AKUMULATORY 7Ah 12V VRLA żelowe systemy alarmowe (6908420213)

8 dni do końca
cena kup teraz
95,00 zł
z 50 sztuk
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 20,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
  • lokalizacja: Myszków, Polska
  • czas wysyłki: do 3 dni
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
KRS 0000159959 zarejestrowana
Sąd Rejonowy XVII Wydział Gospodarczy KRS
Autocraft Sp. z o.o.
ul. 8-go Marca 12
42-300Myszków
Telefon: 602 222 990 (od 7.00 do 15.00)
503 399 339 (od 7.00 do 18.00)
Tel/Fax: 34 313 09 03
E-mail: akumulator@onet.eu


Allegro:
->
Nasze aukcje

-> Komentarze
Przy odbiorze nowego akumulatora należy zdać zużyty akumulator. Sprzedawca detaliczny baterii , akumulatorów kwasowo-ołowiowych ; baterii i akumulatorów przemysłowych kwasowo-ołowiowych jest obowiązany do przyjęcia nieodpłatnie zużytych baterii i akumulatorów od użytkownika końcowego. ( Ustawa o bateriach i akumulatorach z dnia 24.04.2009 Rozdz. 7 art. 45 pkt 1;2 i 3 Rozdz. 8 art. 48 pkt 1 oraz Rozdz. 9 art. 53 pkt 1 )

Aby uprościć procedurę wysyłkową po dokonaniu zakupu prosimy o informację czy posiadają Państwo zużyty akumulator i jakiego gabarytu ( długość i wysokość lub pojemność akumulatora ). Od tej informacji uzależniony jest rodzaj pojemnika wysyłkowego.

Odbiór akumulatora zużytego odbywa się przez naszego uprawnionego przedstawiciela w terminie 7 dni od daty dostawy nowego akumulatora. Akumulator zużyty należy zapakować do specjalistycznego opakowania w którym kupujący otrzymał nowy akumulator. Jeżeli jest mniejszy gabarytowo od akumulatora zakupionego na aukcji to należy zablokować go w pojemniku tak aby uniemożliwić jego przemieszczanie podczas transportu.
Następnie należy poinformować nas o gotowości podjęcia pojemnika ze zużytym akumulatorem od Państwa. Prosimy o informację telefoniczną lub SMS na numer telefonu :
602 222 990 lub w formie e-mail : akumulator@onet.eu
W przypadku braku takiej informacji od Państwa nasi pracownicy skontaktują się z Państwem telefonicznie i uzgodnią szczegóły odbioru.
Odbiór zużytego akumulatora jest konieczny i nieodpłatny.

W przypadku braku zużytego akumulatora należy poinformować o tym sprzedającego przed dokonaniem zakupu w celu pobrania obowiązkowej opłaty depozytowej w wysokości 30,00 PLN na rzecz Wojewódzkiego Urzędu Marszałkowskiego.
Opłata depozytowa zostanie zwrócona klientowi w chwili otrzymania przez Autocraft Sp. z o.o. zużytego akumulatora!
( Ustawa o bateriach i akumulatorach z dnia 24.04.2014 Rozdział 9 art. 54 pkt 1 , 2 i następne art. 55 pkt 1 i 2 oraz art 56 pkt 1 , 2 i 3 )
Powyższe informacje są wymogiem i zostały zawarte w aukcji na żądanie inspektoratu PIH

Firma Autocraft istnieje na rynku od 1995 r. i prowadzi działalność wyłącznie w branży akumulatorowej. W swojej ofercie posiadamy akumulatory rozruchowe kwasowe (do motocykli, łodzi, samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz maszyn i ciągników rolniczych), całkowicie bezobsługowe akumulatory żelowe AGM - z elektrolitem uwięzionym w macie szklanej (do podtrzymania pracy komputerów i kas fiskalnych w przypadku przerwy w dostawie prądu, urządzeń alarmowych z rezerwowym źródłem zasilania,zabawek elektrycznych oraz do wózków inwalidzkich), ogniwa i baterie trakcyjne (stanowiące źródło energii napędowej do wózków akumulatorowych widłowych i platformowych oraz wózków typu Melex) oraz zestawy ogniw stacjonarnych służących jako rezerwowe źródła zasilania.

W ciągłej sprzedaży posiadamy akumulatory kwasowe rozruchowe, akumulatory żelowe, ogniwa trakcyjne, natomiast na baterie trakcyjne zamówienia realizujemy w terminie 14 dni. Nasza firma współpracuje z wieloma firmami krajowymi i zagranicznymi o uznanej marce . Zapraszamy Państwa do zakupów w naszych sklepach !!!

AKUMULATORY 7Ah 12V AKUMULATORKI VRLA żelowe

Prezentowane na aukcji akumulatory służą do pracy buforowej jako podtrzymanie w przypadku braku w dostawie energii elektrycznej do systemów alarmowych

Zapraszamy do zakupów w naszych sklepach Allegro !!!

O jakości prezentowanego produktu niech świadczy fakt ogromnego zadowolenia kilkunastotysięcznej grupy użytkowników , która zakupiła nasze akumulatory na Allegro w latach 2009 - 2015 .

Towar pakujemy zaraz po złożonym zamówieniu. Jeśli towar został zamówiony "ZA POBRANIEM" do godziny12:00 (od Poniedziałku do Piątku) to zostanie wysłany tego samego dnia. Akumulatory zamówione w Weekend zostaną wysłane w poniedziałek. Jeśli zamówienie nastąpiło po godzinie 12:00 to towar wysłany zostanie następnego dnia. Produkty zamówione w opcji"WPŁATA NA KONTO" zostaną wysłane w dniu zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym. Kurier planowo ma za zadanie dostarczyć akumulator wciągu 24godzin od nadania. Czasem jednak z różnych przyczyn może to potrwać dłużej.Prosimy wtedy o cierpliwość gdyż nigdy nie dopuścimy do sytuacji by nasz klient został poszkodowany a wszelkie telefony z pretensjami są absolutnie bezpodstawne gdyż my z umowy zawartej z Państwem zawsze się w pełni wywiązujemy.

Akumulator AGM żelowe

Typ: 7 Ah
Napięcie: 12 V


Wymiary:

Długość: 151 mm
Szerokość: 65 mm
Wysokość: 94 mm

Jako konsument możesz zwrócić zakupiony przedmiot w terminie 10 dni kalendarzowych od otrzymania towaru bez podania przyczyny z wyjątkiem określonym art. 10 pkt 3 Ust. o ochr. niektórych praw konsumentów z dn. 02.03.2000 r.

Akumulatory wysyłamy kurierem.
Koszt uzależniony jest od wagi akumulatora, przy większych zamówieniach oferujemy transport własny.
Koszt wysyłki skalkulowany jest
dla jednej sztuki.
Uwaga! Oferta cenowa niniejszej aukcji ma charakter wiążący w chwili dokonania zakupu przez konsumenta.

Możliwe formy zapłaty:

* Przesyłka kurierska ( wpłata na konto bankowe )
PeKaO S.A.
27 1240 4911 1111 0000 5329 1884
*Przesyłka za pobraniem
wpłata u kuriera przy odbiorze towaru
* Odbiór osobisty
* Płatność Allegro (PayU)
Akumulatory na czas wysyłki są zapakowane w opakowanie specjalistyczne i są zabezpieczane dodatkowo zatyczkami w górnej, bocznej części wieczka. Prosimy o usunięcie tych zatyczek przed zamontowaniem akumulatora w pojeździe!
Prosimy o zapoznanie się z instrukcją dołączoną do każdego z wysyłanych akumulatorów!
Informacji o statusie wysyłki udzielamy pod numerem telefonu 602 222 990 lub 034 313 09 03
Korzystając z aukcji zobowiązuję się do zwrotu zużytego akumulatora w pojemniku zwrotnym otrzymanym przez sprzedającego wraz z nowym akumulatorem. W przypadku odesłania zużytego akumulatora w innym opakowaniu lub w przypadku braku zużytego akumulatora zobowiązuję się do odesłania zwrotnego pojemnika będącego własnością sprzedającego we własnym zakresie i na własny koszt w terminie 7 dni od daty otrzymania nowego akumulatora lub zwrotu równowartości pojemnika w kwocie 399,00 PLN brutto.
Powyższe informacje są wymogiem i zostały zawarte w aukcji na żądanie inspektoratu PIH
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 27124049111111000053291884
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 20,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
kolejna sztuka: 30,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT