AKUMULATOR 70Ah BANNER RUNNING EFB 72Ah 74Ah 75Ah (6922294681)

10 dni do końca
cena kup teraz
490,00 zł
z 10 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
 • lokalizacja: Myszków, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • biegunowość: prawy +
 • pojemność [Ah]: 70
 • prąd rozruchowy EN [A]: 660
 • rodzaj: EFB / AFB / ECM
 • producent części: banner
KRS 0000159959 zarejestrowana
Sąd Rejonowy XVII Wydział Gospodarczy KRS
Autocraft Sp. z o.o.
ul. 8-go Marca 12
42-300Myszków
Telefon: 602 222 990 (od 7.00 do 15.00)
503 399 339 (od 7.00 do 18.00)
Tel/Fax: 34 313 09 03
E-mail: akumulator@onet.eu


Allegro:
->
Nasze aukcje

-> Komentarze


Przy odbiorze nowego akumulatora należy zdać zużyty akumulator. Sprzedawca detaliczny baterii , akumulatorów kwasowo-ołowiowych ; baterii i akumulatorów przemysłowych kwasowo-ołowiowych jest obowiązany do przyjęcia nieodpłatnie zużytych baterii i akumulatorów od użytkownika końcowego. ( Ustawa o bateriach i akumulatorach z dnia 24.04.2009 Rozdz. 7 art. 45 pkt 1;2 i 3 Rozdz. 8 art. 48 pkt 1 oraz Rozdz. 9 art. 53 pkt 1 )

Aby uprościć procedurę wysyłkową po dokonaniu zakupu prosimy o informację czy posiadają Państwo zużyty akumulator i jakiego gabarytu ( długość i wysokość lub pojemność akumulatora ). Od tej informacji uzależniony jest rodzaj pojemnika wysyłkowego.

Odbiór akumulatora zużytego odbywa się przez naszego uprawnionego przedstawiciela w terminie 7 dni od daty dostawy nowego akumulatora. Akumulator zużyty należy zapakować do specjalistycznego opakowania w którym kupujący otrzymał nowy akumulator. Jeżeli jest mniejszy gabarytowo od akumulatora zakupionego na aukcji to należy zablokować go w pojemniku tak aby uniemożliwić jego przemieszczanie podczas transportu.
Następnie należy poinformować nas o gotowości podjęcia pojemnika ze zużytym akumulatorem od Państwa. Prosimy o informację telefoniczną lub SMS na numer telefonu :
602 222 990 lub w formie e-mail : akumulator@onet.eu
W przypadku braku takiej informacji od Państwa nasi pracownicy skontaktują się z Państwem telefonicznie i uzgodnią szczegóły odbioru.
Odbiór zużytego akumulatora jest konieczny i nieodpłatny.

W przypadku braku zużytego akumulatora należy poinformować o tym sprzedającego przed dokonaniem zakupu w celu pobrania obowiązkowej opłaty depozytowej w wysokości 30,00 PLN na rzecz Wojewódzkiego Urzędu Marszałkowskiego.
Opłata depozytowa zostanie zwrócona klientowi w chwili otrzymania przez Autocraft Sp. z o.o. zużytego akumulatora! ( Ustawa o bateriach i akumulatorach z dnia 24.04.2014 Rozdział 9 art. 54 pkt 1 , 2 i następne art. 55 pkt 1 i 2 oraz art 56 pkt 1 , 2 i 3 )
Powyższe informacje są wymogiem i zostały zawarte w aukcji na żądanie inspektoratu PIH

Firma Autocraft istnieje na rynku od 1995 r. i prowadzi działalność wyłącznie w branży akumulatorowej.

AKUMULATOR 70Ah P+ 660A EN BANNER Running Bull AKUMULATORY 570 00 EFB

Mamy Państwu do zaoferowania akumulator uznanej marki BANNER - austriackiego producenta akumulatorów , pokoleniowej firmy która kojarzy się przede wszystkim z jakością , solidnością oraz najwyższego formatu profesjonalizmem.

Przedmiotem aukcji są akumulatory dla nowoczesnych samochodów z systemem START/STOP z serii Running Bull AGM , Running Bull EFB i Running Bull BackUP.

Banner dzięki tym wysoce wyspecjalizowanym technologiom zastosowanym w akumulatorach Running Bull zaspokaja w pełni potrzeby segmentu energetycznego zasilania pojazdów z systemem START/STOP. Dzięki bardzo wysokiej odporności na obciążenie cykliczne, akumulatory Running Bull są idealnym pokładowym źródłem energii, które oferuje o dużo większą wytrzymałość sprawdzającą się przy ekstremalnym obciążeniu - cykliczny rozruch pojazdów mikrohybrydowych.

Do segmentu "premium" pojazdów zaczyna być coraz częściej wykorzystywany system START/STOP bez rekuperacji energii hamowania . W takim przypadku należy bez wątpienia zastosować serię akumulatorów EFB ( enhanced flooded battery - odporny na cykliczne obciążenia akumulator rozruchowy ). W tym przypadku potencjał obniżenia zużycia paliwa i emisji CO2 do atmosfery jest mniejszy. Running Bull EFB jest idealnie pasującym akumulatorem do tego typu zadań wykorzystującym specjalną technologię - jest odporny na głębokie rozładowanie i ekstremalnie odporny na obciążenie cykliczne.

Wystarczy rzut oka na zakres zastosowań akumulatorów Running Bull by móc powiedzieć , że nabity energią akumulator EFB sprawdza się w najbardziej ekstremalnych warunkach np : na placu budowy , w polu , w lesie lub w trakcie uciążliwej codziennej spedycji.

Możemy zastosować go do :

- samochodów klasy średniej i z prostymi systemami Start/Stop bez rekuperacji hamowania.

- do wszystkich nowoczesnych pojazdów z wysokimi wymogami co do poboru energii jak np: niezależne ogrzewanie , rozbudowany system audio , zewnętrzne oświetlenie itp..

- maszyny budowlane i pojazdy specjalnego przeznaczenia np: koparki , ładowarki , gryzarki , maszyny odlewnicze , wyrównywarki , walce , odśnieżarki itp..

- TAXI , autobusy , samochody campingowe i camping itp ..

- maszyny rolnicze i sprzęt do prac leśnych np. traktory i sprzęt leśny , do obróbki drewna , unimogi , kombajny , samochody wykorzystywane przez leśników , myśliwych itp ..

ZALECANY SZCZEGÓLNIE DO POJAZDÓW TYPU TAXI ; RADIOWOZY POLICYJNE ; AMBULANSY MEDYCZNE itp.

Na aukcji oferujemy Państwu akumulator o pojemności 70Ah z polaryzacją prawy + .

O jakości prezentowanego produktu niech świadczy fakt ogromnego zadowolenia kilkunastotysięcznej grupy użytkowników , która zakupiła nasze akumulatory na Allegro w latach 2009 - 2017 .

Siedziba i Oddziały naszej firmy :
Myszków, ul. 8-go Marca 12
Katowice, ul. Krucza 24
Częstochowa, ul. Bohaterów Katynia 35


Towar pakujemy zaraz po złożonym zamówieniu. Jeśli towar został zamówiony "ZA POBRANIEM" do godziny12:00 (od Poniedziałku do Piątku) to zostanie wysłany tego samego dnia. Akumulatory zamówione w Weekend zostaną wysłane w poniedziałek. Jeśli zamówienie nastąpiło po godzinie 12:00 to towar wysłany zostanie następnego dnia. Produkty zamówione w opcji"WPŁATA NA KONTO" zostaną wysłane w dniu zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym. Kurier planowo ma za zadanie dostarczyć akumulator wciągu 24godzin od nadania. Czasem jednak z różnych przyczyn może to potrwać dłużej.Prosimy wtedy o cierpliwość gdyż nigdy nie dopuścimy do sytuacji by nasz klient został poszkodowany a wszelkie telefony z pretensjami są absolutnie bezpodstawne gdyż my z umowy zawartej z Państwem zawsze się w pełni wywiązujemy.

Akumulator BANNER RUNNING EFB

Typ: 70 Ah
Napięcie: 12 V


Wymiary:

Długość: 278 mm
Szerokość: 175 mm
Wysokość: 190 mm


Jako konsument możesz zwrócić zakupiony przedmiot w terminie 10 dni kalendarzowych od otrzymania towaru bez podania przyczyny z wyjątkiem określonym art. 10 pkt 3 Ust. o ochr. niektórych praw konsumentów z dn. 02.03.2000 r.
Akumulatory wysyłamy kurierem.
Koszt uzależniony jest od wagi akumulatora, przy większych zamówieniach oferujemy transport własny.
Koszt wysyłki skalkulowany jest
dla jednej sztuki.

Możliwe formy zapłaty:

* Przesyłka kurierska (wpłata na konto bankowe)
PeKaO S.A.
27 1240 4911 1111 0000 5329 1884
*Przesyłka za pobraniem
wpłata u kuriera przy odbiorze towaru
* Odbiór osobisty
* Płatność Allegro ( PayU )


Akumulatory na czas wysyłki są zapakowane w specjalistyczne opakowanie i są zabezpieczane dodatkowo zatyczkami w górnej, bocznej części wieczka. Prosimy o usunięcie tych zatyczek przed zamontowaniem akumulatora w pojeździe!
Prosimy o zapoznanie się z instrukcją dołączoną do każdego z wysyłanych akumulatorów!
Informacji o statusie wysyłki udzielamy pod numerem telefonu 034 313 09 03 lub 602 222 990

Korzystając z aukcji zobowiązuję się do zwrotu zużytego akumulatora w pojemniku zwrotnym otrzymanym przez sprzedającego wraz z nowym akumulatorem. W przypadku odesłania zużytego akumulatora w innym opakowaniu lub w przypadku braku zużytego akumulatora zobowiązuję się do odesłania zwrotnego pojemnika będącego własnością sprzedającego we własnym zakresie i na własny koszt w terminie 7 dni od daty otrzymania nowego akumulatora lub zwrotu równowartości pojemnika w kwocie 399,00 PLN brutto.
Powyższe informacje są wymogiem i zostały zawarte w aukcji na żądanie inspektoratu PIH
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 27124049111111000053291884
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 20,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
kolejna sztuka: 30,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT