życzenie kupującego możemy zainstalować skrypt na jego serwerze, wytłumaczyć i poinstruować o funkcjach portalu, aby jeszcze w dniu zakupu mógł zacząć zarabiać na swoim już skrypcie niemoralne.pl. Istnieje możliwość wystawienia faktury. Kupujący otrzymuje dokładnie to co widać w wersji demo. Skrypt testowany na hostingu home.pl i ten właśnie hosting polecamy do bezproblemowego funkcjonowania.

Pozostałe informacje

Administrowanie portalem jest banalnie proste. Po zainstalowaniu skryptu wystarczy zalogować się na swoją stronę, uzupełnic informacvje typu nazwa domeny, adres email, konto paypal, dotpay i ruszamy w świat!

NA ŻYCZENIE MOŻESZ OTRZYMAĆ DRUGĄ WERSJĘ TEGO SKRYPTU Z OPCJĄ ZABLOKOWANYCH NUMERÓW DO ANONSÓW. ABY UŻYTKOWNIK MÓGŁ ZOBACZYĆ DANY NUMER MUSI ZAPŁACIĆ SMS PREMIUM LUB DOKONAĆ PRZELEWU! DEMO TEJ WERSJI: TUTAJ

Demo skryptu

Kliknij na poniższy obrazek aby przejść do strony z demo skryptu.

Informacja

Skrypt sprzedawany jest na licencji firmy Edios.pl, która jest autorem silnika skryptu. Po zakupie skryptu dane kupującego oraz nazwa jego domeny są przypisywane do licencji w firmie Edios.pl, która wystawia legalną licencje dla kupującego poprzez przypisanie unikalnego klucza wpisanego w skrypt.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje