Alistair MacLean SANTORYN (wyd. ORBITA Sp. Z o.o.) (6860515079)

zakończona
1,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 5,00 zł
 • List polecony priorytetowy 7,00 zł
Zakupy od 100 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Gdynia
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: używany
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • okładka: miękka
 • rok wydania (xxxx): 1990
 • wydanie: standardowe

Alistair MacLean

SANTORYN

(wyd.: ORBITA Sp. Z o.o.)

Witam

Mam do zaoferowania książkę w języku polskim Alistair MacLean SANTORYN (wyd.: ORBITA Sp. Z o.o.).

Stan niniejszego numeru oceniam na bardzo dobry (5).

Bardzo serdecznie zapraszam do aukcji oraz na inne moje oferty sprzedaży - filmy, komiksy, książki, gry (PC i na konsole) i wiele innych.

Dodatkowe informacje dotyczące powyższej aukcji:

- W tytule przelewu bardzo proszę o podanie Twojego nick'u wraz z numerem aukcji. Wylicytowany przedmiot wyślę następnego dnia po zaksięgowaniu pieniędzy.

- Na wpłatę wraz z doliczonym kosztem wysyłki czekam 7 dni od dnia nabycia produktu. Jeśli po 7 dniach nie otrzymam wspomnianej wpłaty wraz z doliczonym kosztem wysyłki to wystawiam komentarz negatywny i ponownie wystawiam nabyty przedmiot.

- Przy łączeniu zakupów z różnych aukcji (gdzie koszt wysyłki jest/może być różny!) proszę nie korzystać z cennika dostawy przy ustalaniu ostatecznego kosztu wysyłki. Proszę poczekać na informację ode mnie (e-mail) o łącznym koszcie wysyłki - często odpisuję od razu po zakończeniu aukcji lub wieczorem tego samego dnia.

- Istnieje też możliwość wysłania towarów w oddzielnych przesyłkach ale tylko na prośbę Klienta.

- Odbiór osobisty TYLKO w Trójmieście (Gdynia, Sopot lub Gdańsk) po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się - nie odpowiadam na sms'y.

- Nie odpowiadam za zaginięcie przesyłki jeżeli Wybrałeś opcję: LIST EKONOMICZNY lub LIST PRIORYTETOWY - nie mam możliwości sprawdzenia co się stało z przesyłką gdyby doszło do jej zaginięcia przez Pocztę Polską. Wybór jednej ze wspomnianych opcji Bierzesz na własną odpowiedzialność.

- W razie ewentualnych pytań proszę pisać na adres: indianajones2allegro­wicz@interia.eu (w tytule proszę o podanie numeru aukcji lub tytułu produktu).

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u indianajones2 za co najmniej 100 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 13 1240 1242 1111 0010 5812 4946
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 7,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
List polecony ekonomiczny 5,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5 dni roboczych
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
dodatkowe informacje
Wylicytowany przedmiot wyślę następnego dnia po zaksięgowaniu pieniędzy.
Przy łączeniu zakupów z różnych aukcji (gdzie koszt wysyłki jest/może być różny!) proszę nie korzystać z cennika dostawy przy ustalaniu ostatecznego kosztu wysyłki. Proszę poczekać na informację ode mnie (e-mail) o łącznym koszcie wysyłki - często odpisuję od razu po zakończeniu aukcji lub wieczorem tego samego dnia.
Odbiór osobisty TYLKO w Trójmieście (Gdynia, Sopot lub Gdańsk) po wcześniejszym telefonicznym umówieniu.

kontakt

pozostałe informacje

Dodatkowe informacje dotyczące powyższej aukcji: - W tytule przelewu bardzo proszę o podanie Twojego nick\'u wraz z numerem aukcji. Wylicytowany przedmiot wyślę następnego dnia po zaksięgowaniu pieniędzy. - Na wpłatę wraz z doliczonym kosztem wysyłki czekam 7 dni od dnia nabycia produktu. Jeśli po 7 dniach nie otrzymam wspomnianej wpłaty wraz z doliczonym kosztem wysyłki to wystawiam komentarz negatywny i ponownie wystawiam nabyty przedmiot. - Przy łączeniu zakupów z różnych aukcji (gdzie koszt wysyłki jest/może być różny!) proszę nie korzystać z cennika dostawy przy ustalaniu ostatecznego kosztu wysyłki. Proszę poczekać na informację ode mnie (e-mail) o łącznym koszcie wysyłki - często odpisuję od razu po zakończeniu aukcji lub wieczorem tego samego dnia. - Istnieje też możliwość wysłania towarów w oddzielnych przesyłkach ale tylko na prośbę Klienta. - Odbiór osobisty TYLKO w Trójmieście (Gdynia, Sopot lub Gdańsk) po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się - nie odpowiadam na sms\'y. - Nie odpowiadam za zaginięcie przesyłki jeżeli Wybrałeś opcję: LIST EKONOMICZNY lub LIST PRIORYTETOWY - nie mam możliwości sprawdzenia co się stało z przesyłką gdyby doszło do jej zaginięcia przez Pocztę Polską. Wybór jednej ze wspomnianych opcji Bierzesz na własną odpowiedzialność. - W razie ewentualnych pytań proszę pisać na adres: indianajones2allegrowicz@interia.eu (w tytule proszę o podanie numeru aukcji lub tytułu produktu).