ALTERNATOR MAN AUTOKAR NEOPLAN DAF SCANIA BARKA (6911073920)

11 dni do końca
cena kup teraz
600,00 zł
z 2 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 20,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
  • lokalizacja: Kostrzyn, Polska
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • producent części: bosch
  • produkt regenerowany: tak
Dane firmy
ELEKTROMECHANIKA POJAZDOWA
Andrzej Komar

66-470 Kostrzyn nad Odrą
ul.Henryka Sucharskiego17
NIP 597-147-88-01
REGON 320376499
Kontakt

kuba07_29@o2.pl


kom: 510 195 049
tel/fax: 95 752 23 20
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 8:00-17:00
Wtorek: 8:00-17:00
Środa: 8:00-17:00
Czwartek: 8:00-17:00
Piątek: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-14:00
Koszty przesyłki
Kurier
- 20 zł
Inne
Wpłaty należy dokonać na konto, którego nr otrzymasz w mailu od Allegro.



Nasze aukcje
O nas

Aukcja dotyczy alternatora po regeneracji za zdaniem kompletnego starego!!!

MAN
18.360 12.0,EL 202 6.9,EL 222 6.9,EL 262 12.0,EL 262 6.9,EM 192 6.9
EM 222 6.9,EM 223 6.9,FRH 422 12.0,NG 262 12.0,NG 262 6.9,

NG 263 12.0,NG 272 6.9,NG 312 10.0,NG 312 12.0,NG 313 12.0,
NL 202 6.9,NL 222 6.9,NL 223 6.9,NL 262 12.0,NL 262 6.9,NL 263 12.0,
NL 263 6.9,NL 312 10.0,NL 313 12.0,NM 152 4.4,NM 152 6.9,NM 182 6.9,

NM 192 6.9,NM 222 6.9,NM 223 6.9,N 263 10.0,N 263 12.0,N 263 6.9,
N 313 12.0,N 313 15 12.0
,N 353 15 12.0,R 292 12.0,R 362 12.0,
RH 352 12.0,RH 402 12.0,RH 403 12.0,RH 414 12.0,RH 463 12.8,RH 464 12.8,
RHC 414 12.0,RHC 464 12.8,RHS 414 12.0,RN 313 12.0,RN 353 12.0,SD 200 11.4,
SG 240 12.0,SG 242 12.0,SG 292 12.0,SG 312 10.0,SG 322 10.0,SL II 202 11.4,
SL II 202 12.0,SM 152 6.9,SM 182 6.9,SM 192 6.9,S 240 12.0,S 242 12.0,S 272 10.0,
S 283 6.9,S 322 10.0,L 272 10.0,L 292 12.0,L 312 10.0,
L 313 12.0,L 322 10.0,L 342 12.0,L 353 12.0

NEOPLAN
N 2216 SHD 12.0,N 2216 SHD 12.8,N 2216 SHDL 12.0,N 2216 SHDL 12.8

Odpowiedniki:
BOSCH 0120689541
BOSCH 0120689569
BOSCH 0120689575
BOSCH 0986039530
BOSCH 0986042850
BOSCH 0986042853
BOSCH 0986047160
BOSCH 0986047163
CARGO 111842
DELCO 19025333
DELCO DRA9530
ELSTOCK 48-2859
HELLA 8EL737365-001
HELLA CA1237
HELLA CA1237IR
ISKRA 11.203.085
ISKRA AAT1318
ISKRA IA1106
IVECO 500332014
LUCAS LRA02487
LUCAS ELECTRICAL LRA2487
MAN 51.26101-6084
MAN 81.26101-6079
MAN 81.26101-6081
MAN 81.26101-6084
MAN 81.26101-6086
VALEO 434026
VALEO 434035
VALEO 440082

NASZA FIRMA ZAJMUJE SIĘ PROFESJONALNĄ NAPRAWĄ REGENERACJĄ I SPRZEDAŻĄ ROZRUSZNIKÓW ALTERNATORÓW I PRĄDNIC

PRĄDU STAŁEGO I ZMIENNEGO 12-24V

Udzielamy 12 m-cy pisemnej gwarancji na wszystkie naprawy.
WYSYŁKA NATYCHMIASTOWA 24h!!!

Zapewniamy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

Wystawiamy fakturę Vat, lub paragon.

Nasza Firma cieszy się dobra opinią i zaufaniem klientów.

Działamy na rynku wiele lat i mamy doświadczenie w tym co robimy.

ALTERNATORY I ROZRUSZNIKI TESTUJEMY NA WYSOKIEJ KLASY SPRZĘCIE POMIAROWYM.

W OFERCIE POSIADAMY ROZRUSZNIKI,ALTERNAT­ORY NOWE I PO REGENERACJI!

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

PaneleAllegro.pl


Życzymy udanych zakupów i zapraszamy do licytowania!!!

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 20,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 20,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Elektromechanika Pojazdowa
Sucharskiego 17
66-470 Kostrzyn
NIP: 597-147-88-01
REGON: 320376499