ANIOŁ ŚWIECĄCA FIGURKA wys.18cm 4-wzory |AG10|5430 (6542539174)

2 osoby kupiły 5 sztuk
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
6,95 zł
z 95 sztuk
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 6,95 zł
 • Pocztex Kurier48 9,90 zł
 • Pocztex Kurier48 pobraniowy 12,90 zł
 • lokalizacja: Skórzewo
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 0.30 [kg]
Regulamin
Przed zakupem prosimy zapoznać się z regulaminem dostępnym
na stronie o mnie

Dokonanie zakupu na aukcji jest równoznaczne z jego akceptacją
Kontakt
Pon - Pt od 8.30 do 16.30

Numery telefonów:
- 618143911
- 618143973
- 606286561


Email: sklepfenix2015@gmail.com

Adres do korespondencji, reklamacji
i zwrotów:

FH Jarex Plus
ul. Poznańska 99
60-185 Skórzewo
Płatność
Za zakupy można zapłacić za pośrednictwem PayU, przelewem tradycyjnym lub przy odbiorze

Dane do przelewu:

FH Jarex Plus, Przeźmierowo
19 1090 1362 0000 0000 3611 5947
tytuł przelewu - login z Allegro
Wysyłka

- List polecony ekonomiczny
- Pocztex Kurier 48
- Pocztex Kurier 48 pobranie


- Przesyłka kurierska
- Przesyłka kurierska pobranie


Maksymalna waga paczki - 25kg

Do każdej przesyłki dołączamy paragon lub na życzenie fakturę VAT
Opis przedmiotu aukcji

ŚWIECĄCA FIGURKA ANIOŁA

ZASILANA BATERIAMI 3xAG10
WYSOKOŚĆ 18 cm

4 WZORY DO WYBORU
PROSIMY PAMIĘTAĆ O PODANIU WYBRANEGO WZORU

W PODSTAWIE ZNAJDUJE SIĘ WŁĄCZNIK

I MAGAZYNEK BATERII

KAŻDY ANIOŁEK ŚWIECI ZMIENNYM
KOLOROWYM ŚWIATŁEM
O RÓŻNEJ CZĘSTOTLIWOŚCI
4 WZORY DO WYBORU


ANIOŁ Z KSIĄŻKĄ
ANIOŁ Z TRĄBKĄ


ANIOŁ Z LIRĄ


ANIOŁ MODLĄCY SIĘ

INFORMACJE DODATKOWE


figurka jest fabrycznie nowa
materiał - tworzywo sztuczne
źródło światła - dioda led
wysokość figurki - ok. 18 cm
szerokość podstawy - 8,5 cm
zasilana bateriami 3 x AG10 (baterie są dołączone)
opakowani­e - ozdobne pudełko
waga figurki - ok. 138g


ARTYKUŁY ŚWIĄTECZNE

NA NASZYCH AUKCJACH

(proszę kliknąć na zdjęciu)Zobacz inne nasze aukcje
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Zachodni WBK S.A. 19109013620000000036115947
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 13,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony ekonomiczny 6,95 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 5 dni
Pocztex Kurier48 9,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 16,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Pocztex Kurier48 pobraniowy 12,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 4 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

F.H. Jarex Plus, Ilona Zawioła działająca na Allegro pod nazwą sklepfenix2015 Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą: Wójt Gminy Tarnowo Podgórne - numer wpisu 004059 z 03/2001r. Siedziba firmy : ul. Krańcowa 13, 62-081 Przeźmierowo Adres do korespondencji, reklamacji i zwrotów: Sklep Jarex Plus, ul. Poznańska 99, 60-185 Skórzewo

kontakt

 • 618143911
  telefon czynny od poniedziałku do piątku 8.30 - 16.00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
FH Jarex Plus
ul. Poznańska 99
60-185 Skórzewo
Polska
 
Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy musi być dołączone do przesyłki. Odesłanie przesyłki przez Klienta powinno nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Towar powinien wrócić w stanie w jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu wraz z kserokopią dowodu zakupu - zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie praw konsumenckich (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.). W przypadku dokonania zwrotu - koszt przesyłki zamawianych produktów pokrywa Klient. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru. Przesyłki nadane na koszt sprzedawcy nie będą odbierane. Brak możliwości odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów: 1. o świadczenie usług, jeżeli wykonaliśmy w pełni usługę za Twoją wyraźną zgodą; 2. w której cena Towaru zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi nie sprawujemy kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według Twojej specyfikacji lub służąca zaspokojeniu Twoich zindywidualizowanych potrzeb; 4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7. w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi nie mamy kontroli; 8. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 9. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną Twoją zgodą, przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

reklamacje

W przypadku wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej Klient jest bezwzględnie zobowiązany do sprawdzenia zawartości przesyłki w obecności kuriera, szczególnie przy zakupie towarów łatwych do uszkodzenia nawet bez naruszania opakowania zewnętrznego: artykuły szklane, art.agd itp. (obowiązkiem kuriera jest obecność przy sprawdzaniu towaru). Także w wypadku zauważenia jakichkolwiek uszkodzeń opakowania, konieczne jest spisanie protokołu szkody oraz jego podpisanie przez Klienta oraz kuriera w dniu otrzymania przesyłki – co stanowi warunek uwzględnienia reklamacji u przewoźnika. Klient zobowiązany jest do pisemnego zgłoszenia braków lub wad towarów w terminie nie później niż 24h od dnia otrzymania przesyłki – pisemnie na adres Sklep Jarex Plus, ul. Poznańska 99, 60-185 Skórzewo lub telefonicznie 618143911. Reklamowany towar należy odesłać na wyżej podany adres korespondencyjny wraz z podpisanym pismem reklamacyjnym zawierającym dane Klienta, kopie dowodu zakupu lub numer zamówienia oraz przyczynę złożenia reklamacji. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Sklepfenix2015 zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w terminie nie dłuższym niż 14 dni licząc od daty zgłoszenia reklamacji ilościowej lub dostarczenia wadliwego produktu. Sposób rozpatrzenia reklamacji: dosłanie brakującego towaru, wymiana produktu lub zwrot pieniędzy. Sklepfenix2015 zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji reklamacji w przypadku braku produktu na stanie magazynu lub w przypadku konieczności przekazania wadliwego towaru do producenta po uprzednim powiadomieniu Klienta. W przypadku stwierdzenia nieuzasadnionej reklamacji, Klient ponosi koszty przesyłki towaru.

pozostałe informacje

Regulamin zakupów ----------------------------------- Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z regulaminem, opisem aukcji oraz cennikiem dostawy. Po zakupie prosimy o staranne wypełnienie formularza dostawy wybierając w nim rodzaj przesyłki i sposób zapłaty. Można w nim także zmienić adres dostawy. Jeżeli na aukcji jest możliwość wyboru rozmiaru, koloru czy wzoru towaru to należy to także podać w formularzu w polu "wiadomość dla sprzedającego". Bez wypełnionego formularza nie będzie możliwa realizacja wysyłki, a "pytanie do sprzedającego" nie zastępuje jego wypełnienia. W razie problemów z jego wypełnieniem prosimy o kontakt telefoniczny. Na potwierdzenie transakcji poprzez wypełnienie formularza dostawy czekamy max 8 dni. Po upływie tego terminu umowa kupna-sprzedaży zostaje automatycznie rozwiązana, a my występujemy do Allegro o zwrot prowizji. Koszty wysyłki ---------------------------- Jeżeli kupują Państwo jednocześnie na kilku naszych aukcjach, to koszt wysyłki jest naliczany jako suma najwyższych kosztów przesyłki z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia towaru dla 1 sztuki/kompletu, plus odpowiednia dopłata za ilość dodatkowych sztuk/kompletów. Nie dotyczy to paczek kurierskich do 25kg. W przypadku nieprawidłowo obliczonych kosztów dostawy zastrzegamy sobie prawo do wysłania prośby o dopłatę z jej uzasadnieniem. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy telefonicznie pytać o koszty wysyłki. Termin realizacji zamówień ----------------------------------------- Przesyłki nadajemy w dni robocze od poniedziałku do piątku, w terminach podanych na aukcji. Deklarowany termin realizacji może się wydłużyć w przypadku dokonywania zakupów w dni wolne, święta oraz w trakcie naszego urlopu. Pozostałe informacje -------------------------------- Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: W każdym wypadku, a w szczególności jeżeli Klientem jest podmiot zagraniczny, prawem Umowy jest prawo Rzeczypospolitej Polskiej, a do rozpatrywania wszelkich sporów związanych z Umową i niniejszym Regulaminem pomiędzy Sprzedającym a Klientem są sądy Rzeczypospolitej Polskiej. W przypadku wątpliwości, przyjmuje się, że umowa zawarta została w miejscu prowadzenia działalności przez Sprzedającego tj. w Skórzewie Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.