Albion Online 500k srebra silver - Bezpiecznie (6999915325)

zakończona

opis

Witam serdecznie !

Przedmiotem mojej aukcji jest silver w grze Albion Online.

Silver sprzedaję w paczkach po 500kk = 7 zł

Srebro pozyskiwane w pełni legalnie poprzez zbieranie surowców oraz handel. Nie ryzykuj ! Nie używam żadnych botów/exploitów. 

Kontakt telefoniczny 609-868-549

Po zakupie przedmiotu proszę o wiadomość SMS na powyższy numer z nazwą postaci i ilością zakupionych paczek co znacznie przyśpieszy czas transakcji. Dostępny jestem praktycznie od samego rana do późnego wieczora.

Srebro przekazuję poprzez trade lub system auction house.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność

Lokalizacja: Giby, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail)
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
janoch007
Użytkownik nie otrzymał żadnego komentarza
w ciągu ostatnich 12 miesięcy.