ANDRZEJ KORZYŃSKI - W pustyni i w puszczy limit CD (6541736705)

zakończona
40,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 5,00 zł
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 14,00 zł
  • lokalizacja: Sosnowiec
  • stan: nowe
  • liczba płyt w wydaniu: jedna
  • opakowanie: w folii

WYDANIE LIMITOWANE 500 SZTUK!

Jeden z najpopularniejszych polskich filmów wszech czasów. Wszyscy pamiętają przygody Stasia i Nel, porwania, ucieczki, zabawy ze słoniem i… muzykę. Czy jesteście gotowi wybrać się na Czarny Ląd wraz z Andrzejem Korzyńskim i jego kompozycjami z filmu „W pustyni i w puszczy”?

O filmie Władysława Ślesickiego napisano wszystko. Niezwykle udana adaptacja prozy Henryka Sienkiewicza była jedną z największych i najodważniejszych polskich produkcji filmowych doby PRL. Prasa kilka lat skutecznie podsycała zainteresowanie filmem, co przełożyło się na ponad trzydzieści milionów widzów! Ukazała się także mała płyta, na którą trafiły jednak tylko dwie kompozycje z oryginalnej ścieżki dźwiękowej. Teraz mamy komplet – łącznie z wszystkimi przetworzeniami tematów przewodnich, ociekającymi od przeszkadzajek motywami arabskimi i całym szeregiem uroczych, kolorowych utworów z wyeksponowaną sekcją smyczkową. Klasyczna muzyka Andrzeja Korzyńskiego wreszcie w należnej jej formie.

Cały materiał został zremasterowany z oryginalnych taśm. Na płycie znalazł się komplet kompozycji Andrzeja Korzyńskiego wykorzystanych w obu częściach kinowego filmu. Całość uzupełnia książeczka z fotosami z filmu oraz obszernym szkicem, z którego dowiecie się m.in. jak wyglądały amerykańskie losy filmu.

CZĘŚĆ PIERWSZA
01. Czołówka
02. Wolność zwierząt
03. W pustyni i w puszczy #1
04. Fatima
05. W drogę #1
06. Skorpion
07. W drogę #2
08. W pustyni i w puszczy #2
09. Porwanie
10. Poszukiwania
11. Obóz porywaczy
12. W pustyni i w puszczy #3
13. Karawana #1
14. Oaza / Hamis
15. Karawana #2
16. Miasto
17. Medytacje
18. Ucieczka / Ogień
19. W pustyni i w puszczy #4

CZĘŚĆ DRUGA
20. Smain
21. W punkcie wyjścia
22. Pożar
23. W pustyni i w puszczy #5
24. W drogę #3 / Wędrówka
25. Stasiu, słoń!
26. Nowy obóz
27. Szczęście i zaduma
28. Chora Nel
29. W drogę #4
30. Staś odjeżdża
31. W drogę #5 / Lekarstwo
32. Linde
33. Zabawa ze słoniem
34. Odejście
35. W pustyni i w puszczy #6
36. Wioska
37. Niewolnicy
38. Bitwa
39. Susza
40. W pustyni i w puszczy #7

Skład:
Orkiestra Polskiego Radia
dyr. Andrzej Korzyński

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 5,00 zł
kolejna sztuka: 4,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
Paczka pocztowa ekonomiczna 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Klient może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty dostarczenia. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Środki pieniężne (towar + koszty wysyłki) zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych przelewem na rachunek bankowy wskazany przez Klienta lub innym kanałem płatności, z którego korzystał Klient. Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu (czyli płyty CD, DVD, kasety magnetofonowe czy płyty winylowe). Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: kultowe@gadrecords.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres GAD Records, Kazimierza Wielkiego 8, 41-219 Sosnowiec Oświadczenie o odstąpieniu od umowy (wzór) (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) [DANE SPRZEDAJĄCEGO] GAD Records Michał Wilczyński Kazimierza Wielkiego 8 41-219 Sosnowiec kultowe@gadrecords.pl Ja.....................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ......................, numer oferty............................................. Data zawarcia umowy to ............................, data odbioru ................................... Imię i nazwisko................................................................... Login Allegro....................................................................... Adres ................................................................................. Data.......... ..................................................................................... Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej)

reklamacje

Jeżeli po otrzymaniu przesyłki Klient odkryje w dowolnym z przesłanych artykułów wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową pod adres sprzedawcy. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sprzedawca zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sprzedawca zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w jego ofercie towary do wyboru.

pozostałe informacje

Klient będący konsumentem ma możliwośc skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Procedury takie umożliwają rzecznicy konsumenta, organizacje społeczne które w zadaniach statutowych mają ochronę konsumentów, Wojewódzkie Inspektoraty Inspekcji Handlowej oraz Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Więcej informacji pod adresami: http://www.uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php http://www.uokik.gov.pl/sprawy_indywidualne.php http://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php Klient będący konsumentem ma przykładowe możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń: a) Zwrócenie się do stałego polubownego sądu konsumenckiego, o którym mowa w art. 37 ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o Inspekcji Handlowej (Dz.U. 2001 nr 4 poz. 25 ze zm.), z wnioskiem o rozstrzygnięcie sporu wynikłego z zawartej Umowy Sprzedaży. Regulamin organizacji i działania stałych polubownych sądów konsumenckich określa rozporządzenie ministra sprawiedliwości z dnia 25 września 2001 r. w sprawie określenia regulaminu organizacji i działania stałych polubownych sądów konsumenckich. (Dz.U. 2001, nr 113, poz. 1214). b) Zwrócenie się do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej z wnioskiem o wszczęcie postępowania mediacyjnego w sprawie polubownego zakończenia sporu między Klientem, a Sprzedawcą. Informacja na temat zasad i trybu procedury mediacji prowadzonej przez wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej dostępna jest w siedzibach oraz na stronach internetowych poszczególnych Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowej. c) Bezpłatną pomoc w sprawie rozstrzygnięcia sporu między Klientem a Sprzedawcą oferuje powiatowy (miejski) rzecznik konsumentów oraz organizacje społeczne chroniące konsumentów ((m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich). Porady udzielane są pod przez Federację Konsumentów pod bezpłatnym numerem infolinii konsumenckiej 800 007 707 oraz przez Stowarzyszenie Konsumentów Polskich pod adresem email porady@dlakonsumentow.pl. Wszystkie towary oferowane przez Sprzedającego są bez wad.