ALTERNATOR Berlingo Jumper Xsara C5 2.0 2.2 HDi (6908407035)

zakończona
309,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 16,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
  • lokalizacja: Warszawa, Polska
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • producent części: valeo
  • produkt regenerowany: tak
  • waga (z opakowaniem): 5 [kg]
O FIRMIE KOMENTARZE INNE AUKCJE ZADAJ PYTANIE DODAJ DO ULUBIONYCH



512425720

jacek@aster-media.pl




Przedpłata kurier - 16zł
Pobranie kurier - 18zł
Odbiór osobisty - 0zł

Wpłata na konto


PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST PROFESJONALNIE ZREGENEROWANY ORYGINALNY ALTERNATOR

ZGODNY Z NUMERAMI PODANYMI PONIŻEJ:

14V 150A

BOSCH 0124615002
BOSCH 0986041930
CARGO 112460
CITROEN 96217914
CITROEN 9621791480
CITROEN 9639362380
CITROEN 9645907880
FIAT 71716671
FIAT 71719943
HCP CA1509
LESTER 21783
LESTER 21784
LESTER 21785
LESTER 21790
LETRIKA (ISKRA) 11.203.470
LETRIKA (ISKRA) 11.203.871
LETRIKA (ISKRA) 11.204.163
LETRIKA (ISKRA) AAN5322
LETRIKA (ISKRA) AAN5533
LETRIKA (ISKRA) AAN5772
LETRIKA (ISKRA) IA1244
LUCAS LRB00451
MITSUBISHI A4TF0091
MITSUBISHI A4TF0091A
MITSUBISHI A4TF0091B
PEUGEOT 57054F
PEUGEOT 57055H
PEUGEOT 57055J
PEUGEOT 5705GC
PEUGEOT 9467560280
PEUGEOT 9635342080
PEUGEOT 9645907630
PEUGEOT 9645907780
REMY DRB1930
VALEO 2542228
VALEO 2542531
VALEO 2542556
VALEO 2542681
VALEO 2543492
VALEO 437171
VALEO 439257
VALEO 746014
VALEO A14VI27
VALEO A14VI42
VALEO SG15S016
VALEO SG15S021
VALEO TG15C115

ZASTOSOWANIE W NASTĘPUJĄCYCH POJAZDACH:


Citroen Berlingo 2.0 HDi [RHY (DW10TD)] 1999 12/-
Citroen Berlingo 2.0 HDi [RHY (DW10TD)] 2000 11/-
Citroen C5 2.0 HDi [RHS (DW10ATED4)] 2001 06/2004 08
Citroen C5 2.0 HDi [RHY (DW10TD)] 2001 03/2004 08
Citroen C5 2.0 HDi [RHY (DW10TD)] 2001 06/2004 08
Citroen C5 2.0 HDi [RHZ (DW10ATED)] 2001 03/2004 08
Citroen C5 2.2 HDi [4HX (DW12TED4/FAP)] 2001 03/2004 08
Citroen C5 2.2 HDi [4HX (DW12TED4/FAP)] 2001 06/2004 08
Citroen C8 2.0 HDi [RHK (DW10UTED4)] 2002 07/-
Citroen C8 2.0 HDi [RHW (DW10ATED4)] 2002 07/-
Citroen C8 2.2 HDi [4HW (DW12TED4)] 2002 07/-
Citroen Evasion 2.0 16V [RFN (EW10J4)] 2000 05/2002 07
Citroen Evasion 2.0 HDi [RHZ (DW10ATED)] 1999 08/2002 07
Citroen Jumper 2.0 HDi [RHV (DW10TD)] 2002 04/-
Citroen Jumper 2.0 HDi [RHV (DW10UTD)] 2002 04/-
Citroen Jumper 2.2 HDi [4HY (DW12UTED)] 2002 02/2006 06
Citroen Jumper 2.2 HDi [4HY (DW12UTED)] 2002 04/-
Citroen Jumper 2.2 HDi [4HY (DW12UTED4)] 2002 04/-
Citroen Jumper 2.2 HDi 16V [4HY (DW12UTED)] 2002 04/-
Citroen Jumpy 2.0 [RFN (EW10J4)] 2000 04/2006 12
Citroen Jumpy 2.0 HDi [RHW (DW10ATED4)] 2000 03/-
Citroen Jumpy 2.0 HDi [RHW (DW10ATED4)] 2002 01/-
Citroen Jumpy 2.0 HDi [RHW (DW10ATED4)] 2003 12/2006 10
Citroen Jumpy 2.0 HDi [RHX (DW10BTED)] 1999 10/-
Citroen Jumpy 2.0 HDi [RHZ (DW10ATED)] 2000 03/-
Citroen Jumpy 2.0 HDi [RHZ (DW10ATED)] 2002 01/-
Citroen Jumpy 2.0 i 16V [RFN (EW10J4)] 2000 03/-
Citroen Xantia 2.0 HDi [RHY (DW10TD)] 1999 03/2003 04
Citroen Xantia 2.0 HDi [RHZ (DW10ATED)] 1999 02/2003 04
Citroen Xsara 2.0 HDi [RHY (DW10TD)] 1999 02/2005 03
Citroen Xsara 2.0 HDi [RHY (DW10TD)] 1999 02/2005 08
Citroen Xsara 2.0 HDi [RHY (DW10TD)] 1999 12/-
Citroen Xsara 2.0 HDi [RHY (DW10TD)] 2000 09/2005 03
Citroen Xsara 2.0 HDi [RHZ (DW10ATED)] 2001 05/2005 03
Citroen Xsara 2.0 HDi [RHZ (DW10ATED)] 2001 05/2005 08
Peugeot 206 2.0 HDi [RHY (DW10TD)] 1999 12/-
Peugeot 206 2.0 HDi [RHY (DW10TD)] 2002 07/-
Peugeot 306 2.0 HDi [RHY (DW10TD)] 1999 06/2001 05
Peugeot 306 2.0 HDi [RHY (DW10TD)] 1999 06/2002 04
Peugeot 307 2.0 HDi [RHS (DW10ATED4)] 2002 03/-
Peugeot 307 2.0 HDi [RHY (DW10TD)] 2000 08/-
Peugeot 307 2.0 HDi [RHY (DW10TD)] 2002 03/-
Peugeot 406 2.0 16V [RFN (EW10J4)] 2000 08/2004 05
Peugeot 406 2.0 16V [RFN (EW10J4)] 2000 10/2004 10
Peugeot 406 2.0 16V [RFN (EW10J4)] 2000 10/2004 12
Peugeot 406 2.0 16V [RFR (DEW10J4)] 1999 01/2000 08
Peugeot 406 2.0 16V [RFR (DEW10J4)] 1999 01/2000 10
Peugeot 406 2.0 HDi [RHY (DW10TD)] 1999 02/2004 05
Peugeot 406 2.0 HDi [RHY (DW10TD)] 1999 02/2004 10
Peugeot 406 2.0 HDi [RHZ (DW10ATED)] 1998 06/2001 08
Peugeot 406 2.0 HDi [RHZ (DW10ATED)] 1999 02/2004 04
Peugeot 406 2.2 [3FZ (EW12J4)] 2000 07/2004 05
Peugeot 406 2.2 [3FZ (EW12J4)] 2000 07/2004 10
Peugeot 406 2.2 [3FZ (EW12J4)] 2002 03/2004 12
Peugeot 406 2.2 HDi [4HX (DW12TED4/FAP)] 2000 03/2004 05
Peugeot 406 2.2 HDi [4HX (DW12TED4/FAP)] 2000 03/2004 10
Peugeot 406 2.2 HDi [4HX (DW12TED4/FAP)] 2000 03/2004 12
Peugeot 607 2.0 HDi [RHZ (DW10ATED)] 2000 05/-
Peugeot 607 2.2 HDi [4HX (DW12TED4/FAP)] 2000 02/-
Peugeot 806 2.0 HDi [RHZ (DW10ATED)] 1999 08/2002 08
Peugeot 806 2.0 HDi 16V [RHW (DW10ATED4)] 1999 08/2002 08
Peugeot Boxer 2.0 HDi [RHV (DW10TD)] 2002 04/-
Peugeot Boxer 2.0 HDi [RHV (DW10UTD)] 2002 04/-
Peugeot Boxer 2.2 HDi [4HY (DW12UTED)] 2002 04/-
Peugeot Expert 2.0 HDi [RHW (DW10ATED4)] 2000 07/-
Peugeot Expert 2.0 HDi [RHX (DW10BTED)] 2000 07/-
Peugeot Expert 2.0 HDi [RHZ (DW10ATED)] 2000 07/-
Peugeot Expert 2.0 HDi [RHZ (DW10BTED)] 2000 07/-
Peugeot Expert 2.0 HDi [RHZ (DW10CTED)] 2000 07/-
Peugeot Partner 1.9 Diesel [WJY (DW8B)] 1996 06/-
Peugeot Partner 1.9 Diesel [WJZ (DW8)] 1996 06/-
Peugeot Partner 2.0 HDi [RHY (DW10TD)] 2000 02/-
Peugeot Partner 2.0 HDi [RHY (DW10TD)] 2000 04/-


Mamy 20-letnie doświadczenie w regeneracji rozruszników i alternatorów.
W naszej ofercie posiadamy zarówno regenerowane jak i nowe produkty do aut osobowych,
ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych.
WYSTAWIAMY FAKTURY VAT

Gwarancja 12 miesięcy, DOSTAWA z dnia na dzień.
Możliwy odbiór w Warszawie.


wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: sprzedającego

Okres gwarancji: 12 miesięcy