Aluminiowa piasta do śmigieł stałych śr 2,3mm M4 z (6992742616)

zakończona
9,35 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • List polecony priorytetowy 12,00 zł
 • Przesyłka kurierska 14,00 zł
 • lokalizacja: Bielsko-Biała, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT

opis

Dostępność produktów

Jeżeli na aukcji pozostała ostatnia sztuka - proszę zapytać o dostępność przed zakupem.Opis produktu

Aluminiowa piasta do śmigieł stałych Ø 2,3mm M4 z kołpakiem ( duża )

Aluminiowa piasta do śmigieł stałych 2.3x4.7mm z kołpakiem; w kolorze niebieskim.

 • Waga: 10g
 • Wymiary: Ø 2,3mm x 4,7mm
 • Średnica: 16mm
 • Długość całkowita: 33mm

  Przeczytaj zanim kupisz

  Kupujesz od legalnie działającej firmy. Przy zakupie otrzymujesz dokument sprzedaży (e-faktura), gwarancję oraz możliwość zwrotu konsumenckiego w ciągu 14 dni od otrzymania towaru. Zamówienia wysyłamy z zewnętrznego magazynu:

  • kurierem - w tym samym dniu lub następnym dniu roboczym po potwierdzeniu wpłaty
  • Pocztą Polską - dwa/trzy razy w tygodniu

  Po nadaniu paczki dostajesz link do śledzenia - paczka widoczna jest w systemie dopiero po zeskanowaniu przez kuriera lub pracownika poczty. Najlepiej status paczki sprawdzać wieczorem.  Kontakt

  tel. 517 759 795 pn-pt w godzinach 10:00-18:00
  mail: allegro(at)hobby-i-z­abawa.pl

 • Dostawa i płatność
  od 12,00 zł

  Lokalizacja: Bielsko-Biała, Polska

  Przesyłka płatna z góry

  pierwsza sztuka
  kolejna sztuka
  maksymalnie w paczce
  czas realizacji
  List polecony priorytetowy
  pierwsza sztuka
  12,00 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  8
  czas realizacji
  3-4 dni robocze
  Przesyłka kurierska
  pierwsza sztuka
  14,00 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  100
  czas realizacji
  3-4 dni robocze

  Płatności

  Faktura

  Wystawiam fakturę bez VAT
  Gwarancja
  24 miesiące

  Rodzaj gwarancji

  productenta/dystrybutora

  Okres gwarancji

  24 miesiące
  Reklamacja
  2 lata

  Czas na reklamację z tytułu rękojmi

  2 lata
  rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

  Adres do reklamacji

  PW WiktoriaK
  Jesionowa 14/3
  43-300 Bielsko-Biała
  Dodatkowe informacje

  Sprzedajemy głównie produkty nowe, pełnowartościowe i z gwarancją producenta/dystrybutora/importera.

  Tylko na niektórych aukcjach sprzedajemy produkty używane, poserwisowe lub pochodzące ze zwrotów - wówczas taka informacja jest podana w opisie przedmiotu podobnie jak warunki dotyczące gwarancji lub jej wyłączenia.


  WAŻNE: Proszę zaczekać z wysyłką do czasu ustalenia na jaki adres należy to zrobić - ustalamy to mailowo. Adresy wysyłki reklamowanego towaru zależą od  kilku rzeczy. A ponieważ chcemy, żeby cały proces reklamacji przeszedł sprawnie i bez zbędnego przesyłania między klient-sklep-hurtownia-producent, prosimy o zastosowanie się do tej prośby.


  Reklamacja nie obowiązuje w przypadku naturalnego zużycia się produktu, braku właściwej konserwacji lub niewłaściwego, niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania rzeczy.


  Zgłaszane reklamacje rozpatrujemy w terminie 14 dni. Termin ten może się wydłużyć w przypadku zaistnienia potrzeby przesłania reklamowanego przedmiotu do producenta/dystrybutora/importera. O każdym wydłużeniu tego okresu powiadomiamy klienta drogą mailową. Reklamowany towar wraz z opisem usterki oraz dowodem zakupu (rachunek, paragon lub potwierdzenie wpłaty) należy dobrze zabezpieczyć/zapakować i wysyłać na adres, który podamy po zgłoszeniu chęci reklamowania wadliwej rzeczy. Najczęściej będzie to adres: PW WiktoriaK ul. Jesionowa 14/3 43-300 Bielsko-Biała. Jednak w celu maksymalnego skrócenia czasu oczekiwania na rozpatrzenie reklamacji może to być adres bezpośrednio do producenta/dystrybutora/importera. O tym, na jaki adres wysłać, powiadamiamy bezpośrednio po zgłoszeniu reklamacji, ponieważ zależny jest on od rodzaju usterki. W celu sprawniejszej obsługi udostępniamy wysyłkę na nasz koszt kurierem lub Pocztą Polską.


  W przypadku uznania reklamacji - naprawioną, bądź wymienioną na nową rzecz wolną od wad odsyłamy do klienta na własny koszt.


  W przypadku uznania reklamacji i braku możliwości naprawy lub wymiany na rzecz nową wolną od wad, zwracamy klientowi wszystkie poniesione koszty.


