Amplituner DENON AVR-X1400H HEOS, WiFi (6912001591)

zakończona
2 390,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska gratis
 • Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
 • lokalizacja: Suchy Las, Poznań, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 10.0 [kg]
 • kolor: czarny
w
Amplituner DENON AVR-X1400H

Cechy:
 • 7.2-kanałowy amplituner kina domowego - 145W na kanał
 • Wbudowany bezprzewodowy system dźwięku multiroom HEOS
 • 4K/60 Hz full-rate pass-through, kompatybilność z Dolby Vision, HDR, HLG (po aktualizacji oprogramowania) oraz BT.2020
 • Dolby Atmos (do 5.1.2) oraz dekodowanie DTS:X

Amplituner kina domowego

DENON AVR-X1400H

Doświadcz najnowocześniejszej jakości dźwięku przestrzennego dzięki 7.2 kanałowemu odbiornikowi AV AVR-X1400H, który zapewnia zapierający dech w piersiach imersyjny dźwięk przestrzenny i wysoką jakość muzyki. Dzięki wbudowanej bezprzewodowej technologii HEOS, można streamować i kontrolować całą muzykę lokalnie lub za pośrednictwem Internetu bez wysiłku w swoim domu przy pomocy komfortowej aplikacji HEOS. Stwórz oszałamiające doświadczenie kina domowego dzięki wbudowanej bezprzewodowej technologii HEOS Dolby Atmos i dekoderom dźwięku dookólnego DTS:X 3D oraz najnowszym technologiom wideo, w tym Dolby Vision, HDR (Wysoki Zakres Dynamiczny) oraz HDCP 2.2. Najwyższej klasy przyszłościowy produkt w atrakcyjnej cenie.

Wydajny 7-Kanałowy wzmacniacz dyskretny

Zawiera wysokoprądowe dyskretne urządzenia wyprowadzenia mocy na wszystkich kanałach, zapewnia wysoką moc i jest klasyfikowany na maksymalnie 145 watów na kanał. Zapewniono także tryb Auto Eco, który dostosowuje maksymalną dostępną moc według poziomu głośności oraz miernik Eco na ekranie, pozwalający śledzić redukcję zużycia w czasie rzeczywistym. Dla kompatybilności z najszerszą gamą głośników AVR-X1400H jest wyposażony w możliwość stosowania napędu o niskiej impedancji, zapewniającego stabilność operacyjną z głośnikami o oporze 4 omów.Bezprzewodowy streaming muzyki multi-room HEOS, sterowany darmową aplikacją HEOS

Nasza technologia HEOS pozwala AVR-X1400H stać się częścią bezprzewodowego systemu multi-room HEOS, pozwalając Ci cieszyć się ulubioną muzyką w każdym miejscu w Twoim domu. Udostępniaj muzykę przechowywaną w swojej sieci domowej, w usługach internetowych radiowych lub streamingowych, dzięki głośnikom bezprzewodowym HEOS lub nawet innym odbiornikom obsługującym HEOS w całym domu. To wszystko jest kontrolowane przez aplikację HEOS, zainstalowaną na tylu smartphonach i tabletach ile tylko chcesz! Aplikacja zapewnia natychmiastową kontrolę dźwięku multi-room, co oznacza, że możesz kierować muzyką w każdym pokoju z dowolnego urządzenia: odtwarzać różne utwory z różnych źródeł w każdym pokoju, grupować kilka pomieszczeń i odtwarzać ten sam utwór doskonale zsynchronizowany w trybie imprezowym! Dowiedz się więcej o pełnym składzie HEOS tutaj: http://www.heosbyden­on.com.

