Amortyzator Tył GAZ PALIO MAREA MULTIPLA BRAVO (6910869215)

Od 11-08-2017 do 24-08-2017 sprzedający ma urlop

Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.
10 dni do końca
cena kup teraz
48,00 zł
z 2 sztuk
Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 11,00 zł
  • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 11,00 zł
  • Paczkomaty 24/7 11,00 zł
  • lokalizacja: Zielonka, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • rodzaj: olejowo-gazowe
  • producent części: inny
  • typ samochodu: samochody osobowe
  • strona zabudowy: tył lewy, tył prawy


  1. Dokonując zakupu na naszej aukcji akceptujesz wszystkie warunki regulaminu
  2. Wysyłki realizujemy za pomocą Poczty Polskiej lub za pomocą firmy kurierskiej
  3. Na życzenie klienta wystawiamy Fakturę VAT
  4. Kupując na kilku aukcjach lub kilka przedmiotów za przesyłkę płacisz raz - tyle ile wynosi najdroższa wysyłka w jednej z aukcji
  5. Po zakupie przedmiotu w "Kup Teraz" prosimy o wypełnienie formularza dostawy lub o wysłanie e-maila z wybranym rodzajem płatności oraz wysyłki
  6. Przesyłki wysyłamy w ciągu 24h od wpłaty lub wyboru przesyłki pobraniowej

Odbiór osobisty po wcześniejszym umówieniu się:


kontakt

Amortyzator Tył GAZ PALIO MAREA MULTIPLA BRAVO

Strona zabudowy
os tylna
System tłumienia drgań zawieszenia dwururka
Rodzaj amortyzatorów ciśnienie oleju+gaz !!!
Sposób mocowania amortyzatora górne oko
Sposób mocowania amortyzatora

dolne oko

ALFA ROMEO 145 (930) (1994/07 -> 2001/01)

Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 i.e. 90KM / 66KW - 1351 ccm AR 33501
1.4 i.e. 16V T.S. 103KM / 76KW - 1370 ccm AR 33503,AR 38501
1.6 i.e. 103KM / 76KW - 1596 ccm AR 33201
1.6 i.e. 16V T.S. 120KM / 88KW - 1598 ccm AR 38201,AR 67601
1.7 i.e. 16V 129KM / 95KW - 1712 ccm AR 33401
1.8 i.e. 16V 144KM / 106KW - 1747 ccm AR 32201
1.8 i.e. 16V T.S. 140KM / 103KW - 1747 ccm AR 67106,AR 38401
1.9 JTD 105KM / 77KW - 1910 ccm AR 32302
1.9 TD 90KM / 66KW - 1929 ccm AR 67501,AR 33601
2.0 16V T.S. 150KM / 110KW - 1970 ccm AR 67204
2.0 16V Quadrifoglio 155KM / 114KW - 1970 ccm AR 32301
ALFA ROMEO 155 (167) (1992/01 -> 1997/12)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 16V T.S. 120KM / 88KW - 1598 ccm AR 67601
1.7 T.S. 16V 140KM / 103KW - 1747 ccm AR 67106
1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H) 115KM / 85KW - 1748 ccm AR 67105
1.7 T.S. 113KM / 83KW - 1748 ccm AR 67103
1.8 T.S. 105KM / 77KW - 1756 ccm AR 67402
1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E) 127KM / 93KW - 1773 ccm AR 67101,AR 67102
1.8 T.S. 129KM / 95KW - 1773 ccm AR 67101
1.9 TD (167.A3) 90KM / 66KW - 1929 ccm AR 67501
2.0 T.S. 16V (167.A2G) 150KM / 110KW - 1970 ccm AR 67204
2.0 T.S. (167.A2A) 141KM / 104KW - 1995 ccm AR 67202
2.0 T.S. (167.A2) 144KM / 106KW - 1995 ccm AR 67201
2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E) 163KM / 120KW - 2492 ccm AR 67302,AR 67303
2.5 V6 (167.A1) 165KM / 121KW - 2492 ccm AR 67301
2.5 TD (167.A1A) 125KM / 92KW - 2499 ccm VM 07 B,VM 31 B
ALFA ROMEO 146 (930) (1994/12 -> 2001/01)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 i.e. 90KM / 66KW - 1351 ccm AR 33501
1.4 i.e. 16V T.S. 103KM / 76KW - 1370 ccm AR 33503,AR 38501
1.6 i.e. 103KM / 76KW - 1596 ccm AR 33201
1.6 i.e. 16V T.S. 120KM / 88KW - 1598 ccm AR 38201,AR 67601
1.7 i.e. 16V 129KM / 95KW - 1712 ccm AR 33401
1.8 i.e. 16V T.S. 144KM / 106KW - 1747 ccm AR 32201
1.8 i.e. 16V T.S. 140KM / 103KW - 1747 ccm AR 67106,AR 38401
1.9 JTD 105KM / 77KW - 1910 ccm AR 32302
1.9 TD 90KM / 66KW - 1929 ccm AR 67501,AR 33601
2.0 16V T.S. 150KM / 110KW - 1970 ccm AR 67204
2.0 16V Quadrifoglio 155KM / 114KW - 1970 ccm AR 32301
FIAT TEMPRA (159) (1990/03 -> 1997/08)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 i.e. (159.AC, 159.AX) 69KM / 51KW - 1372 ccm 160 A1.046,836 A4.000
1.4 i.e. (159.AC) 78KM / 57KW - 1372 ccm 159 A2.000
1.6 i.e. (159.AJ) 87KM / 63KW - 1581 ccm 159 B9.000
1.6 i.e. (159.AE) 78KM / 57KW - 1581 ccm 159 A3.046
1.6 86KM / 63KW - 1581 ccm 159 A3.000
1.6 69KM / 51KW - 1581 ccm 159 A3.048
1.6 i.e. (159.AS, 159.AT) 75KM / 55KW - 1581 ccm 835 C1.000,159 A3.048
1.6 i.e. (159.AJ) 90KM / 66KW - 1581 ccm 159 B9.000
1.8 i.e. (159.BY) 101KM / 74KW - 1756 ccm 836 A5.000
1.8 i.e. (159.AZ) 90KM / 66KW - 1756 ccm 835 C4.000
1.8 i.e. (159.AV) 103KM / 76KW - 1756 ccm 835 C2.000
1.8 i.e. (159.AN) 110KM / 81KW - 1756 ccm