  W przypadku nieuznania reklamacji - reklamowaną rzecz klient odbiera we własnym zakresie w ciągu 7 dni. Po tym czasie naliczamy koszty magazynowania zgodnie z obowiązującym cennikiem.  Na koniec życzymy sobie, a zwłaszcza Wam Szanowni Klienci - zero usterek i dużo zadowolenia z dokonanych w naszym sklepie zakupów.


  Zespół sklepu Hobby i Zabawa

  Zwroty

  Czas na odstąpienie od umowy

  14 dni

  Adres do zwrotu

  PW WiktoriaK
  Jesionowa 14/3
  43-300 Bielsko-Biała

  Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

  kupujący
  Dodatkowe informacje

  W skrócie:


  Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, masz 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrotu przedmiotu proszę dokonać niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia. Podobnie jest ze zwrotem środków - możemy jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Otrzymasz zwrot poniesionych kosztów przy zakupie czyli koszt przedmiotu plus koszt przesyłki. Jeżeli koszt przesyłki był wyższy od najniższego dostępnego na danej aukcji - wówczas zwracamy najniższy dostępny koszt. Wówczas umowa jest uważana za niezawartą, a strony zwracają sobie świadczenia. Proszę pamiętać, iż ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Odsyłasz zwracane przedmioty na własny koszt i koszt ten przez nas nie jest zwracany.
  Trochę dokładniej: 


  WAŻNE: Proszę zaczekać z wysyłką do czasu ustalenia na jaki adres należy to zrobić - ustalamy to mailowo. Adresy wysyłki zwracanego towaru zależą od  kilku rzeczy. A ponieważ chcemy, żeby cały proces zwrotu przeszedł sprawnie i bez zbędnego przesyłania między klient-sklep-hurtownia-producent, prosimy o zastosowanie się do tej prośby. 

  Klient odsyła towar na własny koszt - tego kosztu nie zwracamy.

  Do wysyłki, proszę odsyłaną rzecz odpowiednio zabezpieczyć aby nie uległa zniszczeniu w trakcie transportu.

  Wskazane jest skorzystać z przesyłki rejestrowanej - te bardzo rzadko giną w transporcie. 

  Klient ma czas 14 dni na powiadomienie nas o chęci zwrotu - mailowo, telefonicznie, listownie i kolejne 14 dni na odesłanie rzeczy.

  W przypadku gdy zwracana rzecz, była używana wykraczająco poza zakres zwykłego zarządu - zwracana kwota zostanie pomniejszona o utraconą jej wartość.

  Pismo pt. "Odstąpienie od umowy", powinno zawierać dane kupującego, dane sprzedającego, datę i miejsce sporządzenia, nr aukcji na której rzecz została zakupiona, datę zakupu rzeczy, żądaną kwotę zwrotu, nr konta na jaki mamy wykonać przelew oraz podpis.

  Przykładowe pismo można pobrać pod adresem:

  www.wiktoriak.civ.pl/doc/oswiadczenie o odstapieniu od umowy.pdf

  Po otrzymaniu zwrotu, wykonujemy niezwłocznie przelew na wskazany w "Odstąpieniu od umowy" numer konta. W przypadku gdy zwracana rzecz nosi ślady użytkowania, jest uszkodzona lub niekompletna - zwracana kwota będzie pomniejszona o stosowny do jej stanu procent.

  Po "Odstąpieniu od umowy" - umowa uznawana jest za niezawartą. Do wystawionej wcześniej faktury wystawiamy korektę faktury, którą przesyłamy mailowo.

  O sprzedającym
  HOBBYiZABAWA
  99,7%
  kupujących poleca tego sprzedającego

  403

   

  1

   z ostatnich 12 miesięcy

  Zgodność z opisem

  5,0

  Czas wysyłki

  5,0

  Koszt wysyłki

  4,9

  Obsługa kupującego

  5,0

  Dane firmy

  Kontakt

  • 517 *** *** (pokaż)

  Informacje o sprzedającym

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WiktoriaK

  Wiktoria Korusiewicz

  ul. Jesionowa 14/3

  43-300 Bielsko-Biała

  Nip 547 135 50 53

  Regon 241608870

  Firma założona w roku 2010 wpisana do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Bielska-Białej dn.01.06.2010r pod numerem wpisu 65905.

  Firma nie jest płatnikiem VAT i wystawia faktury korzystając z podmiotowego zwolnienia VAT - kupujący "vatowcy" nie odliczą podatku vat.

  Pozostałe informacje

  Zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997roku o ochronie danych osobowych wszelkie dane jakie KLIENT podaje przy rejestracji przed zakupem bądź w celu dokonania zakupu bez rejestracji będą wykorzystane jedynie w celu realizacji zamówienia. Baza danych została zgłoszona w GIODO (nr księgi 120763), a administratorem bazy danych jest Korusiewicz Wiktoria (PW WiktoriaK, ul. Jesionowa 14 lok 3, 43-300 Bielsko-Biała). KLIENT w każdej chwili może modyfikować bądź usunąć swoje dane z bazy danych SKLEPU.
  Numer oferty:6992742616
  Zgłoś naruszenie zasad

  Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

  Do góry