aneka do instrukcji Unitra Radio Major (6999881077)

zakończona

opis

Przed zakupem koniecznie przeczytaj informacje od sprzedającego, w ofercie aneks do instrukcji widoczny na foto, polecam i zapraszam na inne moje aukcje. (06.04.2017.)

Zdjęcia przedmiotu
kliknij, aby powiększyć
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 5,50 zł

Lokalizacja: Nowa Wola, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
5,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
Daro76_07
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

312

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Pozostałe informacje

Podaje tu kilka informacji które ułatwią nam współpracę.Jeśli chodzi o przedmioty kupione wysyłam je do 7 dni roboczych. Teraz informacje dla kupujących: Nie wysyłam towaru za pobraniem. Zapewniam dobrze zabezpieczoną wysyłkę do 7 dni od daty zaksięgowania wpłaty, w wyjątkowych przypadkach realizacja wysyłki do 14 dni.Przed licytacją proszę się zastanowić nad zakupem ponieważ nie odwołuje ofert.Nie kończę aukcji przed czasem, na maile z takim zapytaniem nie odpowiadam.Jeśli po dokonaniu zakupu przez dwa tygodnie pieniądze nie zostaną zaksięgowane na moim koncie wystawiam negatyw i wnoszę do Allegro o zwrot prowizji.Towar wysyłam listem poleconym lub paczką pocztową, nie wysyłam za pobraniem. Wysyłam towar za granicę Polski ceny zgodne z cennikiem poczty polskiej + 50 gr opakowanie. Jeśli kupiłeś więcej niż jeden przedmiot zapytaj proszę o koszt przesyłki. W przypadku zakupu kilku książek koszt przesyłki zgodny z cennikiem poczty + 50 gr opakowanie (papier, karton, taśma) i.t.p. gwarantuję dobre opakowanie zakupionych towarów.Nie uznaję targowania się o cenę wystawionych przedmiotów, nie załatwiam spraw poza allegro czyli dupozawracaczom dziękujemy.Towary nie odebrane przez miesiąc lub zwroty pocztowe w przypadku braku kontaktu są ponownie wystawiane bez względu na to czy została uiszczona opłata czy też nie.Nie ma opcji odbioru osobistego.Dane do przelewu: Dariusz Ziółkowski ul. Lindego 26 m 44 01-952 Warszawa nr. konta 43 1050 1025 1000 0090 7860 5384 ING Bank ŚląskiZapraszam na moje aukcje.Pozdrawiam Daro76.