ALTERNATOR CITROEN BERLINGO C3 C4 XSARA 1.1-2.0 (6483187027)

10 dni do końca
cena kup teraz
240,00 zł
Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
  • Przesyłka kurierska 16,00 zł
  • Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 16,00 zł
  • lokalizacja: Częstochowa
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • producent części: inny
  • typ samochodu: samochody osobowe
  • marka samochodu: citroen, fiat, peugeot


Przedmiotem sprzedaży jest

ALTERNATOR

do

CITROEN

FIAT

PEUGEOT

NUMER OE:

AS-PL A3032

AS-PL ALT14024

AS-PL EAA-211142

BOSCH 0986049560

DELCO REMY DRA3755

DELCO REMY DRA4045

DENSO 102211-8410

DENSO 102211-8570

DENSO 102211-8571

ELSTOCK 28-3772

ELSTOCK 28-4791

HC-Cargo 113405

HC-PARTS CA1498IR

HC-PARTS CA1665IR

HELLA 8EL011710-441

HELLA 8EL737648-001

HELLA 8EL737748-001

HELLA 8EL737987-001

LUCAS LRA02301

LUCAS LRA02303

LUCAS LRB00502

MAGNETI MARELLI 63321733

MAGNETI MARELLI 63321828

MAGNETI MARELLI 63321829

MAGNETI MARELLI 63341733

PEUGEOT 5702A3

PEUGEOT 5702C9

PEUGEOT 5702E6

PEUGEOT 5702F0

PEUGEOT 57054H

PEUGEOT 57055A

PEUGEOT 57055T

PEUGEOT 5705EN

PEUGEOT 5705FA

PEUGEOT 5705GN

PEUGEOT 9633782580

PEUGEOT 9636204480

PEUGEOT 9638275580

PEUGEOT 9638275880

PEUGEOT 9638543680

PEUGEOT 9638544280

PEUGEOT 9638544580

PEUGEOT 9641398480

PEUGEOT 9642879680

PEUGEOT 9642879980

PEUGEOT 9644927080

VALEO 2542285

VALEO 2542285A

VALEO 2542394

VALEO 2542394B

VALEO 2542428

VALEO 2542484

VALEO 2542488

Cechy produktu:

Długość 1 [mm]: 42,5

Długość 2 [mm]: 22

Długość 3 [mm]: 45,5

Napięcie [V]: 12

Prąd ładowania alternatora [A]: 70

Zastosowanie w pojazdach:

Marka Model Typ Pojemność silnika [ccm] Kod silnika Rok produkcji

CITROËN

BERLINGO (B9) 1.6 1587 NFU (TU5JP4) 2008.04 -

CITROËN

BERLINGO (MF) 1.1 i (MFHDZ, MFHFX) 1124 HDZ (TU1M), HFX (TU1JP) 1996.07 -

CITROËN

BERLINGO (MF) 1.4 i (MFKFX, MFKFW) 1360 KFX (TU3JP), KFW (TU3JP) 1996.07 -

CITROËN

BERLINGO (MF) 1.4 bivalent 1360 KFW (TU3JP) 2002.11 -

CITROËN

BERLINGO (MF) 1.4 1360 KFW (TU3JP) 2002.11 - 2005.10

CITROËN

BERLINGO (MF) 1.4 i bivalent (MFKFW) 1360 KFW (TU3JP) 2003.04 -

CITROËN

BERLINGO (MF) 1.6 16V (MFNFU) 1587 NFU (TU5JP4) 2000.10 -

CITROËN

BERLINGO (MF) 1.6 16V (MFNFU) 1587 NFU (TU5JP4) 2002.11 -

CITROËN

BERLINGO (MF) 1.9 D 4WD (MFWJZ) 1868 WJZ (DW8), WJY (DW8B) 1998.07 -

CITROËN

BERLINGO (MF) 1.9 D (MFWJZ) 1868 WJZ (DW8), WJY (DW8B) 1998.07 - 2005.10

C-ELYSEE 1.6 VTi 115 1587 NFP (EC5) 2012.11 -

CITROËN

C1 (PM_, PN_) 1.4 HDi 1398 8HT (DV4TD) 2005.06 -

CITROËN

C15 (VD-_) 1.9 D 1868 WJX (DW8B) 2000.12 - 2005.12

CITROËN

C2 (JM_) 1.1 1124 HFX (TU1JP) 2003.09 -

CITROËN

C2 (JM_) 1.4 1360 KFV (TU3JP) 2003.09 -

CITROËN

C2 (JM_) 1.4 16V 1360 KFU (ET3J4) 2006.06 -

CITROËN

C2 (JM_) 1.4 1360 KFV (TU3JP) 2006.10 -

CITROËN

C2 (JM_) 1.6 1587 NFU (TU5JP4) 2003.09 -

CITROËN

C2 (JM_) 1.6 VTS 1587 NFS (TU5JP4S) 2005.01 -

CITROËN

C3 I (FC_) 1.1 i 1124 HFX (TU1JP), HFX (TU1A) 2002.02 -

CITROËN

C3 I (FC_) 1.4 i Bivalent 1360 KFV (TU3JP) 2002.02 -

CITROËN

C3 I (FC_) 1.4 i 1360 KFV (TU3JP), KFV (TU3A) 2002.02 -

CITROËN

C3 I (FC_) 1.4 16V 1360 KFU (ET3J4) 2003.12 -

CITROËN

C3 I (FC_) 1.4 Bioflex 1360 KFV (TU3JP) 2009.01 -

CITROËN

C3 I (FC_) 1.6 16V 1587 NFU (TU5JP4) 2002.02 -

CITROËN

C3 I (FC_) 1.6 16V 1587 NFU (TU5JP4) 2003.05 - 2005.09

CITROËN

C3 I (FC_) 1.6 Bioflex 1587 NFU (TU5JP4) 2005.06 -

CITROËN

C3 Pluriel (HB_) 1.4 1360 KFV (TU3JP) 2003.05 -

CITROËN

C3 Pluriel (HB_) 1.4 Hybrid 1360 KFV (TU3JP) 2005.05 -

CITROËN

C3 Pluriel (HB_) 1.6 1587 NFU (TU5JP4) 2003.05 -

CITROËN

C4 coupe (LA_) 1.4 16V 1360 KFU (ET3J4) 2004.11 - 2011.07

CITROËN

C4 coupe (LA_) 1.6 16V 1587 NFU (TU5JP4) 2004.11 - 2011.07

CITROËN

C4 I (LC_) 1.4 16V 1360 KFU (ET3J4) 2004.11 - 2011.07

CITROËN

C4 I (LC_) 1.6 16V 1587 NFU (TU5JP4) 2004.11 - 2011.07

CITROËN

C4 I (LC_) 1.6 16V Bio-Flex 1587 NFU (TU5JP4) 2007.09 - 2008.07

CITROËN

C4 I (LC_) 1.6 Flex 1587 2009.02 - 2011.07

