ALARM SAMOCHODOWY VERTEX CA-14 (6541893763)

zakończona
98,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 16,00 zł
  • Pocztex Kurier48 16,00 zł
  • Pocztex Kurier48 pobraniowy 18,00 zł
  • lokalizacja: Strzelin
  • stan: nowy
  • producent części: inny
INSTRUKCJA DO POBRANIA Tutaj
ALARM VERTEX CA-14


Specyfikacja techniczna:
- uzbrajanie/rozbrajan­ie
- ciche uzbrajanie/rozbrajan­ie
- automatyczne uzbrajanie gdy drzwi nie zostaną otwarte
- automatyczne zamykanie drzwi po opuszczeniu pojazdu (programowalne)
- różne sygnały w zależności od kodu alarmu (np. lekkie uderzenie / otwarcie drzwi)
- różne sygnały w zależności od mocy uderzenia
- powiadomienie o uderzeniu
- przypomnienie o domknięciu drzwi
- lokalizacja pojazdu*
- wezwanie pomocy*
- anty napad (odcięcie zapłonu za pomocą pilota)*
- auto uzbrajanie (opcja wyłącz/włącz)
- przypomnienie o uzbrojeniu (opcja wyłącz/włącz)
- otwarcie klapy bagażnika
- domykanie otwartych szyb
- opóźnione uzbrajanie
- funkcja pamięci stanu uzbrojenia
- funkcja manualnego rozbrojenia
- automatyczny system sterowania centralnym zamkiem
- ustawienie czujnika otwartych drzwi (opcja sterowany masą/plusem)
- nauka kodu nowych pilotów
- usuwanie kodu starych pilotów
- zmienny kod pilota oraz centralki
- sterowanie zamków plusem lub masą
- dioda sygnalizacyjna LED

Zawartość zestawu
centralka alarmu
2 piloty
syrena
dioda sygnalizacyjna LED
czujnik wstrząsu
czujnik otwarcia maski
okablowanie z bezpiecznikami
przek­aźnik odcięcia zapłonu
wtyczka przekaźnika
instrukcja obsługi

Gwarancja/R­ękojmia 12 miesięcy

Pracujemy PN-PI w godzinach 8-16
tel: 713932201
tel: 713932202
e-mail: allegro@amt-alarmy.p­l

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
Pocztex Kurier48 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
Pocztex Kurier48 pobraniowy 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
WAŻNE! Nie można zwracać towaru gdy był on używany, podłączany,lub zniszczony! Zawsze sprawdź zawartość przesyłki przy kurierze i w razie stwierdzenia uszkodzenia przesyłki lub przedmiotu zgłoś taki fakt kurierowi. W wypadku stwierdzenia usterki możesz korzystać z procedur reklamacji opisanych w linku http://www.amt24h.pl/serwis.php
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Informacje dla konsumenta zawierającego umowę poza lokalem przedsiębiorstwa Prawo do odstąpienia od umowy. Konsument ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od otrzymania towarów i usług. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować naszą firmę o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia. W tym celu mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy umieszczonego na naszej stronie www.amt-alarmy.pl w zakładce Reklamacje i zwroty jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Jeżeli skorzystają Państwo z te możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną). Skutki odstąpienia od umowy. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. W każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. WAŻNE! Nie oznacza to, że mogą Państwo w okresie 14 dni od zakupu w pełni korzystać z zakupionej rzeczy, a następnie od umowy odstąpić nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Zachowanie takie stanowi nadużycie prawa do odstąpienia od umowy! Możliwe jest korzystanie z przedmiotu tylko w granicach zwykłego zarządu (np.: tak jak jest to możliwe w miejscu gdzie prowadzimy działalność.) Jeżeli wartość towaru zostanie zmniejszona to zobowiązani jesteście Państwo do wyrównania powstałej szkody. Z tego powodu musicie Państwo także zadbać aby towar, który zwracacie trafił do nas dokładnie w takim samym stanie jak go otrzymaliście.

reklamacje

Informacje dla konsumenta zawierającego umowę poza lokalem przedsiębiorstwa PROCEDURA ZŁOŻENIA REKLAMACJI Reklamację z tytułu gwarancji oraz rękojmi dotyczącej wady można dokonać np. w formie pisemnej na adres: AMT SERWIS, ul. Dzierżoniowska 14, 57-100 Strzelin, lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: reklamacje@amt-alarmy.pl. Zaleca się podanie danych kontaktowych Kupującego, dokładne opisanie przyczyn reklamacji i żądań wobec Sprzedawcy, a także dołączenie dokumentu sprzedaży, bądź jego kserokopii. Na naszej stronie www.amt-alarmy,pl udostępniamy także formularze zgłoszeniowe reklamacji. Sprzedawca ustosunkuje się do żądania Kupującego niezwłocznie w terminie do 14 dni od dnia zgłoszenia reklamacji, przesyłając odpowiedź w sprawie zgłoszonej reklamacji na podany przez Klienta w zgłoszeniu reklamacyjnym dane: adres, email, lub telefon. DOŁĄCZONE DOKUMENTY GWARANCJI Uprawnienia Klienta i Konsumenta z tytułu rękojmi za wady nie wyłączają, nie ograniczają ani nie zawieszają uprawnień wynikających z gwarancji udzielonej przez gwaranta na zasadach wskazanych w dołączanych przez producenta lub importera dokumentach gwarancji. (gwarancje producenta często dają dodatkowe uprawnienia takie jak np. darmowy odbiór uszkodzonej rzeczy lub dłuższą opiekę serwisową) Nasza firma ma obowiązek dostarczenia Państwu produktów bez wad. Po zawarciu umowy na produkty oznaczone jako przecenione nie można reklamować tych produktów ze względu na wady, które zostały Państwu ujawnione podczas zawierania umowy.