All for kids Bluzka chłopięca 92/98 szara (6999443474)

zakończona
39,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • List polecony ekonomiczny 10,00 zł
 • List polecony priorytetowy 11,00 zł
 • lokalizacja: Sieradz, Polska

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT
 • marka: Inna marka
 • płeć: chłopcy
 • wiek dziecka: 2 lata +
 • bohater: inny
 • rozmiar: 92 [см]
 • kolor: odcienie szarości i srebra, inny kolor

opis

Bluzka chłopięca, szara, długi rękaw

39,00 zł

Rozmiar: 92/98, 104/110, 116/122, 140/146
Kolor: szary
Materiał: 95% bawełna, 5% elastan

Te koszulki z długim rękawem z pewnością spodobają się małym chłopcom, a ponadto sprawią, że poczują się w nich naprawdę doskonale.

Posty krój i ozdobne guziki, doskonałe dopasowanie i wysoki komfort noszenia.

Modnie i wygodnie.

Polecam jako mama :)KONTAKT

(+48) 737-323-340

mamyto.kontakt@wp.pl

WYSYŁKA

PŁATNOŚĆ

Nr konta do wpłat:
34 1050 1461 1000 0092 4231 3253

REGULAMIN

Zamawiając kilka produktów za wysyłkę płacisz tylko raz.
Koszt wysyłki ponosi kupujący. Na wpłatę oczekujemy do 7 dni.
Na zakupiony towar zawsze jest wystawiany dokument zakupu.
Jeśli adres dostawy jest inny niż adresata, prosimy o zgłoszenie tego faktu na formularzu zamówień.
W tytule przelewu prosimy wpisywać nick-login z Allegro.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: Sieradz, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
Allegro Kurier InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,18 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
11,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
18,50 zł
maksymalnie w paczce
4
Dodatkowe informacje

odbiór własny 0 zł

Punkty odbioru

Mamyto
Droga Jeziorska 16
98-200 Sieradz
woj. łódzkie

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
do odbioru w 3 dni robocze
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Mamyto Agnieszka Miedziak
Droga Jeziorska 16
98-200 Sieradz
Dodatkowe informacje

  

1. Sprzedawca nie jest producentem dostępnych w Sklepie internetowym produktów. Sprzedawca odpowiada wobec klienta z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym. Zamawiający może zgłosić reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową drogą elektroniczną na adres mamyto.kontakt@wp.pl.

1. Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji: (1) informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady; (2) żądania sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz (3) danych kontaktowych składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę. Wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu. Mogą Państwo również skorzystać z formularza reklamacji dostępnego na stronie sklepu.

2. Reklamowany towar należy przesłać na adres: Mamyto Agnieszka Miedziak, ul. Droga Jeziorska 16, 98 200 Sieradz.

3. Sklep przekaże wadliwy produkt do producenta, a ten w ciągu 14 (czternastu) dni ustosunkuje się do reklamacji Zamawiającego, który zostanie powiadomiony drogą elektroniczną / telefoniczną o sposobie jej rozstrzygnięcia.

4. Jeżeli towar ma wadę, Zamawiający może żądać obniżenia ceny albo odstąpić od umowy, chyba że producent niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Zamawiającego wymieni wadliwy towar na wolny od wad pod warunkiem, że jest to możliwe do zrealizowania, np. nie zaprzestano produkcji danego towaru lub go naprawi.

5. Obniżona cena powinna pozostawać w takiej proporcji do ceny wynikającej z umowy, w jakiej wartość towaru z wadą pozostaje do wartości towaru bez wady.

6. Zamiast żądania obniżenia ceny lub odstąpienia od umowy, Zamawiający ma prawo żądać wymiany lub naprawy towaru. Sklep może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Zamawiającego, jeżeli doprowadzenie do zgodności z umową towaru wadliwego w sposób wybrany przez Zamawiającego jest niemożliwe lub w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z umową wymagałoby nadmiernych kosztów.

7. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji Sklep - w zależności od sposobu załatwienia reklamacji  -  odsyła pełnowartościowy produkt na swój koszt na adres podany przez Zamawiającego, zwraca odpowiednią część ceny w związku z jej obniżeniem lub, w przypadku odstąpienia od umowy, zwraca należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Mamyto Agnieszka Miedziak
Droga Jeziorska 16
98-200 Sieradz

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
O sprzedającym
MamytoAM
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

9

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 737 323 340
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Jeśłi szukasz oryginalnych i bezpiecznych produktów  dla SWOJEGO DZIECKA, TO JEŚTEŚ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU.  Wszystkie ubranka i dodatki, które tu znajdziesz pochodzą od polskich producentów.

Sama jestem mamą dwóch chłopców, więc dobrze wiem jak ważne są JAKOŚĆ i BEZPIECZEŃSTWO produktów jakie dajemy swoim dzieciom. 

Wszystkie wyroby wykonane są z tkanin o wysokiej zawartości bawełny. Nie mechacą się i nie niszczą po kilku tygodniach użytkowania. Przekonajcie się sami.


Pozostałe informacje

Pouczenie o odstąpieniu od umowy 

Prawo odstąpienia od umowy 

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas, tj. Mamyto Agnieszka Miedziak , ul Droga Jeziorska 16, 98-200 Sieradz, adres e-mail  office@mamytoonline.com.pl, telefon 737 323 340, o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub poczta elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.  

Skutki odstąpienia od umowy 

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu przelewu bankowego na numer konta bankowego użytego przy pierwszej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 • Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo  o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

 • Ponosimy koszty zwrotu rzeczy - z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas. 

• Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne  do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.