Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu krzewów teleskop (6910942502)

10 monet
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
299,00 zł
z 2 sztuk

kolor/wzór:

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 10,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 15,00 zł
 • lokalizacja: Godziesze, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast

Parametry

 • Stan:
  Używany
 • Faktura:
  Nie wystawiam faktury
 • Zasilanie:
  elektryczne akumulatorowe

Opis

Dzisiaj oferujemy Państwu:  

Nożyce akumulatorowe do żywopłotu z teleskopem    

Renomowanej Niemieckiej firmy

Model: IKRA MOGATEC ATHS 10,8

Piękne ogrodzenie z dobrze przyciętych krzewów jest możliwe do osiągnięcia bez większego wysiłku , gdy skorzystamy z takich urządzeń jak nożyce do żywopłotu. Pozwalają one nie tylko na utrzymanie estetyki żywopłotów i krzewów, ale również zdrowia naszych roślin.

Elektryczne nożyce do żywopłotu to narzędzie niezbędne do pielęgnacji Twojego ogrodu

Długa żywotność dzięki obudowie PA

Nożyce posiadają zwartą i lekką konstrukcję, która zapewnia łatwe i komfortowe przycinanie wszelkiego rodzaju krzewów i żywopłotów.Wyposażone w teleskopowy uchwyt z regulacją zasięgu do 300cm.

Ergonomiczne rączki ułatwiają sterowanie nożycami oraz zapewniają komfort podczas pracy.

ZALETY

Dużą przewagą nozycy akumulatorowych jest cicha praca oraz brak szkodliwych dla zdrowia i przyrody spalin. Praca w ciszy jest przyjemniejsza i bezpieczniejsza a brak spalin po prostu zdrowsze. Ponad to brak konieczności uzupełniania paliwa sprawia, że nożyce są bardziej przyjazne w codziennym użytkowaniu.  

Korzystaj z technologii bezprzewodowej

Nożyce z zasilaniem akumulatorowym gwarantują komfort pracy. Brak plączących się kabli i konieczności uzupełniania paliwa ułatwia codzienną obsługę. A To wszystko w ciszy silnika elektrycznego.  

Pielęgnuj żywopłot

Dzięki ostrzu do przycinania gałęzi zadbasz o kondycję swojego żywopłotu. Nie musisz wyłącznie go przycinać, możesz również wyciąć artystyczne kształty, nadając ogrodowi wyjątkowy charakter.

Tnij nawet grube gałęzie

Zwiększony odstęp pomiędzy zębami umożliwia przycinanie grubszych gałęzi, dzięki czemu nie musisz martwić się o zablokowanie listwy tnącej lub przerwy w pracy spowodowane koniecznością ręcznego przycięcia partii żywopłotu.

Nie przemęczaj się

Lekkie nożyce o masie 4,5 kg zapewnia przyjemną i mniej męczącą pracę w porównaniu do cięższych modeli. Obsługa takiego narzędzia pozwoli Ci cieszyć się przyjemnościami po skończonej pracy.

7 - regulacji cięcia

DANE TECHNICZNE

 • Nożyce akumulatorowe do żywopłotu

 • 27 cm Długość ostrza

 • 12 mm Grubość warstwy

 • 10,8 V Li-Ion

 • Pojemność baterii akumulatorów 2,0 Ah

 • Czas pracy: 30 minut,

 • waga 2 kg.

 • Maksymalna wysokość cięcia do 3 m

INFORMACJE DODATKOWE

 • TOWAR Z PREZENTACJI. UŻYTY TYLKO 2-3 RAZY NA POKAZACH W CELACH REKLAMOWYCH. Karton może być trochę zniszczony.
 • Gwarancja 24 miesiące.
Dostawa i płatność
od 10,00 zł

Lokalizacja: Godziesze, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1-2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1-2 dni robocze

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Dodatkowe informacje

KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY 

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

RADMIX
OSTROWSKA 6
62-872 GODZIESZE
Dodatkowe informacje

KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY 

 

1.1. Reklamacje dotyczące zakupionego towaru: 


 • 1.1.1.   Sprzedawca odpowiada wobec Klienta na zasadach określonych w ustawie   kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.)   oraz w innych powszechnie obowiązujących przepisach prawa. 
 • 1.1.2.   Gdy zakupiony przez Klienta towar jest niezgodny z umową lub posiada   wady należy o tym fakcie zawiadomić Sprzedawcę oraz w razie potrzeby   dostarczyć reklamowany towar do Sprzedawcy na adres: 

RADMIX RADOSŁAW PEJAŚ, 62-872 GODZIESZE UL.OSTROWSKA 6 


 • 1.1.3. Zaleca się złożenie reklamacji pisemnie lub za pomocą wiadomości e-mail na adres: radmixx@wp.pl   W celu przyspieszenia i ułatwienia procesu rozpatrzenia reklamacji   zaleca się przesłanie wraz z reklamacją wszelkich dodatkowych   informacji, takich jak takich jak numer zamówienia, data sprzedaży  etc. 
 • 1.1.3.1 Rozpatrzenie reklamacji następuje niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni.
 • 1.1.3.2.   Odpowiedź w sprawie reklamacji zostanie wysłana na podany przez  Klienta  adres lub w inny wskazany przez Klienta sposób. 
 • 1.1.3.3.   Sprzedawca informuje, że w przypadku Produktów objętych reklamacją i   gwarancją uprawnienia z tego tytułu należy wykonywać zgodnie z  warunkami  zamieszczonymi w karcie gwarancyjnej. Gwarancja na sprzedany  Produkt  nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień Klienta z  tytułu  odpowiedzialności Sprzedawcy w zakresie określonym ustawą  kodeks cywilny  z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze  zm.) 
 • 1.2. Reklamacje związane ze świadczeniem usług drogą elektroniczną poprzez Sklep internetowy: 
 • 1.2.1.   Reklamacje związane ze świadczeniem usług drogą elektroniczną za   pośrednictwem Sklepu internetowego należy składać na adres mailowy radmixx@wp.pl, bądź listownie na adres sklepu: 

Radmix Radosław Pejaś  62-872 Godziesze ul. Ostrowska6


 • 1.2.2.   W celu ułatwienia i przyśpieszenia rozpatrzenia reklamacji zaleca się   podanie w wiadomości określonej w pkt. 1 takich informacji jak adres   e-mail, datę i rodzaj wystąpienia nieprawidłowości oraz dane   kontaktowe. 
 • 1.2.3. Rozpatrzenie reklamacji związanej ze   świadczeniem usług drogą elektroniczną następuje niezwłocznie, nie   później niż w terminie 14 (czternastu) dni roboczych. 
 • 1.2.4. Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana na adres e-mail Klienta lub w inny podany przez Klienta sposób

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

RADMIX
OSTROWSKA 6
62-872 GODZIESZE

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

sprzedający
Dodatkowe informacje

W przypadku odstąpienia od umowy lub zwrot z przyczyn niezaleznych od nas koszty przesyłki pokrywa kupujący.


 1.1. Klient będący jednocześnie konsumentem w rozumieniu art. 22[1]  kodeksu cywilnego z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. Nr 16, poz. 93 ze  zm.), który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania  przyczyn, składając stosowne oświadczenie w terminie 14 (czternastu)  dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed  jego upływem. Oświadczenie można wysłać na następujący adres: 
RADMIXX RADOSŁAW PEJAŚ 62-872 GODZIESZE UL. OSTROWSKA 6 lub mailowo na adres: radmixx@wp.pl

1.2.  Termin czternastodniowy, w którym Konsument może odstąpić od Umowy  sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi drogą elektroniczną, liczy się  od dnia wydania Produktu w przypadku Umowy sprzedaży, a gdy umowa  dotyczy świadczenia Usługi drogą elektroniczną - od dnia jej zawarcia. 

1.3.  Sprzedawca niezwłocznie po otrzymaniu oświadczenia o odstąpieniu od  umowy przesyła Konsumentowi wiadomością mailową potwierdzenie otrzymania  ww. oświadczenia. 

1.4. W razie odstąpienia od umowy - Umowa  sprzedaży lub umowa o świadczenie Usługi drogą elektroniczną jest  uważana za niezawartą. To, co Strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie  niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna do stwierdzenia  charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Zwrot powinien nastąpić  niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 (czternastu) dni. 

1.5.  Sprzedawca dokona zwrotu otrzymanych od Konsumenta płatności przy  użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument, chyba że  Konsument wyraźnie zgodzi się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się  dla niego z żadnymi kosztami. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem  płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z  powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jej odesłania, w  zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 


1.7.  Jeżeli Konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy  zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie  jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego  dodatkowych kosztów 

1.8. Konsument ponosi odpowiedzialność  za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w  sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i  funkcjonowania rzeczy. 

1.9. Prawo odstąpienia od umowy  zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w wypadkach: 1.9.1. o  świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za  wyraźną zgodą Konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem  świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci  prawo odstąpienia od umowy; 
1.9.2. w której cena lub wynagrodzenie  zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie  sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do  odstąpienia od umowy; 
1.9.3. w której przedmiotem świadczenia jest  rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta  lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 
1.9.4 w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 
1.9.5.  w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w  zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można  zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 
1.9.6. w której  przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na  swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;  1.9.7. w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których  cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których  dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 (trzydziestu) dni, i  których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie  ma kontroli; 1.9.8. w której konsument wyraźnie żądał, aby  przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub  konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż  te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż  części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo  odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do  dodatkowych usług lub rzeczy; 
1.9.9. w której przedmiotem  świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe  dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało  otwarte po dostarczeniu; 
1.9.10. o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 
1.9.11 zawartej w drodze aukcji publicznej; 
1.9.12.  o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów  mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług  związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub  kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia  usługi; 
1.9.13. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są  zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia  rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do  odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o  utracie prawa odstąpienia od umowy. 

1.10. Najpóźniej w  chwili dostarczenia rzeczy Sprzedawca przekazuje Konsumentowi na trwałym  nośniku pouczenie o odstąpieniu od umowy 

O sprzedającym
radmixx
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

1562

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Radosław Pejaś
RADMIX
Ostrowska 6
62-872 Godziesze
REGON: 302074654
NIP: 968-042-39-09

Kontakt

 • 693 *** *** (pokaż)
 • 693 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota
10:00 - 13:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Firma RADMIX 

Radosław Pejaś

62-872 Godziesze 

ul.Ostrowska 6

NIP 968-042-39-09


Pozostałe informacje

Paczki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS.

Paczki wysyłane są tylko na terytorium POLSKI.

Pozostałe informacje 

1.1 Klient będący Konsumentem w przypadku sporu ze Sprzedawcą ma możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i   dochodzenia roszczeń. Konsument może m.in.: a) zwrócić się do stałego polubownego sądu konsumenckiego działającego przy Inspekcji Handlowej z wnioskiem o rozstrzygnięcie sporu wynikłego z zawartej Umowy Sprzedaży. b) zwrócić się do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej z wnioskiem o wszczęcie postępowania mediacyjnego w sprawie polubownego zakończenia sporu między Klientem, a Sprzedawcą. c) uzyskać bezpłatną pomoc w sprawie rozstrzygnięcia sporu między Klientem, a Sprzedawcą, korzystając z bezpłatnej pomocy powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona konsumentów (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich). 

1.2 Ewentualne spory powstałe pomiędzy Sprzedawcą, a Klientem niebędącym jednocześnie konsumentem w rozumieniu art. 22[1] kodeksu cywilnego  z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. Nr 16, poz. 93 ze zm.), zostają poddane sądowi właściwemu ze względu na siedzibę Sprzedawcy

Wyświetlenia:1773
Numer oferty:6910942502
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry