ANIOŁ NA GROBY LUB DO STROIKÓW ŚPIJ SPOKOJNIE (6950729115)

2 osoby kupiły 2 sztuki
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
16,59 zł
z 20 sztuk
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 13,50 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 15,50 zł
 • lokalizacja: Piła, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
KAMA
kwiaty dekoracje

Przesyłka

Zakupione na naszych aukcjach produkty wysyłamy w ciągu
3 dni roboczych (za pobraniem)
lub niezwłocznie po otrzymaniu wpłaty na konto bankowe (przelew bankowy).

Dostawę realizuje firma kurierska DPD.

Przelew bankowy:
od 13,50 zł

Płatność za pobraniem:

od 15,50 zł

Przesyłka jest zawsze dobrze przez nas zapakowana i ubezpieczona na czas transportu.

Kontakt

Hurtownia KAMA
kwiaty dekoracje
Jakub Kańduła

Pracujemy
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00-16.00

W tych godzinach odpisujemy na maile oraz odbieramy telefony.
tel. 509-609-036
allegro@kwiatydekoracje.pl Odwiedź naszą stronę www

FAQ

Przed zakupem prosimy dokładnie przeczytać opis aukcji oraz stronę
"O mnie" .

1. Przedmioty wystawione na naszych aukcjach są zawsze nowe i nieużywane.
2. Ze względu na specyfikę sprzedawanych produktów kolory na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych.
3. W przypadku zakupu produktów na kilku naszych aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz.
4. Jeśli masz jakieś wątpliwości - skontaktuj się z nami przed zakupem. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.
5. Na zakupiony towar zawsze otrzymasz dowód zakupu.
6. Po otrzymaniu przesyłki i realizacji zamówienia prosimy o wystawienie komentarza do aukcji.

ANIOŁ NAGROBNY ŚPIJ SPOKOJNIE

 • Materiał: poliresing - trwałe tworzywo
 • Wysokość: 7 cm
 • Szerokość: 11 cm x 7,5 cm
 • Kolor: szary przecierany
 • Stan produktu nowy
 • Dostępna większa ilość produktu: tak
 • Kupując kilka różnych produktów za przesyłkę płacisz jeden raz : tak


Anioł nagrobny idealnie wpasuje się w stroiki na cmentarz lub jako wolno stojąca figurka na pomnik. Anioł na groby został wykonana z pomalowane na kolor szary przecierany z trwałego poliresingu.

Anioł na groby ze skrzydłami:

anioły na groby, anioł na cmentarz, anioły na cmentarz, aniołki na groby,

anioł z ceramiki, anioły ceramiczne, aniołki ceramiczne, anioły z porcelany, anioły porcelanowe,.
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 41132015373280498830000001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 13,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 96
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 15,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 96
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

KAMA Jakub Kańduła
ul. Robotnicza 1
64-920 Piła
NIP: 764-163-35-18
REGON: 572088210

Sposób realizacji transakcji Allegro:  

1.Po zakupie przedmiotu prosimy o niezwłoczne wybranie sposobu dostawy i zapłaty. 2.Do każdego zakupu wystawiamy dowód zakupu. W przypadku, kiedy na zakupione produkty ma zostać wystawiona faktura vat na dane inne niż zawarte w danych konta Allegro - należy te dane podać. 

 Dostawa: 

 1. Zakupione na naszych aukcjach produkty wysyłamy niezwłocznie po otrzymaniu wpłaty na konto bankowe (przelew bankowy) lub w ciągu 2 dni roboczych przy wybraniu sposobu płatności "za pobraniem".  

2. Dostawę realizuje firma kurierska DPD. Przesyłka jest zawsze dobrze przez nas zapakowana i ubezpieczona na czas transportu, a przedmioty takie jak szkło czy ceramika wysyłamy paczką z opcją "Ostrożnie". 

Prosimy o sprawdzenie zawartości paczki w obecności kuriera.

 W okresie wzmożonego ruchu i dużej ilości wysyłek (np. okres przedświąteczny) czas dostawy może się wydłużyć nawet do 3 dni. Prosimy wziąć to pod uwagę podczas dokonywania zakupu. 

 3. Dostawa jest realizowana tylko na terenie Polski. 

kontakt

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 14:00
 • sobota - niedziela zamknięte

pozostałe informacje

Sposób realizacji transakcji Allegro: 


1.Po zakupie przedmiotu prosimy o niezwłoczne wybranie sposobu dostawy i zapłaty. 2.Do każdego zakupu wystawiamy dowód zakupu. W przypadku, kiedy na zakupione produkty ma zostać wystawiona faktura vat na dane inne niż zawarte w danych konta Allegro - należy te dane podać.

 Dostawa: 

1. Zakupione na naszych aukcjach produkty wysyłamy niezwłocznie po otrzymaniu wpłaty na konto bankowe (przelew bankowy) lub w ciągu 2 dni przy wybraniu sposobu płatności "za pobraniem". 

2. Dostawę realizuje firma kurierska DPD. Przesyłka jest zawsze dobrze przez nas zapakowana i ubezpieczona na czas transportu, a przedmioty takie jak szkło czy ceramika wysyłamy paczką z opcją "Ostrożnie".

 Prosimy o sprawdzenie zawartości paczki w obecności kuriera. W okresie wzmożonego ruchu i dużej ilości wysyłek (np. okres przedświąteczny) czas dostawy może się wydłużyć nawet do 3 dni. Prosimy wziąć to pod uwagę podczas dokonywania zakupu.

 3. Dostawa jest realizowana tylko na terenie Polski.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Kama Jakub Kańduła
ul. Robotnicza 1
64-920 Piła
PL
Dodatkowe informacje


  Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: 


 • W  ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług –  zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez  podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci  wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. 
 • Aby odstąpić od  umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne  oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: allegro@kwiatydekoracje.pl bądź  przesyłając oświadczenie na nasz adres. Kupujący może skorzystać ze  wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. 
 • Przesyłkę należy nadać na adres Kama Jakub Kańduła ul. Robotnicza 1 64-920 Piła.
 • Wzór  oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i  odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): 

Kama Jakub Kańduła ul. Robotnicza 1 64-920 Piła

Ja  [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od  umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów],  numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data  odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko  kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego]  Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest  wysyłany w wersji papierowej] 

W przypadku odstąpienia od  niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa  płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych  kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia  innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas),  niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w  którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa  odstąpienia od niniejszej umowy. W przypadku odstąpienia od Umowy  Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. 

Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 


 • o  świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za  wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem  świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci  prawo odstąpienia od umowy;
 • w której cena lub wynagrodzenie  zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie  sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do  odstąpienia od umowy;
 • w której przedmiotem świadczenia jest  rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta  lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
 • w  której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym  opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu  na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie  zostało otwarte po dostarczeniu;
 • w której przedmiotem  świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój  charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
 • w  której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena  została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie  może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od  wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;
 • w  której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w  celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca  świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument  żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do  wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy  przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;
 • w  której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo  programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli  opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 • o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 
 • zawartej w drodze aukcji publicznej;
 • o  świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów  mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług  związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub  kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia  usługi; 
 • o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są  zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia  rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do  odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o  utracie prawa odstąpienia od umowy.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
KAMA Jakub Kańduła
Robotnicza 1
64-920 Piła
PL
Dodatkowe informacje

1/ Sprzedawca odpowiada, jeżeli Towar ma wadę fizyczną lub wadę prawną (rękojmia) w zakresie określonym w przepisach ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku – Kodeks Cywilny (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 roku, poz. 121 ze zm.). 2/ Reklamację należy składać w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. 3/ Reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego; - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego; - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 4/ O rozstrzygnięciu reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą poczty elektronicznej. 5/ Dodatkowe informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji dostępne są u Sprzedawcy telefonicznie (509-609-036) lub mailowo (allegro@kwiatydekoracje.pl).

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: producenta/dystrybutora

Okres gwarancji: 24 miesiące ( 12 miesięcy )

Dodatkowe informacje

 Gwarancja producenta dla kupujących będących Konsumentami wynosi 24  miesiące od daty doręczenia/odbioru. Dla kupujących nie będących  Konsumentami czas gwarancji określony jest w karcie gwarancyjnej jeśli taką posiada.