ALKOMAT ALKOHIT X35 ALKOTEST ELEKTROCHEMICZNY ŁÓDŹ (6912077746)

8 dni do końca
cena kup teraz
580,00 zł
z 6 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 24,00 zł
Zakupy od 900 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Łódź, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • producent: Alkohit
 • typ: elektrochemiczny

ALKOMAT ALKOHIT
z czujnikiem ELEKTROCHEMICZNYM

model: X35Nowe alkomaty Alkohit serii "X" na rynku Polskim zadebiutowały w 2010 roku ciesząc nie tylko użytkowników firm ale ze względu na swoją przystępną cenę i bardzo dokładne wskazania - również użytkowników indywidualnych.

Alkomat Alkohit to urządzenie do samokontroli zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Charakteryzuje się m.in. prostą obsługą, sygnalizacją dźwiękową podczas wdmuchiwanego powietrza oraz pamięcią ostatniego pomiaru wyświetlanego w promilach. Alkomaty serii X posiadają specjalnie zaprojektowane ustniki z blokadą wdechu.

W rodzinie alkomatów serii X znajdują się:

Alkomaty dedykowane dla użytkowników indywidualnych: Alkohit X3, X5, X10.
Alkomaty dedykowane dla użytkowników indywidualnych i firm: Alkohit X30, X35, X50, X60, X100.Dedykacja dla pewnej grupy odbiorców determinowana jest poziomem zaawansowania i wytrzymałości czujnika elektrochemicznego co przekłada się na okres gwarancji udzielany przez producenta (patrz poniższe zestawienie oraz ogólną tabelę porównawczą). Krótko mówiąc, istanieje pewna grupa alkomatów, których predystynacja nie powinna dotyczyć badania dużej ilości osób w którkim czasie, dlatego też traktowane są jako alkomaty indywidualne do użytku prywatnego. Te alkomaty, w których zainstalowano znacznie wytrzymalszy czujnik elektrochemiczny, dedykowane są również do osób indywidualnych, natomiast zalety takiego urządzenia docenią przede wszystkim właściciele firm, osoby odpowiedzialne za pracę ludzi w danej placówce. Cechuje je szybkość badania, niezwykła dokładność mimo upływu długiego czasu pracy alkomatu lub wykonanych pomiarów - nawet do 10 tys. pomiarów bez konieczności kalibracji !
Alkomaty Alkohit to nowoczesny design i najnowsza technologia sensora elektrochemicznego, dzięki któremu użytkownik przez wiele lat będzie mógł cieszyć się testerem oraz dokładnymi pomiarami wyświetlanymi z dokładnością do jednej tysięcznej promila (0,001).

Zestaw zawiera:

 • Alkohit X35
 • Baterię 9V
 • 5 szt. ustników - każdy pakowany osobno
 • Pokrowiec na alkomat
 • Instrukcję obsługi zawierającą:
  • mapę limitów w krajach Europy
 • Kartę gwarancyjną zawierającą:
  • dokument potwierdzający kalibrację urządzenia
  • parametry kalibracyjne

Urządzenie jest standardowo skalibrowane w ‰, ale na życzenie Klienta może zostać skalibrowane również w mg/L.

Dla Państwa wygody alkomat posiada pokrowiec, który chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi, kurzem oraz zabrudzeniami. Cały zestaw zapakowany jest w elegancki kartonik. Efektowny wygląd sprawia, że Alkohit X35 doskonale nadaje się na prezent.
Każdy model alkomatu serii Alkohit ® posiada osobną szczegółową instrukcję obsługi w języku polskim oraz kartę gwarancyjną specjalnie dostosowaną do parametrów danego modelu.