Szeroki zakres usług streamingu muzyki

Aplikacja HEOS daje Ci dostęp do wielu usług streamingu muzyki, w gotowości do odtwarzania na Twoim AVR lub na jakichkolwiek urządzeniach w Twojej sieci HEOS! Ciesz się muzyką z serwisów Spotify, Deezer, radia internetowego TuneIn, Sound Cloud, Tidal lub Napster (*), albo używaj aplikacji HEOS do streamowania piosenek lub całych albumów ze swojego telefonu, pendrive’a, bądź komputerów i napędów NAS swojej domowej sieci. Niezależnie od tego, czego chcesz posłuchać, możesz uzyskać bezpośredni dostęp z aplikacji HEOS, wraz z obsługą funkcji swoich ulubionych utworów i playlisty. (*) Dostępność różni się w zależności od obszaru, może być wymagana subskrypcja.

Dolby Atmos

Doświadcz każdego wymiaru w Dolby Atmos. Dolby Atmos przenosi Cię w historię dzięki poruszającemu dźwiękowi, który krąży wokół Ciebie z zapierającym dech w piersiach realizmem. Ciesz się systemem głośników dźwięku przestrzennego 5.1 i 2 dodatkowych głośników podwieszanych lub 2 głośników wynoszonych Dolby Atmos dla uzyskania najwyższej jakości wrażenia kina domowego – włączając mikser Dolby Surround dla starszej zawartości.


DTS:X

Imersyjny system audio DTS:X™ umieszcza dźwięk tam, gdzie występowałby naturalnie w przestrzeni, tworząc żywe, wielowymiarowe doświadczenie dźwięku w domu. Ulepszona imersja i zwiększony realizm zabiorą Cię w świat swoich ulubionych filmów. Dołączony silnik mapowania przestrzennego, DTS Neural:X™, daje Twojej kolekcji filmów, gier i muzyki nowe życie! DTS:X to kino w Twoim domu.Zaawansowana Sekcja Wideo HDMI

Zawiera 6 wejść HDMI, w tym 1 dogodnie zlokalizowane na przednim panelu, posiada zaawansowaną sekcję wideo, zawierającą wszystko, czego potrzebujesz dla uzyskania najwyższej jakości wrażenia kina domowego: Odbiornik w pełni obsługujący standard rozdzielczości 4K Ultra HD, HDCP 2.2, HDR (Wysoki Zakres Dynamiczny), BT.2020, Szeroki Gamut Barw i próbkowanie czystego koloru 4:4:4. Jest nawet dostosowany do obsługi standardu Dolby Vision i formatu HLG (Hybrid Log Gamma; poprzez przyszłe aktualizacje oprogramowania firmowego). Dolby Vision zmienia doświadczenia widza dzięki zadziwiającej jasności, kontrastowi i kolorom.


Port USB audio/front dużej rozdzielczości

Ciesz się wysokiej klasy jakością audio w swoich ulubionych ścieżkach audio wysokiej rozdzielczości. AVR-X1400H zawiera dekodowanie audio wysokiej rozdzielczości z wieloma bezstratnymi typami plików, włączając ALAC, FLAC i WAV do 24-bit/196-kHz wraz z kompatybilnością dla plików 2.8/5.6-MHz DSD (DSD to format kodowania audio SACD). Odtwarzaj je z urządzeń pamięci poprzez USB na przednim panelu bądź ze źródeł sieciowych – AVR-X1400H będzie również odtwarzać stratne typy plików, np. MP3 i WMA.Wbudowany Bluetooth, Wi-Fi i Airplay

Dzięki Bluetooth i dwupasmowemu połączeniu bezprzewodowemu Wi-Fi, AVR X1400H jest wyposażony w zaawansowany system przekaźnika anteny z podwójnym zróżnicowaniem RF dla solidnego i bezbłędnego streamingu, nawet w zatłoczonych środowiskach. Łącz się z Internetem przez domową sieć Wi-Fi (lub przewodowo poprzez port Ethernet LAN RJ-45) i ciesz się wszystkimi opcjami odtwarzania muzyki, jakie oferuje technologia HEOS, włączając tysiące internetowych stacji radiowych na całym świecie.

Dzięki Airplay możesz cieszyć się słuchając swoich ulubionych ścieżek bezprzewodowo ze swojego ulubionego urządzenia iOS, w tym iPoda, iPhone'a i iPada.


Zaawansowany 32-bitowy procesor czterordzeniowy DSP

Dzięki zaawansowanemu 32-bitowy procesor czterordzeniowy DSP, AVR X1400H łatwo obsługuje zadania wielowątkowego przetwarzania, włączając dekodowanie Dolby Atmos i DTS:X, korektę akustyki pomieszczenia Audyssey, zarządzanie basem i symulację surround DSP. Chip DSP posiada ogromną moc przetwarzania z 4 rdzeniami 300-MHz, które mogą przetwarzać ponad 1 miliard obliczeń na sekundę.

Zdalna aplikacja Denon 2016 AVR

Dzięki darmowej aplikacji „Denon 2016 AVR Remote” na iOS, Androida i Kindle, dostępnej na platformach Apple App Store, Google Play lub Amazon App Store, można kontrolować pracę odbiornika, jak również dostęp do jego menu ustawień ze smartphona lub tabletu. Aplikacja daje również szybki dostęp do wyświetlacza stanu odbiornika, menu opcji, kontroli odtwarzacza Denon Blu-ray oraz instrukcję obsługi online dla Twojej wygody. Wewnątrz aplikacji, można przełączać od razu do aplikacji HEOS, aby uzyskać dostęp do niesamowitych poziomów kontroli zawartości muzycznej i usług streamingu muzyki, i korzystać z bezprzewodowej kontroli multi-room HEOS na pełnych obrotach.

Korekta Akustyki Pomieszczenia Audyssey

Każdy pokój posiada własne cechy i problemy z akustyką. Dlatego wyposażyliśmy AVR-X1400H w zaawansowany automatyczny system korekty akustyki pomieszczenia Audyssey MultEQ. Poprzez dostarczony mikrofon pomiarowy i stojak mikrofonu, MultEQ mierzy wszystkie głośniki w swoim kinie domowym podczas ustawiania włączając subwoofer, a następnie generuje kilka filtrów korekty akustyki pomieszczenia DSP o dużej precyzji, które łącznie zapewniają najpłynniejszy oraz najbardziej naturalny balans tonu, niezależnie od marki lub modelu poszczególnych głośników. Audyssey Dynamic Volume wygładza nawet denerwujące skoki głośności (np. w reklamach telewizyjnych), pozwalając Ci słuchać w niższych poziomach głośności i nadal cieszyć się wyraźnymi dialogami, muzyką i efektami dźwiękowymi. Audyssey Dynamic EQ zapewnia precyzyjne dostosowywanie tonu dla przejrzystości w pełnym zakresie na każdym poziomie odsłuchu.

Aplikacja Audyssey MultEQ Editor

Dzięki tej kompleksowej aplikacji, można ujarzmić moc Audyssey MultEQ, aby przejąć całkowitą kontrolę nad brzmieniem swojego kina domowego. Zajrzyj „pod maskę”, przeglądaj i reguluj ustawienia dla szczegółowej regulacji, dostosowuj dźwięk bardziej precyzyjnie do określonych problemów w swoim pokoju i dopasuj dźwięk do własnych preferencji. Aplikacja jest dostępna do nabycia na platformach Apple App Store, Google Play lub Amazon App Store. [wstawić link do strony z danymi Aplikacji Audyssey MultEQ Editor]
Wielokanałowy dźwięk przestrzenny
DTS HD Master / DTS:X + / +
DTS Neo:X / DTS Neural:X - / + (7ch)
Dolby TrueHD / Dolby Atmos
+ / +
Auro 3D -
Wielokanałowe stereo
+
Maksymalna liczba przetwarzanych kanałów (przedwzmacniacz)
7.1
Poprawa dźwięku
Wzmacniacz mocy o budowie monolitycznej -
Niezależny wzmacniacz mocy 7
D.D.S.C. HD cyfrowy
-
Copper plated chassis -
Power Transformer: Toroidal / EI -
Current Feedback Topology -
Hyper Dynamic Amplifier Modules (HDAM) -
Tryb Pure Direct -
Wysokiej jakości podzespoły audio -
Pozłacane złącza RCA -
Układ redukcji nierównomierności zegara -
Przetwarzanie Alpha -
Denon Link HD -
Audyssey MultEQ XT
Audyssey Dynamic EQ / Dynamic Volume + / +
Audyssey LFC -
System poprawy jakości skompresowanego dźwięku +
Compressed audio Enhancer: MDAX2 -
Audyssey APP support +
Sieć
Certyfikat DLNA
-
Formaty stratne: MP3 / WMA / AAC + / + / +
Formaty bezstratne: FLAC / ALAC / WAV + / + / +
Strumieniowe przesyłanie sygnału audio DSD up to DSD5.6
FLAC HD 192/24 +
WAV 192/24 +
ALAC 96/24 -
Odtwarzanie bez przerw (Gapless) + (FLAC, WAV, ALAC, DSD)
Strumieniowe przesyłanie zdjęć (JPEG) -
Strumieniowe przesyłanie dźwięku AirPlay +
Certyfikowane Windows PlayTo / Windows8
-
Radio internetowe (vTuner). -
Spotify* +
Zgodny z Remote APP dla telefonów Smart Android / iOS
Zgodny z Remote APP dla tabletów Android / iOS / Amazon Kindle
Porty Ethernet +
Wi-Fi +
Bluetooth +
HEOS Multiroom and Streaming +
Network Audio Streaming +
Internet Radio TuneIn
Spotify Connect* / Tidal* / Deezer* / others * + / + / + / +
Lossless formats: FLAC HD 192/24 / WAV 192/24 / ALAC 192/24 + / + / +
HDMI
Wejścia HDMI: przód/tył 5 / 1
HDCP 2.2 support
+
Wyjścia HDMI: główne/strefa 1 / -
Konwersja video Analogowe -> HDMI -
Skalowanie sygnału analogowego do HDMI -
Skalowanie HDMI do HDMI -
Nakładanie interfejsu graficznego na sygnał HDMI +
Przesyłanie sygnału 4k/skalowanie/nakład­ka interfejsu graficznego + / - / -
Przesyłanie sygnału HDMI w trybie gotowości +
Regulacja obrazu/redukcja szumów - / -
CEC -
Zwrotny kanał audio +
Automatyczna synchronizacja ruchu warg +
HDMI: 3D / 4K / CEC / ARC + / + / + / +
Funkcja multiroom / CI
Strefy Multiroom 2
Źródło audio dla strefy: HDMI / wejście optyczne, koncentryczne / sieć, port USB / analogowe - / - / + / +
Wyjście audio strefy: głośnik / wyjście przedwzmacniacza + / +
Wyjście HDMI strefy ze źródła HDMI
Sterowanie przez IP / RS232 / sieć / sterowanie przy użyciu aplikacji + / - / - / +
Zdalne wejście / wyjście - / -
IR Flasher In -
Wyjście wyzwalacza (DC Trigger) -
HEOS Multiroom integrated +
Inne
Automatyczna konfiguracja głośnika za pomocą mikrofonu Audyssey Audyssey MultEQ XT
Wyświetlacz FL 1 line
Graficzny interfejs użytkownika (GUI) Hybrid GUI
Certyfikacja ISF -
Wersje językowe interfejsu użytkownika 9
Asystent konfiguracji +
Szybki wybór plus / Szybki wybór + / -
Smart Select -
Uaktualnienie oprogramowania przez sieć / USB + / -
Zmienna częstotliwość odcięcia +
Optymalizowane przekierowanie niskich tonów +
Synchronizacja niskich tonów -
Tryb ECO +
Automatyczne wyłączanie zasilania +
Wyłącznik czasowy +
Wejścia/wyjścia
Wejście / wyjście Composite 2 / 1
Wejście / wyjście Component - / -
Wejście / wyjście HDMI 5+1 / 1
Wyjście video do strefy: Video / HDMI - / -
Analogowe wejście / wyjście 2 / -
Wejście gramofonowe (MM) -
Wejście cyfrowe: optyczne / koncentryczne 2 / 0
Wyjście funkcji Multi-room: analogowe / cyfrowe - / -
Wielokanałowe wyjście z przedwzmacniacza + (0.2)
Wyjście głośnika niskotonowego 2
Wejście 7.1 kanałowe -
Złącze głośników: Pozłacane złącze gwintowane / standardowe złącze gwintowane - / -
Liczba złączy głośników 7
Głośniki A/B/ Bi-amp/Multi-room assignable
Głośnik A / B assignable
Sterowanie głośnikami w trybie Bi-amp assignable
Gniazda głośników funkcji multi-room assignable
Wejścia z przodu: Audio / kompozytowe / cyfrowe (optyczne) / HDMI / USB - / - / - / + / +
Port USB Audio / przeznaczone dla urządzeń iPod / współpraca z urządzeniami iPhone - / AirPlay / AirPlay
Tuner FM z RDS +
Dane techniczne
Liczba wzmacniaczy mocy 7
Moc wyjściowa (8 omów, 20 Hz–20 kHz, 0,08% 2-kanały) 80W
Moc wyjściowa (8 omów, 20 Hz–20 kHz, 0,05% 2-kanały) -
Moc wyjściowa (6 omów, 1 kHz, 0,7% 2-kanały) 120W
Moc wyjściowa (6 omów, 1 kHz, 1% 1-kanał) 145W
Moc wyjściowa (6 omów, 1 kHz, 10% 1-kanał) -
70% gwarantowane -
Ogólne
Dostępne kolory: Złoty / Srebrny / Srebrno-złoty -
Dostępne kolory: Czarny /Srebrny Premium + / -
Metalowy przedni panel -
Pilot zdalnego sterowania systemu RC-1217
Wstępnie zaprogramowany / funkcja zapamiętywania / wyświetlacz LCD - / - / -
Pobór prądu w W 430
Pobór mocy w trybie gotowości (ECO włączony / wyłączony)
w W
29 W / 39 W
Pobór prądu w stanie oczekiwania W 0.1
Pobór mocy w trybie gotowości CEC w W 0.5
Pobór mocy w trybie gotowości trybu pracy sieciowej w W -
Wymiary maksymalne
Antena: Poziomo:(szer. x gł. x wys.) w mm
Antena:Pionowo:(szer­. x gł. x wys.) w mm
Bez anteny: (szer. x gł. x wys.) w mm
434× 339 × 151
( 434 x 339 x 215)
-
Waga w kg 8,5


DANE FIRMY

Matrix Media Sp. z o.o.
ul. Wierzbowa 5
62-002 Suchy Las
NIP: 726-252-99-17
REGON: 100165933
KRS: 0000540415

GODZINY OTWARCIA

Od poniedziałku do piątku: 9:00 - 18:00
Soboty: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne

KONTAKT

E-mail: allegro@certusmedia.­com.pl
Telefon: 502844824
GG: 43444015

KONTO BANKOWE

Bank Zachodni WBK: 04 1090 1463 0000 0001 1948 3201

TYTUŁ PRZELEWU

NICK ALLEGRO + NAZWA PRODUKTU

[DANE_EU]5mBtnRT6cfy­Wsmz926REALrKuZ/K+Pk­oiHlP12k/ahVy6O+wQrZ­mYrr9M2hfm+1T/0W5oQe­S4bsr+lGOM9agO5+BYIW­QJNBK24vETCrQ083YVrS­FNYyawA==[/DANE_EU]
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 04 1090 1463 0000 0001 1948 3201
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Matrix Media Sp. z o.o.

ul. Wierzbowa 5 

62-002 Suchy Las 

NIP: 726-252-99-17 

REGON: 100165933 

KRS: 0000540415

kontakt

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 18:00
 • sobota - niedziela zamknięte