Album Widoków Historycznym Seria VI N. Orda (6912028585)

zakończona
200,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska gratis
Zakupy od 201 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Katowice, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • oryginał / Reprodukcja: reprodukcja
 • waga (z opakowaniem): 3.00 [kg]
 • rodzaj grafiki: litografie


Każdy udział w licytacji lub dokonanie zakupu przez Kup teraz jest wiążące.

Prosimy o przemyślane zakupy. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Udział w aukcji oznacza bowiem jego pełną akceptację.

Sprawdź nasze komentarze

Reprint / stan: NOWY

Album Widoków Historycznych Polski - seria VI

POŚWIĘCONY RODAKOM

Zrysowany z natury przez NAPOLEONA ORDĘ

VI seria Albumu widoków Historycznych Polski, która składa się z 30 litografii stworzonych przez Napoleona Ordę.
Litografie przedstawiają miejsca historyczne od początku chrześcijaństwa w Polsce: ruiny zamków obronnych z czasów wojen tureckich, tatarskich, krzyżackich, kozackich i szwedzkich. Miejsca, które świadczą o historii i cywilizacji w Polsce.

Komplet albumów składa się z 8 serii i zawiera łącznie 260 litografowanych rysunków i akwarel. Rysunki przeniósł na kamień litograficzny Alojzy Misierowicz, odbitki wykonane zostały w pracowni litograficznej Maksymiliana Fajansa w latach 1873 do 1883.

Napoleon Orda przedstawił zamki, pałace magnackie, kościoły, wiejskie rezydencje i dwory, miejskie kamienice, ruiny twierdz i miejsca bitew tworząc niewątpliwie unikatową kronikę dziejów Rzeczypospolitej.

Reprint wykonano na papierze ecru o gramaturze 240g.

Wydanie: 2007


Spis litografii w albumie:


VI seria: ALBUM widoków przedstawiających miejsca historyczne Królestwa, Galicyi i Ziem Krakowskich


171. Podhorce.
172. Żółkiew.
173. Sanok.
174. Łańcut.
175. Dobromil nad rzeką Wyrwą.
176. Halicz przy ujściu rz. Łukiew do Dniestru.
177. Olesko nad źródłami Styru.
178. Odrzykoń niedaleko rz. Wisłoki.
179 Kraków Zamek Wawel nad Wisłą.
180. Trębowla nad rz. Gniezna.
181. Tyniec nad rz. Wisłą.
182. Zator.
183. Lwów nad rz. Pełtwią
184. Dubiecko nad Sanem.
185. Rożnów nad rz. Dunajcem.
186. Dębno.
187. Szczepanów ur. Ś. Stanisława.
188. Melsztyn nad rz. Dunajcem.
189. Przemyśl nad rz. Sanem.
190. Czorsztyn nad Dunajcem.
191. Baranów nad Wisłoka.
192. Drohowyże.
193. Wiśnicz.
194. Biecz nad rz. Ropą.
195. Buczacz nad rz. Strypą.
196. Skała nad rz. Zbruczem.
197. Krasiczyn nad Sanem.
198. Tęczyn.
199. Stary Sącz czyli Sandecz.
200. Jazłowiec nad rz. Olchowcem.Sercem Zeta Ars są ludzie zaangażowani w promocję czytelnictwa. Siedziba naszego wydawnictwa znajduje się w samym centrum aglomeracji śląskiej – w Katowicach. Z miłości do książki historycznej zajmujemy się tworzeniem i sprzedażą wysokiej jakości reprintów białych kruków, cymeliów, map oraz grafik. Wiecznie młody duch nie pozwala na bycie obojętnym wobec nieznanych pisarzy czy poetów, a lokalny patriotyzm sprawia, że chętnie wydamy książkę o tematyce regionalnej. Współpracujemy z księgarniami z całego kraju. Jeżeli jesteś zainteresowany wydaniem swojej książki serdecznie zapraszamy do kontaktu.

