ANNA ART__PODRÓŻ Z NOSOROŻCEM__MARTYNCZUK _obraz (6542114447)

zakończona
900,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • Paczka pocztowa priorytetowa
 • lokalizacja: Białystok
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • temat: abstrakcja
 • rodzaj podobrazia: podobrazie płócienne
 • rama: bez ramy
 • czas powstania: po 2000

Wasyl Martynczuk
Witamy Państwa na naszej aukcji!!! Mamy wielką przyjemność i zaszczyt zaprezentować Państwu obrazy Wasyla Martynczuka
Martynczuk Wasyl urodził się w 1959 r. na Ukrainie.
W 1978 r. ukończył Akademię Sztuk Pięknych W Sankt Petersburgu. W 1989 r. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych we Lwowie. Artysta należy do Związku Artystów Malarzy na Białorusi a także do Związku Polskich Malarzy na Białorusi. Uczestnik wielu wystaw i plenerów.
Wystawy indywidualne:
- 1994 r. Japonia
- 1998 r. Niemcy
- 2002 r. Francja
A także na Ukrainie, w Rosji, na Białorusi, Litwie. Jego prace można spotkać w wielu galeriach jak i kolekcjach prywatnych.
O twórczości Wasyla Martynczuka można powiedzieć że jest to Wielki Artysta.Malarz łączy w perfekcyjny sposób mitologie grecką z ludowymi elementami kultury słowiańskiej.

,,Malarstwo jest milczącą poezją,

a poezja – mówiącym malarstwem. „

Simonides

Przedmiotem aukcji jest obraz pt.tytułem:

" PODRÓŻ Z NOSOROŻCEM "

Technika olejna – szpachla-pędzel-fakt­ura farby.

Podobrazie –LEN 100 % (naciągnięty na krosno)

Wym:50 cm x 60 cm

LEN 100% I WŁASNORĘCZNIE WYKONANE PODOBRAZIE ORAZ CERTYFIKAT TO GWARANCJA ŻE OBRAZY MALOWANE SĄ RĘCZNIE PRZEZ AUTORÓW. NA MOICH AUKCJACH WYSTAWIAM TYLKO PRAWDZIWE , OLEJNE OBRAZY.

Obraz werniksowany,sygnowa­ny podpisem autora,

sprzedawany bez ramy

www.annawerpachowska­.pl

Do każdego obrazu dołączamy oryginalny certyfikat.
Hologram jak i wszystkie dane
są jedyne i niepowtarzalne.
PROSZĘ O PRZEMYŚLANĄ I ROZWAŻNĄ LICYTACJĘ PONIEWAŻ NIE ODWOŁUJĘ OFERT !!!

Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
Na życzenie wystawiamy rachunek

Odwzorowanie kolorów może nieznacznie różnić się od oryginału - może to być spowodowane techniką fotografowania lub ustawieniami Państwa monitorów.

ZAPRASZAMY DO LICYTACJI.
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. 14 2030 0045 1130 0000 0793 6460
  • Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. 14 2030 0045 1130 0000 0793 6460
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Paczka pocztowa priorytetowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Kurier DPD - przesyłka ubezpieczona.
ZACHĘCAMY DO PŁACENIA PRZEZ PayU. Wysyłka paczki za granicę w/g cennika
Poczty Polskiej. .
PROSZĘ U UISZCZANIE NA BIEŻĄCO OPŁAT Z WYGRANYCH AUKCJI.

dane sprzedawcy

kontakt

pozostałe informacje

TELEFON KONTAKTOWY : 518472783 1 Wszystkie transakcje dokonywane przeze nas na Allegro traktujemy z całą powagą. Tego samego oczekujemy od Państwa. 2 Zastrzegamy sobie, że nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia towaru powstałe z winy Poczty Polskiej lub Kuriera. Zawartość paczki należy sprawdzić w obecności listonosza lub kuriera. Stwierdzając uszkodzenie towaru należy spisać protokół uszkodzenia paczki w dniu jej odbioru. W innym przypadku gwarancja nie będzie przez nas uwzględniona. 3 Za wylicytowany obraz PROSZĘ wnieść opłatę w terminie do SIEDMIU DNI. Wylicytowany obraz może zostać ODŁOŻONY I PRZECHOWANY W NASZEJ GALERII na prośbę licytującego do czasu "uzbierania " dwóch lub trzech obrazów do wspólnej wysyłki ( ale nie dłużej niż DWA MIESIĄCE ). 4 NA WPŁATĘ CZEKAM 7 DNI - CHYBA ŻE UZGODNILIŚMY TO INACZEJ e-mailem . PO TYM TERMINIE WYSYŁAM PRZYPOMNIENIA ( TRZY PRZEZ POCZTĘ PRYWATNĄ I TZRY PRZEZ ALLEGRO - RAZEM 6 ) CZEKAJĄC KOLEJNE 7 DNI. NASTĘPNIE WNOSZĘ O ZWROT PROWIZJI DO ALLEGRO I WYSTAWIAM "ODPOWIEDNI" KOMENTARZ. ZA TRZY OSTRZEŻENIA OD SERWISU ALLEGRO KONTO PAŃSTWA ZOSTAJE ZAWIESZONE. KOMENTARZ NEGATYWNY WYSTAWIONY PRZEZ PAŃSTWA W FORMIE ODWETU JEST PSUCIEM NASZEJ REPUTACJI NAD KTÓRĄ CIĘŻKO PRACUJEMY I W TYM WYPADKU SPRAWĘ ODDAMY DO SĄDU: KODEKS KARNY: Art. 212. §1. oraz Art. 212. §2 . 5 Jako pierwsza komentarz zawsze wystawia osoba kupująca. 6 Wysyłki zagraniczne w/g cennika Poczty Polskiej : http://cennik.poczta-polska.pl/usługa,zagraniczny_paczka_pocztowa_z_zadeklarowana_wartością. 12 Aukcje Allegro jak i WSZYSTKICH kontrahentów traktujemy BARDZO poważnie.Oczekujemy tego samego od PAŃSTWA. Nie chcesz kupić - nie licytuj. Oszczędzimy sobie przez to kłopotów. DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE I ZAPRASZAMY NA NASZE AUKCJE. ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ. www.annawerpachowska.pl