CITROËN

C4 sedan 1.6 16V 1587 NFU (TU5JP4) 2006.07 - 2011.07

CITROËN

C5 I (DC_) 1.8 16V (DC6FZB, DC6FZE) 1749 6FZ (EW7J4) 2001.03 - 2004.08

CITROËN

C5 I (DC_) 2.0 16V HPi (DCRLZB) 1997 RLZ (EW10D) 2001.03 - 2004.08

CITROËN

C5 I (DC_) 2.0 16V (DCRFNC, DCRFNF) 1997 RFN (EW10J4) 2001.03 - 2004.08

CITROËN

C5 I Break (DE_) 1.8 16V (DE6FZB, DE6FZE) 1749 6FZ (EW7J4) 2001.06 - 2004.08

CITROËN

C5 I Break (DE_) 2.0 16V HPi (DERLZB) 1997 RLZ (EW10D) 2001.06 - 2004.08

CITROËN

C5 I Break (DE_) 2.0 16V (DERFNF, DERFNC, RERFNC) 1997 RFN (EW10J4) 2001.06 - 2004.08

CITROËN

C8 (EA_, EB_) 2.0 1997 RFN (EW10J4) 2002.07 -

CITROËN

C8 (EA_, EB_) 2.2 2230 3FZ (EW12J4) 2002.07 -

CITROËN

JUMPER Autobus (244, Z_) 2.0 HDi 1997 RHV (DW10UTD) 2002.04 -

CITROËN

JUMPER nadwozie pełne (244) 2.0 HDi 1997 RHV (DW10UTD), RHV (DW10TD) 2002.04 -

CITROËN

JUMPER platforma / podwozie (244) 2.0 HDi 1997 RHV (DW10UTD) 2002.04 -

CITROËN

JUMPY 2.0 i 1997 RFH (EW10A) 2007.01 -

CITROËN

JUMPY (U6U) 1.9 D 70 1868 WJZ (DW8), WJY (DW8B) 1998.04 -

CITROËN

JUMPY (U6U) 2.0 i 16V 1997 RFN (EW10J4) 2000.03 -

CITROËN

JUMPY (U6U) 2.0 1997 RFN (EW10J4) 2000.04 - 2006.12

CITROËN

JUMPY nadwozie pełne (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 D 70 1868 WJZ (DW8), WJY (DW8B) 1998.04 -

CITROËN

JUMPY nadwozie pełne (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 i 16V 1997 RFN (EW10J4) 2000.03 -

CITROËN

JUMPY platforma / podwozie (BU_, BV_, BW_, BX_) 2.0 1997 RFN (EW10J4) 2003.12 - 2006.10

CITROËN

NEMO kombi 1.4 1360 KFV (TU3A), KFT (TU3A) 2009.04 -

CITROËN

NEMO nadwozie pełne (AA_) 1.4 1360 KFV (TU3A) 2008.02 -

CITROËN

XSARA (N1) 1.4 i 1360 KFX (TU3JP), KFW (TU3JP) 1997.04 - 2005.03

CITROËN

XSARA (N1) 1.4 HDi 1398 8HX (DV4TD) 2003.01 - 2005.03

CITROËN

XSARA (N1) 1.6 i 1587 NFZ (TU5JP) 1997.04 - 2000.09

CITROËN

XSARA (N1) 1.6 16V 1587 NFU (TU5JP4) 2000.09 - 2005.03

CITROËN

XSARA (N1) 1.9 D 1868 WJZ (DW8), WJY (DW8B) 1998.07 - 2005.03

CITROËN

XSARA (N1) 2.0 16V 1997 RFN (EW10J4) 2000.09 - 2005.03

CITROËN

XSARA PICASSO (N68) 1.6 1587 NFZ (TU5JP) 1999.12 -

CITROËN

XSARA PICASSO (N68) 1.6 1587 NFV (TU5JP) 1999.12 -

CITROËN

XSARA PICASSO (N68) 1.6 Chrono 1587 2001.04 - 2004.10

CITROËN

XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V 1587 NFU (TU5JP4) 2005.09 -

CITROËN

XSARA PICASSO (N68) 1.8 16V 1749 6FZ (EW7J4) 2000.02 -

CITROËN

XSARA PICASSO (N68) 2.0 16V 1997 RFN (EW10J4) 2003.01 -

FIAT

SCUDO Combinato (220P) 1.9 D 1868 WJZ (DW8) 1998.04 - 2006.12

FIAT

SCUDO nadwozie pełne (220L) 1.9 D 1868 WJZ (DW8), WJY (DW8B) 1998.04 - 2006.12

FIAT

ULYSSE (179AX) 2.0 1997 RFN (EW10J4) 2002.08 - 2011.06

LANCIA

PHEDRA (179) 2.0 (179AXA11) 1997 RFN (EW10J4) 2002.09 - 2010.11

PEUGEOT

1007 (KM_) 1.4 1360 KFV (TU3JP) 2005.04 -

PEUGEOT

1007 (KM_) 1.4 16V 1360 KFU (ET3J4) 2005.10 -

PEUGEOT

1007 (KM_) 1.6 16V 1587 NFU (TU5JP4) 2005.04 -

PEUGEOT

107 1.4 HDi 1398 8HT (DV4TD) 2005.06 -

PEUGEOT

206 CC (2D) 1.6 16V 1587 NFU (TU5JP4) 2000.09 -

PEUGEOT

206 CC (2D) 1.6 1587 NFU (TU5JP4) 2001.09 - 2008.12

PEUGEOT

206 CC (2D) 2.0 S16 1997 RFN (EW10J4) 2000.09 -

PEUGEOT

206 hatchback (2A/C) 1.1 1124 HFY (TU1JP) 1998.08 - 2000.07

PEUGEOT

206 hatchback (2A/C) 1.1 i 1124 HFZ (TU1JP), HFX (TU1JP) 1998.09 -

PEUGEOT

206 hatchback (2A/C) 1.4 i 1360 KFX (TU3JP), KFW (TU3JP) 1998.09 -

PEUGEOT

206 hatchback (2A/C) 1.4 16V 1360 KFU (ET3J4) 2003.10 -

PEUGEOT

206 hatchback (2A/C) 1.4 LPG 1360 KFV (TU3JP) 2006.05 - 2007.09

PEUGEOT

206 hatchback (2A/C) 1.6 i 1587 NFZ (TU5JP) 1998.09 - 2000.12

PEUGEOT

206 hatchback (2A/C) 1.6 16V 1587 NFU (TU5JP4) 2000.12 -

PEUGEOT

206 hatchback (2A/C) 1.6 1587 NFU (TU5JP4) 2005.05 - 2008.07

PEUGEOT

206 hatchback (2A/C) 1.9 D 1868 WJZ (DW8), WJY (DW8B) 1998.09 - 2001.11

PEUGEOT

206 hatchback (2A/C) 2.0 S16 1997 RFR (DEW10J4) 1999.04 - 2000.10

PEUGEOT

206 hatchback (2A/C) 2.0 S16 1997 RFN (EW10J4) 1999.06 -

PEUGEOT

206 hatchback (2A/C) 2.0 RC 1997 RFK (EW10J4S) 2003.07 -

PEUGEOT

207 (WA_, WC_) 1.4 16V 1360 KFU (ET3J4) 2006.02 -

PEUGEOT

207 (WA_, WC_) 1.6 16V 1587 NFU (TU5JP4) 2006.02 -

PEUGEOT

307 (3A/C) 1.4 1360 KFW (TU3JP) 2000.08 -

PEUGEOT

307 (3A/C) 1.4 16V 1360 KFU (ET3J4) 2003.11 -

PEUGEOT

307 (3A/C) 1.6 16V 1587 NFU (TU5JP4) 2000.08 -

PEUGEOT

307 (3A/C) 1.6 1587 NFU (TU5JP4) 2006.07 -

PEUGEOT

307 (3A/C) 1.6 BioFlex 1587 NFU (TU5JP4) 2007.09 -

PEUGEOT

307 (3A/C) 2.0 16V 1997 RFN (EW10J4) 2000.08 -

PEUGEOT

307 Break (3E) 1.4 1360 KFW (TU3JP) 2002.04 - 2003.09

PEUGEOT

307 Break (3E) 1.4 16V 1360 KFU (ET3J4) 2003.11 -

PEUGEOT

307 Break (3E) 1.6 16V 1587 NFU (TU5JP4) 2002.03 -

PEUGEOT

307 Break (3E) 1.6 BioFlex 1587 NFU (TU5JP4) 2007.09 -

PEUGEOT

307 Break (3E) 2.0 1997 RFN (EW10J4) 2002.03 -

PEUGEOT

307 CC (3B) 1.6 16V 1587 NFU (TU5JP4) 2005.02 -

PEUGEOT

307 CC (3B) 2.0 16V 1997 RFK (EW10J4S) 2003.10 -

PEUGEOT

307 SW (3H) 1.4 1360 KFW (TU3JP) 2002.04 - 2003.09

PEUGEOT

307 SW (3H) 1.4 16V 1360 KFU (ET3J4) 2003.11 -

PEUGEOT

307 SW (3H) 1.6 16V 1587 NFU (TU5JP4) 2002.03 -

PEUGEOT

307 SW (3H) 1.6 BioFlex 1587 NFU (TU5JP4) 2007.09 -

PEUGEOT

307 SW (3H) 2.0 16V 1997 RFN (EW10J4) 2002.03 -

PEUGEOT

406 (8B) 2.2 2230 3FZ (EW12J4) 2000.07 - 2004.05

PEUGEOT

406 Break (8E/F) 2.2 2230 3FZ (EW12J4) 2000.07 - 2004.10

PEUGEOT

406 coupe (8C) 2.0 16V 1997 RFV (XU10J4R), RFN (EW10J4) 2000.10 - 2004.12

PEUGEOT

406 coupe (8C) 2.2 2230 3FZ (EW12J4) 2002.03 - 2004.12

PEUGEOT

407 (6D_) 1.8 1749 6FZ (EW7J4) 2004.05 -

PEUGEOT

407 (6D_) 1.8 16V 1749 6FY (EW7A) 2005.09 -

PEUGEOT

407 (6D_) 2.2 2230 3FZ (EW12J4) 2004.05 -

PEUGEOT

407 SW (6E_) 1.8 1749 6FZ (EW7J4) 2004.05 -

PEUGEOT

407 SW (6E_) 1.8 16V 1749 6FY (EW7A) 2005.09 -

PEUGEOT

407 SW (6E_) 2.2 2230 3FZ (EW12J4) 2004.05 -

PEUGEOT

607 (9D, 9U) 2.0 1997 RFN (EW10J4) 2000.02 -

PEUGEOT

607 (9D, 9U) 2.2 16V 2230 3FZ (EW12J4) 2000.02 -

PEUGEOT

807 (E) 2.0 1997 RFN (EW10J4) 2002.06 -

PEUGEOT

807 (E) 2.2 2230 3FZ (EW12J4) 2002.06 -

PEUGEOT

BIPPER (AA_) 1.4 1360 KFV (TU3A) 2008.02 -

PEUGEOT

BIPPER Tepee 1.4 1360 KFV (TU3A) 2008.04 -

PEUGEOT

EXPERT (224) 1.9 D 1868 WJZ (DW8), WJY (DW8B) 2003.12 -

PEUGEOT

EXPERT (224) 2.0 1997 RFN (EW10J4) 2000.07 -

PEUGEOT

EXPERT nadwozie pełne (222) 1.9 D 70 1868 WJZ (DW8), WJY (DW8B) 1998.12 -

PEUGEOT

EXPERT nadwozie pełne (222) 2.0 1997 RFN (EW10J4) 2002.09 -

PEUGEOT

PARTNER Combispace (5F) 1.4 1360 KFX (TU3JP), TU32, KFW (TU3JP) 1996.06 -

PEUGEOT

PARTNER Combispace (5F) 1.4 1360 KFW (TU3JP) 2002.11 - 2006.10

PEUGEOT

PARTNER Combispace (5F) 1.6 16V 1587 NFU (TU5JP4) 2001.07 -

PEUGEOT

PARTNER Combispace (5F) 1.9 D 1868 WJZ (DW8), WJY (DW8B) 1998.12 -

CA1665





ul. Krakowska 63
42-200 Częstochowa

Dział Sprzedaży:

tel. 034 326 92 24



email: info@autodaw-czesci.­pl




W przypadku wybrania przesyłki z przedpłatą, wpłaty należy dokonać na konto

PKO BP:
50 1020 1664 0000 3302 0171 6018




Zamówienia realizowane są od poniedziałku do piątku do godziny 15:00 Wysyłki realizowane są kurierem GLS

Koszt wysyłki:
Pobranie - 22zł paczka do 30kg
Przy wpłacie na konto - 16zł do 30kg
Wysyłka gratis przy zamówieniu 500zł brutto




Regulamin znajduje się
na stronie ”O Mnie”

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua