ANIOŁ ŚWIECĄCA FIGURKA wys.18cm 4-wzory |AG10|5430 (6542539174)

zakończona
6,95 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 6,95 zł
 • Pocztex Kurier48 9,90 zł
 • Pocztex Kurier48 pobraniowy 12,90 zł
 • lokalizacja: Skórzewo
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 0.30 [kg]
Regulamin
Przed zakupem prosimy zapoznać się z regulaminem dostępnym
na stronie o mnie

Dokonanie zakupu na aukcji jest równoznaczne z jego akceptacją
Kontakt
Pon - Pt od 8.30 do 16.30

Numery telefonów:
- 618143911
- 618143973
- 606286561


Email: sklepfenix2015@gmail.com

Adres do korespondencji, reklamacji
i zwrotów:

FH Jarex Plus
ul. Poznańska 99
60-185 Skórzewo
Płatność
Za zakupy można zapłacić za pośrednictwem PayU, przelewem tradycyjnym lub przy odbiorze

Dane do przelewu:

FH Jarex Plus, Przeźmierowo
19 1090 1362 0000 0000 3611 5947
tytuł przelewu - login z Allegro
Wysyłka

- List polecony ekonomiczny
- Pocztex Kurier 48
- Pocztex Kurier 48 pobranie


- Przesyłka kurierska
- Przesyłka kurierska pobranie


Maksymalna waga paczki - 25kg

Do każdej przesyłki dołączamy paragon lub na życzenie fakturę VAT
Opis przedmiotu aukcji

ŚWIECĄCA FIGURKA ANIOŁA

ZASILANA BATERIAMI 3xAG10
WYSOKOŚĆ 18 cm

4 WZORY DO WYBORU
PROSIMY PAMIĘTAĆ O PODANIU WYBRANEGO WZORU

W PODSTAWIE ZNAJDUJE SIĘ WŁĄCZNIK

I MAGAZYNEK BATERII

KAŻDY ANIOŁEK ŚWIECI ZMIENNYM
KOLOROWYM ŚWIATŁEM
O RÓŻNEJ CZĘSTOTLIWOŚCI
4 WZORY DO WYBORU


ANIOŁ Z KSIĄŻKĄ
ANIOŁ Z TRĄBKĄ


ANIOŁ Z LIRĄ


ANIOŁ MODLĄCY SIĘ

INFORMACJE DODATKOWE


figurka jest fabrycznie nowa
materiał - tworzywo sztuczne
źródło światła - dioda led
wysokość figurki - ok. 18 cm
szerokość podstawy - 8,5 cm
zasilana bateriami 3 x AG10 (baterie są dołączone)
opakowani­e - ozdobne pudełko
waga figurki - ok. 138g


ARTYKUŁY ŚWIĄTECZNE

NA NASZYCH AUKCJACH

(proszę kliknąć na zdjęciu)Zobacz inne nasze aukcje
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Zachodni WBK S.A. 19109013620000000036115947
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 13,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony ekonomiczny 6,95 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 5 dni
Pocztex Kurier48 9,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 16,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Pocztex Kurier48 pobraniowy 12,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 4 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

F.H. Jarex Plus, Ilona Zawioła działająca na Allegro pod nazwą sklepfenix2015 Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą: Wójt Gminy Tarnowo Podgórne - numer wpisu 004059 z 03/2001r. Siedziba firmy : ul. Krańcowa 13, 62-081 Przeźmierowo Adres do korespondencji, reklamacji i zwrotów: Sklep Jarex Plus, ul. Poznańska 99, 60-185 Skórzewo

kontakt

 • 618143911
  telefon czynny od poniedziałku do piątku 8.30 - 16.00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
FH Jarex Plus
ul. Poznańska 99
60-185 Skórzewo
Polska
 
Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy musi być dołączone do przesyłki. Odesłanie przesyłki przez Klienta powinno nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Towar powinien wrócić w stanie w jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu wraz z kserokopią dowodu zakupu - zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie praw konsumenckich (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.). W przypadku dokonania zwrotu - koszt przesyłki zamawianych produktów pokrywa Klient. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru. Przesyłki nadane na koszt sprzedawcy nie będą odbierane. Brak możliwości odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów: 1. o świadczenie usług, jeżeli wykonaliśmy w pełni usługę za Twoją wyraźną zgodą; 2. w której cena Towaru zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi nie sprawujemy kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według Twojej specyfikacji lub służąca zaspokojeniu Twoich zindywidualizowanych potrzeb; 4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7. w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi nie mamy kontroli; 8. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 9. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną Twoją zgodą, przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

reklamacje

W przypadku wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej Klient jest bezwzględnie zobowiązany do sprawdzenia zawartości przesyłki w obecności kuriera, szczególnie przy zakupie towarów łatwych do uszkodzenia nawet bez naruszania opakowania zewnętrznego: artykuły szklane, art.agd itp. (obowiązkiem kuriera jest obecność przy sprawdzaniu towaru). Także w wypadku zauważenia jakichkolwiek uszkodzeń opakowania, konieczne jest spisanie protokołu szkody oraz jego podpisanie przez Klienta oraz kuriera w dniu otrzymania przesyłki – co stanowi warunek uwzględnienia reklamacji u przewoźnika. Klient zobowiązany jest do pisemnego zgłoszenia braków lub wad towarów w terminie nie później niż 24h od dnia otrzymania przesyłki – pisemnie na adres Sklep Jarex Plus, ul. Poznańska 99, 60-185 Skórzewo lub telefonicznie 618143911. Reklamowany towar należy odesłać na wyżej podany adres korespondencyjny wraz z podpisanym pismem reklamacyjnym zawierającym dane Klienta, kopie dowodu zakupu lub numer zamówienia oraz przyczynę złożenia reklamacji. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Sklepfenix2015 zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w terminie nie dłuższym niż 14 dni licząc od daty zgłoszenia reklamacji ilościowej lub dostarczenia wadliwego produktu. Sposób rozpatrzenia reklamacji: dosłanie brakującego towaru, wymiana produktu lub zwrot pieniędzy. Sklepfenix2015 zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji reklamacji w przypadku braku produktu na stanie magazynu lub w przypadku konieczności przekazania wadliwego towaru do producenta po uprzednim powiadomieniu Klienta. W przypadku stwierdzenia nieuzasadnionej reklamacji, Klient ponosi koszty przesyłki towaru.

pozostałe informacje

Regulamin zakupów ----------------------------------- Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z regulaminem, opisem aukcji oraz cennikiem dostawy. Po zakupie prosimy o staranne wypełnienie formularza dostawy wybierając w nim rodzaj przesyłki i sposób zapłaty. Można w nim także zmienić adres dostawy. Jeżeli na aukcji jest możliwość wyboru rozmiaru, koloru czy wzoru towaru to należy to także podać w formularzu w polu "wiadomość dla sprzedającego". Bez wypełnionego formularza nie będzie możliwa realizacja wysyłki, a "pytanie do sprzedającego" nie zastępuje jego wypełnienia. W razie problemów z jego wypełnieniem prosimy o kontakt telefoniczny. Na potwierdzenie transakcji poprzez wypełnienie formularza dostawy czekamy max 8 dni. Po upływie tego terminu umowa kupna-sprzedaży zostaje automatycznie rozwiązana, a my występujemy do Allegro o zwrot prowizji. Koszty wysyłki ---------------------------- Jeżeli kupują Państwo jednocześnie na kilku naszych aukcjach, to koszt wysyłki jest naliczany jako suma najwyższych kosztów przesyłki z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia towaru dla 1 sztuki/kompletu, plus odpowiednia dopłata za ilość dodatkowych sztuk/kompletów. Nie dotyczy to paczek kurierskich do 25kg. W przypadku nieprawidłowo obliczonych kosztów dostawy zastrzegamy sobie prawo do wysłania prośby o dopłatę z jej uzasadnieniem. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy telefonicznie pytać o koszty wysyłki. Termin realizacji zamówień ----------------------------------------- Przesyłki nadajemy w dni robocze od poniedziałku do piątku, w terminach podanych na aukcji. Deklarowany termin realizacji może się wydłużyć w przypadku dokonywania zakupów w dni wolne, święta oraz w trakcie naszego urlopu. Pozostałe informacje -------------------------------- Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: W każdym wypadku, a w szczególności jeżeli Klientem jest podmiot zagraniczny, prawem Umowy jest prawo Rzeczypospolitej Polskiej, a do rozpatrywania wszelkich sporów związanych z Umową i niniejszym Regulaminem pomiędzy Sprzedającym a Klientem są sądy Rzeczypospolitej Polskiej. W przypadku wątpliwości, przyjmuje się, że umowa zawarta została w miejscu prowadzenia działalności przez Sprzedającego tj. w Skórzewie Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.