AKUMULATOR ŻELOWY 6V 4,5 Ah ZABAWKI WAGI KASY (6542366390)

zakończona
21,17 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • List ekonomiczny 3,90 zł
 • List polecony ekonomiczny 6,90 zł
 • Pocztex Kurier48 9,99 zł
Zakupy powyżej 1 200 zł
 • lokalizacja: Kraków
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • wiek dziecka: 2 lata +

Akumulator żelowy 6V, 4,5AhAkumulator bezobsługowy, bezwyciekowy, wielokrotnego ładowania. Akumulatory żelowe produkowane są na nowoczesnej linii produkcyjnej. Posiadają elektrolit w postaci żelu, dzięki czemu akumulatory te są bezobsługowe. Baterie żelowe dostosowane są zarówno do pracy buforowej jak i cyklicznej. Charakteryzują się trwałością oraz bardzo korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

Podstawowe cechy akumulatora żelowego:

- Bardzo powolny proces samo rozładowania
- Nie wymaga położenia w pozycji pionowej podczas pracy
- Nie wymaga uzupełniania elektrolitu
- Wysoce szczelny, nie ma wycieków elektrolitu
- Posiada zwiększoną odporność na ekstremalne temperatury, uderzenia i wibracje

Zastosowanie akumulatorów żelowych:

- Zasilanie zabawek elektrycznych
- Zasilanie oświetlenia awaryjnego
- Zasilanie UPS
- Zasilanie sprzętu medycznego
- Zasilanie pojazdów elektrycznych (motocykle, quady, skutery, kosiarki, łodzie, motorówki itp.)
- Zasilanie kas i drukarek fiskalnych
- Zasilanie urządzeń mobilnych (wózki inwalidzkie, golfowe, wózki widłowe, maszyny czyszczące)
- Zasilanie automatyki i systemów alarmowych, p.poż., telewizja przemysłowa
- Zasilanie systemów baterii solarnych
Parametry techniczne:

Napięcie nominalne 6 V
Pojemność 4.5 Ah
Praca cykliczna 7,20 - 7,50 V
Stan czuwania 6,75 - 6,90 V
Prąd inicjacji Mniejszy niż 1,35 A
Wymiary 97 x 69 x 46 mm

Gwarancja 24 m-ce

Wystawiamy paragon lub na życzenie FV

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u PAWI_2009 za co najmniej 1 200 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • mBank 29 1140 2004 0000 3902 5889 1721
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 6,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Paczka24 16,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 25
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
List ekonomiczny 3,90 zł
kolejna sztuka: 10,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Pocztex Kurier48 9,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 25
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 23,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 25
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
Pocztex Kurier48 pobraniowy 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 25
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 517685995
  Tel. kom. kontakt tel. 9-14 Pn-Pt
 • firmapawi@gmail.com
  PN-PT od 10-18 - odpowiadamy w ciągu 24h prócz sobót i niedziel oraz świąt.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo odstąpienia od umowy 1. Klient będący jednocześnie konsumentem, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie można wysłać na adres: PAWI Wiesław Czoch ul. Niewodniczańskiego 100, 30-698 Kraków, lub mailem: firmapawi@gmail.com. 2. Proszę również wypełnić formularz zwrotu towaru w którym prosimy podać nr. rachunku na który zostaną zwrócone pieniądze. Pobierz formularz zwrotu towaru znajdujący się w poniższym linku. http://videofoto.info/ftp/formularz zwrotu.pdf 3. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni od przesłania oświadczenia. 4. Sprzedawca dokona zwrotu na wskazany przez konsumenta numer konta bankowego lub w inny wskazany przez konsumenta sposób, w tym przypadku proszę wypełnić i przesłać z towarem formularz opcji zwrotu towaru który znajduje się poniżej. 5. Termin 14 dniowy w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia dostarczenia Produktu, a gdy umowa dotyczy świadczenia Usługi Elektronicznej od dnia jej zawarcia. 6. Konsument odstępujący od Umowy Sprzedaży ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu do Sprzedawcy. 7. Towar zakupiony przez firmę nie podlega zwrotowi. 8. Pamiętaj, że ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będącej wynikiem korzystania z towaru w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania. 9. Sprzedający zwraca środki za towar na konto wskazane przez kupującego w ciągu 14 dni od otrzymania pisma, jednak zwrot pieniędzy zostaje wstrzymany aż do momentu kiedy towar zostanie zwrócony sprzedawcy. W celu stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towarów konsument powinien obchodzić się z towarami w taki sam sposób, w jaki mógłby to zrobić w sklepie (pkt 47 preambuły Dyrektywy UE). 10. Odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy - dowiesz się wszystkiego na ten temat w poniższym linku: https://www.prawokonsumenckie.pl/pl/a/odpowiedzialnosc-za-zmniejszenie-wartosci-rzeczy