1.8 i.e. (159.AN) 105KM / 77KW - 1756 ccm 159 A4.046
1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI) 90KM / 66KW - 1929 ccm 160 D1.000,160 A6.000
1.9 TD (159.AQ) 80KM / 59KW - 1929 ccm 160 B6.046
1.9 D (159.AG) 65KM / 48KW - 1929 ccm 149 A1.000,160 A7.000
2.0 i.e. (159.AP) 113KM / 83KW - 1995 ccm 159 A6.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) (1990/03 -> 1997/08)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 i.e. (159.AC, 159.AX) 69KM / 51KW - 1372 ccm 160 A1.046,836 A4.000
1.4 i.e. (159.AC) 78KM / 57KW - 1372 ccm 159 A2.000
1.6 i.e. (159.AS, 159.AT) 75KM / 55KW - 1581 ccm 835 C1.000,159 A3.048
1.6 i.e. (159.AJ) 90KM / 66KW - 1581 ccm 159 B9.000
1.6 i.e. (159.AE) 78KM / 57KW - 1581 ccm 835 C1.000,159 A3.046
1.6 86KM / 63KW - 1581 ccm 159 A3.000
1.8 i.e. (159.AV) 103KM / 76KW - 1756 ccm 835 C2.000
1.8 i.e. (159.AN) 105KM / 77KW - 1756 ccm 159 A4.046
1.8 i.e. (159.AN) 110KM / 81KW - 1756 ccm
1.8 i.e. (159.BY) 101KM / 74KW - 1756 ccm 836 A5.000
1.8 i.e. (159.AZ) 90KM / 66KW - 1756 ccm 835 C4.000
1.9 TD (159.AQ) 80KM / 59KW - 1929 ccm 160 B6.046
1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU) 90KM / 66KW - 1929 ccm 160 D1.000,160 A6.000
1.9 D (159.AG) 65KM / 48KW - 1929 ccm 149 A1.000,160 A7.000
2.0 i.e. (159.AP) 113KM / 83KW - 1995 ccm 159 A6.046
FIAT TIPO (160) (1987/07 -> 1995/04)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 i.e. (160.AF) 78KM / 57KW - 1581 ccm 159 A3.046
1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB) 75KM / 55KW - 1581 ccm 835 C1.000,159 A3.048
1.8 i.e. (160.AM) 101KM / 74KW - 1756 ccm 159 A4.000
1.8 i.e. 110KM / 81KW - 1756 ccm 159 A4.000
1.8 i.e. 90KM / 66KW - 1756 ccm 835 C4.000
1.8 i.e 97KM / 71KW - 1756 ccm 836 A5.000
1.8 i.e. (160.ED) 103KM / 76KW - 1756 ccm 835 C2.000
1.8 i.e. (160.AY) 105KM / 77KW - 1756 ccm 159 A4.046
1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR) 90KM / 66KW - 1929 ccm 160 D1.000,160 A6.000,160 A6.046
1.9 TD (160.AW) 80KM / 59KW - 1929 ccm 160 B6.046
1.9 D 65KM / 48KW - 1929 ccm 149 A1.000,160 A7.000
2.0 i.e. (160.AJ) 109KM / 80KW - 1995 ccm 159 A5.046
2.0 16V (160.AV) 146KM / 107KW - 1995 ccm 160 A8.046
2.0 i.e. 16V Sport (160.EF) 139KM / 102KW - 1995 ccm 836 A3.000
2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ) 113KM / 83KW - 1995 ccm 159 A6.046
FIAT BRAVA (182) (1995/10 -> 2002/12)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.2 16V 80 82KM / 60KW - 1242 ccm 182 B2.000
1.2 16V 80 80KM / 59KW - 1242 ccm 188 A5.000
1.4 12 V (182.BA) 80KM / 59KW - 1370 ccm 182 A3.000
1.4 (182.BG) 75KM / 55KW - 1370 ccm 182 A5.000
1.6 16V (182.BH) 90KM / 66KW - 1581 ccm 182 A6.000
1.6 16V (182.BB) 103KM / 76KW - 1581 ccm 182 A4.000
1.6 16V (182.BU) 103KM / 76KW - 1596 ccm 182 B6.000
1.8 GT 16V (182.BC) 113KM / 83KW - 1747 ccm 182 A2.000
1.9 TD 75 S (182.BF) 75KM / 55KW - 1910 ccm 182 A8.000
1.9 TD 100 S (182.BF) 100KM / 74KW - 1910 ccm 182 A7.000
1.9 JTD 105 105KM / 77KW - 1910 ccm 182 B4.000
1.9 JTD 100KM / 74KW - 1910 ccm 182 B9.000
1.9 D 65KM / 48KW - 1929 ccm 160 A7.000
FIAT BRAVO I (182) (1995/10 -> 2001/10)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.2 16V 80 82KM / 60KW - 1242 ccm 182 B2.000
1.2 16V 80 80KM / 59KW - 1242 ccm 188 A5.000
1.4 (182.AG) 75KM / 55KW - 1370 ccm 182 A5.000
1.4 (182.AA) 80KM / 59KW - 1370 ccm 182 A3.000
1.6 16V (182.AH) 90KM / 66KW - 1581 ccm 182 A6.000
1.6 16V (182.AB) 103KM / 76KW - 1581 ccm 182 A4.000
1.6 103KM / 76KW - 1596 ccm 182 B6.000
1.8 GT (182.AC) 113KM / 83KW - 1747 ccm 182 A2.000
1.9 TD 75 S (182.AF) 75KM / 55KW - 1910 ccm 182 A8.000
1.9 TD 100 S (182.AF) 100KM / 74KW - 1910 ccm 182 A7.000
1.9 JTD 105 105KM / 77KW - 1910 ccm 182 B4.000
1.9 JTD 100KM / 74KW - 1910 ccm 182 B9.000
1.9 D 65KM / 48KW - 1929 ccm 160 A7.000
FIAT MAREA (185) (1996/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.2 16V 82KM / 60KW - 1242 ccm 182 B2.000
1.4 80 12V 80KM / 59KW - 1370 ccm 182 A3.000
1.6 SX 98KM / 72KW - 1581 ccm 182 B5.098
1.6 16V 102KM / 75KW - 1581 ccm 185 A3.000
1.6 100 16V Bipower 103KM / 76KW - 1581 ccm 185 A3.000,186 A4.000
1.6 100 16V 103KM / 76KW - 1581 ccm 182 A4.000
1.6 92KM / 68KW - 1581 ccm 185 A3.000
1.6 103KM / 76KW - 1596 ccm 182 B6.000
1.8 115 16V 113KM / 83KW - 1747 ccm 182 A2.000
1.9 TD 75 75KM / 55KW - 1910 ccm 182 A8.000
1.9 TD 100 100KM / 74KW - 1910 ccm 182 A7.000
1.9 JTD 110 110KM / 81KW - 1910 ccm 186 A6.000
1.9 JTD 105 105KM / 77KW - 1910 ccm 182 B4.000
FIAT MAREA Weekend (185) (1996/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.2 16V 82KM / 60KW - 1242 ccm 182 B2.000
1.4 80 12V 80KM / 59KW - 1370 ccm 182 A3.000
1.6 100 16V 103KM / 76KW - 1581 ccm 182 A4.000
1.6 103KM / 76KW - 1596 ccm 182 B6.000
1.8 115 16V 113KM / 83KW - 1747 ccm 182 A2.000
1.9 TD 100 100KM / 74KW - 1910 ccm 182 A7.000,182 B9.000
1.9 JTD 110 110KM / 81KW - 1910 ccm 186 A6.000
1.9 JTD 105 105KM / 77KW - 1910 ccm 182 B4.000
1.9 TD 75 75KM / 55KW - 1910 ccm 182 A8.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) (1996/04 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.2 Flexfuel 60KM / 44KW - 1242 ccm
1.2 (178DYA1A) 60KM / 44KW - 1242 ccm 178 C4.066,188 A4.000
1.2 (178DX.G1A) 73KM / 54KW - 1242 ccm 178 B5.000
1.2 80KM / 59KW - 1242 ccm 188 A5.000
1.2 71KM / 52KW - 1242 ccm 178 E9.011
1.2 68KM / 50KW - 1242 ccm
1.4 69KM / 51KW - 1372 ccm 178 B2.000
1.6 16V (178DX.D1A) 100KM / 74KW - 1581 ccm 178 B3.000
1.6 92KM / 68KW - 1581 ccm 178 D2..011,178 C7.098
1.6 16V (178DYC1A06) 103KM / 76KW - 1596 ccm 182 B6.000
1.7 TD (178DX.H1A) 70KM / 51KW - 1698 ccm 176 A3.000
1.9 JTD 80KM / 59KW - 1910 ccm 188 A2.000
1.9 D (178DYD1A07) 63KM / 46KW - 1910 ccm 223 A6.000
FIAT COUPE (FA/175) (1993/11 -> 2000/08)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.8 16V 131KM / 96KW - 1747 ccm 183 A1.000
