Anioł z prezentem Limit. 20cm Goebel Rosenthal (6541350114)

zakończona
400,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka48
  • lokalizacja: Toruń
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • uszkodzenia: porcelana bez defektów
  • wytwórnia: Bavaria

Porcelanowa, sygnowana - nowa - figurka kolekcjonerska.

Duży anioł z prezentem - marki Goebel Porzellan grupa Rosenthal

Cena katalogowa 460 PLN - teraz 400 PLN !!!

Limitowana edycja 2011r.

Kolekcja "Christmas Surprise"
Winter Dream's (Red-Green),

Wysokość 20 cm, średnica 12 cm.

Ponadczasowa, wartość kolekcjonerska.
Certyfikat najwyższej jakości.
Polecam.

Estetyczne, fabryczne opakowanie prezentowe.


Certyfikaty – do produktów z serii limitowanych określoną ilością wyprodukowanych elementów dołączone są specjalne certyfikaty z numerem, zaświadczające o najwyższej jakości towaru. Stwarza to również możliwość nabycia szczególnego przedmiotu, który nie jest produkowany masowo lecz w określonej ilości. Należy dbać o to by trafiły one do klienta wraz z zakupionym towarem

Wszystkie produkty produkowane są z wysokiej jakości porcelany i szkła oraz innych materiałów
zarówno w przeszłości jak i teraz marka ta jest utożsamiana z najwyższą jakością wyrobów i pięknem poszczególnych elementów.
W branży - Goebel - należy do światowej piątki najważniejszych firm świata i trójki najważniejszych w Europie. W Niemczech jest niekwestionowanym liderem.
Wszystkie produkty pakowane są w wysokiej jakości opakowaniach upominkowych, które jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo w czasie transportu. Każdy element posiada indywidualne opakowanie, na co należy zwrócić szczególną uwagę przy pakowaniu.
Szereg elementów dostępne w seriach limitowanych.

Preferuję wpłaty bezpośrednio na konto:

Marek Dariusz Kilijan

mBank 77 1140 2004 0000 3702 4239 9500

W tytule umieścić należy numer transakcji.

Po zaksięgowaniu przelewu przesyłka zostanie bezzwłocznie nadana w systemie OSTROŻNIE z ubezpieczeniem, a link pozwalający śledzić drogę przesyłki - zostanie przesłany mailem.

wysyłka gratis
metody płatności
  • Zwykły przelew bankowy
    • mBank 77 1140 2004 0000 3702 4239 9500
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka48
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
dodatkowe informacje
Preferuję wpłaty bezpośrednio na konto:

Marek Dariusz Kilijan

mBank 77 1140 2004 0000 3702 4239 9500

W tytule umieścić należy numer transakcji.

Po zaksięgowaniu przelewu przesyłka zostanie bezzwłocznie nadana w systemie OSTROŻNIE z ubezpieczeniem, a link pozwalający śledzić drogę przesyłki - zostanie przesłany mailem.

dane sprzedawcy

Kilijan Art - w swojej wyjątkowej ofercie, posiadał wysokiej jakości porcelanę stołową, szkło kryształowe oraz dodatki dekoracyjne, artykuły prezentowe, figurki, lampy i luksusowe akcesoria ekskluzywnych producentów europejskich, o klasycznym i nowoczesnym wzornictwie. Cały asortyment jest nowy, pochodzi z legalnych źródeł a WYPRZEDAWANY jest po likwidacji salonu stacjonarnego i nie jest przedmiotem działalności zarobkowej.

kontakt

reklamacje

Przedmiot wystawiony na aukcjach lub "Kup teraz" nie podlega: gwarancji, rękojmi ani zwrotowi. Jest WYPRZEDAWANY po likwidacji salonu na zasadzie sprzedaży bezpośredniej od osoby prywatnej i nie podlega reklamacji.

pozostałe informacje

Z powodu nowych przepisów prawa Unii Europejskiej (01.08.2003r.) o zakupie towaru od osób prywatnych INFORMUJĘ !!! Przedmioty wystawione na aukcjach lub "Kup teraz" nie podlegają : gwarancji, rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Jeżeli biorą Państwo w nich udział tzn. że się z tym zgadzacie, akceptujecie powyższe warunki oraz tym samym dokonujecie przemyślanego zakupu.