Album na zdjęcia wsuwane 200 zdjęć 10x15 prezent (7055090917)

2 monety
zakończona
11,90 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Paczka48 Odbiór w Punkcie 8,00 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Pocztex Kurier48 10,00 zł
Zakupy od 400 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Internet, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
Usługi
 • Zapakuj na prezent 5,00 zł

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • format zdjęć: 10x15
 • kolor kart: inny kolor
 • materiał okładki: okleiny papierowe
 • orientacja albumu: pionowa
 • rodzaj albumu: album klejony

opis

UNIWERSALNY ALBUM KIESZENIOWY NA ZDJĘCIA 10x15

 

Przedmiotem tej aukcji jest uniwersalny album kieszeniowy na zdjęcia formatu 10 x 15 cm. Pomieści 200 fotografii w układzie po dwa (lub trzy - zależnie od wzoru) zdjęcia na stronie, poziomo. Mocowanie zdjęć jest proste: wsuwa się je w foliowe kieszonki ochronne, nie wymaga klejenia. Karty foliowe, białe. Grzbiet klejony. Okładka kartonowa, z motywem roślinnym.

 

 • Pomieści 200 zdjęć 10 x 15 cm
 • 2 lub 3 zdjęcia na stronie - zależnie od wzoru
 • Karty foliowe, perforowane
 • Miejsce na opis pomiędzy zdjęciami
 • Karteczki do opisu w zestawie
 • Grzbiet klejony
 • Rozmiar całości: 25,5 cm wys., 18 cm szer.
 • Okładka z kartonu introligatorskiego, matowa
 • Importer: Gedeon
 • Kraj produkcji: Chiny

kod towaru: MM46200M SIMPLE / BLACKWHITE

UWAGA!!

Prosimy o podanie wybranego wzoru w wiadomości dla sprzedającego. W przypadku braku informacji lub braku wzoru towar wysyłamy losowo.Przed zakupieniem większej ilości towaru prosimy o zapytanie o dostępność wybranego wzoru.

WZÓR 1 - 3 zdjęcia na stronie

WZÓR 2 - 3 zdjęcia na stronie

WZÓR 3 - 2 zdjęcia na stronie

WZÓR 4 - 2 zdjęcia na stronie

Dostawa i płatność
od 8,00 zł

Lokalizacja: Internet, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u gift_house za co najmniej 400.00 zł.

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
2 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
3 dni robocze
Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
8,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Wielka Brytania
pierwsza sztuka
80,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

Na podstawie Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (DzU nr 141, poz.1176) sprzedawca odpowiada wobec kupującego, jeżeli: 

- towar konsumpcyjny jest niezgodny z umową, a jednocześnie

- niezgodność ta istniała w chwili wydania towaru.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Galreno Paweł Jagustyn
Jana Stączka 31
35-322 Rzeszów
Dodatkowe informacje

Jak zgłaszać reklamację?


 Konsument ma prawo do złożenia reklamacji na podstawie rękojmi, jeżeli towar konsumpcyjny jest wadliwy. W razie stwierdzenia wady Kupujący ma prawo żądać naprawy, wymiany reklamowanego towaru na nowy, obniżenia ceny lub odstąpienia od umowy i zwrotu pieniędzy - ostatnie - o ile wada  jest istotna. Koszt odesłania i wymiany towaru ponosi Sprzedawca. Postawę prawną do reklamacji stanowi Ustawa o prawach konsumenta (reklamacje z tytułu rękojmi) oraz  art. 5561 i 5563 Kodeksu cywilnego. Reklamacje można składać w dowolnej formie, ale polecamy formę pisemną. 


 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem biuro@krainaalbumow.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy.  


2. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:  - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,  - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,  - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,  - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 


3. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 


4. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 


5. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.  


6. Kupujący może skorzystać z formularza reklamacji dostępnego na stronie internetowej Krainy Albumów (formularz wysyłamy również mailem na życzenie). 


7. Adres do reklamacji: Kraina Albumów, Ks. Jana Stączka 31, 35-322 Rzeszów, tel. 739 082 321. 


8. Koszt bezpośredniego odesłania towaru zwracany jest na konto, po rozpatrzeniu reklamacji. W przypadku braku konta lub innych zastrzeżeń, możliwe jest ustalenie innej formy zwrotu. Prosimy bez wcześniejszego uzgodnienia ze Sprzedawcą nie wysyłać paczek w trybie "ZA POBRANIEM" oraz "OPŁATĘ UISZCZA: ODBIORCA".  


9. W przypadku zamówień z grawerami reklamacje będą uwzględniane w odniesieniu do wad fabrycznych produktu, uszkodzeń w transporcie oraz pomyłek w wykonaniu napisu (błędna data, literówki itp). W razie wątpliwości co do wyglądu/koloru napisu prosimy o kontakt PRZED dokonaniem zamówienia. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

30 dni

Adres do zwrotu

Galreno Paweł Jagustyn
Jana Stączka 31
35-322 Rzeszów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

1. Konsument, który zawarł umowę na odległość ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie 30 dni (liczonym od dnia otrzymania towaru). 

2. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Polecamy skorzystać z gotowego formularza - do pobrania w wersji pdf.  

3. Konsument jest zobowiązany odesłać towar niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym złożył oświadczenie o odstąpieniu od umowy. 

4. Przedsiębiorca zastrzega, iż zwrot pieniędzy nastąpi po otrzymaniu zwracanego towaru.  Sprzedawca zwraca konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia. Pieniądze powinny zostać zwrócone w taki sam sposób, jakiego wcześniej użył kupujący. 

5. Oprócz równowartości ceny towaru sprzedawca powinien zwrócić konsumentowi koszty doręczenia mu zamówionego towaru – do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w danej ofercie.  Jeżeli klient wybierze droższy środek transportu, nie otrzyma zwrotu  różnicy między wartością wybranej dostawy a najtańszym sposobem  transportu.  


 6. Dotyczy NIE ODEBRANYCH PRZESYŁEK ZA POBRANIEM: Obu stronom przysługuje prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży na wypadek niewykonania przez drugą stronę umowy zobowiązania w terminie ściśle określonym. W przypadku przesyłek nadanych za pobraniem termin ten wynosi 5 dni roboczych od momentu podjęcia przez Sprzedawcę próby wykonania zobowiązania (przeniesienie własności rzeczy i próba jej wydania). W razie zwłoki strona uprawniona może odstąpić od umowy bez wyznaczania terminu dodatkowego. Podstawą odstąpienia jest oświadczenie Sprzedawcy przesłane klientowi. Sprzedawca ma prawo domagania się od klienta naprawienia szkody wynikłej z niewykonania zobowiązania tj poniesienia kosztów nieodebranej przesyłki. Podstawa prawna: art 492 Kodeksu Cywilnego. 


 7. DOTYCZY ZAMÓWIEŃ Z GRAWEREM:  W przypadku, gdy przedmiotem świadczenia jest album z napisem na indywidualne zamówienie (rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb) prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie obowiązuje. 


Zwracamy uwagę, że wygląd napisu jest uzależniony każdorazowo od indywidualnych ustaleń. Zdjęcia na aukcjach pokazują jedynie przykładowe realizacje i nie ma gwarancji, że uzyskany efekt będzie identyczny jak na przykładzie. Kolor oraz czytelność liter jest efektem pracy lasera i będzie się różnił w zależności od użytej czcionki, jej wielkości, ustawień urządzenia oraz rodzaju grawerowanej powierzchni. Reklamacje na albumy z napisem robionym na zamówienie będą uwzględniane w odniesieniu do wad fabrycznych produktu, uszkodzeń w transporcie oraz pomyłek w wykonaniu zamówienia (niewłaściwa czcionka, błędna data, litera itp.). Zaznaczamy, że napisy do realizacji są kopiowane bezpośrednio z maila, dlatego prosimy o dokładne sprawdzenie tekstu przed wysłaniem go do nas. 

Usługi dodatkowe

Zapakuj na prezent

5,00 zł
Zapakuj na prezent - szczegóły

Wybierzcie Państwo produkty z naszych aukcji, a następnie dokupcie ową usługę, a my elegancko zapakujemy towar i wyślemy gotowy, dobrze zabezpieczony prezent pod wskazany adres - bez dodatkowych opłat za wysyłkę. Każdy prezent jest pakowany ręcznie, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji (dla dziecka, ślubny, świąteczny, uniwersalny). Do pakowania używamy ozdobnych papierów, folii, tasiemek, gotowych kokardek, rafii. Istnieje możliwość załączenia bileciku z życzeniami. Ponadto każdy prezent zostanie starannie zabezpieczony przed uszkodzeniami w transporcie (folia bąbelkowa, karton).


Odstąpienie od umowy

Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu kosztów za usługi dodatkowe, jeśli doszło do ich całkowitej realizacji (przepis z ustawy)

O sprzedającym
gift_house
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

319

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 739082321
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Szanowni Państwo, Firma Galreno prowadzi sprzedaż internetową za pośrednictwem serwisu Allegro. Od 2011 roku oferujemy różnego rodzaju akcesoria fotograficzne. Wykonujemy też grawerowane napisy na indywidualne zamówienie. Gift_house powstał, aby zaproponować Państwu jeszcze ciekawszą ofertę uzupełnioną o personalizowane upominki i rozmaite akcesoria. Postaramy się, aby na naszych aukcjach można było znaleźć nowe, oryginalne wzory, a także sprawdzone, uniwersalne tradycyjne modele – w dobrej jakości i w atrakcyjnych cenach. Naszym Klientom gwarantujemy bezpieczne zakupy, szybką wysyłkę oraz rzeczową informacje na temat towarów i transakcji. Zapraszamy !

Pozostałe informacje

** Szczegółowe warunki dokonywania zakupów zostały określone w regulaminie serwisu Allegro oraz powyżej. ** Koszt dostawy jest każdorazowo podany w opisie aukcji. Czas dostarczenia paczek (liczony od dnia nadania) wg szacunków przewoźników to: paczkomat - do 72 godz, pocztex kurier 48 - 48, kurier - 24 h) ** Numer konta do wpłat: 50 1020 5558 1111 1834 2530 0038 ** Prosimy zwracać uwagę na notatki na końcu aukcji, bo mogą zawierać istotne informacje dotyczące zamawianego towaru. ** Obu stronom przysługuje prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży na wypadek niewykonania przez drugą stronę umowy zobowiązania w terminie ściśle określonym. W przypadku przesyłek nadanych za pobraniem termin ten wynosi 5 dni roboczych od momentu podjęcia przez Sprzedawcę próby wykonania zobowiązania (przeniesienie własności rzeczy i próba jej wydania). W razie zwłoki strona uprawniona może odstąpić od umowy bez wyznaczania terminu dodatkowego. Podstawą odstąpienia jest oświadczenie Sprzedawcy przesłane klientowi. Sprzedawca ma prawo domagania się od klienta naprawienia szkody wynikłej z niewykonania zobowiązania tj poniesienia kosztów nieodebranej przesyłki. Umowne prawo odstąpienia najczęściej ma zastosowanie w przypadku nie odbierania bez przyczyny przesyłek za pobraniem. Podstawa prawna: art 492 Kodeksu Cywilnego. ** Prowadzimy wyłącznie wysyłkową sprzedaż. Nie ma możliwości odbioru osobistego. ** DOTYCZY ZAMÓWIEŃ Z GRAWEREM: Zwracamy uwagę, że wygląd napisu jest uzależniony każdorazowo od indywidualnych ustaleń. Zdjęcia na aukcjach pokazują jedynie przykładowe realizacje i nie ma gwarancji, że uzyskany efekt będzie identyczny jak na przykładzie. Kolor oraz czytelność liter jest efektem pracy lasera i będzie się różnił w zależności od użytej czcionki, jej wielkości, ustawień urządzenia oraz rodzaju grawerowanej powierzchni. Reklamacje na przedmioty z napisem robionym na zamówienie będą uwzględniane w odniesieniu do wad fabrycznych produktu, uszkodzeń w transporcie oraz pomyłek w wykonaniu zamówienia (niewłaściwa czcionka, błędna data, litera itp.). Zaznaczamy, że teksty do realizacji są kopiowane bezpośrednio z maila, dlatego prosimy o dokładne sprawdzenie tekstu przed wysłaniem go do nas. W przypadku, gdy przedmiotem świadczenia jest przedmiot z napisem wykonanym na indywidualne zamówienie (rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb) prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie obowiązuje.
Numer oferty:7055090917
Zgłoś naruszenie zasad