ALLADIES SUKNIA WIECZOROWA BAL WESELE AY7747 r 40 (6482903384)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
229,00 zł
z 100 sztuk
Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa ekonomiczna
 • Paczka pocztowa priorytetowa 19,00 zł
 • lokalizacja: Chiny
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • stan: nowy
 • płeć: produkt damski
 • rozmiar: 40 (L)
 • długość rękawa: bez rękawów
 • długość: maxi
 • marka: Inna marka
 • wzór dominujący: inny wzór
 • kolor: czerń, odcienie fioletu, odcienie niebieskiego, odcienie czerwieni, odcienie różu


.

Akceptujemy płatności na konto oraz w systemie PAYU Allegro. Nie wysyłamy za pobraniem!
Jako tytuł wpłaty prosimy podać nick Allegro oraz numer aukcji pozwoli to szybciej zidentyfikować wpłacającego oraz przyspieszy wysyłkę.

ALLADIES FASHION SUKNIA WIECZOROWA NA BAL WESELE BANKIET
AY7747

szyfon

satyna

tiul

SUWAK
tak

czarny | różowy

jasnoniebieski | bordowy

ciemnoniebieski | fioletowy

.
Długość
Obwód biustu
Obwód talii
Obwód bioder
147
83
64
89
147
85
67
92
150
88
69
95
150
91
72
98
152
95
76
102

152

99
80
106
155
104
85
111
155
109
90
116
-
-
-
-
.

Przed zakupem dokładnie zmierz swoje wymiary na wysokości biustu, talii oraz bioder. Następnie porównaj je z powyższym zestawieniem (są to niestandardowe rozmiary, dlatego odpowiedni dobór jest bardzo ważny). Jeśli masz wątpliwości, wpisz wymiary w wiadomości do sprzedającego, wówczas zasugerujemy zmianę w razie potrzeby.

Uwagi:
 • Długość mierzona jest od ramienia modelki do podłogi.
 • Wybrany kolor należy podać w wiadomości do sprzedającego.
 • Podane wymiary mogą się różnić +/- 2cm w zależności od partii produkcyjnej.
 • Zdjęcia przedstawiają 100% realny wygląd produktu.
.
Nasze paczki wysyłamy Pocztą lub kurierem DHL

Zakupiony przedmiot wyślemy w ciągu trzech dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.

Orientacyjny czas dostawy liczy się od dnia wysyłki i wynosi:

Od 10 do 35 dni roboczych dla przesyłki ekonomicznej, od 7 do 25 dni roboczych dla przesyłki priorytetowej oraz od 4 do 7 dni roboczych dla przesyłki kurierskiej DHL*.

Ekonomiczna 0 zł Priorytetowa 19zł Kurierska 119zł*
* Przesyłka kurierska na "specjalne życzenie klienta", prosimy o wpłatę na konto osobnym przelewem. W przypadku odstąpienia od umowy, opłaty tej nie zwracamy. Więcej na str. "o mnie"
.
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa ekonomiczna
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa priorytetowa 19,00 zł
kolejna sztuka: 19,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Towar wysyłamy w ciągu trzech dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.
Orientacyjny czas dostawy liczy się od dnia wysyłki i wynosi: od 4 do 7 dni roboczych dla przesyłki kurierskiej DHL*, od 7 do 25 dni roboczych dla przesyłki priorytetowej oraz od 10 do 35 dni roboczych dla przesyłki ekonomicznej.
* Przesyłka kurierska jest na "specjalne życzenie klienta", prosimy o wpłatę na konto osobnym przelewem (119zł). W przypadku odstąpienia od umowy, opłaty tej nie zwracamy.
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

 • +48 22 208 55 60
  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku 10:00 - 19:00 oraz w soboty 10:00 - 14:00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
1. PRAWO KONSUMENTA DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY 1.1 W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. 1.2 Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: alladies.white@gmail.com. Niezbędnym jest załączenie zdjęcia otrzymanego przedmiotu. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. 1.3 Sprzedający przekaże wszystkie instrukcje zwrotu wraz z adresem zwrotnym w nieprzekraczalnym terminie 14 dni. 1.4 Nieużywany i nienaruszony przedmiot należy odesłać na adres zwrotny podany w odpowiedzi przez sprzedającego. 1.5 Kupujący nabywa towar w Chinach i tam też przyjmowane są przesyłki zwrotne. Koszt przesyłki listem poleconym do 1kg to około 50zł wg cennika Poczty-Polskiej. 1.6 Zwrot gotówki nastąpi w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki zwrotnej. 1.7 Możliwa jest również wymiana na inny rozmiar lub przedmiot po uprzednim ustaleniu ze sprzedającym. 1.8 Przesyłki zwrotne niezgłoszone sprzedawcy przed wysyłką oraz pobraniowe nie będą przyjmowane. 1.9 Wzór odstąpienia od umowy: Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Załączam zdjęcie otrzymanego przedmiotu. 1.10 Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

reklamacje

2. OPIS PROCEDURY REKLAMACYJNEJ: 2.1 Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem alladies.white@gmail.com. 2.2 Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, nick allegro, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji z załączonym zdjęciem bezsprzecznie dokumentującym wadę lub niezgodność towaru, żądanie kupującego, oraz wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2.3 Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 2.4 Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Brak niepodważalnego udowodnienia wady lub niezgodności towaru na zdjęciach będzie skutkował odrzuceniem reklamacji. 2.5 Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce: Rozstrzyganie sporów konsumenckich.

pozostałe informacje

Kupujący na naszych aukcjach akceptuje niniejszy Regulamin Transakcji oraz Regulamin Allegro. Nie odwołujemy ofert, każdy zakup jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży. Po zawarciu transakcji kupujący powinien wskazać wybór koloru (jeśli ten występuje w różnych wersjach kolorystycznych). W przeciwnym razie sprzedający zleci wysyłkę koloru wybranego losowo. Sprzedaż detaliczna, oferowany towar nie jest przeznaczony do dalszej odsprzedaży. Prosimy o wskazanie prywatnego adresu dostawy. Dokonując zakupu na naszej aukcji, dokonujesz zakupu poza UE, wprowadzając towar na obszar unii stając się importerem. Na życzenie wystawiamy faktury za pośrednictwo, wysyłane na adres e-mail po uprzednim zgłoszeniu. Podana cena obejmuje ceną towaru oraz cenę za usługę pośrednictwa w zakupie towaru (tzw. dropshipping). Wystawienie rachunku za przedmiot przez producenta leży po stronie dostawcy. Przesyłki o niskiej wartości i przeznaczone na użytek własny są wolne od cła i podatku VAT (rozporządzenie Rady (WE) Nr 1186/2009 ). Zakupiony towar jest przez pocztę dostarczany pod wskazany adres. W przypadku wezwania do uiszczenia opłat importowych (ok. 0,5% paczek, które wg odprawy celnej są kwalifikowane do opłat) kupujący jest zobowiązany to uiszczenia takich opłat jako importer. DOSTAWA TOWARU: Za czas dostawy odpowiada poczta i wynosi on orientacyjnie od 10 do 35 dni roboczych (przesyłka ekonomiczna), od 7 do 25 dni roboczych (przesyłka priorytetowa), oraz od 4 do 7 dni roboczych w przypadku przesyłki kurierskiej. W wyjątkowych sytuacjach okres ten może się nieco wydłużyć na co nie mamy żadnego wpływu. Sprzedający nie ma żadnego wpływu na pracę poczty i odprawy celnej, dlatego powyższe terminy są orientacyjne, a nie gwarantowane. Dni robocze liczy się poza weekendami oraz dniami świątecznymi. Reklamację dotyczącą braku dostawy można złożyć po upływie wskazanego orientacyjnego czasu dostawy. Kupujący ma obowiązek poinformować sprzedającego o braku przesyłki w terminie 14 dni od upływu orientacyjnego terminu dostawy. Reklamacja będzie rozpatrzona przez dostawcę w terminie nie dłuższym niż 14 dni. W przypadku braku dostawy przesyłki, po rozpatrzeniu reklamacji następuje niezwłoczny zwrot pieniędzy lub (wg uznania) ponowna wysyłka przedmiotu na koszt sprzedawcy. Kupujący przyjmuje do wiadomości, że nie może żądać dostawy towaru lub zwrotu pieniędzy prędzej niż jest to wskazane w powyższych warunkach realizacji transakcji. Przesyłka kurierska jest na "specjalne życzenie klienta", w przypadku odstąpienia od umowy i zwrotu towaru koszt wysyłki kurierskiej nie jest zwracany.