2.0 16V 139KM / 102KW - 1995 ccm 836 A3.000
2.0 16V Turbo 190KM / 140KW - 1995 ccm 175 A1.000
2.0 20V Turbo 220KM / 162KW - 1998 ccm 175 A3.000
2.0 20V 154KM / 113KW - 1998 ccm 182 B3.000
2.0 20V 147KM / 108KW - 1998 ccm 182 A1.000
FIAT MULTIPLA (186) (1999/04 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 16V Bipower (186AMB1A) 103KM / 76KW - 1581 ccm 186 A4.000
1.6 100 16V (186AXA1A) 103KM / 76KW - 1581 ccm 182 A4.000
1.6 16V Blupower (186AMA1A) 95KM / 70KW - 1581 ccm 186 A3.000
1.6 16V (186AGB1A) 95KM / 70KW - 1596 ccm 182 B6.000
1.6 103KM / 76KW - 1596 ccm 182 B6.000
1.6 101KM / 74KW - 1596 ccm 182 B6.000
1.6 92KM / 68KW - 1596 ccm 182 B6.000
1.6 16V Bipower (186AXC1A) 103KM / 76KW - 1596 ccm 182 B6.000
1.9 JTD 115 115KM / 85KW - 1910 ccm 186 A8.000
1.9 JTD 110 110KM / 81KW - 1910 ccm 186 A6.000
1.9 JTD 105 (186AXB1A) 105KM / 77KW - 1910 ccm 182 B4.000
1.9 JTD (186AXE1A) 120KM / 88KW - 1910 ccm 186 A9.000
LANCIA DEDRA (835) (1989/01 -> 1999/07)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 LE (835EB) CAT 90KM / 66KW - 1581 ccm 159 B9.000
1.6 i.e. (835AN) 75KM / 55KW - 1581 ccm 835 C1.000
1.6 16V (835EI) 103KM / 76KW - 1581 ccm 182 A4.000
1.8 16V LE (835FG) 113KM / 83KW - 1747 ccm 182 A2.000
1.8 GT 16V (835EH) 131KM / 96KW - 1747 ccm 183 A1.000
1.8 i.e. (835FA) 101KM / 74KW - 1756 ccm 836 A5.000
1.8 i.e. (835AT) 90KM / 66KW - 1756 ccm 835 C5.000
2.0 Turbo (835AQ) 177KM / 130KW - 1995 ccm 835 A8.000
2.0 i.e. Turbo (835AR) 162KM / 119KW - 1995 ccm 835 A8.046
2.0 16V (835ED) 139KM / 102KW - 1995 ccm 836 A3.000
LANCIA DELTA II (836) (1993/06 -> 1999/09)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 i.e. (836AF, 836AH) 69KM / 51KW - 1372 ccm 160 A1.046,836 A4.000
1.6 i.e. 16V (836AO) 103KM / 76KW - 1581 ccm 182 A4.000
1.6 i.e. (836AP) 90KM / 66KW - 1581 ccm 182 A6.000
1.6 i.e. (836AD) 75KM / 55KW - 1581 ccm 835 C1.000
1.8 90KM / 66KW - 1747 ccm
1.8 i.e. 16V GT (836AR) 131KM / 96KW - 1747 ccm 183 A1.000
1.8 i.e. 16V (836AQ) 113KM / 83KW - 1747 ccm 182 A2.000
1.8 i.e. (836AG, 836AL) 90KM / 66KW - 1756 ccm 836 A6.000,836 C4.000,835 C4.000
1.8 i.e. (836AE) 103KM / 76KW - 1756 ccm 835 C2.000
1.9 TD (836AM, 836AN) 90KM / 66KW - 1929 ccm 160 D1.000,835 A4.000
2.0 16V (836AA, 836CA) 139KM / 102KW - 1995 ccm 836 A3.000
LANCIA DEDRA SW (835) (1994/07 -> 1999/07)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 (835EB) 90KM / 66KW - 1581 ccm 159 B9.000
1.6 16V (835EI) 103KM / 76KW - 1581 ccm 182 A4.000
1.8 GT 16V (835EH) 131KM / 96KW - 1747 ccm 183 A1.000
1.8 16V LE (835FG) 113KM / 83KW - 1747 ccm 182 A2.000
1.8 i.e. (835FA) 101KM / 74KW - 1756 ccm 836 A5.000
1.9 TDS (835EE, 835EF) 90KM / 66KW - 1929 ccm 160 D1.000,835 A4.000
2.0 Integrale (835ED) 139KM / 102KW - 1995 ccm 836 A3.000
2.0 16V (835ED) 139KM / 102KW - 1995 ccm 836 A3.000

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

ALFA ROMEO 46414586
ALFA ROMEO 46510793
ALFA ROMEO 46798864
ALFA ROMEO 46803344
ALFA ROMEO 60620082
ALFA ROMEO 71712474
ALFA ROMEO 7640930
ALFA ROMEO 7640931
ALFA ROMEO 7642983
ALFA ROMEO 7648480
ALFA ROMEO 7648482
ALFA ROMEO 7690033
ALFA ROMEO 7753565
ALFA ROMEO 7783497
ALFA ROMEO 46405783
BILSTEIN 19-019826
BILSTEIN 19-029252
BILSTEIN 19-029269
BILSTEIN 19-119335
BILSTEIN 19-128290
BILSTEIN 19-132334
BOGE 32-E15-A
BOGE 32-E15-F
BOGE 32-G29-F
BOGE 32-H65-0
BOGE 36-204-0
BOGE 27-D92-A
BOGE 30-F34-A
BOGE 30-F47-A
BOGE 32-104-K
BOGE 32-110-A
BOGE 32-476-A
BOGE 32-476-B
BOGE 32-805-A
FIAT 7640931
FIAT 46510793
FIAT 7642982
FIAT 46518129
FIAT 7648480
FIAT 46519351
FIAT 7648482
FIAT 46528791
FIAT 7658106
FIAT 46539299
FIAT 46402631
FIAT 7658317
FIAT 46747928
FIAT 46405783
FIAT 7678636
FIAT 46839039
FIAT 46409717
FIAT 7690033
FIAT 51846396
FIAT 46415599
FIAT 7720720
FIAT 60500393
FIAT 46416471
FIAT 7754144
FIAT 60602722
FIAT 46417133
FIAT 7777585
FIAT 60607640
FIAT 46417134
FIAT 7777948
FIAT 60620083
FIAT 46421626
FIAT 7782234
FIAT 71712478
FIAT 46424224
FIAT 7783497
FIAT 71712481
FIAT 46437778
FIAT 7788046
FIAT 71712486
FIAT 46439462
FIAT 82491295
FIAT 71712487
FIAT 46442796
FIAT KK15328700B
FIAT 71712488
FIAT 46444663
FIAT 71712641
FIAT 46455144
FIAT 71713814
FIAT 46456096
FIAT 71716544
FIAT 46456415
FIAT 71716546
FIAT 46459363
FIAT 71718285
FIAT 46463792
FIAT 71718287
FIAT 46463793
FIAT 7610120
FIAT 46463794
FIAT 7610121
FIAT 46463795
FIAT 7613698
FIAT 46463796
FIAT 7619437
FIAT 46468146
FIAT 7638163
FIAT 46477065
KIA KK13528700A
LANCIA 7720720
LANCIA 46405783
LANCIA 46414480
LANCIA 46444663
LANCIA 46455144
LANCIA 60605178
LANCIA 60620082
LANCIA 71712474
LANCIA 7610121
LANCIA 7648480
LANCIA 7690033
MONROE 23430
MONROE 23453
MONROE 23458
MONROE 23917
MONROE 25485
MONROE 42057
MONROE E1030
MONROE E1258
MONROE E2032
MONROE E5038
SACHS 170392
SACHS 170393
SACHS 170860
SACHS 170877
SACHS 230041
SACHS 230341
SACHS 230704
SACHS 280408
SACHS 280492
SACHS 290703
SACHS 312061
SACHS 312274
SACHS 556347
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
List polecony priorytetowy 12,00 zł
kolejna sztuka: 3,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
List polecony ekonomiczny 11,00 zł
kolejna sztuka: 3,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Paczka pocztowa ekonomiczna 12,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 11,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni robocze
Paczkomaty 24/7 11,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni robocze
Paczkomaty 24/7 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
W sprzedaży posiadamy wiele innych części zamiennych. Kupując na kilku aukcjach płacisz raz za wysyłkę, więc zapraszamy do zakupów.
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Comerciale Piotr Byliński
Armii Krajowej 39
05-220 Zielonka
NIP: 1251174620
REGON: 142483511

Odbiór osobisty: ul.Łodygowa 39 , 03-687 Warszawa

Dane do wpłaty: 50 1020 5558 1111 1807 2620 0057 Piotr Byliński ul.Armii Krajowej 39 05-220 Zielonka

kontakt

  • 575755306
    Odbiór osobisty : ul.Łodygowa 39 / Warszawa

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Serwis Iveco/Fiat Byliński Piotr
Łodygowa 39
03-687 Warszawa
Polska
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

pozostałe informacje

Odbiór osobisty : ul.Łodygowa 39 ,  03-687 Warszawa

Dane do wpłaty: 50 1020 5558 1111 1807 2620 0057 Piotr Byliński ul.Armii Krajowej 39 05-220 Zielonka