Zalety alkomatu Alkohit X35 w skrócie

 • wysoka dokładność dzięki zastosowaniu technologii platynowego elektrochemicznego sensora stosowanej w alkomatach policyjnych;
 • zastosowanie najnowszej wiedzy o czujnikach i charakterystykach pomiarowych;
 • niska cena w stosunku do dokładności pomiaru;
 • szybkie dostarczenie wyniku po kilku sekundach;
 • powtarzalność i stabilność pomiaru w czasie;
 • duży, czytelny wyświetlacz, podświetlany na niebiesko umożliwiający odczytanie wyniku również
  w nocy;
 • prosta obsługa;
 • szybkie i pewne zakładanie ustnika;
 • praktyczny zarówno dla osób prawo jak i leworęcznych;
 • długa żywotność czujnika;
 • unikalny numer alkomatu;
 • system kontroli jakości potwierdzony certyfikatem kalibracji;
 • system kontroli pomiaru długości dmuchania sygnalizowany dźwiękiem;
 • pneumatyczny system podawania na czujnik ściśle określonej dawki wdmuchiwanego powietrza;
 • pomiar przeprowadzany w trybie automatycznym lub manualnym;


Marka Alkohit gwarantuje, że we wszystkich modelach instalowane są wyłącznie sprawdzone europejskie lub amerykańskie sensory, dzięki którym wymagający europejscy konsumenci mogą mieć pewność, co do jakości i stabilności pomiarów. W alkomatach ALKOHIT nie są montowane czujniki chińskie czy koreańskie, jak to mam miejsce w przypadku tańszych alkomatów z czujnikami półprzewodnikowymi..

Cecha Opis
Nazwa: Alkohit X35
Czujnik: elektrochemiczny
Zakres pracy: do 5,000 promila
Dokładkość: do 0,001
Jednostka: promil, mg/L (opcja)
Dedykowany do użytku: dla firm oraz prywatnego
Pamięć wyników: TAK, 5 ostatnich pomiarów
Wydruk wyników: NIE
Licznik ilości dokonanych pomiarów: TAK
Eksport wyników do komputera: NIE
Ilość ustników: 5 szt.
Ilość lejków: brak
Sygnał wskazania pozostałości alkoholu w czujniku * : NIE
Czas pomiędzy badaniami po wysokim wyniku dodatnim: ok. 2 min.
Czas pomiędzy badaniami przy wyniku 0,00: po wyłączeniu alkomatu
Zasilanie: bateria 1 x 9V
Gwarancja przy zakupie na osobę fizyczną: 24 miesiące na czujnik i alkomat
Gwarancja przy zakupie na firmę: 24 miesiące na czujnik i alkomat
Wymiary: 118 x 65 x 24 mm
Waga: 147g (bez baterii 110g)


* Niektóre alkomaty wyższej klasy wyposażone są w dodatkowe sensory, badające pozostałą zawartość alkoholu w urządzeniu.


Jeśli przykładowo dokonujemy pomiaru i otrzymujemy wynik dodatni (np. 0,18 promila) to przy następnym pomiarze (np. w odstępie minuty) osoby tym razem trzeźwej, jej wynik może być lekko zafałszowany i wskazać np. 0,1. Oznacza to że alkohol nie zdążył jeszcze odparować z czujnika i należy jeszcze odczekać.
Przy alkomacie wyposażonym w dodatkowy sensor, urządzenie informuje nas, że w czujniku znajduje się jeszcze alkohol i należy odczekać pewien czas, aby kolejny pomiar był wiarygodny.


Jaki alkomat kupić? Czy ten tańszy półprzewodnikowy czy wytrzymały elektrochemiczny?

Alkomaty elektrochemiczne (zbudowane na czujniku elektrochemicznym) znajdowały się do tej pory w urządzeniach stosowanych zazwyczaj przez policję. Główną przyczyną tego była wysoka cena, która wahała się miedzy 2800 a 8000 PLN (dla alkomatów przenośnych), co czyniło je zbyt drogimi urządzeniami dla indywidualnych odbiorców.

Alkomaty Alkohit to prawdziwa rewolucja na rynku światowym również w grupie osobistych przyrządów kontrolnych. Poprzez zastosowanie czujników elektrochemicznych i wyeliminowaniu zbędnych funkcji urządzenia serii Alkohit stały się profesjonalnym, niezawodnym, a przede wszystkim bardzo tanim i dokładnym urządzeniem, zarówno dla użytkowników indywidualnych oraz dla firm.
W zależności od modelu alkomatu Alkohit, dedykowane są dla osób prywatnych lub firm, ze względu na zaawansowanie czujnika elektrochemicznego w urządzeniu.


TABELA PORÓWNAWCZA ALKOMATÓW Z

CZUJNIKAMI ELEKTROCHEMICZNYMI I

PÓŁPRZEWODNIKOWYM­IALKOMATY PÓŁPRZEWODNIKOWE
ALKOMATY ELEKTROCHEMICZNE

Sensor

półprzewodnikowy platynowy - elektrochemiczny
Zastosowanie

Jako urządzenia wstępnej kontroli wykorzystywane przez użytkowników indywidualnych. Zazwyczaj błąd pomiaru jest tak duży i zmienny w czasie, że producenci nie określają go.

Urządzenia dowodowe stosowane głównie przez policję na całym świecie. Błąd ok. +/- 5%.


Podatność na czynniki zakłócające pomiar, np. rodzaj oraz ilość spożywanego pokarmu

TAK. W czujnikach półprzewodnikowych na pomiar ma wpływ ilość i rodzaj spożywanego pokarmu nawet poprzedniego wieczora. Nie można więc stwierdzić, że wyniki są miarodajne i precyzyjne. NIE. Niezależnie od ilości i rodzaju pokarmu, alkomat do badania pobiera tylko próbkę alkoholu, oddzielając go od pokarmu i innych płynów, dając bardzo precyzyjne wskazania.
Wpływ rozładowania baterii na wynik pomiaru Sensory półprzewodnikowe muszą być podgrzane do wysokich temperatur około 300-400 stopni Celsjusza, a tym samym potrzebują dużo mocy. W przyapdku rozładowania baterii sensor nie jest w stanie dogrzać się, a tym samym wprowadza duży błąd pomiaru.

Brak wpływu
Żywotność sensora Maksymalnie do 300-350 pomiarów. Przy stężeniach większych niz dopuszczalne istnieje możliwość natychmiastowego spalenia się sensora lub rozkalibrowania go.

Około 5 lat
(5000-9999 pomiarów)
Powtarzalność wyniku w czasie

Niestabilna
Stabilna
Kalibracja alkomatu W przypadku zauważenia niepoprawnych wyników (tak zalecają sprzedawcy) lub co 6 miesięcy. Należy jednak pamiętać, że alkomaty tego typu już po kilku, kilkunastu pomiarach potrafią się rozkalibrować. Półprofesjonalne elektrochemiczne urządzenia zaleca się kalibrować co 6 miesięcy, np. X5, X10.

Profesjonalne alkomaty wyposażone są w czujniki wyższej klasy, dedykowane do cięższej pracy, szczególnie dla firm. W tych urządzeniach znacznie trudniej następuje rozkalibrowanie alkomatu, np. X30, X100, AH69 czy alkomat dowodowy X600.
Kraj produkcji czujnika Korea, Chiny USA, Kanada, kraje Europejskie
Przykładowe modele DA-5000, AL-7000, AL-1100, AL-6000, ALCO+, BAC, BlowIn, BlowIn Excellence, CA-2000, CA-2000 Exclusive, CA-2010, DA-7000, FIT, Precision, Alcoscan, DAT, DAT Simple, DA-3000M, oraz pozostałe alkomaty półprzewodnikowe, np. serii Alco, CA, itp. Alkohit X5, X10, X30, AH69, X100, X600, FIT 333, AlcoSensor FST.


Jeśli jednak nie zdecydujesz się na alkomat elektrochemiczny, lepszym rozwiązaniem jest dokonanie zakupu certyfikowanego alkomatu jednorazowego w ilości dopasowanej do potrzeb, które zawsze wskażą ze 100% pewnością, aniżeli zakup alkomatu półprzewodnikowego.

Zapoznaj się z
TABELĄ PORÓWNAWCZĄ ALKOMATÓW ELEKTROCHEMICZNYCH


DYSPONUJEMY WŁASNYM MAGAZYNEM

TOWAR OD RĘKI !!!


wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u CUBIK_Bagazniki za co najmniej 900 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 23 1240 3028 1111 0010 1366 8447
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 24,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Zapraszamy do salonów:

Łódź, ul. Żeligowskiego 43B, 90-644
tel. 501-142-220
sklep2@cubik.pl

otwarte:
pon.- pt. 10-18
sob. 10-14

----------------------------------------------

Łódź, ul. Milionowa 2, 93-034
tel. 509-475-473
sklep2@cubik.pl

otwarte:
pon.- pt. 10-18
sob. 10-14NOWOŚĆ - PRZYCZEPKI ROWEROWE DLA DZIECI !!!
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

CUBIK
ul. Milionowa 2
93-034 Łódź
NIP: 729-116-99-53
REGON: 100345813
Zapraszamy do naszych salonów w Łodzi: CUBIK Bagażniki ul. Żeligowskiego 43B , 90-644 Łódź tel. 501-142-220, sklep2@cubik.pl CUBIK Bagażniki ul. Milionowa 2 , 93-034 Łódź tel. 42 684-06-90, 502-908-666, sklep@cubik.pl

kontakt

 • 501-142-220
  otwarte: pon.-pt. 10:00-18:00 , sob. 10:00-14:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
CUBIK
ul. Żeligowskiego 43
90-644 Łódź
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

pozostałe informacje

Firma CUBIK z doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, sięgającym lat 80-tych, oferuje profesjonalne rozwiązania w zakresie przewozu sprzętu wakacyjno-zimowego i nie tylko, w sposób wygodny i bezpieczny. Odbywa się to dzięki szeregowi systemów transportowych dedykowanych do aut osobowych, dostawczych, typu SUV, VAN. Są to rozwiązania sprawdzone, posiadające odpowiednie certyfikaty i atesty oraz zróżnicowane cenowo. Należą do nich: Belki bazowe - posiadamy belki do każdego auta. Boxy dachowe - ponad 50 modeli boxów zarówno na letni odpoczynek jak i zimowe białe szaleństwo Uchwyty rowerowe - na dach, tylną klapę, na hak, do środka auta.Uchwyty narciarskie - bagażniki do nart, snowboardu, kijków. Łańcuchy śniegowe - do aut osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, wózków widłowychUchwyty na sprzęt wodny - bagażniki na kajaki, kanoe, małe łódki, deski surfingowe Platformy bagażowe - belki i platformy przeznaczone do przewozu ciężkich ładunków, np. na budowie Pasy mocujące - zestawy mocowań do drabin, rur, profili, narzędzi budowlanych, drogowych itp. Alkomaty - profesjonalne alkomaty elektrochemiczne dla osób indywidualnych oraz firm i instytucji Torby do bagażnika auta, plecaki, walizki - pomysłowe zestawy toreb, walizek, plecaków na laptop Futerały na telefony i tablety - bezpieczne i wytrzymałe obudowy zapewniające najwyższą ochronę Sakwy i bagażniki rowerowe - pojemne sakwy wyprawowe na kierownicę, bagażnik, ramę lub pod siodełko Przyczepki rowerowe - na spacery, do biegania, latem i zimą, sprawdzone modele firm:Thule, Croozer, Qeridoo, NordicCab, Weehoo Foteliki rowerowe dla dzieci - atestowane, bezpieczne i wygodne, z regulacją oparcia, mocowane do ramy PARTNER FIRMY THULE Miło jest nam oznajmić, iż od 2009 roku jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy THULE. A zatem dokonując zakupów w naszej firmie, macie Państwo gwarancję, iż otrzymany produkt jest pełnowartościowy, oryginalny, opatrzony 5 letnią gwarancją (oprócz łańcuchów śniegowych - 3 lata), wolny od wad. PARTNER FIRMY TAURUS Nasz sklep został także wybrany jako autoryzowany partner firmy Taurus. Zapewnia to Państwu gwarancję zakupów oryginalnych, nienaruszonych produktów pewnego pochodzenia.