Akumulator ogniwo Li-ion LIR2450 120mAh 3,6V (6483769284)

5 osób kupiło 8 sztuk
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
11,99 zł
z 22 sztuk
Koszty dostawy
 • Allegro Polecony InPost 3,94 zł
 • List polecony ekonomiczny 6,00 zł
 • List polecony priorytetowy 8,00 zł
 • lokalizacja: STALOWA WOLA
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy

Latarki, Baterie, Akumulatorki, Ładowarki

Informacje

Przed zakupem proszę się zapoznać z informacjami zamieszczonymi w zakładce"Informacje od sprzedającego".
Wszystkie zdjęcia przedstawione na aukcji są autentyczne i prezentują licytowany przedmiot.
Do wszystkich zakupów dołączam paragon fiskalny.
Fakturę VAT wystawiam na życzenie kupującego po wcześniejszym zgłoszeniu.

Kontakt

telefon: 694 367 175
telefon st.: 15 6494149
e-mail: ijasic@wp.pl

Czas na zwrot 14 dni

DOSTAWA

Towar wysyłam po otrzymaniu wpłaty, w dobrze zabezpieczonym opakowaniu w dni powszednie za pośrednictwem:

-----------------

Wszystkie przedmioty objęte są gwarancją a szczegóły reklamacji opisane są w regulaminie w zakładce"Regulamin/O mnie"

-----------------

W tytule przelewu proszę podać login z Allegro

-----------------

Płatności

Payu lub zwykły przelew.
Bank Inteligo-numer konta:
50 1020 5558 1111 1051 2700 0045

Batimex

Akumulator LIR2450

120mAh 0.4Wh

Li-ion 3.6V

Opis:
 • Akumulator Li-ion
 • Zastępuje również akumulatory o napięciu 3.7V
 • Cena za 1 sztukę.
Specyfikacja:
 • - Producent ogniw: Batimex
 • - Kod: LIR2450
 • - Rodzaj ogniw: Li-ion
 • - Napięcie: 3,6 V
 • - Pojemność: 120mAh
 • - Maksymalny próg rozładowania: 3,0V
 • - Maksymalny prąd ładowania: 1C
 • - Ładowanie prądem stałym: 4,2V 0,5C
 • - Żywotność powyżej 500 cykli przy rozładowywaniu prądem 0,5C
 • WYMIARY:
 • - średnica: 24.5mm
 • - wysokość: 5.0 mm
 • - waga: 5,2 g

  -------------------

 • ZAPRASZAM NA POZOSTAŁE AUKCJE

  -------------------

  -------------------

 • Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro(wyjątki i zasady zostały opisane w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.
 • Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

  -------------------

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 50 1020 5558 1111 1051 2700 0045
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Polecony InPost 3,94 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Allegro Kurier InPost 12,18 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
List polecony priorytetowy 8,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Paczka24 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Przy zakupie kilku przedmiotów na różnych aukcjach,
proszę o kontakt w celu ustalenia kosztów dostawy.
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Iwona Jasic AL Jana Pawła II 58/40 37-450 Stalowa Wola NIP: 865-166-80-22 REGON: 830305702 Inteligo 50 1020 5558 1111 1051 2700 0045

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
Iwona Jasic
AL Jana Pawła II 58/40
37-450 Stalowa Wola
Polska
 
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta, konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty odebrania towaru. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć nam stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: ijasic@wp.pl Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Do zachowania 14-dniowego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Państwa niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrotu płatności dokonamy we wskazany przez Państwa sposób. W każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku ze zwrotem pieniędzy. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Prosimy przekazać lub odesłać nam towar na adres naszej siedziby niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy, czyli dostarczenia zwracanego towaru do naszej firmy. Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru. Zwracane produkty prosimy przesyłać na adres: Iwona Jasic AL Jana Pawła II 58/40 37-450 Stalowa Wola Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy WZÓR OŚWIADCZENIA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Iwona Jasic AL Jana Pawła II 58/40 37-450 Stalowa Wola Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery]. Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data]. Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Zwrot ceny: 1) proszę przekazać na rachunek bankowy nr 2) odbiorę osobiście 3) inny Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]

reklamacje

Gwarancja i reklamacje Wszystkie produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Czas gwarancji każdego produktu widnieje w jego opisie na stronie aukcji. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Większość produktów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Dokładne adresy punktów serwisowych znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. Reklamacji podlegają towary zawierające wady. Rozpatruje się je zgodnie z warunkami gwarancji. Reklamacjom i zwrotom nie podlegają wszelkie uszkodzenia powstałe z winy użytkownika. Do przesyłki muszą być dołączone wszystkie dokumenty, z którymi towar został dostarczony do klienta oraz opis reklamacji na formularzu. Na rozpatrzenie reklamacji sprzedający ma 14 dni roboczych. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. .