ALLADIES KOD 5 WYSYŁKA EKSPRES PROMOCJA (6910935897)

zakończona
4,59 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: LONDON, Wielka Brytania

1 KOD DOŁADOWANIE PLAY 5 zł

dostawa w ciągu 3-6 minut (AUTOMAT)

jednakże podczas awarii Allegro WebApi (automatycznego wysyłania danych transakcji do systemu)
gwarantujemy dostawę do 12h od zaksięgowania wpłaty.
Opóźnienie dotyczy też metody płatności PayU: "płacę przelewem tradycyjnym".

STAN MAGAZYNU:

KODY DOSTĘPNE

OPIS PRZEDMIOTU

Jest to doładowanie przez kod - w e-mailu otrzymujesz od nas kod ze zdrapki, który wprowadzasz w telefonie.
Dokładnie taki sam, jak kod kupiony w kiosku, supermarkecie albo bankomacie.
Bierze wiec udział we wszystkich promocjach, w których biorą udział normalne kody.

Aby doładować konto, wpisz: *100*otrzymany_kod# i naciśnij zieloną słuchawkę .

Data ważności kodu: 1 rokZAPŁATA

Akceptujemy zapłaty przez:
- szybkie płatnosci online PayUWYSYŁKA

Jeśli zapłaciłeś poprzez PayU, kod dostaniesz maksymalnie w ciagu 5 minut od momentu otrzymania e-maila z potwierdzeniem zapłaty PayU.BRAK KODU?

W przypadku problemów z kodem po zakupie napisz e-mail.
Uwaga użytkownicy poczty na o2.pl i go2.pl : po wpłacie napisz do nas e-mail o treści: proszę o przesłanie zakupionego kodu.
Kody wysyłane na o2.pl i go2.pl są często niedoręczane do odbiorcy z winy providera poczty. Czas dostawy kodu manualnie wynosi 24h!

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Witamy w magicznym świecie mody ALLADIES FASHION. Zapoznaj się z naszą ofertą, wybierz swój produkt, a my Ci go dostarczymy najszybciej jak to możliwe. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i pełną satysfakcję - 100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy - bo cechuje nas profesjonalizm i troska o każdego klienta. 

Życzymy udanych zakupów! 

Alladies Fashion

kontakt

  • poniedziałek - piątek 10:00 - 19:00
  • sobota - niedziela 10:00 - 14:00

pozostałe informacje

REGULAMIN TRANSAKCJI: 

Kupujący na naszych aukcjach akceptuje niniejszy Regulamin Transakcji oraz Regulamin Allegro. 

Sprzedaż detaliczna, oferowany towar nie jest przeznaczony do dalszej odsprzedaży. Prosimy o wskazanie prywatnego adresu dostawy. 

Nie odwołujemy ofert, więc nie jest możliwe wycofanie złożonego zlecenia wysyłki nawet przed nadaniem paczki. Prosimy o przemyślane zakupy. 

Po zawarciu transakcji kupujący powinien wskazać wybór koloru (jeśli ten występuje w różnych wersjach kolorystycznych). W przeciwnym razie sprzedający zleci wysyłkę koloru wybranego losowo. 

Dokonując zakupu na naszej aukcji, dokonujesz za naszym pośrednictwem zakupu u producenta poza UE, wprowadzając towar na obszar unii stając się importerem. Podana cena obejmuje cenę towaru oraz cenę za usługę pośrednictwa w zakupie towaru (tzw. dropshipping). Wystawienie rachunku za zakupiony w ten sposób przedmiot leży po stronie dostawcy. Fakturą za usługę pośrednictwa obciążamy dostawcę dla którego świadczymy usługi. 

Przesyłki o niskiej wartości i przeznaczone na użytek własny są wolne od cła i podatku VAT (rozporządzenie Rady (WE) Nr 1186/2009 ).  Zakupiony towar jest przez pocztę dostarczany pod wskazany adres. 

W przypadku wezwania do uiszczenia opłat importowych prosimy o kontakt z nami - pomożemy załatwić formalności (ok. 0,5% paczek, które wg odprawy celnej są kwalifikowane do opłat) i wypłacimy Państwu bonifikatę, którą można będzie pokryć naliczone opłaty. 

DOSTAWA TOWARU: 

Za czas dostawy odpowiada poczta i wynosi on orientacyjnie od 10 do 35 dni roboczych (przesyłka ekonomiczna), od 7 do 25 dni roboczych (przesyłka priorytetowa) oraz od 4 do 7 dni roboczych w przypadku przesyłki kurierskiej. W wyjątkowych sytuacjach okres ten może się nieco wydłużyć na co nie mamy żadnego wpływu. 

Sprzedający nie ma żadnego wpływu na pracę poczty i odprawy celnej, dlatego powyższe terminy są orientacyjne, a nie gwarantowane. Dni robocze liczy się poza weekendami oraz dniami świątecznymi. 

Jeśli przesyłka nie zostanie odebrana przez kupującego pomimo prób jej doręczenia, sprzedawca obciąży kupującego kosztem zwrotu jej do nadawcy w wysokości 50 zł. 

Reklamację dotyczącą braku dostawy można złożyć po upływie wskazanego orientacyjnego czasu dostawy. Kupujący ma obowiązek poinformować sprzedającego o braku przesyłki w terminie 14 dni od upływu orientacyjnego terminu dostawy. Reklamacja będzie rozpatrzona przez dostawcę w terminie 14 dni. 

W razie braku dostawy przesyłki w ciągu 60 dni kalendarzowych od daty zakupu, następuje natychmiastowy zwrot pieniędzy na wskazany numer konta lub ponowna wysyłka towaru (wg uznania kupującego). 

Kupujący przyjmuje do wiadomości, że nie może żądać dostawy towaru lub zwrotu pieniędzy prędzej niż jest to wskazane w powyższych warunkach realizacji transakcji.