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej umowy pod adresem: firmapawi@gmail.com , lub w formie pisemnej na adres sprzedawcy. Celem rozpatrzenia reklamacji Towaru, Klient powinien przesłać lub dostarczyć reklamowany towar do Sprzedawcy na koszt własny. Towar który nosi ślady uszkodzeń mechanicznych nie podlega reklamacji oraz traci gwarancję. Towar odesłany na reklamację powinien w środku posiadać pismo z informacjami: - nick z Allegro - imię, nazwisko, osoby kupującej i telefon kontaktowy. Sprzedawca w ciągu 14 dni od dnia żądania zawierającego reklamację ustosunkuje się do reklamacji zgłoszonej przez Klienta, naprawa towaru może trwać do 21 dni od daty otrzymania towaru.. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail w Allegro. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail w Allegro. Towar po naprawie jest odsyłany przez sprzedawcę na jego koszt. Tak wiec koszty związane z transportem są połowiczne.

pozostałe informacje

Ważne informacje dla kupującego! PRZESYŁKA KURIERSKA 48 - OZNACZA TO, ŻE DOSTAWA NASTĄPI DO 48H OD NADANIA PACZKI, NIE LICZĄC ŚWIĄT ORAZ SOBÓT I NIEDZIEL. UWAGA BARDZO WAŻNE! Paczka KURIER48 / KURIER48 POBRANIE/Pocztex24 - jest już paczką ubezpieczoną. Koniecznie proszę sprawdzić zawartość paczki w obecności kuriera czy nie została uszkodzona w trakcie transportu. Jeżeli towar jest uszkodzony proszę spisać z kurierem protokół który jest niezbędny do zgłoszenia reklamacji. Brak protokołu oznaczać będzie, że towar został odebrany bez zastrzeżeń, a wszelkie roszczenia będą bezpodstawne. LISTY NIEREJESTROWANE I POLECONE Listy zwykłe czy też polecone nie są ubezpieczone i mogą iść długo. Takie listy mogą być dostarczane nawet do 14 dni i dłużej tak więc proszę uzbroić się w cierpliwość wybierając ten rodzaj przesyłki. Listy nierejestrowane kupujący wybiera dobrowolnie na własną odpowiedzialność, my ani też Poczta Polska nie odpowiadamy za nie, jeżeli zaginął tzw. (listy zwykłe). Jeżeli kupujący wystawi komentarz negatywny z tego powodu, otrzyma od nas taki sam. My zalecamy wybór listów poleconych (nie są ubezpieczone od uszkodzenia tylko zaginięcia, lub paczek które są ubezpieczone na każdy wypadek. Jeżeli pudełko nie nosi żadnych śladów wgnieceń lub uszkodzeń nie oznacza to, że paczka nie upadła komuś na płaską stronę opakowania, co nie pokazuje uszkodzenia opakowania, a zawartości paczki zostaje uszkodzona. Czas złożenia reklamacji od momentu otrzymania paczki maksymalnie 7 dni. Po tym terminie reklamacje nie będą uwzględniane na Poczcie . Wystawiamy Faktury VAT