Ali Agca Obiecali mi raj zamach na Papieża NOWA (6484151017)

zakończona
18,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 5,50 zł
 • List polecony priorytetowy 7,00 zł
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł
 • lokalizacja: Kraków
 • stan: nowy
 • okładka: miękka
 • rok wydania (xxxx): 2013

Autor: Ali Agca

Tytuł: Obiecali mi raj

Liczba Stron: 214

Wydawnictwo: Replika, 2013

Stan: nowa

Opis:

Trzydzieści lat wypełnionych kłamstwami, fałszywymi tropami i chybionymi procesami sądowymi. Od owego fatalnego dnia 13 maja 1981 roku, kiedy to pośród tłumu zgromadzonego na placu świętego Piotra, papież Karol Wojtyła odniósł ciężkie rany. W jakim celu i kto włożył broń w rękę Ağcy, zamachowca na jego życie? Kto wysłał go do Rzymu z dokładnie określonym zadaniem zamordowania „przywódcy chrześcijan”? Po raz pierwszy sam Ağca podaje prawdziwy motyw zamachu i treść swojej rozmowy z papieżem, kiedy Karol Wojtyła odwiedził go w więzieniu, żeby przebaczyć mu jego uczynek.

Cały świat mówił o tej rozmowie, ale dotąd była ona utrzymywana w całkowitej tajemnicy.

Niniejsza książka, którą czyta się zaiste jak powieść, jest opowiadaniem w pierwszej osobie samego Ağcy o jego poczynaniach jako islamskiego bojownika prowadzącego walkę o zwycięstwo islamu nad Zachodem i śmierć chrześcijaństwa, którą to walkę obecnie on sam zdecydowanie potępia. Od pierwszych kamieni rzucanych w dzieciństwie do zamachów na komunistycznych działaczy w jego kraju, w atmosferze rosnącej nienawiści i chęci odwetu, stale na służbie sprawy islamskiej, aż pod spotkanie z „wielkim zleceniodawcą”, którego tożsamość zostaje tu wyjawiona. Autor zapewnia nas, że powody tamtego zamachu są wciąż aktualne i że cały Zachód znajduje się nadal w zagrożeniu. Dlatego postanowił dziś zabrać głos. Przedstawiona przez niego prawda oczyszcza pole z kłamstw wymyślonych przez niego samego po to, aby chronić prawdziwych inspiratorów zamachu, który nie był pojedynczym wydarzeniem, ale początkiem strategii terroru.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • BRE BANK SA 65 1140 2004 0000 3702 7468 4711
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 7,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony ekonomiczny 5,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 25
dodatkowe informacje
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

Witamy wszystkich! Przed zakupem proszę zapoznać się z kilkoma zasadami w celu uniknięcia możliwych niepotrzebnych nieporozumień: 1. Na allegro sprzedajemy głownie książki.Jeżeli w opisie jest informacja, że jest to książka "nowa" to oznacza, że jest nieczytana, bez absolutnie żadnych uszkodzeń, itd. Proszę brać pod uwagę daty wydań, książki sprzed kilku lat mogą mieć delikatne ślady magazynowania.Jeżeli sprzedajemy książki używane to staramy się dokładnie opisać ich stan. 2. Książki wysyłane są w ciągu 1 dnia po otrzymaniu wpłaty. Zastrzegamy sobie jednak możliwość wysyłki do 2-3 dni w sytuacjach losowych. 3. Nie wysyłamy za pobraniem. Nie preferujemy odbioru osobistego. 4. Pracujemy w godzinach 17-20, w tym czasie odpisujemy na maile i odbieramy telefony. Życzymy miłych zakupów i informujemy, że ze swojej strony dołożymy wszelkich starań w celu miłej współpracy. FH Jubo