PHU "Zeta"
Al. W.Korfantego 179B
40-153 Katowice
tel.:032 730 22 07
tel.:607 445 665
faks: 032 730 22 15
biuro@zeta-ars.pl

Numer Rachunku bankowego:

63249000050000460079­490210

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Zeta_Ars za co najmniej 201 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 63 2490 0005 0000 4600 7949 0210
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

P.H.U. "Zeta" Tadeusz Zawada
Al. W. Korfantego 179B
40-153 Katowice
NIP: 634-007-68-15
REGON: 008433017

ZETA - ARS  to zespół ludzi, których łączy wspólna pasja  - miłość do literatury i sztuki.  Naczelną naszą dewizą jest odkopać, odkurzyć, odświeżyć i upowszechnić to co niedostępne dla zwykłych ludzi,  to co zakopane w magazynach, na półkach bibliotek, antykwariatów i muzeów.  Skarby naszej (i nie tylko) kultury i sztuki, architektury, kartografii, literatury... Zajmujemy się sprzedażą i wydawaniem reprintów białych kruków,  starych map, rycin, grafik itp.  Na część wydawnictw znajdujących się w naszej ofercie posiadamy wyłączność sprzedaży. Podejmując decyzję o druku i wprowadzeniu do oferty, staramy się, aby produkt końcowy spełniał kryteria najwyższej jakości przy zachowaniu niewygórowanej ceny. Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną jak i hurtową. 

Zapraszamy do naszego sklepu www.zeta-ars.pl 

Znajdziesz nas na facebooku https://www.facebook.com/zeta.arspl/ 

ZETA - ARS  ludzie połączeni pasją, zaangażowani w promocję czytelnictwa. 

Siedziba naszego wydawnictwa znajduje się w samym centrum aglomeracji śląskiej – w Katowicach. 


kontakt

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 15:00
 • sobota - niedziela zamknięte

pozostałe informacje

REGULAMIN

Sklep internetowy, działający pod adresem ip.zeta-ars.pl, prowadzony jest przez przedsiębiorcę działającego pod firmą PHU Zeta Tadeusz Zawada, NIP: 634-007-68-15, REGON 008433017, z siedzibą w Katowicach przy Al. Wojciecha Korfantego 179B, zwanego dalej Zeta Ars.

1. Zeta Ars prowadzi sprzedaż towarów stacjionarnie w siedzibie firmy oraz za pośrednictwem sieci Internet. Towar można kupić bezpośrednio w sklepie internetowym Zeta Ars lub w serwisie handlowym Allegro.

2. Zamówienia w sklepie internetowym są przyjmowane za pośrednictwem:

a) strony internetowej sklepu: www.zeta-ars.pl;

b) mailowo pod adresem: biuro@zeta-ars.pl;

c) telefonicznie pod numerami: +48 607 445 665, 693 623 090.

3. Zamówienia w sklepie internetowym i mailowo można składać 24 godziny na dobę,  zamówienia telefoniczne można składać od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 15. Zamówienia składane w dni powszednie po godz. 10:00, w soboty, niedziele oraz w święta realizowane są najczęściej w najbliższym dniu roboczym. 

4. Warunkiem koniecznym realizacji zamówienia jest podanie aktualnego numeru telefonu, adresu e-mail, adresu, na który przesłane będą towary, oraz - w przypadku zamówień na stronie sklepu internetowego - rejestracja w bazie Zeta Ars.

5. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu w całości.

PROCEDURA REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

1. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje pocztą elektroniczną informację o jego złożeniu w systemie wraz z prośbą o potwierdzenie (dotyczy wyłącznie sklepu internetowego).

2. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictem Dotpay.pl (dotyczy wyłącznie sklepu internetowego).

3. Akceptowalną formą płatności jest również przelew tradycyjny.

4. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu odpowiedniej kwoty na rachunku o numerze: 63 2490 0005 0000 4600 7949 0210.

5. Wpłata (kwota zamówienia wraz z kosztami przesyłki) powinna nastąpić w nieprzekraczalnym terminie do 7 dni od potwierdzenia, o którym mowa w pkt. 1. Po tym terminie zamówienie nieopłacone zostanie anulowane, a towary zamówione ponownie staną się dostępne w sprzedaży.

6. Czas realizacji zamówienia (czas od zaksięgowania stosownej kwoty do wysyłki) wynosi do 2 dni roboczych.

7. Zeta Ars nie ponosi odpowiedzialności za czas dostawy - zależny od przewoźnika.

8. W przypadku otrzymania przez Zeta Ars wpłaty po terminie anulowania zamówienia:

a) jeśli Zeta Ars nadal posiada towary, które były podstawą zamówienia, następuje jego realizacja – pełna lub częściowa,

b) jeśli Zeta Ars nie dysponuje już zamawianymi towarami, Zeta Ars niezwłocznie zwraca, przelewem bankowym na wskazane przez wpłacającego konto, wpłaconą za anulowane zamówienie kwotę (dotyczy wyłącznie sklepu internetowego).

9. Do każdego zakupu wystawiany jest paragon fiskalny lub, po wybraniu przez Klienta odpowiedniej opcji, faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są gotowe do wysyłki.

10. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu realizacji zamówienia (dotyczy wyłącznie sklepu internetowego).

11. Klient, do momentu realizacji zamówienia, może usunąć złożone zamówienie potwierdzając to drogą elektroniczną z adresu podanego przy rejestracji (dotyczy wyłącznie sklepu internetowego).

12. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

13. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Zeta Ars zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian.

14. Ceny towarów znajdujących się w ofercie sklepu internetowego i w serwisie Allegro mogą się różnić.

15. Koszty dostawy uwzględnione są w składanym zamówieniu. Dostawa towaru odbywa się w określony w zamówieniu sposób. Koszty dostawy są różne w zależności od rodzaju wysyłanego towaru.

16. Przesyłki dostarcza przewoźnik - firma kurierska, czas dostawy około 1 - 2 dni robocze. W wyszczególnionych przypadkach dostawcą jest Poczta Polska (dotyczy wyłącznie sklepu internetowego).

PRZESYŁKI ZAGRANICZNE

1. Przesyłki zagraniczne mogą być realizowane tylko po uzgodnieniu z obsługą sklepu – telefonicznie lub drogą elektroniczną (dotyczy wyłącznie sklepu internetowego).

POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

1. Na mocy ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827) istnieje możliwość odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów wraz z dokonaniem zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy. 

2. Odstąpienie od umowy bez podania przyczyny dotyczy wyłącznie towarów zakupionych w sklepie internetowym lub w serwisie Allegro.

3. Zwracany towar po odstąpieniu od umowy nie może nosić śladów użycia i powinien być odesłany w stanie, w którym trafił do Klienta.

4. Zeta Ars w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy zwraca poniesione przez Klienta koszty przesyłki, koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.

5. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy, jeśli towar nosi ślady użytkowania w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia cech, charakteru i funkcjonowania rzeczy.

6. Przed odesłaniem towaru po odstąpieniu od umowy prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem. Pozwoli to na jednoznaczne ustalenie właściwej procedury zwrotu. Niezależnie od powyższego, towar powinien zostać odesłany nie później niż w ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy.

7. Towary zakupione w siedzibie Zeta Ars, nie podlegają zwrotom z wyłączeniem zwrotów reklamacyjnych.

8. W przypadku wady rzeczy, stwierdzonej przed upływem 2 lat od dnia zakupu, Klient ma prawo złożyć reklamację. Reklamację towaru składa się w formie pisemnej, przesyłając ją wraz z dołączonym dowodem zakupu (paragon, faktura) i dołączonym reklamowanym towarem na adres siedziby:

PHU ZETA TADEUSZ ZAWADA, 40-153 Katowice, Al. Wojciecha Korfantego 179B.

9. Reklamacja rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej wpłynięcia.

10. Procedura reklamacyjna kończy się:

a) uznaniem reklamacji - Klient otrzymuje zwrot kosztów towaru lub wymianę towaru na wolny od wad;

b) odmową uznania reklamacji - Klient otrzymuje pisemne uzasadnienie odmowy uznania reklamacji oraz ponownie bezzasadnie reklamowany towar. W takim przypadku Klientowi przysługuje prawo odwołania się od decyzji firmy PHU Zeta do właściwego Sądu.

11. Reklamację przesyłki niedostarczonej przez przewoźnika Zeta Ars może przyjąć od Klienta zgodnie z procedurą obowiązującą przewoźnika.

12. Uznanie reklamacji przesyłki uzależnione jest od wyniku reklamacji rozpatrzonej przez przewoźnika.

13. Każdy zarejestrowany Klient ma prawo do wglądu, edycji i usunięcia swoich danych osobowych (dotyczy wyłącznie sklepu internetowego).

14. Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę PHU Zeta Tadeusz Zawada siedzibą w Katowicach do celów związanych z realizacją zamówień złożonych przez klientów, obsługi posprzedażnej, przekazywaniem Klientowi informacji handlowej oraz podejmowania działań marketingowych w formach dozwolonych prawem, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2014 r., poz.1182 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2013 r., poz. 1422).

ZWROTY I NIEODEBRANE PRZESYŁKI

1. Zeta Ars nie przyjmuje przesyłek zwrotnych, reklamacyjnych itp., wysyłanych za zaliczeniem pocztowym.

2. W przypadku zwrotu przez przewoźnika nieodebranej w terminie przesyłki, Klient zostanie powiadomiony o tym fakcie. W przypadku podtrzymania przez Klienta chęci otrzymania towaru, zobowiązany jest on do ponownego wniesienia opłaty pocztowej za kolejne nadanie do niego przesyłki. Towar zostanie wysłany po otrzymaniu tej opłaty.